SportsMania Kodi addon: Чи безпечний SportsMania у використанні? Чи є кращі альтернативи?

Думаєте про встановлення додатка SportsMania Kodi? У цій статті ми детальніше ознайомимося з додатком SportsMania, його змістом, способом його роботи та деякими альтернативами, які ви можете розглянути..

SportsMania Kodi addon

Безкоштовне програмне забезпечення Kodi з відкритим кодом може бути встановлено на більшості потокових пристроїв, включаючи Amazon Fire TV і Firestick та більшість пристроїв Android. Ви можете змінювати базове програмне забезпечення Kodi за допомогою різних плагінів, званих добавками, серед яких SportsMania – одне з багатьох.

У цій статті ми розглянемо додаток SportsMania. Він збирає посилання на прямі спортивні телеканали, але має кілька питань, про які ми звернемось пізніше. Ми також розглянемо вміст, який пропонує SportsMania, структуру ціноутворення та його функціональність.

Сам Kodi є повністю законним у використанні, але деякі сторонні додатки надають доступ до вмісту, який належним чином не ліцензований. Ці доповнення дуже популярні, але були публічно заперечені командою Kodi. Щоб мінімізувати ризик потрапляння в проблеми, радимо нашим читачам вивчити закони своєї країни щодо трансляції, перш ніж намагатися використовувати Kodi для цієї мети..

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Найкращі доповнення Kodi Sports

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) часто використовуються людьми, які хочуть приховати неліцензовану трансляцію від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак, існує багато способів, коли законний користувач Kodi може отримати вигоду від використання VPN.

Оскільки VPN шифрують ваш мережевий трафік, вони запобігають більшості атак “Середній”, різко підвищуючи безпеку вашої системи. VPN також може зупинити ваш Інтернет-провайдер від продажу звичок перегляду чи відключення з’єднання на основі вашої онлайн-діяльності, так що навіть може покращити вашу потокову роботу.

Кожна VPN сповільнить ваше з’єднання, але всі вони не рівні. Деякі пропонують високу швидкість, але ведуть журнали трафіку, а інші дуже безпечні, але повільно переглядають, щоб сканувати. Оскільки для потокової передачі потрібні великі швидкості Інтернету, важливо знайти таку, яка врівноважує високі швидкості та конфіденційність.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він має сервери в більш ніж 50 країнах, тому доступ до геоблокованого вмісту такий же простий, як і підключення до потрібного сервера. Це також дуже швидко, не зберігає журналів, і його можна встановити майже на будь-якому пристрої, включаючи Android, iPhone та Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Що таке добавка Kodi SportsMania?

Екран входу в SportsMania Kodi

SportsMania – це онлайн-потокова послуга, яка пропонує доступ до десятків прямих спортивних телеканалів та подій з оплатою за перегляд. На перший погляд, це здається законною послугою, але є кілька показових ознак, що це не так.

По-перше, SportsMania приймає плату лише в Bitcoin. Якщо ви вже знайомі з криптовалютами, налаштування гаманця та додавання коштів може бути непростим процесом. SportsMania стверджує, що це захищає конфіденційність клієнта, але це може бути тому, що інші способи оплати більш чітко регламентовані і можуть бачити послугу, взятою в автономному режимі..

По-друге, їх веб-сайт не містить інформації щодо законних прав на потокове передавання. Ви також не можете отримати доступ до потоків, доступних для сервісу, без створення облікового запису та оплати спочатку.

Навіть відкладаючи ці проблеми в сторону, у додатка SportsMania Kodi є проблеми. У минулому вона знижувалася під час гучних спортивних змагань.

Це призводить нас до найбільшої проблеми з SportsMania та його коді-аддоном. Ця послуга не використовує офіційні потоки. Користувачі платять майже 16 доларів на місяць за перегляд вмісту, який не гарантовано є якісним або навіть залишається в Інтернеті. SportsMania продає себе як простий, не суєтний спосіб дивитися спорт у прямому ефірі, але незалежно від того, визнають розробники це чи ні, все не так просто.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою додатка SportsMania.

Найкращі альтернативи SportsMania: NBC Sports Live Extra

Додатковий додаток NBC Sports Live Extra Kodi охоплює широкий спектр видів спорту, включаючи футбол, хокей та бейсбол. Однак, це відрізняє його від конкурентів – охоплення рідше трансльованих видів спорту, таких як вітрильний спорт, їзда на велосипеді та лижі..

Популярні кліпи та основні моменти можна переглянути безкоштовно, але для повноцінних ігор потрібна підписка на NBC Sports Gold. Ціни підписки варіюються в залежності від того, які види спорту ви хочете бачити. Варто згадати, що хоча NBC Sports можна переглядати в декількох країнах, більшість його вмісту для перегляду потребує американську IP-адресу. Якщо ви перебуваєте за межами США, ви можете обійти це обмеження, підключивши свою VPN до американського сервера.

Цей додаток дозволяє вибрати, які види спорту відображатимуться в результатах, і має перемикач для показу лише безкоштовних відео. Це означає, що дуже просто сортувати результати та знаходити вміст, який можна переглянути, навіть якщо у вас немає облікового запису преміум-класу.

NBC Sports Live Extra можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Інші альтернативи SportsMania Addon

Є багато інших офіційних доповнень, які надають однаковий вміст, але мають менше питань та кращу підтримку клієнтів. Нижче ми перелічимо кілька найкращих альтернатив, але це лише невеликий вибір офіційних спортивних доповнень.

Sportsnet Now

Sportsnet Тепер Коді аддон

Sportsnet Now – це канадська платформа для потокової передачі спорту. Він не надає безкоштовного контенту і коштує 24,99 дол. США на місяць, але членство може бути включене в вашу підписку на кабель. Sportsnet Now охоплює все, від хокею до боротьби та є однією з єдиних платних послуг, яка включає широкий вибір покриття електронними спортами.

Sportsnet Now доступний лише в Канаді, а деякі ігри мають регіональні відключення. Це означає, що користувачам Kodi, які не входять до Канади, доведеться підключати свої VPN до серверів у певних регіонах Канади, щоб переглянути ці ігри.

Sportsnet Now можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTV Now

USTV Тепер Коді аддон

USTV Now – це служба, спрямована на те, щоб дозволити членам Збройних Сил США дивитись телевізійне телебачення з Америки під час дислокації в інших місцях. Як результат, він не блокує своїх потоків, і його можна переглянути з будь-якої точки світу.

USTV Now має кілька планів передплати. Безкоштовний рахунок пропонує сім каналів, але за 19 доларів (29 доларів після перших трьох місяців) ви можете переглянути ще 21, включаючи ESPN, ESPN2 та NBC Sports. Ці платні плани також пропонують HD-потоки та функціональність відеореєстраторів, тому USTV Now – законний, економічно ефективний спосіб дивитися американські види спорту з-за кордону..

Аддон USTV Now можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

Додаток FilmOn Simple забезпечує доступ до сотень телевізійних потоків, включаючи цілі категорії, присвячені спорту. Є канали, які пропонують гоночний вміст, водяний кросс та вміст MMA, і найкраще, щоб цей додаток був безкоштовним. Платні підписки доступні для користувачів, які шукають додаткові канали, але це абсолютно необов’язково.

Слід зазначити, що безкоштовні акаунти отримують лише потоки стандартної чіткості, але кількість доступних значно більша, ніж у більшості інших аддонів IPTV. Це також означає, що FilmOn Simple можна використовувати при відносно повільних підключеннях до Інтернету.

Додатковий додаток FilmOn Simple можна знайти в сховищі SuperRepo.

Висновок

Додаток Kodi SportsMania стверджує, що пропонує якісне спортивне покриття, але має більше проблем, ніж переваг. Навмисно важко зареєструватися, не використовує офіційні джерела, і, як відомо, виходили в офлайн протягом тижнів. На противагу цьому, перераховані вище альтернативи забезпечують відео більш високої якості та користуються цілком законно.

Оскільки SportsMania є стороннім доповненням, навряд чи було б проведено те ж ретельне тестування під час розробки. Внаслідок цього, ймовірно, буде більше неврівноважених уразливостей, які зловмисник може використати для компрометації вашої системи.

У Kodi є багато офіційних спортивних адонів, і більшість з них пропонують хоч якийсь безкоштовний контент. Ті, які досі не можуть коштувати дешевше, ніж 14 доларів на місяць, і не вимагають платити за біткойн, тому якщо нічого іншого, вони легше отримати доступ і дозволять вам підтримувати спортсменів і телерадіомовників цей вміст можливий.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me