Планета ММА Коді аддон: Якщо ви встановите це, чи це безпечно?

Планета ММА Коді аддон

Шукаєте додаток Planet MMA Kodi? У цьому посібнику знайдено детальний опис додатка до програми Planet MMA Kodi та його альтернативи.

Kodi – це безкоштовний програмний пакет, який дозволяє швидко та легко створити домашній медіа-центр. Це відкритий код, чуйний і, найкраще, універсальний. Kodi можна встановити на декількох найбільш часто використовуваних платформах, включаючи ПК з ОС Windows, Mac або Linux, iPhone, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Firestick, Raspberry Pi або навіть на простому флеш-накопичувачі USB.

Звичайно, медіа-центр без жодного вмісту для відтворення не корисний. Kodi пропонує два способи імпорту носія. Перший – це пошук будь-яких відео- чи аудіофайлів у пам’яті вашої системи. Друга – встановлення додаткових плагінів, які також називаються “аддонами”. Ці аддони знаходять посилання на вміст, який розміщується в Інтернеті, і доставляють їх користувачеві.  

Один з таких адонів названий Planet MMA (раніше відомий як UFC Finest). У цій статті ми пояснимо, що таке аддон Planet MMA і як він працює. Ми також будемо висвітлювати деякі проблеми безпеки та конфіденційності, якими поділяються усі офіційні та сторонні кодони.

Kodi останнім часом закінчує багато негативної преси, незважаючи на те, що вона повністю легальна для використання. Значна частина цього пов’язана з тим, що деякі сторонні аддони надавали доступ до неліцензованого вмісту, захищеного авторським правом. Те, що є законним в одному місці, може бути не в іншому, і з цієї причини обов’язково потрібно вивчити закони у вашій країні, перш ніж намагатися використовувати Kodi для передачі вмісту в Інтернеті..

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж звертатися до будь-якого додатка, потоку чи сховища Kodi.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Багато користувачів Kodi використовують VPN, щоб приховати незаконні потокові дії, однак VPN може допомогти користувачам законних аддонів Kodi кількома способами.

Кожен додаток Kodi, будь то офіційний чи сторонній, вразливий для нападу. Після компромісу дуже мало, що зловмисна сторона не може зробити вашій системі. Вони можуть перехопити всі ваші комунікації, викрасти ваші облікові дані для входу в Інтернет або навіть встановити додаткові зловмисні програми на комп’ютер, сподіваючись змусити вас заплатити гроші за його видалення.

Хакери – не єдині, хто цікавиться вашими звичками перегляду. Кілька великих Інтернет-провайдерів визнали або навмисно їх спіймали як обмеження швидкості мережі своїх клієнтів, що платять. Це часто робиться автоматично, коли користувач передає відео онлайн, і це може статися незалежно від того, скільки грошей ви платите.

VPN може захистити вас від обох цих загроз, шифруючи весь трафік на комп’ютер і з нього. Будь-який сторонній чоловік, що зазирає, побачив би лише безглузду рядок зашифрованого трафіку. Це захищає вас від хакерів, що використовують атаки Man-in-the-Middle (MitM), і оскільки ваш Інтернет-провайдер не може бути впевнений у потоковому потоці чи ні, вони мають меншу ймовірність автоматично зменшити швидкість вашої мережі..

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він працює з кожним додатком Kodi, який ми колись тестували, і забезпечує швидке та стабільне мережеве з’єднання. Це може допомогти зменшити проблеми з буферизацією та заїканням, тим самим покращивши перегляд.

IPVanish дуже високо цінує конфіденційність своїх клієнтів, тому вони не зберігають журналів про трафік своїх користувачів або історії перегляду. Ви навіть можете встановити його на Amazon Firestick, щоб залишатися захищеним, коли ви не вдома.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Що таке добавка Kodi Planet MMA?

Меню планети MMA

Planet MMA – сторонній плагін Kodi, який пропонує доступ до вмісту, що стосується змішаних єдиноборств (MMA). Це те, що відомо як скрепер посилань – аддон, який збирає посилання на вміст із різних джерел і представляє їх користувачеві для полегшення доступу.

Найбільш очевидною проблемою цього додатка є те, що він пропонує доступ до неліцензованого контенту, зокрема боїв за плату за перегляд. Немає можливості відключити нелегітимні джерела та немає можливості ввійти до офіційного постачальника. Таким чином, цей додаток не пропонує нічого користувачам Kodi, які хотіли б переглядати MMA законно.

Для того, щоб дивитись будь-які події в прямому ефірі, вам також потрібно встановити та оновити SportsDevil. Це ще один сторонній аддон з аналогічною увагою до неофіційних джерел. Кожен встановлений вами додаток трохи збільшує ризик викрадення одного з них, а оскільки існує кілька офіційних способів дивитися події в прямому ефірі, цей ризик є абсолютно непотрібним.

Крім того, хоча включена функція пошуку, вона, здається, не працює. Оскільки список бойовиків містить всього вісім записів, користувачі змушені переглядати за категоріями. Ці категорії дуже неорганізовані: значна частина вмісту з’являється в декількох місцях і папках з назвою таких речей, як «Random MMA». Це ставить під сумнів надійність усього додатка: навіть якщо Planet MMA запропонував спосіб перегляду вмісту з офіційних джерел, це може зайняти деякий час, щоб знайти назву, яку ви шукаєте..

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Планети MMA.

Альтернативи додатку до планети MMA

Більшість сторонніх адонів мають принаймні невеликий вибір законного контенту, але Planet MMA не пропонує. Це робить його непридатним для людей, які хочуть передавати офіційно ліцензований вміст. Це не означає, що немає жодного способу переглядати офіційно ліцензований спортивний контент на Kodi. Є кілька офіційних альтернатив, які не тільки безпечніші та надійніші, але й цілком законні.

UFC Fight Pass

UFC Fight Pass Kodi addon

UFC Fight Pass – офіційна послуга підписки UFC. Він коштує 5,99 фунтів стерлінгів (7,94 долара) на місяць і забезпечує доступ до понад 10 000 боїв за запитом. У той час як єдині доступні поєдинки – це преліми UFC Fight Pass Prelims і поєдинки з менших ліг, події з оплатою за перегляд UFC додаються через 30 днів після виходу в ефір без додаткових витрат.

Додаток UFC Fight Pass був створений розробником на ім’я Portse. Для перегляду більшості його вмісту потрібна дійсна електронна адреса та пароль UFC Fight Pass, хоча існує дуже невеликий вибір безкоштовних відео, які ви можете переглядати без передплати..

Хоча ви можете зареєструватися на FFC Pass Fight Pass з-за меж США, частина його вмісту є регіональною. Це можна обійти, підключившись до одного з американських серверів VPN.

Додаток Kodi Fight Pass UFC можна знайти виключно у сховищі Портсе.

Sportsnet Now

Як встановити Sportsnet Now на Kodi

Sportsnet Now – послуга передплати, що пропонує доступ до хокею в прямому ефірі, бейсболу, баскетболу, футболу, боротьби та багато іншого. Хоча він не зосереджений в основному на MMA, є обмежений вибір вмісту UFC, з можливістю платити більше, щоб дивитися бої з оплатою за перегляд в прямому ефірі.

Цей додаток не забезпечує багато вмісту на вимогу. Єдині сірники доступні за попередній день, після чого вони вилучаються. Як такий, він більше орієнтований на людей, які не мають передплати на кабельне телебачення, ніж на тих, хто хоче наздогнати.

Оскільки Sportsnet – служба Канади, певний вміст у вашій країні може бути недоступним. Це можна легко обійти, підключивши VPN до канадського сервера в регіоні команди, яку ви хочете переглянути..

Аддіон Sportsnet Now Kodi можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Fox Sports Go

Фокс Спорт Перейти Коді аддон

Fox Sports Go – це послуга передплати, яка пропонує доступ до широкого спектру спортивних змагань наживо та на замовлення, включаючи UFC та бокс-матчі. Він включається без додаткових витрат при кожному передплаті на Fox Sports.

Хоча існують додатки Fox Sports Go для безлічі різних пристроїв, неофіційний додаток Kodi дозволяє ще більше розширити це і переглядати спортивні трансляції на будь-якому, від мобільного телефону до Raspberry Pi.

Додаток Fox Sports Go не включає вміст безкоштовного перегляду і вимагає ввійти до того, як з’являться будь-які відео.

Fox – мережа, що базується в США, і, як такий, більшість її вмісту недоступна в інших країнах. Як і в інших офіційних спортивних добавках, обійти це так само просто, як підключити VPN до американського сервера.

Аддон Fox Sports Go Kodi можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Огляд та проблеми конфіденційності

Планета MMA має великий вибір контенту, але жоден з них офіційно не ліцензований. Якби всі дивилися події з оплатою за перегляд безкоштовно, люди, які створюють цей контент, не будуть стимулювати це, тому використовуючи додаток, як Planet MMA, ви можете завдати шкоди всій галузі..

Оскільки це сторонне доповнення, Planet MMA навряд чи буде створений з тими ж суворими процесами забезпечення якості та жорсткими процедурами тестування, як у офіційного додатку. Як результат, може бути більша кількість незахищених уразливостей, які зловмисна третя сторона може використовувати для отримання доступу до вашої системи.

Ми показали, що є кілька офіційних доповнень, які пропонують більш надійний доступ до того самого контенту, що і Planet MMA, але з набагато меншим ризиком. Не існує жодного шансу, що їхній вміст може бути знято за допомогою претензії щодо авторських прав, і ви не можете ризикувати самим порушити закони про авторські права. З цієї причини ми рекомендуємо користувачам Kodi, які шукають вміст MMA, використовувати одну з вищезазначених законних альтернатив замість Planet MMA.

Дивись також: Як дивитися UFC на Kodi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me