Не впевнений Kodi Addon: Чи не впевнений, законний та безпечний у використанні?

не впевнений, коді аддон

Додатковий додаток Not Sure Kodi став популярним способом для користувачів Kodi дивитися безкоштовні фільми та телепередачі. Але чи законний додаток Not Sure Kodi? І чи безпечно це встановити на своєму пристрої?

У цій статті ми пояснимо, що таке додаток Not Sure Kodi та які ризики ви можете взяти на себе, встановивши його. Ми також надамо альтернативні додатки Kodi, які ви можете використовувати для перегляду безкоштовних фільмів і шоу, якщо ви не хочете ризикувати..

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом для пристроїв Amazon Fire Stick, Nvidia Shield, Apple TV, ПК, Mac, Android та iOS. Він дозволяє користувачам відтворювати відео, які зберігаються на їх пристроях або передаються з Інтернету. Kodi набув великої популярності як спосіб заблокувати рекламу від потокових відео сайтів, надаючи користувачам безперебійний доступ до величезного каталогу фільмів і шоу.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Використовуючи Kodi для передачі відео в Інтернеті, ви завжди повинні використовувати VPN для захисту своєї конфіденційності та безпеки. Інтернет-провайдери іноді сповільнюватимуть швидкість користувачів, яких вони знають, що передають відео. Вони роблять це для того, щоб зберегти пропускну здатність, але це часто спричиняє буфер відеозаписів користувачів. VPN може допомогти у вирішенні цієї проблеми. Він зашифрує ваші дані, не даючи провайдеру знати, що ви передаєте відео.

VPN також дозволить вам вибрати IP-адресу з країни, відмінної від тієї, в якій ви перебуваєте. Це дозволить вам переглядати вміст, який інакше був би заблокований для перегляду, наприклад, закордонні телешоу та фільми.

Не всі VPN корисні для користувачів Kodi. Більшість не має додатків для популярних телевізійних пристроїв, таких як Amazon Fire Stick. Багато хто не має серверів у достатній кількості країн, щоб задовольнити потреби відео-стримерів. Деякі ведуть журнали активності користувачів, створюючи нові ризики конфіденційності.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він має додаток для Amazon Fire Stick та Nvidia Shield, має сервери в понад 60 країнах і не зберігає журналів. Користувачі Kodi – це прекрасний спосіб захистити свою конфіденційність під час трансляції.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що не впевнений у добавці Kodi?

Not Sure – популярний додаток Kodi, який передає вміст з багатьох різних веб-сайтів. Не впевнений став популярним, оскільки надає доступ до новіших фільмів, які все ще знаходяться в кінотеатрах або щойно вийшли з них. Він також надає доступ до преміальних спортивних каналів у Великобританії, дитячих шоу, радіостанцій та іншого вмісту.

Проблеми з не впевненим коді аддоном

Незважаючи на цей надійний каталог, існують деякі проблеми з нешироким аддієм Kodi. Перша проблема полягає в тому, що майже весь вміст, який надає Not Sure, походить з неофіційних джерел. Іншими словами, це порушення авторських прав. Якщо ви шукаєте юридичний відео для перегляду через Kodi, ви не знайдете дуже багато з них за допомогою Not Sure.

Друга проблема компанії Not Sure полягає в тому, що вона несе багато ризиків для конфіденційності та безпеки користувачів. Не впевнений, що спочатку був знайдений у відносно невідомому копо-репо під назвою FireTVGuru. Цю репо зберігає анонімний розробник, який відомий лише його ручкою Twitter. Через анонімність розробника користувачі не матимуть законних зусиль, якби Fire TV Guru використовував свій додаток для встановлення рекламного ПЗ або іншого шкідливого коду на комп’ютери користувачів..

Хоча ще ніхто не знайшов такого коду в цьому додатку, можливо, він може бути доданий у майбутньому за допомогою оновлення, не знаючи про це користувачів. Ми вважаємо, що користувачі Kodi повинні знати про цей ризик.

Але з додатком Not Sure Kodi є ще більш значна проблема: він більше не доступний навіть від репортажу FireTVGuru. Це означає, що ні офіційний копії Не впевнені існують. Як результат, єдиний спосіб отримати копію – це спробувати знайти її в одноранговій мережі для обміну файлами. Це навіть ризикованіше, ніж отримувати його від розробника, оскільки це вимагає від вас довіритися як розробнику, так і тому, що випадкова людина пропонує вам файл.

Тому що він передає піратський вміст і несе значні ризики щодо безпеки та конфіденційності, ми не рекомендуємо встановлювати або використовувати не впевнений коді аддон. Натомість ми рекомендуємо ідеально законні та відносно безпечні доповнення, перелічені нижче.

Дивись також: Чи безпечно і законно Kodi??

Найкраща альтернатива Not Sure Kodi addon: Tubi TV

TubiTV Kodi addon

Найкращою альтернативою Не впевненим є добавка Tubi TV Kodi. Цей додаток потікає з TubiTV.com, юридичного веб-сайту потокового відео, що містить каталог із понад 50 000 назв. Телевізор Tubi містить популярні бойовики, драми, дитячі шоу, аніме та багато інших жанрів телебачення та кіно. Найкраще, що додаток Kodi блокує всі рекламні ролики телевізора Tubi, дозволяючи вам дивитися безперебійно.

Існує кілька різних версій каталогу Tubi TV. До них відносяться американська, Великобританія, канадська та “міжнародна” версія. Кожна з цих версій є заблокованою щодо користувачів із-за меж тієї конкретної країни, для якої вона призначена. Отже, VPN потрібен, якщо ви хочете отримати доступ до всіх назв сайту.

Ось як встановити та використовувати аддіон Tubi TV Kodi.

Інші альтернативи Не впевнені

PopcornFlix

Попкорнфлікс Коді аддон

Якщо ви хотіли, щоб добавник Not Sure Kodi для перегляду фільмів, PopcornFlix – це чудова альтернатива. У ньому немає новіших фільмів, які щойно вийшли з театру, але в ньому є багато високо оцінених фільмів, як Острів затвора (у головній ролі Леонардо Ді Капріо), Найпотрібніший чоловік (у головній ролі Філіп Сеймур Гофман) та Денне світло (у головній ролі Сильвестр Сталлоне). Реклама не відображається додатком PopcornFlix Kodi, а сайт не стягує плату за підписку.

Ось як встановити та використовувати Popcornflix для Kodi.

CW TV Network

ТВ мережевий коді аддон

Якщо ви хотіли не впевнені, щоб ви могли дивитись телевізійні шоу за запитом, додаток CW Network Kodi послужить гарною заміною. Він передає контент із CWTV.com, включаючи епізоди Довічне увязнення, Чорна блискавка, Надприродне, Супер дівчина, і Оригінали. Хоча перегляд цих шоу через веб-браузер створює рекламні ролики, додаток Kodi дозволяє переглядати їх без реклами.

CW Network є частиною сховища MetalChris, але її найпростіше встановити за допомогою інсталятора addon в Indigo. Щоб встановити CW Network, завантажте Indigo та виберіть інсталятор addon, потім виберіть відеодоповнення → C → CW TV Network → Встановити.

Якщо ви отримуєте доступ до Інтернету за межами США, вам знадобиться VPN, щоб використовувати CW TV Network для Kodi.

Дивись також: Найкращі VPN для перегляду CW Network за кордоном

PBS Kids

PBS Kids Kodi addon

Не впевнений, що Аддіон Коді відомий тим, що підбирає дитячі шоу. Якщо вам потрібен альтернативний аддон з подібним вмістом, PBS Kids повинен зробити свою справу. Він передає популярні дитячі шоу з PBSKids.org, в тому числі Кайлу, Кліффорд Великої Червоної собаки, Допитливий Джордж, і більше.

PBS Kids є частиною офіційного сховища Kodi. Щоб встановити, натисніть аддони з головного меню Коді. Потім натисніть кнопку завантажити → відеодоповнення → PBS Kids → встановити.

Детальніше: Найкращі шоу-додатки Kodi для дітей

Коробка замто

zattoo поле коді аддон

Якщо ви шукаєте спортивні програми наживо, додаток Zattoo Box Kodi – це чудова заміна Not Sure. Він забезпечує доступ до більшості безкоштовних каналів у Великобританії, включаючи BBC, iTV, S4C, DAVE та інші. На цих каналах ви часто можете ловити Прем’єр-лігу, гольф, футбол з регбі, гонки Формули-1 та інші спортивні змагання.

Щоб використовувати Zattoo Box для Kodi, спочатку потрібно зареєструватися в обліковому записі на Zattoo.com. Виконавши це, натисніть аддони з головного меню Коді. Потім натисніть кнопку завантажити → відеодоповнення → Zattoo Box → встановити. Zattoo Box є частиною офіційного сховища Kodi.

Zattoo.com розташований у Швейцарії та заблокований для всіх, хто не має швейцарської IP-адреси. Тож якщо ви підключитесь до Інтернету за межами Швейцарії, вам знадобиться VPN, щоб переглянути вміст Zattoo.

Пов’язана стаття: Як дивитися Кубок світу на Коді

USTVnow

USTVNow_Lineup

Ще одним чудовим варіантом спортивного програмування в прямому ефірі є USTVnow для Kodi. Цей додаток потікає з watch.ustvnow.com. Будь-яка спортивна подія в США, яка транслюється в великих мережах в ефірі, доступна в USTVnow, включаючи безліч ігор НФЛ, НБА та MLB, а також гонки НАСКАР, хокейні матчі в НХЛ та інше.

Ось повний посібник із встановлення та використання USTVnow для Kodi.

Кінострічка

ФільмРіз Коді аддон

FilmRise – ще один чудовий аддіон Коді для пошуку як фільмів, так і телепередач. Він витікає з колекції YouTube-каналів FilmRise, включаючи FilmRise, FilmRise True Crime, FilmRise Horror та інші. Каталог включає документальні фільми, фільми жахів, кемпі, класичну боротьбу, епізоди судових справ і нерозгаданих таємниць, а також фільми про війну Перегородка, Роздирають, і Битва за Хадіту.

Ось повний посібник із встановлення та використання FilmRise для Kodi.

Ми сподіваємося, що Ви знайшли корисний посібник із додатку Not Sure Kodi. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як знайти найкращі фільми та шоу за допомогою Kodi, ознайомтеся з нашими іншими статтями про Kodi, включаючи найкращі додатки до фільмів про Kodi, найкращі спортивні додатки Kodi та як користуватися додатком Kodi Android.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me