Pelisalacarta Kodi addon: це законно? Чи безпечно використовувати?

Вас цікавить добавка Pelisalacarta Kodi? У цій статті ми вивчимо, що таке Пелісалакарта, як вона працює, і чи це для вас вдалий вибір. Ми також розглянемо, чи законно їх використовувати та чи є кращі альтернативи.


Пелісалакарта Коді аддон

Kodi – це програмне забезпечення, яке дозволяє легко створити власний домашній медіа-центр. Однією з найбільших переваг Kodi є його портативність. його можна встановити на деяких найпопулярніших платформах, включаючи ПК, Apple TV, Roku та iPhone.

У цій статті ми розглянемо додаток Pelisalacarta Kodi. Ми врахуємо його бібліотеку вмісту, функціональність та простоту використання перед тим, як забезпечити загальну оцінку. Ця стаття також висвітлить ризики конфіденційності, якими поділяються всі аддони Kodi, чи є вони офіційними чи сторонніми.

Kodi цілком легально використовувати, але здобув погану репутацію через доповнення, які пропонують неліцензований вміст. Ми наполегливо рекомендуємо нашим читачам використовувати офіційні доповнення та шукати вміст, що має належну ліцензію. Це не тільки зменшує ризик виникнення будь-яких правових питань, але також дозволяє вам підтримати організації, які роблять цей вміст можливим в першу чергу.  

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі люди використовують віртуальну приватну мережу (VPN), щоб приховати неофіційну трансляцію від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак VPN, при відповідальному використанні, можуть фактично приносити користь законним користувачам Kodi багатьма способами.

VPN працюють, шифруючи ваш мережевий трафік, роблячи його нечитабельним сторонніми спостерігачами. Сюди входить кожен, хто намагається використати атаку “Людина в середині”, а також ваш Інтернет-провайдер. Це особливо цінно тим, що Інтернет-провайдерам дозволено продавати звички перегляду користувачем і перемикати їх мережеві з’єднання.

Однак не всі VPN рівні, і вибір правильного є життєво важливим. Деякі пропонують набагато меншу швидкість перегляду, ніж ви очікували, а інші ведуть докладний журнал вашої діяльності. Це означає, що насправді ви були набагато менш анонімними, ніж ви думали.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. На відміну від більшості постачальників VPN, IPVanish підтримує власну серверну інфраструктуру, дозволяючи їм пропонувати більш швидкі, послідовні з’єднання. Крім того, IPVanish є одним з найпростіших VPN для встановлення на мобільних платформах, таких як Android або Amazon Fire Stick. Це також VPN без журналів, щоб у вас була конфіденційність у хороших руках.

УВАГА ЧИТАТИ: економте до 60% на планах IPVanish тут.

Що таке адон пелісалакарта?

Меню додатка Pelisalacarta Kodi

Pelisalacarta – сторона, іспанська мова, кодіадонт, що скребки різних веб-сайтів і групує їх вміст в одному місці. На жаль, Pelisalacarta не пропонує жодних офіційних джерел вмісту. У нашому тесті ми не змогли знайти жодного фільму з загальнодоступним доступом, навіть коли використовувались їхні іспанські назви. Як результат, Pelisalacarta не пропонує нічого користувачам Kodi, які шукають належним чином ліцензований вміст. Деякі користувачі можуть порушити закони про авторські права.

Є кілька дивних речей щодо цього адона. По-перше, головна його сторінка – англійською мовою, а решта – іспанською. Крім того, налаштування аддона знаходяться в суміші двох мов. Це невелика скарга, але вона викликає цікаві питання щодо дизайну Pelisalacarta. Схоже, він орієнтований виключно на двомовних користувачів, тому користувачам, які розмовляють лише однією мовою, може виникнути необхідність шукати певні слова, щоб змінити параметри.

Крім того, Pelisalacarta має можливість завантажувати файли з однорангових (P2P) мереж. Це особливість, яка зазвичай не є традиційними доповненнями для скребки посилань і лише створює ризик, який приносить встановлення сторонніх додатків. Щоб скористатися цією функцією, користувачі Kodi повинні дозволити зовнішнім пристроям отримати доступ до свого комп’ютера, тобто вони торгують безпекою для зручності.

Ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати додаток Pelisalacarta або використовувати його для потокового передавання.

Пелісалакарта може бути стороннім додатком, який ми не рекомендуємо, але він не є представником усіх неофіційних доповнень. Багато сторонніх розробників Kodi addon додають цінності спільноті завдяки добре розробленим та унікальним аддонам. Однак деякі розробники аддонів свідомо використовували свої аддони в шкідливих цілях, а інші навіть кооптували аддони для своїх цілей. Ми рекомендуємо покладатися на офіційні аддони та додатки Kodi.

Найкраща альтернатива Pelisalacarta: браузер PlayOn

Незважаючи на те, що додаток Pelisalacarta пропонує медіатехніку пристойного розміру, він не використовує офіційні джерела. Дивно, але немає багатьох адонів Коді з іспанської мови, а ще менше таких належних ліцензій. Однак є кілька офіційних доповнень, які встановлюють іспанську мову, і ми описали найкраще з них нижче.

PlayOn Browser

Playon Kodi addon

PlayOn – це послуга, яка дозволяє підключати облікові записи потокової підписки і дивитися весь їхній вміст в одному місці. Причина, яку ми рекомендуємо тут, полягає в тому, що він пропонує єдиний спосіб перегляду Netflix та Amazon Prime Video без встановлення сторонніх додатків. Обидва ці сервіси мають великий вибір іспанського вмісту та підтримують іспанські субтитри на своїх англійських заголовках.

Браузер PlayOn технічно безкоштовний у використанні, але такий тип членства дозволяє переглядати вміст лише з кількох джерел. Платні членства, які коштують 2,50 доларів на місяць, розблокують можливість додавати додаткові джерела, записувати вміст у місцеві сховища та пропускати рекламу. У поєднанні з VPN браузер PlayOn навіть дозволяє переглядати іспанську версію Netflix незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Пов’язане: Як дивитися Netflix Espana за кордоном без VPN

Додаткові альтернативи Пелісалакарта

Хочете розширити свій асортимент іспанського вмісту? Наступні адони також є чудовою альтернативою адону Пелісалакарта Коді.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn – це онлайн-сервіс, який дозволяє своїм користувачам дивитись прямі трансляції телевізорів з усього світу. Природно, це стосується країн Латинської Республіки, і насправді FilmOn має одну з найбільших колекцій прямого іспанського телебачення, яку ми бачили. Доступні два доповнення FilmOn, FilmOn.TV, що обслуговує більше платних членів FilmOn, і FilmOn Simple, який об’єднує всі безкоштовні канали та видаляє параметри конфігурації..

Інтерфейс FilmOn Simple повністю англійською, але легко знайти те, що ви шукаєте, оскільки є єдине меню з каналами, розділеними за країною походження та жанром. Варто зазначити, що FilmOn Simple пропонує лише потоки стандартного визначення. Це не велика проблема, але якщо вас це турбує, ви можете розблокувати HD-потоки (та додаткові канали), зареєструвавшись на платне членство в FilmOn.

Додаток FilmOn Simple Kodi можна знайти в сховищах SuperRepo та TVAddons.

Crunchyroll

Офіційний аддон Крінчирола

У Pelisalacarta є ціла категорія, присвячена аніме, але відеозаписи, як правило, неякісні, і немає ніякого способу відстежувати показані вами шоу. Додаток Crunchyroll не лише пропонує потоки HD аніме на наступний день після виходу в Японію, але й надає користувачам можливість переглядати історію переглядів, відновити покази, де вони зупинилися, та чергати відео для подальшого перегляду.

Вам доведеться зареєструватися в акаунті Crunchyroll, щоб використовувати цей додаток, але є великий вибір безкоштовного вмісту. Ви навіть можете відзначити преміальні назви спеціальним тегом, щоб легше їх розрізнити.

Crunchyroll навіть перевершує Pelisalacarta з точки зору мовної підтримки, оскільки вона пропонує як латиноамериканські, так і європейські іспанські субтитри для більшості своїх шоу. Що ще краще, Crunchyroll є повністю законним і використання його допомагає підтримувати індустрію аніме.

Щоб встановити субтитри на іспанську, клацніть правою кнопкою миші додаток Crunchyroll і виберіть Налаштування. Під Загальні натисніть на Мова субтитрів варіант і виберіть або Еспаньол (LATAM) або Español (Espana) налаштування мови.

Аддон Crunchyroll можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Snagfilms

SnagFilms Коді аддон

Snagfilms – це послуга, яка пропонує сотні безкоштовних для перегляду фільмів і телепередач. Хоча більшість із них є англійською мовою, є невеликий вибір фільмів з латиноамериканської та іспанської мов. Крім того, заголовки досить відомі, щоб мати доступні файли субтитрів, що відкриває більшу частину вмісту для широкої аудиторії.

Вміст Snagfilms згрупований за жанрами і, як правило, добре організований. Немає повної HD-підтримки, але більшість відео доступні в роздільній здатності 720p, за винятком декількох стандартних чіткостей. Оскільки у цього додатка немає параметрів налаштування, він дуже простий у використанні. Однак це означає, що немає можливості фільтрувати вміст за мовою. Оскільки Snagfilms безкоштовний у використанні і зазвичай підтримується рекламою (яких немає в додатку Kodi), сервіс не інвестує в багато додаткових функцій, таких як переклад мови.

Аддон Snagfilms можна знайти в офіційному сховищі Kodi addons.

Висновок

Pelisalacarta не пропонує нічого користувачам Kodi, які шукають офіційні джерела вмісту. Зважаючи на це, у Kodi все ще є можливість запропонувати іспанським та латиноамериканським користувачам. Доповнення, які ми рекомендували вище, мають менший ризик, ніж “Пелісалакарта”, і забезпечують кращу, надійнішу роботу при перегляді, тому нічого втрачати, даючи їм змогу..

Виникли проблеми з встановленням додатка або запусканням Kodi? Не хвилюйтесь, у нас є посібник з усунення несправностей та вирішення найпоширеніших проблем Kodi. Якщо ви шукаєте щось більш досконале, ми також маємо статтю, яка пояснює, як інтегрувати Trakt з Kodi для автоматичного запису історії ваших годин..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map