Що таке репо Kodi Bae? Чи безпечно та законно користуватися?

Kodibae repo

Якщо ви намагалися знайти найкращі аддони Kodi, щоб отримати безкоштовне телебачення та фільми, можливо, ви почули, що вам потрібно встановити Kodi Bae Repo. Прихильники Kodi Bae кажуть, що інші репости Kodi відійшли в офлайн, залишаючи Kodi Bae єдиним місцем, де можна знайти додатки, які бажають більшість користувачів. Але чи справді це правда? І чи законно використовувати Kodi Bae та безпечно встановлювати його на пристрої?

У цій статті ми вивчимо, що таке репо Kodi Bae та які доповнення можна знайти в ньому. Ми також обговоримо деякі ризики, які ви можете взяти, встановивши додатки Kodi Bae, а також деякі альтернативні репозиції Kodi, які потрібно використовувати, якщо ви не хочете ризикувати..

Що таке Коді?

Kodi – це програмне забезпечення для медіаплеєра з відкритим кодом. Він дозволяє користувачам відтворювати відео у різних форматах файлів, включаючи MPEG4 та WMV. Запускаючи програми під назвою “аддони”, Kodi також можна використовувати для передачі відео з Інтернету. Це зробило його популярним серед споживачів, які використовують телевізійні пристрої, такі як Amazon Fire Stick, Nvidia Shield та Apple TV для перегляду безкоштовного телебачення та фільмів онлайн.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Користувачі Kodi, які переглядають неліцензовані відеопотоки, часто використовують VPN, щоб зберегти таємницю своєї діяльності. Але VPN фактично корисні для будь-якого користувача Kodi, навіть тих, які передаються лише з офіційних, юридичних джерел.

Багато юридичних, потокових відео-сайтів блокують користувачів, які знаходяться за межами певних країн. Вони роблять це як частина ліцензійних угод з творцями вмісту, які часто хочуть стягувати плату з резидентів деяких країн за вміст, який доступний безкоштовно в інших країнах. Однак єдиний спосіб, яким сайт може знати, де знаходиться користувач, це через його / її IP-адресу. Використання VPN не дозволяє сайту отримати цю інформацію. Як результат, VPN часто надають відео-стримерам більше варіантів перегляду вмісту.

Крім того, VPN допомагають захистити користувачів від буферизації, спричиненої швидким затуханням провайдера ISP та атаками людини в середині хакерами.

Незважаючи на ці переваги, багато VPN не підходять для користувачів Kodi. Більшість не має додатків для популярних телевізійних пристроїв, на яких працює Kodi. Багато хто не має серверів у достатній кількості країн, щоб задовольнити потреби відео-стримерів. Деякі ведуть журнали, створюючи новий ризик конфіденційності.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він має додаток для Amazon Fire Stick та Nvidia Shield, має сервери в понад 60 країнах і не зберігає журналів.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке репо Kodi Bae?

Kodi Bae Repo – це сховище, в якому є кілька дуже популярних аддонів Kodi, зокрема 9Anime, cCloud TV, Exodus, PrimeWire, SportsDevil, Ultimate IPTV та інші. Деякі з цих адонів раніше були частиною старих сховищ Fusion і Colossus. Коли ці старі репости були закриті, Коді Бе став популярним місцем пошуку цих адонів.

Шанувальники Exodus, cCloud TV, PrimeWire тощо стверджують, що ці додатки надають доступ до величезного каталогу безкоштовних фільмів та телебачення. Але хоча це може здатися чудовим на перший погляд, є деякі проблеми з аддонами Kodi Bae.

Пов’язана стаття: cCloud TV, якщо ви встановите його?

Проблеми з Kodi Bae Repo

Усі доповнення, надані Kodi Bae, містять посилання на неофіційні (піратські) відеопотоки. Насправді переважна більшість посилань веде до такого змісту. Якщо ви шукаєте юридичний потоки ваших улюблених шоу та фільмів, ви знайдете дуже мало того, що шукаєте у Kodi Bae repo.

Крім того, деякі з адонів вже не розробляються, а їхні творці вийшли на пенсію. Наприклад, Exodus був розроблений декількома різними кодерами протягом багатьох років, але був припинений після зняття старого сховища Fusion. Для іншого прикладу, Sparkle та XXX-O-DUS були створені Echo Coder, який припинив твітнути влітку 2017 року і відтоді його не чули.

Оскільки ці аддони більше не розробляються, у них багато мертвих зв’язків і поганих потоків, що створює розчарування для кожного, хто намагається їх використовувати. А оскільки розробники вийшли на пенсію, вони не можуть сказати, справді ці копії їхніх доповнень справжні чи ні. Це збільшує ризик того, що ці аддони можуть бути підроблені і мати в них шкідливий код, або що вони можуть бути змінені в майбутньому, щоб містити такий код.

Оскільки ці доповнення майже виключно надають піратський контент і через ризики безпеки їх використання, ми не рекомендуємо встановлювати Kodi Bae repo. Натомість ми рекомендуємо ідеально законні та досить безпечні альтернативи, перелічені нижче.

Детальніше: Що трапилося з Colossus repo

Альтернативи Kodi Bae repo

Наведені нижче репортажі про Kodi надають доповнення, які передаються з офіційних офіційних джерел. Крім того, ці репости швидко виганяють аддони, за якими виявлено шкідливий код. Хоча жодна Kodi repo не є на 100% безпечною, ми вважаємо, що вони значно менш ризиковані, ніж Kodi Bae.

Офіційне сховище Kodi Addon

Коді офіційне репо

Якщо ви хочете використовувати Kodi для перегляду безкоштовних шоу та фільмів, вам взагалі не потрібно встановлювати сторонні додатки. З офіційного сховища Kodi доступні сотні кодонів доповнень “поза коробкою”. Щоб встановити відеододатки з офіційного репо, просто натисніть addons → завантажити → video addons. Потім натисніть заголовок аддона, після чого встановити. Ось список найкращих аддонів Kodi в офіційному репо:

 • FilmRise – YouTube – надає безкоштовні художні фільми та шоу
 • PBS Think TV – Чудовий адоні Коді для документальних фільмів
 • PopcornFlix – Додаток до фільму Коді із сотнями фільмів
 • Pluto.tv – ТБ в прямому ефірі з новинами, інформацією про відеоігри, плітки знаменитостей, спорт тощо
 • SnagFilms – Ще один чудовий аддіон Коді для фільмів
 • TV Ontario Kids – Популярні дитячі шоу на вимогу з Канади (потрібна VPN, якщо за межами Канади)
 • USTVnow – Живі телевізійні канали в США.
 • Програми WNBC – Показ за запитом від NBC (потрібен VPN, якщо він знаходиться за межами США)
 • Коробка замто – телевізійний сервіс на базі Швейцарії, який надає прямі канали у Великобританії та Німеччині, включаючи BBC та iTV (потрібна VPN, якщо за межами Швейцарії)
 • AMA Pro Racing – Показує прямі гонки в мотокросі та суперкросі
 • CNN – Забезпечує пряму трансляцію CNN через Kodi
 • Новини CBC.ca – надає новини з канадського каналу CBC
 • YouTube – Дозволяє переглядати відео YouTube через Kodi

Дивись також: Кращі аддоні Kodi (включає 118 адонів)

MetalChris

Kodi MetalChris repo

Репорта MetalChris дозволяє лише аддони, які передаються з офіційних джерел. Це досить безпечне репо для використання та має дуже корисні доповнення.

Найкращим способом встановлення MetalChris є використання інсталятора Addgo TV Adddons. У головному меню Індіго натисніть інсталятор addon. Потім виберіть відеододатки. Виберіть першу букву одного з адонів MetalChris, а потім виберіть цей додаток зі списку. Клацніть встановити. Kodi запитає вас, чи хочете ви встановити і MetalChris, і додаток, який ви вибрали. Клацніть так щоб встановити їх обох. Якщо у вас ще немає Індіго, ось як його встановити.

Після того, як у вас ви знайдете MetalChris на своєму Kodi, ви можете встановити будь-який його додаток до відео, натиснувши його addons → інсталятор пакета (піктограма відкритого вікна) → встановити зі сховища → MetalChris → відеодоповнення → (ім’я аддона) → встановити.

Ось список найкращих доповнень MetalChris repo:

 • CW TV Network – Відтворює епізоди на вимогу CW-шоу
 • Frightpix – Чудовий аддон Коді для шанувальників фільмів жахів
 • Фільми та телебачення BigStar – Адон фільм Коді з багатьма популярними заголовками
 • Знімання фільму – Класичні фільми
 • Інтернет-архів (відео) – Фільми для громадського користування 1920-1940-х років
 • Чорно-білі фільми – Ще один аддонний класичний фільм

Детальніше: Найкращі додатки для перегляду легальних, безкоштовних фільмів

TVAddons.co

TVAddons repo

TVAddons використовувався для надання старого сховища Fusion, в якому розміщувались Exodus та інші піратські вмісти. Однак їх подали до суду на МПА та закрили. Відтоді вони очистили всі свої незаконні адони та перейшли на новий сайт. Хоча ми лише попередньо рекомендували старе репо Fusion (все одно воно більше не працює), нове має чудові доповнення для користувачів Kodi.

Щоб встановити репортаж TVAddons, натисніть кнопку сховище.xbmchub-x.x.x.zip файл у нижній частині офіційної сторінки програми репортажу TV Addons, щоб завантажити його. Потім натисніть кнопку addons → програма встановлення пакета (піктограма відкритого вікна) → встановити з zip-файлу. Перейдіть до місця, в якому ви зберегли файл, та натисніть для встановлення.

Після того, як у вас буде кодування TVAddons.co на вашому Kodi, натисніть addons → інсталятор пакета → встановити з сховища → TVAddons → відеододатки → (ім’я аддона) → встановити щоб встановити потрібний аддон.

Ось список найкращих допоміжних додатків TVAddons.co:

 • Індіго – Універсальний інструмент для усунення несправностей та ремонту для Kodi
 • USTV Catchup – надає контент за запитом з ABC, Cooking Channel, PBS Kids та інших каналів США (потрібна VPN, якщо за межами США)
 • UKTV Play – надає вміст за запитом та прямий контент із американських каналів “Дейв”, “Драма”, “Дійсно” та “Вчора” (потрібен VPN, якщо він знаходиться за межами США)
 • Bloomberg Global News Live – надає прямі фінансові новини від телеканалу Bloomberg

Дивись також: Як встановити додаток Indigo Kodi

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей посібник з репо та Kodia Bae репортажів. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як відтворювати найкращі шоу та фільми за допомогою Kodi, ознайомтеся з іншими нашими статтями на цю тему, зокрема 7 найкращих репостів про Kodi, як встановити Crackle для Kodi, як встановити телевізор Tubi для Коді та багато інших.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me