Що робити, якщо Kodi продовжує перезапуск

Що робити, якщо Kodi продовжує збої

Чи Kodi продовжує перезапускати чи перезавантажувати? У цьому посібнику ми покажемо вам, як виправити цю надокучливу проблему всього за кілька хвилин, незалежно від її первинної причини.

Kodi можна встановити на широкому діапазоні пристроїв, включаючи Android, iPhone та Amazon Firestick. Петлі перезавантаження – це проблема, яка стосується всіх платформ однаково. Постійні перезавантаження Коді руйнівні і розчаровують, але гарна новина полягає в тому, що, хоча існує кілька потенційних причин, все це можна вирішити досить швидко.

У цьому посібнику буде показано, як усунути проблему перезавантаження та вжити заходів для її усунення. Якщо у вас не виникнуть додаткові проблеми Kodi, щойно цикл перезавантаження буде розірвано, нічого не залишиться, щоб перешкодити перегляду улюблених телепередач, фільмів та спортивних програм.

Перш ніж ми розпочнемо, важливо зазначити, що сторонні доповнення та власні побудови Kodi викликають збої набагато частіше, ніж офіційні доповнення. З цієї причини ми радимо нашим читачам використовувати лише офіційні джерела вмісту та утримуватися від встановлення збірок без належного розуміння того, як вони працюють.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Перш ніж ми почнемо: Слово про VPN та Kodi

Користувачі Kodi часто використовують віртуальні приватні мережі (VPN), щоб приховати неліцензовану потокову передачу від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Незважаючи на це, VPN надають багато додаткових переваг і для законних користувачів Kodi.

Весь мережевий трафік VPN зашифрований і його не може побачити ваш Інтернет-провайдер або третя сторона, використовуючи атаку “Людина в середині”. VPN також забороняють вашому Інтернет-провайдеру автоматично обмежувати швидкість вашої мережі на основі ваших звичок перегляду.

Кожна VPN впливатиме на швидкість вашої мережі, але деякі сервіси сповільнюють ваш зв’язок із скануванням. Крім того, деякі постачальники VPN ведуть докладний журнал вашого інтернет-трафіку і пропонують запропонувати більше анонімності, ніж вони насправді. З цієї причини важливо вибирати постачальника VPN дуже ретельно.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це швидкий і стабільний VPN з серверами в більш ніж 50 країнах. IPVanish не зберігає журналів вашої діяльності та є найпростішим VPN для встановлення на декількох пристроях, включаючи iPhone та Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на щорічному плані IPVanish тут. IPVanish має семиденний термін повернення грошей, і його можна судити без ризику та довгострокових зобов’язань.

Чому Kodi продовжує перезавантажувати?

Є кілька речей, які можуть змусити Kodi нескінченно перезавантажуватися, але гарна новина полягає в тому, що ця проблема дуже рідко виникає сама по собі. Зазвичай винуватцем є нещодавно встановлений додаток або збірка, і цілком очевидно, який з них викликає проблему. З цього приводу ми створили покроковий посібник з вирішення циклів перезавантаження Kodi, коли ви не маєте поняття, що їх спричинило..

Кеш-код Kodi заповнений

Як і більшість програмного забезпечення, Kodi зберігає невелику кількість даних у своєму кеші для швидшого доступу. Цей кеш, як правило, спорожняється, але випадки можуть запобігти цьому. Зазвичай ця проблема проявляється через повільне заїкання відео, але в крайньому випадку це може спричинити збій / перезавантаження циклу.

як очистити кеш-код Kodi

Щоб очистити кеш-пам’ять Kodi вручну, вам знадобиться додаток Indigo. Після встановлення відкрийте його та натисніть на Інструменти технічного обслуговування варіант, за яким слідує Очистити кеш. Праворуч від цієї опції ви побачите поточний розмір кешу. Якщо він великий, це показник того, що щось пішло не так, але навіть невеликі кеші можуть містити пошкоджені файли.

Погані доповнення або нарощування

Ви нещодавно встановили нові доповнення чи версії? Якщо так, спробуйте спочатку їх видалити. Ви можете видалити окремий аддон, клацнувши правою кнопкою миші на його значку (або відкривши меню налаштувань у самому додатку), вибравши Інформація, потім натисніть на Видалити кнопка в крайньому правому куті.

Відновіть Kodi до заводських налаштувань

Видалити збірку трохи складніше. У Kodi немає вбудованого способу цього зробити, тому почніть з установки добавки Indigo. Відкрийте Indigo і натисніть кнопку Відновлення заводу пункт меню. Це видалить усі встановлені збірки та доповнення, відновивши Kodi до початкового стану. Цей процес може зайняти кілька хвилин, тому будьте терплячі. Після відновлення Kodi перевірте, чи проблема вирішена, а якщо ні, спробуйте видалити Kodi, перш ніж завантажити його знову.

Залежність URLResolver застаріла

URLResolver – це доповнення, яке працює у фоновому режимі та декодує хости файлів. Простіше кажучи, саме ця річ знаходить конкретні файли, до яких ви хочете отримати доступ. Якщо цей аддон застарів, це може спричинити різні проблеми, включаючи невдалі установки addon і, звичайно, послідовні перезавантаження Kodi.

Оскільки розробник, відповідальний за URLResolver, перестав працювати над будь-якими додатками Kodi, його тепер підтримує команда TVAddons. Щоб отримати останню версію, натисніть на значок шестірні на головній сторінці Kodi та виберіть Файловий менеджер. Унизу списку натисніть Додати джерело і введіть у верхнє поле наступне (без лапок): “http://fusion.tvaddons.co”.

Додавання TVAddons в якості джерела

Далі поверніться до стартового екрана і натисніть кнопку Додатки , а потім – значок поля у верхньому лівому куті Клацніть Встановити з zip-файлу, потім виберіть джерело TVAddons, яке щойно додано. Всередині Сценарії Kodi в папці, ви знайдете файл з назвою “script.module.urlresolver-X.X.X.zip”, де X посилається на номер поточної версії. Просто натисніть це, щоб встановити останню версію.

Проблеми з папками бази даних Kodi або UserData.

Kodi дозволяє своїм просунутим користувачам створювати та переглядати власні бази даних. Переважна більшість користувачів Kodi цього не зробить, але кожен час від часу стикається зі сценарієм, і завжди корисно знати, як виправити помилки, які можуть виникнути в результаті.

Рішення цієї проблеми дуже просте. Якщо ви видалите папку База даних, Kodi створить нову, і код, що спричинив її аварію, буде видалений. Тепер розташування цієї папки змінюється залежно від платформи, яку ви використовуєте. Знайдіть операційну систему у списку нижче, перейдіть до вказаного місця та видаліть папку База даних.

Якщо проблема не зникає, ви можете спробувати видалити папку UserData, оскільки всі неправильно відредаговані файли тут також можуть спричинити часті збої..

Windows

Папка бази даних: Клацніть піктограму Windows та введіть «% APPDATA% \ kodi \ userdata» без мовних позначок.

Папка UserData:  Клацніть піктограму Windows та введіть «% APPDATA% \ kodi \ userdata \ Database» без мовних позначок.

Linux

Папка бази даних:  ~ / .kodi / userdata / База даних

Папка UserData: ~ / .kodi / userdata

Мак

Папка бази даних:  / Користувачі / ВАШЕ-USERNAME-ТУТ / Бібліотека / Підтримка програм / Kodi / userdata / База даних

Папка UserData: / Користувачі / YOUR-USERNAME-ТУТ / Бібліотека / Підтримка додатків / Kodi / userdata /

Android

Папка бази даних: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata / База даних

Папка UserData: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata

Firestick

(Вам потрібно буде включити показ прихованих файлів і папок, перш ніж вони з’являться. Цю опцію можна знайти в розділі “Відображення” меню налаштувань ES File Explorer)

Папка бази даних: Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi / userdata / Database

Папка UserData: Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi / userdata

iOS

Папка бази даних: / приватне / var / mobile / Бібліотека / Налаштування / Kodi / userdata / База даних

Папка UserData: / приватне / var / mobile / Бібліотека / Налаштування / Kodi / userdata

LibreELEC / OpenELEC

Папка бази даних: зберігання / .kodi / userdata / База даних

Папка UserData: /storage/.kodi/userdata/

Питання живлення

Це питання, яке зазвичай стосується лише таких портативних пристроїв, як Raspberry Pi, і його часто можна не помітити через його здатність проявлятися лише в конкретних умовах. Недостатнє джерело живлення технічно не є проблемою Kodi, однак її часто можна класифікувати як одну, оскільки це може статися лише тоді, коли Kodi працює.

Якщо ваш блок живлення недостатньо потужний, можливо, Kodi зможе запуститися і, можливо, навіть працювати деякий час, перш ніж весь пристрій вимкнеться і перезавантажиться. Це тому, що, хоча у вас може бути достатньо енергії для підтримки пристрою, він занадто слабкий, щоб забезпечити необхідну потужність, коли пристрій знаходиться під великим навантаженням.

На щастя, рішення просте. Вам потрібно краще джерело живлення. Для Raspberry Pi 3 вам потрібен блок живлення, здатний забезпечити 2,5А на 5В. Зарядні пристрої стільникового телефону зазвичай не відповідають цьому, тому якщо ви використовуєте один із них зі своїм пристроєм, ймовірно, що саме тому він перезавантажується.

Сподіваємось, ваша проблема перезавантаження Kodi вирішена, і ви можете мирно насолоджуватися улюбленими телешоу, фільмами та спортом. Якщо у вас виникли інші проблеми Kodi, не забудьте ознайомитись з нашим посібником з виправлення найпоширеніших проблем Kodi та нашою статтею про зменшення відтворення вдосконаленого відео.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me