Репозиторій Kodil Kodi: Як встановити Kodil Repo на Kodi

екран встановлення сховища kodil kodi
Kodi – це фантастичний фрагмент програмного забезпечення медіа-центру, який дозволяє вам легше передавати улюблені фільми, телевізійні шоу та музику на пристрої навколо вашого будинку. Однак це лише так добре, як і вміст, до якого ви можете отримати доступ. Хоча ви можете використовувати носії, які зберігаються локально на вашому комп’ютері, це лише частина того, на що Kodi здатний. Ви також можете встановити програмні пакети, відомі як додатки, які можуть доставляти вміст із численних різних джерел, а також із країн усього світу.

Пов’язані: Кращі додатки до фільмів та телевізорів Kodi.

Kodi постачається зі сховищем офіційних доповнень, але це лише невеликий зразок того, що є в наявності. Щоб повністю відчути, що може запропонувати Kodi, можливо, ви захочете встановити додаткові сторонні сховища (також відомі як repos), такі як Kodil. Слід зазначити, що Kodil не оновлювався протягом двох років, тому деякі додатки, які він містить, можуть більше не працювати належним чином.

Kodil є коротким для Kodi Israel Group і містить велику кількість доповнень. Хоча деякі з них, як-от FilmOn.TV, є цілком законними, є й інші, яких немає, і вони надають доступ до неофіційних та неліцензованих потоків. У цьому посібнику ми зупинимося лише на тому, як встановити репорт Kodil, і не будемо рекомендувати будь-які додатки, які вони містять. Перш ніж встановлювати будь-який додаток, важливо правильно вивчити його.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Ваш Інтернет-провайдер може повідомити, коли ви передаватимете вміст в Інтернеті. Деякі з них, як відомо, знижують швидкість роботи Інтернету своїх користувачів, коли відчувають, що ви занадто багато використовуєте їхні послуги або для потокових дій, які вони не люблять. Більше того, це може стосуватися навіть клієнтів, які платять за необмежену пропускну здатність.

Існує також техніка, яку хакери можуть використовувати під назвою “атака людини”. Тут треті сторони перехоплюють ваші комунікації з сервером, дозволяючи їм бачити, що ви робите, і навіть вкрадаєте вашу конфіденційну інформацію.

Однак є спосіб запобігти всім вищезазначеним питанням. Використовуючи щось, що називається віртуальною приватною мережею (VPN), ви можете переконатися, що кожен біт даних, що надсилаються на ваш комп’ютер або з нього, зашифрований і непридатний для будь-яких сторонніх очей, які можуть спостерігати. Оскільки ви можете вибрати підключення до серверів у різних країнах, VPN навіть дозволяє отримати доступ до географічно заблокованого контенту, який зазвичай відхиляє доступ до людей, які не мають IP-адреси з певного регіону.

Зараз там є безкоштовні VPN-сервіси, але ми радимо не користуватися ними. По-перше, немає жодної гарантії, що вони не продають ваші дані, і вони часто сповільнюють ваш перегляд до сканування. Натомість ми рекомендуємо IPVanish: вони не ведуть журналів вашої діяльності і мало впливають на швидкість вашої мережі. Крім того, якщо ви зареєструєтесь за допомогою нашого посилання, ви можете заощадити до 60% від вартості доступу на рік.

Програма читання: Ви можете заощадити 60% на річному плані IPVanish тут.

Встановлення Kodi

Звичайно, посібник із встановлення сховища не має великої користі, якщо у вас ще не встановлено Kodi. Для цього відкрийте веб-браузер і перейдіть на сторінку https://kodi.tv/download. Існують конкретні програми встановлення для різних операційних систем, тож виберіть потрібну вам версію та потрібну вам версію Kodi. Після завантаження файлу виконайте кроки для встановлення Kodi.

Дозволення невідомих джерел

Оскільки Kodil є стороннім сховищем, вам доведеться встановити Kodi для дозволу встановлення з невідомих джерел. Починаючи з головного екрана, натисніть на значок шестірні під логотипом Kodi (вгорі зліва), щоб перейти на сторінку налаштувань.

Звідси натисніть на Налаштування системи варіант.

крок 2
Далі прокрутіть список вниз у лівій частині сторінки, поки не досягнете Додатки вкладка. Праворуч ви знайдете варіант, який говорить Невідомі джерела. Клацніть це, а потім клацніть Так на попередження, яке з’являється. Тепер кнопка перемикання повинна бути білою, а не сірою, і ви можете встановити все, що завгодно. Поверніться на головний екран, натиснувши клавішу назад або втечу два рази.

Встановлення сховища Kodi Kodil

крок 1

Перше, що має знати Коді – це де знайти сховище. Є два способи отримати доступ до нього: ви можете завантажити його звідси і зберегти на локальному рівні або сказати Kodi, щоб отримати доступ до нього безпосередньо.

Почнемо з повернення на екран налаштувань. Для цього натисніть на значок шестірні раніше, але цього разу ми натиснемо на Файловий менеджер опція на наступній сторінці.

Прокрутіть увесь край донизу списку зліва та двічі клацніть на Додати джерело варіант.

крок 4Ви побачите поле, де написано . Якщо ви не зберегли програму Kodil repo локально, натисніть це та введіть “http://kdil.co/repo/” без лапок. Якщо ви зберегли його локально, ви можете натиснути на Огляд виберіть праворуч і перейдіть до його місця вручну. Як тільки це буде зроблено, введіть ім’я для джерела – ми тут використовували “kodil” просто для простоти, але ви можете назвати його все, що завгодно. Далі натисніть на добре кнопка.

крок 5

Встановлення додатків із сховища Kodil

Тепер, коли ми додали Kodil як джерело, ми можемо встановити деякі додатки, які він містить. Поверніться на головний екран, натиснувши клавішу втечі двічі, а потім прокрутіть вниз до Додатки варіант.

крок 6На наступній сторінці знайдіть значок поля у верхньому лівому куті та натисніть на нього. Це перенесе вас на сторінку, де ми зможемо встановити нові додатки.

крок 7Клацніть другий на останній варіант, Встановити з zip-файлу. Вам буде запропоновано список усіх джерел у вашому менеджері файлів Kodi. Прокрутіть список вниз, поки не знайдете сховище Kodil. Пам’ятайте, що якщо ви назвали репо щось іншим раніше, ви будете шукати це ім’я замість “kodil”.

крок 8

На наступній сторінці натисніть на сховище під назвою “kodil.zip ”. Kodi може затриматись на кілька секунд, але незабаром ви побачите спливаюче вікно у верхньому правому куті, яке дає вам знати, що він встановлений правильно. Цього разу натисніть на Встановити з сховища.

крок 9

На наступній сторінці ви знайдете список усіх встановлених вами сховищ. Перегляньте його, поки не знайдете одного з ім’ям “.. Репозиторій Kodil”. Звідси встановити надбудову так само просто, як знайти потрібний вам і натиснути Встановити.

Вітаємо, щойно ви встановили сховище Kodi Kodil Тепер у вас під рукою хороший вибір офіційно ліцензованих засобів масової інформації, тому незалежно від того, чи шукаєте ви прямі трансляції, фільми, новини чи спорт у прямому ефірі, ви ніколи не втратите щось на перегляд..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map