Resolver URL-адреси Kodi відсутній або не завантажується? Ось чому

Resolver URL відсутній або не працює


Залежність Resolver URL-адреси Kodi останнім часом зазнала певних змін. У цій статті буде роз’яснено, що робити, якщо Resolver URL-адреси відсутній, не завантажується чи не працює.

15 листопада кілька розробників Kodi addon отримали листи від Асоціації кінофільмів (MPA) та Альянсу за творчість та розваги (ACE). Це призвело до того, що сховище Колосса було створено в автономному режимі, взявши з собою кілька популярних сторонніх доповнень, таких як Заповіт, Бенну та Арес-майстер. Однак оскільки Resolver URL був розроблений одним із цих осіб, його також було видалено. Ця стаття пояснить, що робить Resolver URL-адреси та де його можна знайти вперед.

Єдиними розробниками, на які спрямовані ці юридичні загрози, були ті, які створювали неліцензовані потокові додатки. Ми закликаємо наших читачів використовувати лише офіційні джерела; вони набагато безпечніші, часто надають доступ до бібліотек контенту однакового розміру та користуються цілком законно.

Тут ми отримали повну інформацію про те, чому Kodi Colossus не встановлюється, та детальну інформацію про те, чому немає Kodi Bennu. Детальніше читайте на Resolver URL-адреси Kodi.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі користуються віртуальною приватною мережею (VPN), щоб приховати неліцензовану потокову передачу від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак VPN також має кілька цілком законних способів використання і може допомогти зберегти вашу особисту інформацію.

VPN працюють за допомогою шифрування всього вхідного та вихідного мережевого трафіку. Це означає, що жоден зовнішній спостерігач не може сказати, що ви робите в Інтернеті. Це заважає вашому Інтернет-провайдеру продавати свої звички перегляду чи використовувати їх як виправдання для припинення вашого інтернет-з’єднання. VPN також робить більшість атак “Увімкнено-Близького” марними, тим самим зберігаючи конфіденційну інформацію, таку як дані для входу або електронні листи..

Вибір правильної VPN є життєво важливим. Деякі сповільнюватимуть зв’язок до майже непридатної швидкості, а інші ведуть докладний журнал вашої історії перегляду. Це перешкоджає використанню VPN та значно спрощує відстеження вашої активності в Інтернеті.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це має мінімальний вплив на швидкість вашої мережі та забезпечує стабільно стабільне з’єднання з більш ніж 50 країнами. Це також найпростіший VPN для встановлення на мобільних платформах, таких як Android, iPhone та Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Що сталося з Resolver URL-адреси?

Jsergio123, розробник Kodi, який працював над декількома сторонніми аддонами, першим оголосив, що припинить розробку їхніх доповнень. Це включало Resolver URL та Meta Handler, дві залежності, на які покладаються багато неофіційних адонів.

Jsergio123 в твітному припиненні розробки URL Resolver

Каталізатором цього рішення став юридичний лист, який він отримав від MPA та ACE, про співпрацю між титанами засобів масової інформації, такими як Disney, Netflix, Paramount Pictures, Amazon та SKY UK.

Проблема тут полягає в тому, що Resolver URL-адреси використовується не лише для неліцензованих потокових аддонів. Він просто забезпечує спосіб отримання контенту з URL-адреси, облік верифікації CAPTCHA та різних файлових структур веб-сайтів. Як результат, його використовують і деякі офіційні аддони. Що ще гірше, деяким неофіційним доповненням, таким як Bubbles, навіть не потрібен Resolver URL-адреси, оскільки вони можуть вирішувати власні посилання або використовувати інші сценарії, наприклад NaN Scraper, які працюють по-різному, але дають подібний результат.

Команда TVAddons коротко взяла своє сховище в автономному режимі ще в серпні в очікуванні судових дій, але незабаром повернулася після того, як усі неліцензовані доповнення були видалені. URL Resolver був одним доповненням, який не було видалено, і TVAddons заявили, що в майбутньому вони візьмуть на себе розробку. Однак вони зазначили, що оновлення можуть надходити повільніше внаслідок виходу на пенсію jsergio123.

Що буде далі?

Захищений URL Resolver залишив порожнечу для зловмисників. Насправді, деякі сховища на зразок Cerebro вже почали розміщувати видалені аддони та випускати оновлення. Без повного перегляду коду, ви не зможете сказати, що робитимуть ці оновлення, якщо вони є. Таким чином, ці оновлення слід вважати небезпечними до тих пір, поки спільнота Kodi не перевірена в цілому.

Незважаючи на неоднозначну відповідь на видалення сторонніх аддонів, таких як Пакт, загальна консенсус серед розробників аддонів Kodi полягає в тому, що вирішення URL-адрес має вирішальне значення. Однак, перейняття розвитку цієї залежності може привернути небажану увагу з боку МПА.

Більш ніж ймовірно, URL Resolver продовжить функціонувати як завжди, хоча оновлені версії, мабуть, доведеться встановлювати вручну, принаймні в короткий термін. Навіть якби URL Resolver повністю зник, проте більшість офіційних адонів продовжували б працювати.

Як зберегти вашу систему

Юридичні загрози MPA посилають ударні хвилі через громаду Коді. Вони призвели до декількох репо та додатків, що включають в себе все, від команди Ares Wizard, The_Alpha, jsergio123, Echo Coder, DandyMedia, Lucifer, Pulse та MuckyDuck.

Оскільки принаймні один обліковий запис розробника GitHub було видалено, це ім’я користувача зараз безкоштовно. Це сталося раніше і використовувалося для випуску небезпечного оновлення Exodus, тому немає причин вважати, що це не повториться.

З цієї причини ми закликаємо наших читачів відключити автоматичне оновлення додатка. Це можна зробити, натиснувши на значок шестірні на головному екрані Kodi Далі натисніть кнопку Налаштування системи і виберіть Додатки вліво на екрані. У полі праворуч натисніть на Оновлення налаштування. Нарешті, виберіть Повідомляйте, але не встановлюйте оновлення. Це дозволить вам дізнатися про будь-які нові оновлення, щоб ви могли їх дослідити та дізнатись, чи перевірена їх громадою чи ні.

Вимкніть автоматичне оновлення крок 4

Добре правило – почекати пару тижнів після отримання оновлення, оскільки до цього часу люди зазвичай лише спекулюють на меті оновлення.

TVAddons – відома команда розробників, і оскільки вони сказали, що випускатимуть оновлення URL Resolver, немає причин завантажувати їх з будь-якого іншого джерела.

Офіційні рекомендації щодо доповнення

Дозвіл URL-адрес використовується в основному (але не повністю) для сторонніх аддонів. Таким чином, ці зміни не торкнуться більшості офіційних доповнень. Наступні доповнення продовжуватимуть працювати, цілком легальні та пропонують бібліотеки вмісту, які за розміром схожі з тими самих популярних сторонніх додатків.

Фільми Bigstar & Телевізор

Фільми BigStar і телевізійний адді Коді

Фільми Bigstar & TV – це онлайн-потокова платформа, яка пропонує тисячі назв на вибір. Його медіа-бібліотека розділена на досить конкретні категорії, і жоден її вміст не є регіональним. Це означає, що його можна спостерігати незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Існує функція пошуку, яка допоможе вам знайти щось конкретне, і хоча більшість пропонованих фільмів досить невідомі, є кілька нагородних фільмів і телевізійних шоу, включаючи цілі сезони британської культової класики, Peep Show.

Фільми Bigstar & Телевізійний аддон можна знайти в сховищі MetalChris.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

YouTube є найбільшою платформою для потокового відео в світі та має медіатеку, яку потрібно було б переглядати тисячі років. Основна перевага, яку має YouTube перед своїми конкурентами, – це широкий спектр вмісту; є відеоролики, що висвітлюють все, від літературної критики до DIY. Це означає, що завжди буде щось цікаве.

Додаток YouTube Kodi підтримує більшість функціональних можливостей веб-сайту. Користувачі можуть додавати відео до списків відтворення, переглядати свої підписки та створювати чергу для відео. Хоча ви не можете коментувати або використовувати функції обміну повідомленнями YouTube, вони не особливо корисні в Kodi, тому легко зрозуміти, чому цю функцію було видалено.

Додаток YouTube можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

PlayOn Browser

Playon Kodi addon

Браузер PlayOn дозволяє користувачам Kodi інтегрувати свої облікові записи з різних онлайн-потокових платформ і переглядати їх вміст в одному місці. Оскільки офіційних додатків Netflix або Amazon Prime Video немає, браузер PlayOn – це найпростіший, найбезпечніший спосіб отримати доступ до своїх медіа-бібліотек в межах Kodi.

Преміум-членство коштує 2,50 долара на місяць і не тільки розширює коло джерел, які можна підключити, але й розблоковує можливість пропускати рекламу та записувати відео на локальний об’єм. Оскільки безкоштовна версія пропонує лише невеликий вибір безкоштовного перегляду вмісту, платне членство, безумовно, є кращим.

Додатковий браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

Одне, що Пакт та подібні доповнення рідко пропонуються – це можливість дивитись прямі трансляції телепередач. FilmOn Simple пропонує сотні телевізійних каналів у прямому ефірі з усього світу, і хоча доступні платні членства, більшість з них можна переглянути безкоштовно.

Існує невеликий компроміс у тому, що безкоштовні потоки доступні лише у стандартній чіткості, але враховуючи, що немає блокування регіону та потоки з багатьох країн, на декількох різних мовах, це не є великою проблемою.

Додатковий додаток FilmOn Simple можна знайти в сховищі TVAddons.

Розв’язування URL-адрес є важливою залежністю від Kodi, але це не дуже важливо, якщо ви використовуєте лише офіційні доповнення. Є багато якісних доповнень, які не вплинуть на них, незалежно від того, чи шукаєте ви спортивне висвітлення, фільми, телевізійні шоу чи прямі трансляції. Також варто зазначити, що будь-які проблеми, які виникають у вас, можуть не стосуватися вирішення URL-адрес, тому перегляньте наш посібник з налагодження деяких найпоширеніших проблем Kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map