Sportsnet Now Kodi addon: покрокове керівництво по встановленню

Шукаєте інформацію про додаток Sportsnet Now Kodi? У цьому посібнику ми пояснимо, що таке аддон Sportsnet Now. Ми також покажемо вам, як її встановити та налаштувати.


Sportsnet Тепер Kodi

Kodi – це один із найпростіших способів налаштування власної системи домашнього кінотеатру. Він безкоштовний, з відкритим кодом і може похвалитися універсальністю, з якою не може відповідати більшість інших програмного забезпечення медіа-центру. Kodi можна встановити на величезному наборі різних пристроїв, включаючи ПК (Windows, Mac та Linux), Apple TV, iPhone, Android, Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Roku, Raspberry Pi та USB-флешку.

 Kodi надає два способи доступу до вмісту. Він може безпосередньо відтворювати будь-які аудіо- чи відеофайли, що зберігаються на вашому пристрої, але це не ідеально для платформ з невеликою кількістю місця для зберігання. Натомість багато користувачів Kodi вирішили встановити додаткові плагіни, відомі як аддони. Ці аддони натомість збирають вміст із інтернет-джерел. Хоча для роботи потрібне підключення до Інтернету, вони зазвичай надають доступ до гігабайт вмісту, маючи при цьому відносно невеликі вимоги до пам’яті.

Sportsnet Now – це офіційний додаток, який надає доступ до повністю ліцензованого покриття канадських видів спорту та інших міжнародних видів спорту, охоплених Sportsnet. Цей посібник допоможе вам встановити та налаштувати додаток Sportsnet Now Kodi. Ми також поговоримо про функціональність, яку пропонує цей аддон.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж отримати доступ до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Як безпечно користуватися Kodi

Маючи стільки життя, проведеного в Інтернеті, люди в усьому світі звертаються до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб зберегти свої дані та звички перегляду. Існує багато дезінформації щодо VPN, але є багато вагомих причин, коли людина, що дотримується законів, може використовувати VPN, особливо якщо вона користувач Kodi.

Офіційні адони, такі як Sportsnet Now, зазвичай перевіряються та перевіряються більш ретельно, ніж сторонні аддони, але вони все ще вразливі до викрадення. Використовуючи атаку “Людина в середині” (MitM), зловмисник міг бачити та контролювати все, що ви робите в Інтернеті. 

Через недавнє скасування захисту широкосмугового зв’язку FCC, постачальникам послуг Інтернету (ISP) в США тепер дозволено продавати історію переглядів. Крім того, було виявлено, що кілька великих Інтернет-провайдерів навмисно обмежують швидкість Інтернету своїх клієнтів у спробі відмовити потокове відео в Інтернеті.. 

Хороший VPN може захистити вас від усіх перерахованих вище загроз. Вони шифрують кожен вхідний та вихідний біт мережевого трафіку. Оскільки це шифрування потребує декількох тисяч років, щоб зламати, це запобігає більшості атак MitM. Оскільки ваш провайдер не може точно сказати, що ви робите, вони мають меншу ймовірність автоматично зменшити швидкість вашої мережі. З необмеженою швидкістю мережі ви навіть можете виявити, що ваші медіа відтворюються більш плавно.

Ми рекомендуємо використовувати сервіс VPN під назвою IPVanish. IPVanish будує та підтримує власну серверну інфраструктуру, що дозволяє їй забезпечувати швидке, послідовне з’єднання. Він працює з кожним апробованим нами коді, і має сервери у 55 різних країнах. 

Крім того, IPVanish є дуже портативним. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Вони також є єдиним високопрофільним постачальником VPN, додаток якого знаходиться у магазині додатків Amazon Fire Stick за замовчуванням, тому ви можете залишатися захищеними незалежно від того, де ви знаходитесь.

УВАГА ЧИТАТИ: Тут економте до 60% на планах IPVanish.

Як встановити додаток Sportsnet Now Kodi

Як встановити Sportsnet Now на Kodi

SportsNet Now швидко і легко встановлюється. По-перше, відкрийте Kodi. Погляньте на меню зліва на головному екрані. Клацніть на варіант, який говорить Додатки.

Встановлення Sportsnet зараз

Далі натисніть на піктограму, що виглядає як ящик. Це в лівому верхньому куті, під заголовком сторінки.

Sportsnet Now Kodi Підручник

Далі виберіть Встановити з сховища. Зазвичай вам доведеться спочатку встановити сховище, але оскільки додаток Sportsnet Now є в офіційному репо-програмі Kodi, ми можемо пропустити цей крок.

Kodi Sportsnet Now addon

Прокрутіть список встановлених сховищ та виберіть Офіційне сховище додатків Kodi. Далі натисніть на Додатки для відео і знайдіть Sportsnet Now у списку на наступній сторінці. Ви можете скористатися смугою прокрутки праворуч для швидкого переміщення по списку.

Офіційний Sportsnet Now Kodi addon

Знайшовши аддон, клацніть його. Нарешті, натисніть на Встановити кнопка в крайньому правому куті. Ви повинні побачити сповіщення про те, що Sportsnet Now встановлений належним чином. Однак перед тим, як використовувати цей додаток, потрібно зробити одне: увійти в систему.

На головному екрані правою кнопкою миші натисніть на значок SportsNet Now і виберіть Налаштування. Звідси ви можете ввести ім’я користувача та пароль Sportsnet Now. Вам також доведеться вибрати свого кабельного провайдера. Після цього натисніть кнопку добре кнопка праворуч і запустіть аддон. Якщо ваші дані для входу є правильними, ви маєте змогу переглядати весь доступний вміст у реальному часі та за запитом.

SportsNet Now – це канадська компанія, і якщо ви перебуваєте за межами Канади, ви побачите, що відео не відтворюватимуться. Ви можете обійти цю фіксацію регіону, підключивши свою VPN до канадського сервера. Також деякі хокейні ігри фіксуються більш конкретним чином. Для цього вам доведеться підключитися до сервера в регіоні, який охоплює одна з ігрових команд. Наприклад, щоб спостерігати за тим, як грають Maple Leafs у Торонто, вам доведеться підключитися до сервера в Торонто.

Налаштуйте додаток Sportsnet Now Kodi

Sportsnet Now – це прекрасний спосіб дивитися живі та затребувані канадські види спорту. Якщо у вас є кабельний пакет, ви можете виявити, що підписка на Sportsnet Now включена, але навіть якщо це не так, ви можете зареєструватися і отримати безкоштовну пробну версію протягом місяця тут.

Дивись також: Найкращі спортивні добавки Kodi

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map