NHL.tv Коді аддон: Як встановити NHL.tv для Kodi

NHL.tv Коді аддон

Якщо ви любитель хокею і хочете подивитися багато ігор у НХЛ, можливо, важко знайти всі ігри, які ви хочете бачити в Інтернеті. Ось тут може допомогти аддон NHL.tv Kodi.

NHL.tv – це послуга з платного потокового передавання, яку пропонує Національна хокейна ліга. Це дозволяє переглядати ігри NHL, які не проводяться місцевими телеканалами. Додаток NHL.tv Kodi дозволяє отримати доступ до цієї послуги через ваш Kodi, як і будь-який інший потоковий вміст.

Ця стаття пояснить, як встановити та переглядати NHL на Kodi.

Дивись також: Як дивитися NHL на Kodi для повного переліку варіантів.

Що таке Коді?

Kodi – це безкоштовний медіаплеєр, який можна використовувати для перегляду онлайн-телевізійних шоу, фільмів, спортивних подій та інших програм на ПК. На відміну від багатьох альтернатив, які можна використовувати для передачі вмісту, Kodi має інтуїтивний інтерфейс, схожий на використання кабельної коробки чи програвача DVD.

Їм можна керувати через додаток для смартфонів або радіочастотний пульт, і він може інтегрувати широкий спектр потокового вмісту в один програмний продукт. Це не дозволяє вам перемикатися між різними програмами та веб-браузерами щоразу, коли ви хочете переглянути щось нове.

З цієї причини Kodi набув великої популярності серед “шнурів-розрізників” або людей, які шукають альтернативу кабельному телебаченню в Інтернеті..

Kodi можна додавати майже до будь-якого недорогого потокового пристрою, наприклад Roku Box, Amazon Fire TV і Apple TV, або завантажувати його на будь-який пристрій Windows, iOS, Mac OS або Android.

Останнім часом Kodi привертає певну негативну увагу ЗМІ, оскільки, як стверджується, це інструмент доступу до піратського контенту. Однак, хоча це правда, що Kodi може бути використаний для цієї мети, також існує маса законних програм, доступних для неї.

При використанні Kodi є деякі ризики конфіденційності та безпеки, але їх можна мінімізувати за допомогою відповідних запобіжних заходів.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Додаток NHL.tv є частиною офіційного сховища Kodi. Це означає, що він пройшов більш суворий процес перевірки, ніж більшість сторонніх аддонів. Однак це все ще має певні ризики щодо конфіденційності.

Наприклад, у багатьох користувачів Kodi виникли проблеми із буферизацією при спробі відтворення відео. У більшості випадків ці проблеми викликаються абсолютно нормальними проблемами, такими як повільна швидкість з’єднання, проблеми з підключенням до мережі або розмір кешу, який не оптимізований. Однак у деяких випадках користувачі відчували цю проблему навіть тоді, коли всі звичні пояснення були виключені. Якщо це трапиться з вами, це може означати, що ваш Інтернет-провайдер навмисно сповільнює вашу швидкість, тому що вам не подобається, що ви передаваєте відео, а не передплачуєте кабельне ТБ.

Одним із способів вирішення цієї проблеми є використання VPN. VPN маскує дані, які ви надсилаєте, і маскує вашу IP-адресу. Таким чином, ваш Інтернет-провайдер може сказати лише про те, що ви завантажуєте багато даних, але не чому це робите.

На жаль, більшість сервісів VPN не створені для людей, які передають відео. Деякі з них орендують застарілі сервери і не можуть бути в курсі великої кількості даних, необхідних для відео високої чіткості. Інші ведуть журнали активності користувачів, залишаючи приватні дані про ваші звички потоку доступними для визначених хакерів та інших зловмисників..

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він забезпечує власну фізичну інфраструктуру, щоб він міг підтримувати високу швидкість передачі даних. Це допомагає усунути цю дратівливу проблему буферизації. Він також не зберігає журналів, тому ви можете спати міцно вночі, знаючи, що особиста інформація про вас не потрапляє в чужі руки.

УВАГА ЧИТАТИ: Наші читачі можуть ексклюзивно заощадити 60% на планах IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Посібник з установки NHL.tv Kodi addon

Додаток NHL Kodi можна встановити з офіційного сховища Kodi. Ось як це зробити.

 • У головному меню виберіть піктограму лупи у верхньому лівому куті екрана.
 • Коді
 • Клацніть «пошукові доповнення»
 • Введіть “NHL” у вікні пошуку та натисніть “OK”
 • Введіть
 • У списку виберіть “NHL TV”
 • Натисніть «встановити»
 • Якщо у вас на Kodi встановлені сторонні сховища, ви можете побачити повідомлення із запитом, з якого сховища ви хочете встановити NHL TV. Якщо це так, виберіть “Репозиторій Kodi addon”. Якщо у вас немає жодних сторонніх сховищ у вашому Kodi, він повинен автоматично встановлюватися з офіційного сховища.

Як користуватися аддоном Kodi NHL.tv

Перш ніж спробувати відтворити відео з додатку NHL.tv, вам потрібно встановити його за допомогою меню «конфігурація». Щоб отримати доступ до цього, клацніть правою кнопкою миші на додатку та виберіть “інформація”, а потім виберіть “конфігурація”. Зліва ви побачите набір вкладок з написом “логін”, “візуальний” та “оцінка сповіщень”. За замовчуванням на вкладці слід встановити значення “Логін”.

У меню входу натисніть “ім’я користувача”, щоб ввести ім’я користувача NHL TV. Зробіть те ж саме з полем «пароль», щоб заповнити свої реєстраційні дані. Якщо ви підписалися на телебачення NHL через Akamai або Level 3, виберіть свого постачальника в меню “CDN”. Якщо ви абонент Роджерса, виберіть “Підписник Роджерса”. Якщо ви підписалися на телевізор NHL безпосередньо з веб-сайту, залиште поле “CDN” встановленим на “немає переваг”.

Клацніть на вкладці «візуально», щоб побачити список варіантів того, як у додатку буде відображатися відео. Найважливішим з них є варіант “якість потоку”. Встановіть це занадто високо, і ви відчуєте буферизацію. Встановіть його занадто низько, і ви отримаєте відео низької якості. Я рекомендую експериментувати, поки ви не знайдете кращий бітрейт для вашої системи.

Вкладка “Візуально” також дозволяє перемикати, чи ховати чи показувати результати, встановлювати улюблену команду та відображати, як відображається назва команди, серед інших варіантів.

Виберіть “Повідомлення про забиття”, щоб сказати аддону, як відображати сповіщення про забиті голи. Ви можете контролювати, скільки секунд сповіщення залишається на екрані та чи є мета описана або просто заявлена. Ви також можете повністю вимкнути сповіщення про цілі, якщо вважаєте їх занадто відволікаючими.

Огляд додатків NHL.tv

Якщо ви фанат хокею, додаток NHL.tv – це чудове доповнення до вашої програми Kodi. Саму послугу можна придбати всього за 111,96 долара за сезон, якщо ви хочете слідкувати лише за однією командою. Якщо врахувати, що хокейний сезон триває дев’ять місяців, це $ 12,44 на місяць. Якщо ви хочете слідкувати за всіма командами та отримувати всі ігри, це все-таки лише 139,96 долара за сезон, що становить приблизно 15,55 долара на місяць.

Якщо ви не хочете платити за послугу, додаток NHL.tv Kodi також можна використовувати для перегляду безкоштовного контенту з NHL.com. Складається з коротких кліпів останніх ігор, новин та записів класичних ігор 1959-1993 років.

Одним з істотних недоліків аддону є те, що деякі ігри закриваються, якщо права на трансляцію їх були придбані національними телеканалами, такими як NHL Network або NBCSN. Якщо ви не можете побачити гру, яку ви хочете, використовуючи додаток Kodi NHL.tv, перегляньте наш список найкращих адонів для перегляду NHL на Kodi. Можливо, ви зможете зловити гру, яку шукаєте, на одній із них.

Пропоновані статті:

 • Як дивитися NFL на Kodi
 • Як дивитися фільми на Коді
 • Кращі добавки Kodi для спорту
 • Як дивитися НХЛ на Коді

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me