Що таке Stremio і як ним користуватися: Посібник для початківців

Як користуватися Stremio

Ви зацікавлені у використанні Stremio? У цій статті буде роз’яснено, що таке Stremio, і як ви можете використовувати його як частину налаштування домашніх медіа.

Зі збільшенням кількості людей, які шукають альтернативи пакетам кабельного телебачення, використання програмного забезпечення медіацентрів, таких як Kodi та Plex, стало набагато звичнішим. Однак, хоча для цих пакунків існує безліч навчальних посібників, важко знайти достовірну інформацію про менш відоме програмне забезпечення, як Stremio.

Ця стаття ознайомить вас із тим, що таке Stremio, як його встановити та як налаштувати, щоб знайти тип контенту, який ви хочете переглянути. На відміну від Kodi, Stremio намагається бути максимально зручним для користувачів. Як результат, багато його особливостей легко зрозуміти. Незважаючи на це, є кілька таких, які не так просто орієнтуватися. Ми пояснимо, що вони є, і як ви можете використовувати їх для максимізації потенціалу Stremio.

Переважна більшість адонів Stremio пропонують належним чином ліцензований вміст, але є кілька таких, які не мають. Ми рекомендуємо нашим читачам використовувати лише офіційні джерела та досліджувати закони про авторські права своєї країни, перш ніж намагатися використовувати Stremio або подібне програмне забезпечення.

Попередження: Stremio слід використовувати лише для вмісту, на який ви маєте законне право доступу. Ні розробники Stremio, ні Comparitech не виступають за використання Stremio для піратства.

Перш ніж ми почнемо

Деякі користуються віртуальними приватними мережами (VPN), щоб приховати неліцензовані потоки від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак VPN мають багато інших цілей. Вони можуть принести велику користь більшості людей, у тому числі тим, хто лише передає офіційно ліцензований вміст.

VPN шифрують ваш мережевий трафік, роблячи його нечитабельним для будь-якого зовнішнього спостерігача. Це запобігає більшості видів нападів “посередників”, а також забороняє вашому Інтернет-провайдеру продавати свої звички перегляду чи використовувати їх для виправдання прискорення Інтернет-швидкості..

Кожна VPN сповільнить ваше з’єднання до певної міри, однак, деякі мають більший вплив, ніж інші. Крім того, було виявлено, що деякі VPN включають шкідливе програмне забезпечення, а інші – їхні користувачі роблять внесок у ботнет, що робить його невід’ємним, що користувачі VPN вибирають правильну послугу.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це один з найпопулярніших доступних VPN, який легко встановлюється на ваш ПК, смартфон та Amazon Firestick. Також IPVanish пропонує послідовне швидкісне підключення до серверів більш ніж у 50 країнах.

УВАГА ЧИТАТИ: економте до 60% тут на IPVanish.

Що таке Стреміо?

Вкладка «Стреміо»

По суті, Стреміо – програма для медіа-центру для настільних ПК, смартфонів та планшетів. Ви не можете встановити Stremio на більшості телевізорів безпосередньо, але ви можете передавати його за допомогою Chromecast, Apple TV або протоколу DLNA.

У Stremio є кілька ключових відмінностей, які відрізняють її від таких програм, як Kodi. Для початку він розроблений таким чином, щоб бути максимально інтуїтивним та зручним для користувачів. Kodi, з іншого боку, пропонує користувачеві більшу функціональність, але може бути трохи неприємною для нових користувачів.

По-друге, жоден з додатків Stremio не встановлений на комп’ютері користувача. Це означає, що шансів недобросовісного розробника запустити шкідливий код у вашій системі. Це також означає, що ці доповнення легко створити, оскільки вони по суті є лише списками джерел. Якщо веб-сайт, на якому розміщені ці аддони, впаде, аддон перестане працювати повністю замість надання часткової функціональності. Через це користувачі швидко знають про будь-які проблеми, які виникають, і зможуть звернутися до офіційних каналів за консультацією.

Користувачі Stremio не можуть встановлювати індивідуальні збірки або скіни, як у Kodi, тому немає шансів випадково зламати вашу установку. Однак, настільки просто, як здається, «Стреміо» можна використовувати не просто для перегляду фільмів. Його можна налаштувати, щоб запропонувати вміст, відповідний вашим інтересам, синхронізувати історію переглядів з Trakt і навіть слідкувати за тим, коли вийде наступний епізод улюбленого шоу.

Як встановити Stremio

Встановити Stremio дуже просто. Для початку перейдіть на головну сторінку Stremio, виберіть операційну систему та натисніть на Завантажити зараз кнопка. Після завершення програми завантаження запустіть її.

Як встановити Stremio

Вас попросять увійти. Ви можете або створити спеціальний обліковий запис Stremio, або вибрати вхід у Facebook. Стреміо зазначає, що він нічого не опублікує на вашій стіні, тому дійсно не має значення, який варіант ви вибрали. Ви також можете увійти як гість, натиснувши кнопку Увійти, тоді Вхід для гостей але ваші налаштування не будуть збережені, якщо ви вийдете.

Після входу в систему вам буде запропоновано вибрати принаймні три категорії вмісту. Stremio використовує цю інформацію, щоб запропонувати відповідні відео, і ви можете вибрати скільки завгодно. Тепер, коли Stremio встановлений і ви ввійшли в систему, давайте детальніше розглянемо його основні функції.

Використання Stremio: Основний функціонал

Дивитися фільми

На головному екрані (який називається “дошка”) ви побачите підбірку рекомендованих відео на основі категорій, які ви вибрали раніше. Важливо зауважити, що не всі з них доступні – це просто заголовки, які можуть вас зацікавити. Якщо натиснути на одне, ви побачите всі доступні джерела в правій частині екрана. Ви також можете шукати певний заголовок за допомогою панелі вгорі екрана, якщо хочете.

Тож як ви знайдете вміст, який ви можете насправді переглядати? Клацніть на Відкрийте для себе вгорі екрана. Якщо ви натиснете на Безкоштовно опція меню зліва, ви побачите список фільмів. Усі вони доступні принаймні з одного офіційного джерела без будь-якої оплати.

Встановлення нових аддонів

У порівнянні з Коді, у Стреміо є дуже обмежений вибір адонів. Також розділ доповнень до спільноти містить деякі з них, які мають значні ризики для безпеки. З цієї причини ми настійно рекомендуємо уникати адонів RARBG та Juan Carlos 2. Вони використовують мережі однорангових (P2P), які, хоча вони не є незаконними, відомі тим, що розміщують матеріали, що порушують авторські права.

Як встановити добавки Stremio

Якщо ви натиснете на шматок головоломки піктограмою у верхньому правому куті, ви перейдете на сторінку додатків. Це показує всі доступні доповнення. Всі офіційні доповнення можна встановити одним натисканням кнопки, але для зазначених раніше P2P-додатків потрібно підтвердження. Слід зазначити, що, хоча відео YouTube можна переглядати безпосередньо у додатку Stremio, усі інші джерела перенаправляють вас на відповідний веб-сайт. Це гарантує, що вам не доведеться довіряти Stremio за допомогою своїх даних для входу, ще більше підвищуючи безпеку своїх користувачів.

Управління Стреміо віддалено

Поки ваш мобільний пристрій підключений до тієї ж мережі, що і комп’ютер під управлінням Stremio, ви можете керувати ним дистанційно. Якщо ви натиснете на значок шестірні у верхньому правому куті та прокрутіть униз списку, який з’явиться, ви побачите QR-код. Сканування коду спрямовує вас на веб-сайт, який забезпечує повний контроль над додатком, не встановлюючи нічого безпосередньо на ваш смартфон або планшет.

Використання Stremio: Розширені функції

Stremio має хороший діапазон розширених функціональних можливостей, які дозволяють перенести споживання медіа на наступний рівень. Нижче ми ознайомимо вас із цими функціями.

Синхронізація історії перегляду з Trakt

Trakt – веб-послуга, яка дозволяє автоматично відслідковувати переглянуті вами заголовки. Як і у додатку Kodi для Trakt, він в основному використовується для синхронізації вашої локальної бібліотеки замість вмісту, який ви потоково передавали.

Спочатку вам знадобиться обліковий запис Trakt, тому створіть його тут. Потім натисніть кнопку значок шестірні в Стреміо і натисніть Авторизуйте під Trakt Scrobbling заголовок. Ви перейдете на веб-сайт Trakt, де ви зможете підтвердити, що Stremio має право доступу до вашого облікового запису. Тепер спробуйте відтворити щось із вашої медіатеки. Якщо все працює за призначенням, вам слід побачити кіно- або телешоу в історії перегляду Trakt. Однак ця функція є досить ненадійною та може не працювати з певними джерелами.

Використання календаря Стреміо

У Стреміо є вбудований календар, який можна використовувати для відстеження поточних телепрограм. Перш ніж використовувати його, вам доведеться розповісти, що показує, що вас цікавить. Існує кілька способів зробити це. Ви можете імпортувати наявну бібліотеку Trakt, імпортувати локально збережені шоу, вибирати заголовки на вкладці «Відкрити» або дозволити Stremio знаходити телевізійні шоу, які вам сподобалися у Facebook.

Використання календаря Стреміо

Для простоти ми будемо вибирати вміст на вкладці «Відкрити». Якщо ми додамо Сімпсони до нашої бібліотеки потім перевірте календар, ми можемо побачити всі дати, коли він виходив у ефір чи буде виходити в ефір. Звичайно, для неопублікованих назв кінцеві дати можуть змінюватися, і Stremio може надати лише приблизну дату випуску.

Якщо ви хочете інтегрувати цей календар у свій розпорядок дня, ви можете натиснути на значок шестірні і виберіть Підписатися на календар. Це дозволить синхронізувати майбутні дати виходу телебачення та фільмів із додатком електронної пошти чи календаря за замовчуванням.

Висновок

Stremio пропонує відмовитий досвід на відміну від інших пакетів засобів масової інформації. Наприклад, його неможливо встановити на Amazon Firestick, як Kodi. Незважаючи на це, він все ще має великий потенціал завдяки величезній бібліотеці офіційно ліцензованих ЗМІ.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me