П’ять найкращих добавок Наскара Коді та один, якого слід уникати

NASCAR Коді аддониЯкщо ви нещодавно перейшли на рух по розрізу шнура, вам може бути цікаво, як дивитись NASCAR без кабелю. Ця стаття вивчить, як дивитися заздалегідь записані або живі NASCAR гонки, кваліфікації, тренування та інший вміст в Інтернеті через Kodi. Зокрема, мова піде про п’ять найкращих добавок NASCAR Kodi. Він також обговорить один додаток NASCAR Kodi, якого, на наш погляд, слід уникати.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом, розроблений фондом Kodi. Він запускає додатки під назвою “аддони”, які дозволяють користувачам відтворювати відео з будь-якої точки Інтернет. Він також може відтворювати файли, що зберігаються на ПК, смартфонах і телевізійних пристроях, що дозволяє користувачам інтегрувати всі свої джерела медіа в один інтерфейс.

Kodi можна встановити на ПК, Mac, Android або iOS смартфон, Nvidia Shield або Apple TV. Хоча його неможливо встановити на Roku, можна вирішити його відео на Roku за допомогою смартфона.

Kodi іноді асоціюється в ЗМІ з піратством в Інтернеті. Однак існує багато законних застосувань для Kodi, включаючи доповнення NASCAR, рекомендовані в цій статті.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Чому VPN завжди слід використовувати разом з Kodi

Потокове попередньо записане або відео в прямому ефірі несе певні ризики конфіденційності та безпеки, а користувачі Kodi можуть допомогти захиститися від цих ризиків за допомогою VPN.

Наприклад, Інтернет-провайдер може зменшити швидкість потокового відео з різних причин. Користувачі іноді сприймають це як буферизацію – дуже дратівливу проблему, яка може зіпсувати людині насолоду від інакшої хорошої програми. Використання VPN заважає вашому Інтернет-провайдеру знати, з яких сайтів ви потоково передаєте, що часто дозволяє вам уникнути цієї проблеми.

Сайти потокового відео також можуть блокувати вміст на основі вашого місцезнаходження. VPN допомагає зупинити це, не даючи сайту знати, де ви знаходитесь. VPN також допомагають запобігати хакерам посередників.

Деякі VPN, однак, не дуже ефективні для користувачів Kodi. Багатьом не вистачає натільних програм для потокових пристроїв, таких як Nvidia Shield або Amazon Fire Stick. Деякі з них занадто повільні для передачі HD відео. Існують також деякі VPN, які ведуть журнали поведінки користувачів, створюючи ризик конфіденційності.

Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він має вбудовану програму для телевізійних пристроїв Amazon Fire та Nvidia Shield, досить швидкий, щоб обробляти відео 1080p, і має сувору політику “без журналів”.

ЗАГАДА ЧИТАННЯ: Збережіть 60% планів IPVanish

Щоб отримати додаткові параметри VPN, перегляньте нашу статтю про найкращі VPN для Kodi.

П’ять найкращих добавок Наскара Коді

Наступні п’ять коді додають весь потік з офіційних джерел, санкціонованих NASCAR та іншими творцями контенту. Вони забезпечують чудову картину та звук, не маючи мертвих посилань. Ми вважаємо, що будь-який з них був би хорошим варіантом хоча б для деяких шанувальників NASCAR, які є користувачами Kodi.

Почитали

Почитаний аддіон Kodi

Відновлюється вгору потоки вмісту з офіційної сторінки NASCAR YouTube. Цей вміст включає резюме кожної гонки Monster Energy Cup та Xfinity Series, епізоди NASCAR Tech Talk та повні перегони перегонів для всіх серій Xfinity та гонок Monster Energy Cup, що починаються з початку 2016 року. Якщо ви працюєте в неділю, вам доведеться пропустіть гонку, зазвичай ви можете спостерігати за нею за допомогою Revved Up протягом декількох днів до тижня, коли вона транслюватиметься по телебаченню.

Найбільша проблема Revved Up полягає в тому, що це не надійний спосіб дивитися події NASCAR в прямому ефірі. Незважаючи на те, що NASCAR в минулому проводив трансляцію деяких гонок NASCAR на своєму каналі YouTube, він не заявив жодної офіційної політики, яка говорить про те, що це буде продовжуватися в майбутньому. Крім того, у головному меню Revved Up зазначено, що його активні події “незабаром”, тому розробник не вважає прямі гонки актуальною особливістю додатка.

Інша проблема Revved Up полягає в тому, що його не можна використовувати для перегляду кваліфікаційних, практичних чи новинних шоу, таких як NASCAR RaceDay або NASCAR Lane Victory.

Однак, Revved Up надає широкий спектр безкоштовного контенту, який сподобається багатьом шанувальникам NASCAR.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Кращі репозиції у Коді

USTVNow

USTVNow_Lineup

USTVNow – це найвища послуга телебачення, спрямована на американських військових, які проживають за кордоном, та інших колишніх жителів США, які хочуть дивитися американське телебачення. Будь-хто може зареєструватись, хоча. Він пропонує базовий сервіс, який надає мережеві канали безкоштовно: NBC, ABC, CBS, FOX, My9, The CW та PBS. Оскільки майже половина гонок NASCAR Monster Energy Cup проводиться або на FOX, або на NBC, безкоштовна версія USTVNow може забезпечити велику користь для шанувальників NASCAR, які не хочуть платити за преміальну послугу.

На жаль, USTVNow не пропонує NBCSN або FS1, тому практику та кваліфікацію на ньому не можна побачити. Крім того, його канали доступні лише у стандартній чіткості щодо безкоштовного сервісу. Однак оновлення до преміум-класу на $ 19,00 / місяць отримає вам високу якість HD принаймні для перегонів, які вона проводить.

Читайте більше: Як встановити додаток USTVNow Kodi

PSVue

playstation vue

PS Vue – це потокова послуга, призначена для заміни кабельного або супутникового телебачення. Він пропонує понад 40 каналів за $ 39,99, включаючи FOX, NBC, FS1 та NBCSN. Оскільки він має всі чотири ці канали, він дозволяє вам бачити всі гонки Monster Energy, Xfinity та Camping World Truck Series, а також кваліфікацію, практику та шоу, як NASCAR RaceDay.

PSVue також дозволяє додавати будь-яку серію NASCAR до списку “улюблених шоу” і автоматично її записувати та зберігати у хмарі для подальшого перегляду. Це корисно, якщо ви працюєте у вихідні або іншим чином не можете ловити гонки під час першого ефіру.

Аддон PS Vue Kodi можна знайти в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити його, почніть з головного меню Kodi та натисніть addons → завантажити → video addons → PSVue → встановити.

Детальніше: Шість найкращих телевізійних адонів Kodi

Fox Sports Go

Фокс Спорт Перейти Коді аддон

Додаток Fox Sports Go Kodi передає вміст з офіційного веб-сайту Fox Sports. У першій половині сезону більшість NASCAR тренувань, кваліфікаційних змагань та перегонів можна побачити за допомогою цього додатка. Для того, щоб використовувати цей додаток, вам потрібна підписка на канали Fox через якийсь телевізійний провайдер, будь то кабельний або супутниковий сервіс або послуга на вищому рівні, як PS Vue.

Fox Sports GO особливо корисний для шанувальників NASCAR, які підписалися на DIRECTV NOW, Sling TV або FuboTV. У цих сервісах немає функціональних добавок Kodi, тому Fox Sports GO – це єдиний спосіб спостерігати за Дейтона 500 та іншими зимовими та весняними гонками NASCAR через Kodi, якщо ви потрапляєте в цю категорію..

Додаток Fox Sports Go Kodi можна знайти в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити його, почніть з головного меню Kodi та натисніть addons → завантажити → відео-аддони → Fox Sports Go → встановити.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: П’ять найкращих спортивних адонів Kodi

NBC Sports Live Extra

NBC Sports Live Extra Kodi addon

NBC Sports Live Extra – це офіційна послуга потокового передачі NBC. Кодон адоні з таким ім’ям можна використовувати для перегляду більшості контенту NASCAR у другій половині сезону, включаючи плей-офф NASCAR та гонки чемпіонату. Вам потрібна підписка на канали NBC через якийсь телевізійний провайдер, щоб використовувати цей додаток. Як і згаданий вище доповнення Fox Sports GO, NBC Live Extra особливо корисний для передплатників провідних телевізійних провайдерів, які не мають функціонуючого додатка Kodi.

NBC Sports Live Extra Kodi addon можна знайти в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити його, почніть з головного меню Kodi та натисніть addons → завантажити → video addons → NBC Sports Live Extra → встановити.

Детальніше: 109 кращих адонів Kodi

SportsDevil: добавка NASCAR, щоб триматися подалі від

Хоча всі згадані вище доповнення забезпечують чудову картину та звук із порівняно невеликими ризиками конфіденційності та безпеки, є один додаток, який згадується на інших сайтах, які ми не рекомендуємо: SportsDevil.

SportsDevil – це доповнення Kodi, яке використовує мережі P2P для пошуку піратських потоків живого спортивного контенту. У минулому вона мала посилання на неофіційні потоки перегонів НАСКАР, і це спричинило популярність серед деяких шанувальників NASCAR, які є користувачами Kodi. Однак вміст NASCAR на SportsDevil завжди був порівняно тонким порівняно з тим, що доступне у законних доповненнях, згаданих вище.

Крім того, є деякі дуже великі ризики для безпеки, пов’язані з використанням SportsDevil. Щоб використовувати його функції P2P, ви повинні поділитися своїми даними та місцеположенням з іншими користувачами. Це можуть легко використовувати шкідливі програмісти для встановлення зловмисного програмного забезпечення на свій пристрій.

Через наданий тонкий вміст, пов’язані ризики безпеки, а також той факт, що він забезпечує піратські потоки, ми не рекомендуємо додаток SportsDevil Kodi.

Пов’язана стаття: Чи безпечний аддон SportsDevil Kodi? Чи є кращі альтернативи?

Висновок

Якщо ви любитель NASCAR, який хоче спостерігати за перегонами через Kodi, є багато варіантів. Revved Up можна використовувати для перегляду повних перегонів, резюме та іншого вмісту. USTVNow можна використовувати для перегляду гонок Monster Energy Cup. PS Vue, Fox Sports Go та NBC Sports Live Extra можна використовувати для перегляду всіх основних серій NASCAR, а також практику, кваліфікацію та новини.

Якщо вам сподобалася ця стаття і ви хочете дізнатися більше про те, як отримати максимальну користь від Kodi, ознайомтеся з деякими іншими нашими посібниками, такими як перегляд фільмів HD, як перегляд безкоштовних фільмів або п’ять найкращих віддалених програм Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me