Посібник з Kodi 18.3: Створення, доповнення та оновлення

di 18.3 Посібник Створення, доповнення та оновлення

Перший стабільний реліз Kodi 18 відбувся на початку 2019 року, а зараз ми переглядаємо версію 18.3. Однак кожне оновлення вносить зміни, і остання версія Kodi має кілька нових функцій, розроблених для покращення її функціональності як медіа-центру. Нижче ми ознайомимо вас з усім, що ви можете очікувати від Kodi 18.3, в нашому посібнику з Kodi, і вирішимо будь-які питання чи проблеми, які можуть виникнути щодо оновлення від Jarvis або Krypton.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Ваша діяльність в Інтернеті не обов’язково є такою приватною, як ви думаєте. Насправді, залежно від того, якою мережею ви користуєтесь, їх може контролювати ваш роботодавець, постачальник послуг Інтернет (ISP) або уряд. Підключившись до віртуальної приватної мережі (VPN), ви шифруєте свій трафік і гарантуєте, що снайпери бачать лише змішані безглузді дані. Деякі провайдери навіть зменшують швидкість користувачів, які часто передаються, але оскільки VPN заважає їм бачити те, що ви маєте намір, такі обмеження стає важче виправдати.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Це швидкий, легкий VPN з потужною підтримкою багато платформ, потужними функціями безпеки, політикою без реєстрації та понад 1300 серверів у 60+ країнах.

Що нового у Kodi Leia?

Спільнота Kodi мала приблизно кілька років: розповсюдження доповнень щодо піратства призвело до зниження негативної уваги ЗМІ, юридичні загрози з боку MPAA змусили декілька високопрофільних розробників аддонів припинити роботу, а кількість користувачів почала скорочуватися.

Однак випуск Kodi 18 ознаменував переломний момент для програмного забезпечення. Він включає кілька нових функцій, які розширюють універсальність послуги. Крім того, розробники відновили вихідний код (позбувшись старого, зламаного коду та відновлення певних розділів, щоб полегшити їх розуміння та оновлення в майбутньому). Теоретично це означає, що проблеми, про які часто повідомляють у старих версіях (наприклад, випадкові збої та чорні екрани), мають бути рідше.

Нижче ми перерахували деякі найбільші зміни, внесені в Kodi Leia:

 • Додано вкладку Ігри та підтримка геймпадів та емуляторів
 • 64-розрядна версія тепер доступна для Windows
 • Інтерфейс прямого телебачення зараз нагадує стандартний телевізійний путівник
 • Підтримка голосового тексту в версіях Android
 • Збільшена кількість підтримуваних форматів файлів, а також підтримка 3D-відео
 • Можливість відтворення файлів, захищених DRM
 • Численні стабільність та зручність оновлення

Які нові функції має Kodi 18.3?

Розробка Kodi 18.3 в основному була зосереджена на виправлення помилок, і, як така, ця версія не містить багатьох помітних функцій. Однак розробникам все-таки вдалося подбати про проблему витоку пам’яті та про проблеми, пов’язані з відтворенням DVD-файлів через HTTPS..

Але це не означає, що немає нічого нового. Тепер ви можете відтворювати аудіозаписи DTS-HD (формат, який часто використовується для об’ємних саундтреків на Blurays), і є можливість пошуку безпосередньо з бічної панелі, що вискакується, під час трансляції.

Чи будуть мої старі аддони все ще працювати з Kodi 18.3?

Переважна більшість адонів Kodi все ще працюватиме з Kodi 18, хоча є невелика кількість (особливо спеціальні скіни), які не будуть. Крім того, деякі користувачі повідомили про проблеми з інтеграцією Trakt у певних неофіційних доповненнях. На жаль, із цим нічого не можна зробити як користувач; Вам просто потрібно дочекатися, коли розробник оновить аддон.

Рекомендуємо виконати нову інсталяцію Kodi 18.3 замість оновлення безпосередньо. Kodi Leia був повністю перероблений з Jarvis та Krypton, і, виконуючи чисту інсталяцію, ви зменшуєте ймовірність появи будь-яких файлів або доповнень, що викликають проблеми. Наприклад, якщо ваша шкіра Kodi не підтримується в Leia, ви можете виявити, що Kodi відмовляється запускати.

Чи можу я тримати існуючу збірку Kodi, якщо я оновлю?

У своїй найпростішій формі побудови Kodi – це лише спеціальна шкіра, яка поєднується з певною групою доповнень. Як зазначено вище, не всі скіни та доповнення працюватимуть з Kodi 18.3. Це означає, що ваша збірка Kodi може працювати бездоганно, або може взагалі не зупинити завантаження Kodi.

Ми наполегливо радимо не використовувати побудови Kodi. По-перше, вони часто поставляються заздалегідь упакованими з добавками, які викреслюють вміст з неліцензованих джерел. Крім того, вони часто мають більше клопотів, ніж вони варті. Наприклад, Kodi збирає інколи відновлення видалених додатків щоразу, коли Kodi завантажується. Це означає, що якщо одну з включених додатків зняти в автономному режимі, Kodi може постійно намагатися досягти цього, фактично стаючи непридатним протягом декількох хвилин після запуску.

Навіщо мені переходити на Лею, якщо Джарвіс і Криптон все ще працюють?

Хоча Kodi 16 і 17 все ще працюють, вони більше не підтримуються та не оновлюються. Далі, в майбутньому, більшість нових доповнень майже напевно буде розроблено з урахуванням Kodi 18. Простіше кажучи, рано чи пізно вам доведеться перейти на Kodi 18, так чому б не почати зараз?

Оновлення до Kodi 18.3 не повинно бути складним. Раніше ми охоплювали найкращі аддони та найкращі сховища Kodi 2019 року, і навіть у нас є вичерпний підручник з виправлення поширених проблем Kodi, якщо у вас виникнуть труднощі. Таким чином, ви зможете легко замінити будь-які розбиті аддони та повернутися до потокового відео якнайшвидше.

Чи потраплятиму в проблеми через використання Kodi?

Незважаючи на те, до чого ви вважаєте, документи, ви вважаєте, Коді не є незаконним. Насправді, розробники програми неодноразово публічно говорили про свою антипіратську позицію. Проблема полягає в тому, що деякі сторонні розробники створили додатки, які дозволяють необмежений доступ до ліцензованого вмісту. Якщо ви уникаєте неофіційних адонів і отримуєте доступ лише до вмісту, який ви маєте право перегляду, ти нічого поганого не зробив і не потрапиш у будь-які проблеми.

Є кілька способів визначити, чи є аддон офіційним чи ні. Якщо у нього є лише шоу одного конкретного мовника, якщо ви не можете нічого дивитись, не входячи в систему, або якщо аддон просто названий іменем існуючої потокової служби, він, ймовірно, є офіційним. Однак якщо у аддона стверджується, що він має всі останні випуски фільмів або десятки безкоштовних телевізійних потоків, це, мабуть, неофіційно. Неофіційні потоки часто бувають млявими та низькою роздільною здатністю, плюс вони вимкнені в режимі офлайн дуже швидко, тому ми не рекомендуємо їх використовувати.

Безліч менш пікантних форумів та сайтів рекомендують неліцензовані додатки, не зазначаючи, чи є вони офіційними чи ні. Щоб усунути будь-які сумніви, які ви могли виникнути, ми надали короткий список часто рекомендованих, але неліцензованих додатків:

 • Вихід (або вилки, такі як Exodus Redux, Yoda та Tempest)
 • Гея
 • 13Клоуни
 • Чарівний Дракон
 • Отрута
 • MTBS Жирна блискавка

Дивись також: Як встановити Kodi Leia 18.3 на Firestick

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me