Reddit Kodi Addon: Як передавати відео Reddit на Kodi

Є чудовий Додаток Kodi Reddit що дозволяє переглядати відео безпосередньо з Reddit. Ми поговоримо з вами, як встановити, і це максимально використати.

Коді Реддіт аддон

Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке дозволяє швидко та легко налаштувати власну систему домашнього кінотеатру. Однією з головних його переваг є широкий спектр пристроїв, на які його можна встановити. Ви можете встановити Kodi на все, від традиційних комп’ютерів Windows або Mac до потокових пристроїв, таких як Amazon Fire Stick, Roku, USB-флеш-диск, Nvidia Shield, Apple TV, iPhone або Raspberry Pi.

У Kodi є два способи доступу до вмісту. Ви можете відтворити його безпосередньо зі сховища свого пристрою або передати його з Інтернету. Для цього вам доведеться встановити додаткове програмне забезпечення, зване додатками. Ці скребкові посилання з певних веб-сайтів, таких як Reddit, і доставляють вміст Kodi, щоб ви могли переглядати все це в одному місці, а не відвідувати самі веб-сайти.

Коли люди думають про інтернет-відео-сайти, вони часто переходять прямо на YouTube або Vimeo, але Reddit також може запропонувати багато. Можливо, він не зможе конкурувати з колосальною бібліотекою вмісту YouTube, але він групує його вміст набагато ефективніше, використовуючи підкредити.

У цій статті ми проведемо вас через встановлення та налаштування додатку Kodi з назвою Reddit Viewer. Це дозволить вам переглядати зображення та відео з Reddit безпосередньо за допомогою Kodi. Встановити Reddit Viewer дуже просто, але не хвилюйтеся, якщо ви ніколи раніше не встановлювали надбудову, оскільки ми будемо проводити вас покроково.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно використовувати додатки Kodi

Перш ніж розпочати, важливо знати, які ризики пов’язані з використанням Kodi для передачі вмісту. Будь-який додаток, який ви встановлюєте, будь то офіційний чи сторонній, може бути викрадений. Якщо це станеться, зловмисник може потенційно заразити ваш комп’ютер шкідливим програмним забезпеченням або ще гірше, вкрасти вашу особисту інформацію та облікові дані для входу в Інтернет..

Навіть власний постачальник послуг Інтернет (ISP) хоче стежити за вашою діяльністю. Хоча вони не збираються робити нічого такого нечесного, як хакер, вони, як відомо, уповільнюють швидкість Інтернету користувачів, які часто передають вміст в Інтернеті. Це навіть може статися, якщо ви підписалися на необмежений план передачі даних і якщо ви не робите нічого протизаконного.

На щастя, існує спосіб не допустити сторонніх спостерігачів до того, що вони роблять. Завантаживши та встановивши надійну послугу віртуальної приватної мережі (VPN), ви можете зашифрувати весь вхідний та вихідний трафік. Це дозволяє зберегти вашу історію та діяльність приватними та робить більшість атак Man in the Middle (MitM) марними. Крім того, оскільки VPN дозволяє вам підключатися до серверів в інших країнах, вміст із заблокованими регіонами більше не буде для вас недоступним, незалежно від вашого місцезнаходження.     

Звичайно, ваш захист настільки ж сильний, як і компанія, яка його забезпечує. Безкоштовних VPN-сервісів там багато, але багато з них сповільнюють швидкість перегляду до сканування, а деякі навіть включають зловмисне програмне забезпечення. Ми рекомендуємо IPVanish – на відміну від більшості їх конкуренції, ця компанія підтримує власні сервери та інфраструктуру, тобто ваша швидкість не страждає.

Якщо що-небудь, IPVanish може навіть покращити ваш досвід роботи з Kodi. Він працює з кожним додатком, який ми перевірили, плюс його швидкості достатньо високі, щоб забезпечити вам безперебійний доступ до вашого вмісту. Це навіть може допомогти вирішити проблеми з буферизацією, спричинені тим, що ваш Інтернет-провайдер перемикає з’єднання.

Він також може бути встановлений на таких портативних пристроях, як Amazon Firestick, що дозволяє вам залишатися захищеними навіть вдалині від дому. Крім того, IPVanish не веде журнали вашої діяльності, а це означає, що ваш Інтернет-провайдер не може з’ясувати, чи ви потоково передаєте, навіть якщо вони запитують IPVanish безпосередньо.

Програма читання: економте до 60% на планах IPVanish тут.

Встановлення Kodi

Перший крок – встановити Kodi, якщо ви цього ще не зробили. Для цього введіть https://kodi.tv/download в адресний рядок свого веб-переглядача. Kodi можна встановити на декількох різних платформах, тому виберіть операційну систему, яку ви використовуєте, та версію Kodi, яка вам сподобається.

Після цього інсталятор почне завантажувати. Це займе лише хвилину або близько того, а після завантаження натисніть на нього та виконайте кроки для встановлення Kodi.

Встановлення додатку Kodi Reddit Viewer

reddit 2

Для початку нам доведеться відкрити Kodi. Прокрутіть список униз ліворуч від головного екрана та натисніть на опцію, яка говорить Додатки.

reddit 3

Далі натисніть на значок, який виглядає як коробка. Це у верхній лівій частині сторінки.

reddit 4
Ви опинитесь на сторінці додаткового браузера. Звідси натисніть Встановити з сховища. Зазвичай вам доведеться спочатку встановити сховище, але оскільки переглядач Reddit знаходиться в офіційному репо, цього разу це не потрібно..

Прокрутіть вниз список встановлених сховищ, поки не знайдете одне з них Репозиторій додатків Kodi. Якщо ви використовуєте нову інсталяцію Kodi, це буде єдине репо тут, коли воно встановлено попередньо.

reddit 5
Натисніть на Додатки для відео і знайди той, хто названий Reddit Viewer. Клацніть на кнопці з позначкою Встановити у правому нижньому куті наступного екрана.

reddit 6

Налаштування додатку для перегляду Kodi Reddit Viewer

Технічно не потрібно робити нічого іншого, як тільки встановлено надбудову Reddit Viewer, але, враховуючи, наскільки добре організовано вміст Reddit, буде соромно не.

Відкривши надбудову, ви побачите, що деякі найпопулярніші підредакти відео вже зареєстровані. Однак ви можете також додати інших до списку, якщо хочете.

Для цього просто прокрутіть до нижньої частини списку та натисніть на Додати ярлик ярлика Subreddit, Multidomain або Domain. У текстовому полі, яке з’явиться, введіть ім’я підредагу, який ви хочете додати. Закінчивши, натисніть на добре кнопка.

Примітка: введіть лише ім’я підредагування, без інших деталей. Наприклад, введення “випадкової комедії” було б добре, але “г / випадкова комедія” або “www.reddit.com/r/accidentalcomedy” не буде.

reddit 7

Ви можете також вводити імена користувачів Reddit замість subreddits. Це покаже вам усі теми, які користувач надіслав або опублікував, та зібрати всі зображення та відео, які вони містять. Синтаксис цього дещо інший: ви вводите “/ user /”, а потім ім’я користувача.

Меню налаштувань переглядача Reddit пропонує кілька корисних варіантів, які ви хочете переглянути. Щоб перейти до цього меню, клацніть правою кнопкою миші на піктограмі додатка або натисніть на Параметри кнопка в нижній лівій частині екрана.

Перший варіант, який ви можете змінити – це Елементи за запитом, під Загальні вкладка. Це просто змінює кількість результатів, які ви побачите на сторінці. Більша кількість отримує більше вмісту за один раз, але збільшує час, необхідний для перегляду результатів.

The Фільтри вкладка – це ви, безумовно, повинні відвідати. Це дозволяє вибрати, чи бачити зображення та текстові публікації поряд із результатами відео. Існує також не безпечне для роботи (NSFW) перемикання – це приховує вміст, орієнтований на зрілих глядачів. Він за замовчуванням увімкнено, але іноді може бути надмірним, фільтруючи пісні з явними текстами, а також вміст для дорослих.

reddit 9

Reddit Viewer – це спрощена, зручна для користувачів добавка для Kodi, яка дозволяє швидко отримувати доступ до вмісту, що охоплює безліч різних жанрів. Хоча ви не можете надсилати повідомлення чи оновити вміст, це забезпечує простий спосіб перегляду Reddit на великому екрані, і лише це робить його надбудовою, яку варто встановити.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me