Потоки смерті Kodi addon: чи безпечно це використовувати? Які альтернативи?

Думаєте про встановлення аддію «Стрічки смерті» Kodi? Ми глибоко переглянули аддон Стрітень, щоб переконатися, чи варто вашому часу і чи є альтернативи, які слід розглянути.


Потоки смерті Коді аддон

Kodi – це програмне забезпечення, яке дозволяє налаштувати домашній медіа-центр простіше, ніж будь-коли. Його можна встановити на всіх найпопулярніших пристроях, включаючи Nvidia Shield, Raspberry Pi та Roku.

У цій статті ми розглянемо додаток Kodi Streams Streams, щоб дізнатися, що це таке, як це працює та чи є це вдалим вибором для більшості користувачів Kodi. Ми також обговоримо деякі проблеми конфіденційності, які поділяються як офіційними, так і сторонніми компаніями Kodi.

Сам Kodi є повністю законним, але деякі сторонні додатки надають доступ до вмісту, який зазвичай не є у вільному доступі. Ми рекомендуємо нашим читачам використовувати офіційні доповнення та досліджувати правові та етичні проблеми навколо потокового вмісту, перш ніж використовувати Kodi для цієї мети.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) часто використовуються для приховування нелегітимних звичок потокового передавання від постачальника послуг Інтернету користувача (ISP) користувача. Однак існує багато способів, як VPN може бути корисним і для законного користувача Kodi.

VPN підвищують вашу безпеку системи, шифруючи ваш мережевий трафік. Це запобігає більшості атак “Перехід до середини” і не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру продавати історію переглядів або перетискати мережеве з’єднання на основі вашого трафіку.

Кожен VPN сповільнить швидкість вашої мережі, але деякі швидші, ніж інші. Важливо знайти VPN з низьким впливом, оскільки потокове відео HD вимагає високошвидкісного з’єднання. Також деякі VPN зберігають журнали вашої історії трафіку, повністю перебиваючи мету використання VPN.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це надзвичайно портативний із спеціалізованими мобільними додатками та найпростіший VPN, який можна встановити на Amazon Firestick. IPVanish не зберігає журналів трафіку, мінімально впливає на швидкість роботи мережі та забезпечує швидке, послідовне підключення до серверів у понад 50 країнах.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут. IPVanish пропонує семиденну пробну версію, щоб її можна було протестувати без ризику.

Що таке Аддон Потоки Смерті?

Потоки смерті Коді аддон – це розгулу горезвісного потокового аддону “Всі джерела” (СОЛТИ). Він викреслює посилання на фільми та телешоу з кількох неофіційних сайтів потокового передачі та збирає їх в одне місце для легшого доступу.

Хоча окремі провайдери можуть бути відключені з меню налаштувань додатка, не існує жодного, який надає лише належним чином ліцензований вміст. Оскільки потоки смерті не використовують офіційні джерела, це не дозволяє підтримувати акторів чи студії, які роблять цей вміст можливим.

На перший погляд цей аддон здається добре організованим, але при більш детальному огляді ми виявили, що жанрові папки порожні. Це означає, що користувачі змушені шукати певну назву або переглядати сторінки результатів, щоб знайти те, що вони хотіли б переглянути.

Death Streams пропонує календар, який дозволяє легше знаходити телешоу, але ця функція насправді не працює. Також розділ «Передбачувані фільми» не має жодної мети, крім переліку фільмів, які виходять у найближчі кілька років. Ці дати випуску часто змінюються, і ми не впевнені, чому цей розділ взагалі включений.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або використовувати доповнення “Потоки смерті”.

Найкраща альтернатива потоків смерті: FilmRise – YouTube

Хоча аддіон Смертних потоків Коді не обслуговує користувачів Kodi, які шукають офіційні джерела вмісту, є багато доповнень. Офіційні доповнення, представлені нижче, мають великі бібліотеки вмісту високої чіткості і можуть стати чудовою альтернативою Смерть.

FilmRise – YouTube

ФільмРіз Коді аддон

FilmRise – дистриб’ютор незалежних кіно- і телешоу. Їх контент вільно доступний на їхніх каналах YouTube, а аддіон FilmRise – YouTube Kodi збирає свою медіатеку з них.

Є цілі сезони телепередач, а також великий вибір фільмів. Цей додаток не має функцій пошуку, і деякі назви папок не зрозумілі щодо вмісту, який вони містять, але оскільки більшість фільмів не дуже відомі, цей додаток краще для пошуку нових назв, а не для перегляду старих. Однак, є деякі культові класики, такі як 1998-і Кислотний дім.

FilmRise - головний екран YouTube

Однією з найкращих речей щодо цього додатка є те, що він містить списки відтворення для кожної його категорії вмісту. Це робить дуже простим пошук кожного епізоду даного телешоу і врятує користувача від необхідності переглядати кілька сторінок епізодів одного шоу, шукаючи щось інше.

FilmRise – YouTube має широку та різноманітну медіатеку, яка охоплює все, від справжнього злочину до класичної боротьби. Насправді вона має набагато кращу організацію, ніж деякі набагато відоміші аддони, такі як Інтернет-архів. З причин, зазначених вище, FilmRise – YouTube – одна з найкращих офіційних альтернатив потокам смерті.

Додаток FilmRise – YouTube доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Додаткові альтернативи потокам смерті

Шукаєте більше варіантів? Наступні доповнення також є гарною альтернативою Смерть.

FilmOn.TV

Встановіть FilmOn для Kodi

FilmOn.TV – це веб-сайт, який пропонує прямі трансляції понад 600 телеканалів з усього світу. Їх можна безкоштовно переглянути безпосередньо через Kodi, використовуючи додаток FilmOn.TV. Також доступні преміум-членства, які розблоковують додаткові канали та функціональність DVR.

Медіатека FilmOn групується за жанрами та країною походження. Це дозволяє швидко знаходити вміст рідною мовою або дивитись телевізор із дому, якщо ви перебуваєте в іншій країні. Також є невелика колекція контенту за запитом, але більшість його є у відкритому доступі, на відміну від останніх випусків.

Додаток FilmOn.TV доступний у сховищі SuperRepo. Детальніше ви можете прочитати наш посібник із встановлення FilmOn.

PlayOn Browser

Playon Kodi addon

Браузер PlayOn відрізняється від більшості аддонів для відео тим, що йому потрібні додаткові підписки на потокове обслуговування, щоб досягти повного потенціалу. Після введення даних про вхід він збирає вміст з усіх ваших підписок в одне місце для легшого перегляду. Оскільки немає офіційного додатка Netflix Kodi, браузер PlayOn – це найбезпечніший спосіб перегляду оригінального вмісту Netflix.

Безкоштовна версія доступна, але вона постачається з небагатьох джерел. Для підключення інших облікових записів користувачі повинні платити 2,50 долара на місяць, що також розблоковує DVR та функцію пропускання реклами.

Додаток браузера PlayOn доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

SnagFilms

SnagFilms Коді аддон

Додаток SnagFilms Kodi пропонує колекцію понад 5000 безкоштовних для перегляду документальних фільмів та незалежних фільмів. В його змістовій бібліотеці міститься все, від жаху до корейських драм, тому завжди буде щось цікаве.

З цим доповненням є кілька невеликих організаційних проблем, але нічого важливого. Хоча немає функції пошуку, заголовки розділяються за жанром. Також у SnagFilms немає підкатегорій, тому всі доступні телепередачі містяться в одній папці. Тим не менш, він містить широкий вибір класичних фільмів, а також деякі новіші назви, більшість з яких доступні у форматі HD.

Аддон Snagfilms доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Фільми BigStar & Телевізор

Фільми BigStar і телевізійний адді Коді

Фільми BigStar & ТВ-аддон Коді викреслює вміст з потокової платформи BigStar Movies. Хоча на веб-сайті BigStar потрібна інформація про кредитні картки для придбання певних фільмів, ця функціональність у додатку не існує, тому весь її безкоштовний вміст є повністю законним для перегляду та легкодоступним..

Незважаючи на те, що більшість фільмів не є блокбастерами, є кілька нагород. Цей аддон має великий вибір телепередач, включаючи цілі сезони Inbetweeners і Peep Show. Користувачі можуть переглядати заголовки за жанром або за допомогою функції пошуку.

Фільми BigStar & Телевізійний аддон доступний у сховищі MetalChris.

Огляд та проблеми конфіденційності

Сторонні аддони, такі як Смертні потоки, можуть здаватися привабливими на перший погляд, але виникають з етичними проблемами та проблемами конфіденційності, яких офіційні аддони не мають. У той час, як у потоках смерті є велика бібліотека вмісту, жоден з них офіційно не розміщений.

Справа в тому, що незалежно від того, чи хочете ви дивитися спорт, телевізійні шоу за запитом, фільми чи телевізійне телебачення разом з Kodi, є кращі, повністю ліцензовані альтернативні додатки, на які можна вибрати. Багато з них є безкоштовними у використанні та пропонують кілька надійних джерел підтримки у разі виникнення проблем.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map