Репозиторій Ares Kodi: Як встановити майстер Ares на Kodi

Майстер Коді-Ареса


Оновлення 22.11.2017: Майстер Ares не працює? Нещодавно аддон Ares Wizard Kodi відключив через юридичну скаргу. Спробуйте скористатися інструментом Indigo TVAddons. 

Створення системи домашнього кінотеатру було трудомістким та одноманітним, але завдяки програмному продукту на ім’я Kodi, це вже не так. Kodi можна встановлювати на найрізноманітніші пристрої та операційні системи. Його багатофункціональний формат дозволяє витрачати менше часу, цікавлячись налаштуваннями та більше часу переглядаючи улюблений вміст.

Існує два способи доступу до вмісту Kodi. Перший – зберегти вміст безпосередньо на комп’ютері та відтворити все локально. Однак ви також можете встановити додаткові програмні пакети, які називаються додатками. Зазвичай вони групуються в колекції, відомі як сховище. Хоча Kodi постачається з офіційним сховищем, він містить лише частину всіх доступних додатків. Щоб отримати доступ до інших, вам доведеться встановити сторонні сховища вручну або через утиліти, такі як майстер Ares.

Ви повинні знати, що слід розрізняти офіційні та сторонні додатки. Офіційні додатки створюються, ретельно випробовуються та доставляються законними джерелами. І навпаки, сторонні додатки можуть мати більшу вразливість і вміст, якщо доступ до послуг може бути офіційно не ліцензований. Ми закликаємо користувачів ретельно вивчити будь-який додаток, перш ніж вони спробують його встановити.

Майстер Ares надає доступ до всього контенту, створеного та розміщеного командою розробників, відомою як Ares Group. Однією з переваг використання цього інструмента є те, що він дозволяє перемикатися між “збірками” – заздалегідь налаштованими настройками Kodi, які поставляються з уже встановленими різними додатками.

Важливо визнати, що додатки до відео, до яких Арес надає доступ, не мають офіційної ліцензії. Він містить інші сторонні сховища, деякі з яких містять цілком законні джерела вмісту. У цьому посібнику не рекомендуватимуться будь-які додатки на основі медіа-файлів, а просто зосередитись на тому, як встановити Ares Wizard.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як бути в безпеці під час використання Kodi

Існує ряд ризиків, які пов’язані з використанням Kodi та, власне, Інтернетом у цілому. Зловмисні сторонні сторони можуть перехоплювати ваші дані, оскільки вони передаються за допомогою процесу, який називається атакою “людина-в-середині”. Це дозволяє їм красти що-небудь з історії ваших переглядів до ваших банківських реквізитів, але хакери – не єдині люди, які зацікавлені бачити, що ви маєте на меті.

Насправді є великий шанс, що ваш власний провайдер намагається стежити за своїми звичками, навіть якщо ви не робите нічого протизаконного. Вони можуть зробити все, що завгодно, від продажу ваших даних до навмисного уповільнення швидкості мережі, щоб відмовити потоці.

Дивись також: Як зупинити буферизацію Kodi.

Хороша новина полягає в тому, що у вас є спосіб захистити себе і свою конфіденційність при використанні Kodi. Якщо ви використовуєте віртуальну приватну мережу (VPN), ваші звички перегляду та мережевий трафік шифруються, що робить їх непотрібними для будь-якого зовнішнього спостерігача.

Крім того, деякі сервіси, такі як Netflix та BBC iPlayer, блокують свій вміст, а це означає, що він зазвичай недоступний за межами певного регіону. Однак, оскільки VPN дозволяє вам підключатися до серверів з усього світу, ви зможете отримати доступ до будь-яких медіа з фіксованим регіоном, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Ми виявили, що IPVanish – одна з найкращих VPN-сервісів. На відміну від багатьох конкурентів, він не веде журнали своїх звичок перегляду та не впливає негативно на швидкість вашої мережі. Ви навіть можете встановити його на Fire TV або Fire Stick, якщо хочете, тож це справді неоціненний інструмент.

Програма читання: Тут ви можете заощадити до 60% на планах IPVanish.

Встановлення Kodi

Якщо ви ще цього не зробили, зараз настав час встановити Kodi. Це дуже простий процес: просто відкрийте https://kodi.tv/download у своєму браузері. Звідси прокрутіть вниз і виберіть операційну систему, яку ви будете використовувати, а потім виберіть, яку версію ви бажаєте. Якщо ви вже не стикалися з Kodi, радимо вибрати версію випуску впродовж нічної, оскільки остання з них – це неповна збірка, яка може не завжди працювати як слід..

Після завантаження інсталятора відкрийте його та виконайте кроки для встановлення Kodi.

Дозволення невідомих джерел

Перш ніж ми почнемо, Kodi має прийняти установки з невідомих джерел. Це досить просто і займає лише секунду. На головному екрані натисніть значок шестірні зліва. Це перенесе вас на екран налаштувань.

Майстер встановлення ares

Далі натисніть кнопку “Налаштування системи” в правій крайній частині.

Налаштування Kodi

Нарешті, знайдіть опцію Додатки в меню зліва на сторінці. Вибравши це, на середині сторінки ви побачите кілька варіантів. Подивіться на те, що пише Невідомі джерела – якщо кнопка перемикання поруч із нею біла, Kodi вже приймає установки, які надходять із невідомих джерел, і вам нічого не потрібно робити. Якщо це темно-сірий колір, натисніть на нього та виберіть опцію Так у вікні, що з’явиться.

Встановлення сховища проекту Kodi Ares

Перш ніж ми зможемо встановити сховище проекту Ares, яке містить майстра Ares, Kodi потрібно сказати, де його знайти. Ви можете завантажити його безпосередньо з http://ares-repo.eu або надати Kodi веб-адресу. Жоден із цих параметрів за своєю суттю не кращий за інші, але ввести URL-адресу в файловий менеджер, як правило, простіше.

Якщо ви вирішили завантажити сховище, обов’язково занотуйте місце збереження, оскільки нам доведеться незабаром ввести його місцезнаходження.

На головному екрані натисніть на значок шестірні, а потім опцію «Менеджер файлів» внизу праворуч на наступній сторінці.

Менеджер файлів Kodi

Тепер ви побачите список усіх збережених джерел. Унизу списку зліва натисніть на опцію, що говорить “Додати джерело”.

Якщо ви зберегли сховище локально, натисніть кнопку Огляд справа. Це відкриє провідник файлів, який дозволить вам перейти до місця розташування файлу.

Якщо ви не зберегли репо локально, клацніть на поле, яке відображається у вікні, що з’явиться. У цьому текстовому полі введіть “http://ares-repo.eu” без лапок.

Вам також запропонують ввести ім’я джерела. Тут ми назвали це “аре”, але ви можете назвати його як завгодно.

Ares Wizard додати джерело файлу

Далі поверніться на головний екран, натиснувши клавішу втечі двічі.

Встановлення майстра Ares для Kodi

Тепер, коли ми додали сховище проекту Ares, встановити надбудову Ares Wizard просто. Клацніть на опції Додатки в меню головного екрану, а на наступній сторінці натисніть на піктограму, що нагадує вікно, що відкривається. Це у верхньому лівому куті екрана.

Додатки для Kodi

Це перенесе нас на сторінку додаткового браузера. Звідси натисніть на опцію, яка говорить Встановити з zip-файлу.

встановити з zip

Ще раз ви побачите список усіх джерел у вашому файловому менеджері. Прокрутіть його, поки не знайдете ім’я, яке ви дали раніше сховищу Ares, а потім натисніть на нього. Тут є лише один файл, тому натисніть на нього, щоб встановити сховище на комп’ютер.

Ви повернетесь до екрана браузера над додатком. Цього разу натисніть на Встановити з сховища. На наступній сторінці знайдіть репо з назвою «Ares Project» та виберіть його.

Проект

Забравшись у сховище, оберіть опцію Додатки програми та натисніть Майстер Ares. У нижньому правому куті є кнопка Встановити. Клацніть це, і ви отримаєте сповіщення про встановлення додатка. Ви можете двічі перевірити це, повернувшись на головний екран, вибравши додатки Програми та знайшовши майстра Ares у списку.

AresTeam

Додатки до програми

При першому запуску надбудови Ares Wizard він розпакує додаткові файли. Це займе лише кілька секунд, після чого ви побачите екран завантаження. Після завершення завантаження вам з’явиться головний екран додатка, де ви можете встановити нові додатки, спробувати нові збірки або завантажити додаткові сховища.

встановити нові додатки

Завантаження майстра Ares

Екран вітання майстра Ares

Це все, що потрібно встановити надбудову майстра Kodi Ares. Він забезпечує швидкий та простий доступ до кількох найпопулярніших сховищ Kodi, а також до деяких спеціальних збірок, що дозволяють легше налаштувати індивідуальну установку Kodi.

Дивись також: Найкращі додатки для перегляду фільмів на Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map