Шість найкращих адонів для перегляду легальних, безкоштовних фільмів про Коді

Безкоштовні фільми на КодіЯкщо ви шукаєте безкоштовні фільми на Kodi, легко знайти інформацію про те, як отримати їх з неофіційних потоків. Знаходити інформацію про аддони набагато складніше юридичний фільми по Коді. Однак є багато адонів Kodi, які легально передають безкоштовні фільми. У цій статті буде перелічено шість найкращих адонів для перегляду легальних, безкоштовних фільмів про Коді та місця, де їх можна знайти. Зауважте, що ця стаття заснована на дослідженні автора та не є юридичною порадою.

Kodi – це безкоштовний програвач потокового відео з відкритим кодом. Його можна встановити на ПК, Mac, Android або iOS телефон, нові та старі версії Apple TV або будь-яку версію Amazon Fire TV.

Пов’язана стаття: Найкращі 105 адонів Kodi.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) часто розглядаються як шлюз для приватного неліцензованого потокового відео. Однак усі користувачі Kodi повинні використовувати VPN, включаючи людей, які передають лише з офіційних джерел.

VPN дозволяє вам підтримувати високу швидкість Інтернету та запобігати буферизації, якщо ваш Інтернет-провайдер бере участь у швидкому затуханні. Він також розблоковує вміст, який потокові служби можуть ховатися за географічним блоком. Окрім того, це може допомогти запобігти нападам людини середнього.

Однак не всі VPN є однаково ефективними для вирішення цих проблем. Деякі VPN зберігають журнали даних користувачів, які потенційно можуть бути викрадені хакерами. Інші занадто повільні, щоб обробляти відео високої чіткості, необхідне користувачам Kodi. Інших людей важко встановити, не маючи нативних програм для популярних телевізійних пристроїв.

З цієї причини ми рекомендуємо користувачам Kodi скористатися IPVanish. IPVanish має понад 950 серверів, зберігаючи високу швидкість та відеоролики без буфера. Він має вбудовану програму для Amazon Fire TV та Nvidia Shield, і він не зберігає журналів діяльності користувачів.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте 60% на IPVanish

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Кращі доповнення Kodi для безкоштовних, легальних фільмів

Наступні аддони надходять із цілком законних джерел, і жоден з них не коштує ні копійки.

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Crackle – це веб-сайт для трансляції телебачення та фільмів, оплачений рекламою. У нього немає передплати. Це хітові фільми, як Шерлок Холмс: Гра тіней (у головній ролі – Роберт Дауні-молодший), Горіховий професор (у головній ролі Едді Мерфі) та Хоббіт: Несподівана подорож (у головних ролях Ілля Вуд та Іен Маккеллан), серед багатьох інших.

Є кілька різних адонів, які ви можете використовувати для доступу до Crackle від Kodi, але найкращий варіант – це репо з ерачнафобії. Для того, щоб встановити його, спочатку завантажте репо-zip-файл ерокафнафобії з цієї сторінки github. Далі виконайте такі дії:

 • Перейдіть у меню «доповнення» та виберіть піктограму «інсталятор пакета» (той, який виглядає як відкрите поле)
 • Клацніть «встановити з zip-файлу» та виберіть завантажений раніше zip-файл
 • Поверніться до інсталятора пакета та виберіть “встановити із сховища”
 • Перейдіть до додатка Crackle в рамках репортажу eracknaphobia та натисніть, щоб відкрити кнопку “встановити”
 • Натисніть «встановити»

Ось більш детальні інструкції з монтажу та поради щодо використання Crackle для Kodi.

Тубі-телевізор

Тубі ТВ Коді аддон

Tubi TV – це ще один сайт телебачення і кіно, який оплачується рекламою. У ньому понад 20 000 ліцензованих телешоу та фільмів, усі вони можуть безкоштовно дивитися без передплати. Щоб отримати доступ до всіх 20 000, вам знадобиться використовувати VPN для регіонального переходу, оскільки телевізор Tubi має різний контент у різних регіонах. Його колекція фільмів включає Джиперс Кріперс, Бандити (у головних ролях Брюс Вілліс та Біллі Боб Торнтон), Все втрачено (у головній ролі – Роберт Редфорд), Загробне життя (у головній ролі Крістіна Річчі) та багато інших.

Додатковий додаток Tubi TV Kodi доступний на сторінці repo github на сайті Kodi1. Ім’я файлу починається з плагін.video.tubi. Завантаживши файл, виконайте наступні дії, щоб встановити його.

 • Виберіть аддони з головного меню Коді
 • Клацніть піктограму, що виглядає як відкрите вікно
 • Виберіть встановити з zip-файлу
 • Знайдіть плагін.video.tubi файл та натисніть, щоб встановити.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Кращі адоні Kodi для перегляду аніме

Додаток YouTube Kodi

Багато людей вважають YouTube як місцем для пошуку коротких відео, таких як смішні кліпи та трейлери до фільмів. Однак насправді багато повнометражних фільмів на YouTube. Деякі з цих фільмів є загальнодоступним доступом, а в інших випадках власники авторських прав пропонують їх на YouTube в обмін на дохід від обміну рекламою. Незалежно від причини, є багато фільмів, які можна безкоштовно переглянути на YouTube.

Ось кілька найкращих каналів YouTube, щоб знайти безкоштовні фільми:

 • PopcornFlix
 • Королі жаху
 • Кінострічка
 • MyFlix
 • Фільми Маверик
 • Класичний канал фільмів
 • FilmTube

Щоб встановити додаток YouTube Kodi, просто натисніть встановити з сховища з меню інсталятора Addons та виберіть офіційне Сховище Kodi Addon. Немає необхідності завантажувати будь-які файли, крім самого Kodi.

Щоб отримати докладнішу інформацію про встановлення та налаштування YouTube для Kodi, прочитайте цю статтю.

Кінострічка

фільм

Я вже згадував канал YouTube FilmRise як одне з найкращих місць для пошуку безкоштовних фільмів, але вам не потрібно використовувати додаток YouTube для доступу до нього. Існує спеціальний додаток Kodi, створений спеціально для YouTube-каналу FilmRise. У цьому додатку вміст FilmRise віднесено до категорій зручних меню, що забезпечує більшу зручність під час перегляду його фільмів.

FilmRise – компанія, що розповсюджує телебачення та кіно, має права на тисячі фільмів. Його YouTube-канал містить фільми з популярними зірками, такими як P.U.N.K.S. (у головних ролях Джессіка Альба) та Сади ночі (у головній ролі Іван Малкович).

Аддон FilmRise Kodi є частиною офіційного сховища Kodi. Щоб встановити його, виконайте наступні дії:

 • У головному меню виберіть аддони
 • Клацніть піктограму, що виглядає як відкрите вікно.
 • Виберіть встановити з сховища
 • Якщо в списку є більше одного сховища, виберіть Сховище Kodi Addon
 • Клацніть відеододатки
 • Виберіть FilmRise – YouTube
 • Виберіть встановити

Пов’язана стаття: Докладніше про встановлення, налаштування та використання додатка FilmRise Kodi.

Фільми з Інтернет-архіву

Інтернет архів відео

Хочете безкоштовних фільмів без рекламних роликів? Ви можете знайти понад 5300 з них в Інтернет-архіві. Це фільми для загальнодоступних домен, у яких авторські права закінчилися, тому вони, як правило, є класикою від 1920-х до 1940-х років. Багато з них були великими хітами, коли вони були вперше випущені і до цього часу приємні.

Наприклад, Інтернет-архів містить адаптацію 1950 року Сірано Де Бержерак, фільм, який багато шанувальників книги вважають найточнішим. Він також містить Зірка народжується (1939), Останній з могікан (1920), Рятунок з острова Гілліган, Дік Трейсі зустрічається з жахливим, і Ніч живих мерців (1968), серед багатьох інших.

Фільми Інтернет-архіву Фільми Коді можна знайти у сховищі SuperRepo. Щоб встановити його, виконайте наступні дії:

 • Перейдіть на сторінку http://srp.nu
 • Клацніть на наявну версію Kodi
 • Виберіть всі
 • Клацніть ім’я zip-файла, який повинен починатися з чогось подібного superrepo.kodi.krypton.all
 • Після завантаження файлу перейдіть до аддони меню в межах Kodi
 • Клацніть піктограму відкритого вікна у верхньому лівому куті екрана
 • Клацніть встановити з zip-файлу
 • Перейдіть до файла, який ви зберегли раніше, та натисніть для встановлення
 • Поверніться до меню «інсталятор пакета», натиснувши ще раз піктограму відкритого вікна
 • Клацніть встановити з сховища
 • Виберіть Сховище SuperRepo
 • Виберіть Фільми з Інтернет-архіву
 • Клацніть встановити

Інтернет-архівні фільми є повністю законним доповненням. Однак SuperRepo містить інші доповнення, які надходять з неофіційних джерел. Ми рекомендуємо вам уникати цих інших доповнень.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Два способи встановлення сховища SuperRepo

MovieZoot

MovieZoot Коді аддон

Як і Фільми Інтернет-архівів, MovieZoot – це веб-сайт, який передає фільми з публічним доступом. Він містить багато класиків, таких як Принц і шоугурка (у головній ролі Мерілін Монро), Прощання зі зброєю (у головних ролях – Гері Купер та Хелен Хейз) та Арабська змова (у головній ролі Шон Коннері).

Доповнення MovieZoot Kodi можна знайти в сховищі SuperRepo. Щоб встановити його, дотримуйтесь інструкцій із встановлення Інтернет-архівів фільмів (вище), але натисніть MovieZoot і встановити в останніх двох кроках.

Пов’язана стаття: Кращі репозиції у Коді

Висновок

Існує багато адонів Kodi, за допомогою яких можна отримати безкоштовні, легальні фільми. Зрештою, який додаток слід встановити або використовувати, залежить від фільмів, які ви хотіли б переглянути. У деяких випадках вам може бути краще встановити додатки, які вимагають передплату, а не користуватися безкоштовним сервісом. Найчастіше це трапляється, коли хочеться переглянути новіші фільми, які користуються великою популярністю.

Однак, навіть якщо ви вирішили скористатися послугою, яка базується на платній основі, принаймні ці безкоштовні додатки доступні як резервне копіювання. Для отримання додаткової інформації про кращі адоні Kodi для перегляду фільмів, спорту, телепередач та іншого контенту, ознайомтеся з нашими путівниками, що висвітлюють фільми на Коді, де можна знайти фільми з Боллівуду, телевізійне телебачення на Коді або найкращі додатки для спорту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me