Що складається з Kodi Durex? Це законно та безпечно встановлювати?

Kodi Durex Build

Якщо ви шукали простий спосіб отримати безкоштовні фільми та телепередачі на Kodi, можливо, ви чули про Kodi Durex Build. Прихильники Kodi Durex Build кажуть, що це економить час, забезпечуючи всі найкращі аддони Kodi в одному пакеті, не даючи користувачам знаходити аддони, розкидані по декількох репост.

Але чи законна збірка Kodi Durex? Це безпечно? У цій статті буде роз’яснено, що таке Build Kodi Durex і які ризики ви можете взяти на себе, використовуючи його. Він також надасть деякі альтернативи, якщо ви вирішите, що не хочете його встановлювати.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр вільного програмного забезпечення від Фонду Kodi. Він дозволяє користувачам відтворювати відео чи музику, що зберігаються на їх пристроях або передаються з Інтернету. Kodi став популярним серед «шнурів-розрізників», які прагнуть уникнути високої вартості послуг кабельного та супутникового телебачення. Його можна встановити на популярні телевізійні пристрої, такі як Amazon Fire Stick, Apple TV та Nvidia Shield, а також мобільні пристрої Android та iOS та персональні комп’ютери, на яких працює ОС Windows, Mac OSX або Linux.

Детальніше: Як розпочати роботу з Kodi

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Кожен раз, коли ви передаєте відео за допомогою Kodi, ви завжди повинні захищати свою конфіденційність та безпеку, використовуючи віртуальну приватну мережу (VPN). Багато сайтів, що передають інформацію, намагаються заблокувати користувачів, які проживають за межами певних країн, переглядати вміст. VPN допомагають запобігти цьому, приховуючи вашу IP-адресу.

VPN також шифрують ваші дані, не даючи провайдеру знати, що ви передаєте відео. Це допомагає зупинити буферизацію, викликану прискоренням швидкості провайдера ISP. Крім того, VPN допомагають захистити користувачів від атаки хакерів посередником.

Не всі VPN корисні для користувачів Kodi. Більшість не має додатків для телевізійних пристроїв, які часто використовуються для запуску Kodi. У багатьох є сервери в занадто мало країнах, щоб надійно замаскувати місцезнаходження користувача. Деякі ведуть журнали поведінки користувачів, створюючи ризик конфіденційності.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish користувачам Kodi. Він має додаток для Amazon Fire Stick та Nvidia Shield, має сервери в понад 60 країнах і проводить сувору політику щодо збереження журналів. Користувачі Kodi – це прекрасний спосіб захистити свою конфіденційність під час трансляції відео.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ КОДІ ДУРЕКСОВИЙ БУДІВ: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке Build Kodi Durex?

Durex Build – це “збірка” для Kodi, повний пакет, який включає в себе нову шкіру, зміни в налаштуваннях і меню Kodi та декілька доповнень. Як і інші побудови Kodi, Durex Build повинен полегшити користувачам швидке налаштування Kodi з максимальною вигодою, не потребуючи пошуку кількох компонентів для встановлення.

Durex Build оснащений кричущою новою шкірою Kodi, що містить зображення Pixar’s Monsters, Inc. як її фон. Піктограми меню розташовані горизонтально, під ними – підменю. Він також попередньо встановлений з декількома аддонами Kodi, серед яких Yoda, Wraith, Placenta, Reptilia та Genesis Reborn, серед інших.

Пов’язана стаття: Кращі Kodi будують

Проблеми зі збіркою Kodi Durex

Незважаючи на зручність, яку надає Durex Build, з цим є кілька проблем. По-перше, доповнення, надані Durex Build, надають посилання, які майже виключно вказують на неофіційні, піратські потоки. Якщо ви шукаєте юридичні потоки фільмів і телевізійних шоу, ви не збираєтеся знайти їх дуже багато в додатках, наданих Durex Build.

По-друге, аддони в Durex Build скопійовані з багатьох різних сховищ, деякі з яких можуть бути закриті з моменту створення збірки, що залишає їх вразливими для захоплення хакерами та використовуються для поширення зловмисних програм.

Копії доповнень, що містяться в складі Durex Build, також можуть бути не найновішими версіями. Крім того, можливо, що створювач Durex Build змінив код у цих додатках. Зрештою, збірка була створена анонімним кодером, відомим лише псевдонімом «Durex». Ніхто не знає, хто ця людина насправді.

Що ще гірше, здається, що збірка Durex наразі не працює. Ми встановили копію на старий комп’ютер, щоб отримати скріншот цієї статті і виявили, що вона повторно вийшла з ладу, і зробила Kodi абсолютно марною. Єдиний спосіб вирішити цю проблему – повністю видалити Kodi та перевстановити, видаливши всі попередні доповнення та налаштування, які були у нас перед встановленням Durex. Таким чином, Durex не тільки є постачальником піратського контенту, і це ризик для вашої конфіденційності та безпеки, але також не працює..

Через ці проблеми, ми не рекомендуємо встановлювати або використовувати Kodi Durex Build. Натомість ми рекомендуємо альтернативи, перелічені нижче.

Дивись також: Як видалити збірку Kodi на Amazon Fire Stick

Альтернативи побудові Kodi Durex – альтернативні шкури Kodi

Якщо ви хотіли, щоб збірка Durex зробила вашу копію Kodi красивішою, ви завжди можете просто встановити інший скін Kodi. Ось декілька, які служать досить гарною заміною для шкіри Durex.

Бурштин

Коді бурштинової шкіри

Бурштин пропонує фони, що складаються з дельфіна, бойовика, фільмових барабанів та інших предметів. Як і у Durex, у нього є горизонтальне меню з великим текстом, що дозволяє легко бачити, що буде робити певний варіант меню.

Еон Нокс

Шкіра Kodi Aeon Nox

Aeon Nox – одна з найпопулярніших шкур Kodi навколо. Існує кілька версій цього документа, але основна версія, наявна в офіційному репо-програмі Kodi, забезпечує приголомшливе фонове зображення космонавта, який був відрізаний від своєї прив’язки і загрожує вилетіти в космос. Як і шкіра Durex Build, Aeon Nox має горизонтальне меню з великим текстом.

Високопреосвященство

Kodi eminence skin

У Високопреосвященства чорний фон із синім логотипом Kodi в центрі. Він має горизонтальне меню. На відміну від Durex Build, Aeon Nox та Amber, Eminence має менші піктограми, завдяки чому всі елементи меню Kodi можуть відображатися на одному екрані.

Для отримання додаткової інформації про те, як встановити скіни Kodi та які найкращі, прочитайте наш повний посібник зі скінами Kodi.

Альтернативи Kodi Durex Build – альтернативні додатки Kodi

Якщо ви хотіли, щоб Durex знаходив безкоштовні шоу та фільми, ви можете отримати це замість цього, встановивши додатки вручну, які є законними та безпечними. Щоб встановити ці додатки один за одним, потрібно трохи більше роботи, але, принаймні, це допоможе вам не пошкодити ваш пристрій або призвести до того, що Kodi знову і знову збивається.

Комбінуючи декілька аддонів з новою шкірою, ви навіть можете створити власну «Kodi build», зроблену спеціально відповідно до ваших уподобань. Ось список найкращих адонів Kodi, якими ви можете скористатися, щоб отримати безкоштовні фільми та шоу.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Телевізор Tubi – один з найкращих легальних веб-сайтів для потокового відео в Інтернеті. У ньому є каталог із понад 50 000 назв, включаючи бойовики, фільми жахів, подібні телепередачі Мерлін і Голуба кровs, аніме, класичні фільми тощо. Якщо ви переглядаєте телевізор Tubi через веб-переглядач, його вміст неодноразово переривається рекламними роликами. Однак додаток Tubi TV Kodi повністю блокує ці оголошення.

Телевізор Tubi можна знайти в репо-програмі Kodi1. Ось посібник із встановлення та використання телевізора Tubi для Kodi.

Фільми про велику зірку

Фільми BigStar і телевізійний адді Коді

Big Star Movies – це безкоштовний веб-сайт із потоковим потоковим відео, орієнтований на шоу та фільми незалежних студій. Він містить біографії, класику, фільм-нуар, фільми жахів, фільми про війну, вестерни та інші жанри кіно і телебачення.

Фільми Big Star є частиною сховища SuperRepo. Ось як встановити SuperRepo. Після встановлення SuperRepo перейдіть до головного меню Kodi та виберіть addons → інсталятор пакунків (піктограма відкритого вікна в лівій верхній частині екрана) → встановити з сховища → SuperRepo All → відеодоповнення → Big Star Movies & Телевізор → встановити.

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Crackle – ще один безкоштовний сайт телебачення та кіно з великою кількістю популярних назв, в тому числі Герої, Герої Відроджуються, Щит, Термінатор: Хроніки Сари Коннер, Jarhead, Невдоволення, Постійне зло: Відплата, та багато інших. Якщо ви переглядаєте програми Crackle через веб-переглядач, ви будете піддані численним нав’язливим рекламним оголошенням у всій програмі. Але додаток Kodi усуває ці реклами.

Crackle – це репо-ерафофобія. Ось повний посібник із встановлення та використання Crackle для Kodi.

Програми WNBC

Програми WNBC Kodi addon

Програми WNBC Kodi addon підключається до NBC.com. Він передає останні епізоди популярних шоу NBC Гарні дівчата, А. П. Біо, Голос, і Чорний список. Він також надає користувачам доступ до класичних шоу типу NBC Лицар вершника.

Програми WNBC Addi Kodi знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити, почніть з головного меню Kodi. Потім натисніть кнопку addons → завантажити → відео addons → Програми WNBC → встановити.

Пов’язана стаття: Найкращі VPN для NBC, щоб ви могли їх переглядати будь-де.

Сподіваємося, вам сподобався цей посібник із побудови Kodi Durex. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як отримати найкращий вміст для вашого Kodi, зберігаючи вашу конфіденційність, прочитайте кілька інших наших посібників, включаючи найкращі 114 адонів Kodi, найкращі додатки Kodi для занять спортом та найкращий телевізор наживо коді аддонс.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me