Найкращі аніме Коді аддони 2017 року та деякі, яких слід уникати

Kodi_anime_addons_funimation_now

Хоча аніме має японське походження, воно стало досить популярним у всьому світі. Kodi, безкоштовне програмне забезпечення для відтворення медіа, дозволяє користувачам насолоджуватися Аніме на додаток до багатьох інших потокових жанрів.

Незалежно від того, чи є у вас Raspberry Pi, Roku, Apple TV, пристроєм Android TV або Amazon Fire TV, ви зможете знімати улюблені епізоди за допомогою Kodi.

Kodi v17.4 “Криптон” є останньою стабільною версією Kodi, доступною для завантаження.

Якщо ви хочете насолодитися улюбленими аніме-виборами, будьте впевнені, що існують доповнення Kodi, які дозволяють це зробити. Додатки дозволяють користувачам передавати вміст із різних джерел. Однак вони зазвичай потребують установки, перш ніж ви зможете розпочати трансляцію. Перед тим, як вставати і бігати, потрібно трохи терпіння.

У цьому посібнику висвітлюються найпопулярніші доповнення Kodi, які можна використовувати спочатку для перегляду аніме. Наприкінці ми також вивчаємо деякі сторонні доповнення.,

Зауважте, що хоча деякі сторонні додатки можуть містити безкоштовний вміст, користувачі повинні насторожено ставитися, оскільки цей вміст значною мірою розміщується за допомогою неофіційних каналів.

Дивись також: Кращі адоні Коді для фільмів.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Перш ніж розпочати: Як безпечно та приватно користуватися Kodi

Безпека та конфіденційність в Інтернеті мають першорядне значення. Використання віртуальної приватної мережі (VPN) з Kodi може маскувати вашу ідентичність в Інтернеті та захищати вас від шкідливих атак та різних ризиків безпеки, таких як атаки людиною в середині. Така атака передбачає перехоплення вашого підключення до Інтернету зловмисною стороною, яка прагне отримати доступ до ваших цінних даних.

Крім того, шкідливий код може вбудовувати в аддони Kodi шкідливий код. Доповнення зі зловмисним кодом, вбудований у нього, може спричинити хаос на вашому комп’ютері, якщо не негайно зупинити його. Завдяки тому, як VPN перенаправляє трафік, це може допомогти уникнути ризику, який створюють аддони Kodi із вбудованим шкідливим кодом.

Використання VPN також означає, що ви можете приховати свою Інтернет-діяльність від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Без VPN ваш Інтернет-провайдер може вільно стежити за вашими онлайн-діями, які не є ідеальними з точки зору конфіденційності. Інколи Інтернет-провайдери іноді сповільнюють зв’язки клієнтів, які передають багато відео. Були також випадки, коли провайдери розсилали попереджувальні листи клієнтам, які передавали відео з неофіційних джерел. Якщо VPN використовується, ваші Інтернет-дії будуть маскуватися у вашого Інтернет-провайдера, в кінцевому підсумку даючи вам більше свободи насолоджуватися своїм вмістом.

Відповідна VPN потрібна для задоволення вимог потокового передавання вмісту за допомогою Kodi. Потокове відео займає велику пропускну здатність, тому потрібне міцне, стабільне та швидке з’єднання, багато VPN уповільнюють швидкість настільки, що Kodi стане непридатним. Для конфіденційності настійно рекомендується VPN, що не реєструє вашу діяльність. Наші пропозиції щодо VPN, який відповідає критеріям, – це IPVanish, який користується величезною популярністю серед спільноти Kodi. IPVanish працює з усіма популярними пристроями і є єдиним VPN, який легко встановити на Firestick. IPVanish – наша найкраща рекомендація, але для користувачів Kodi доступні інші VPN.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Найкращі аніме Kodi addons: офіційні адони

З багатьох доступних аніме Коді адонів, наступні – не тільки легальні, але й пропонують високоякісний контент у приголомшливій HD.

Функціонування зараз

аніме коді аддонс фунімація

Funimation Now забезпечує швидкий і простий доступ до улюблених англійських анімаційних назв. Хоча доступний безкоштовний пакет підписки, щоб отримати повний доступ до повної бібліотеки Funimation Now, вам потрібно буде заплатити за підписку. За $ 5,99 на місяць ви можете отримати повний доступ. 59,99 дол. США також надають повний доступ протягом цілого року.

На момент написання програми Funimation Now – це цілком законний варіант. Хоча надбудова офіційно не створена Funimation, вона доступ до бібліотеки Funimation легально та безпосередньо на веб-сайт. Він пропонує епізоди аніме на англійській мові протягом 2-4 тижнів після оригінальної трансляції шоу. Підписки преміум-класу забезпечують вміст у форматі 720P та 1080P HD.

Crunchyroll

kodi_anime_crunchyroll_main

Crunchyroll – це ще один варіант доступу до найрізноманітніших назви аніме. Це має стати вашою зупинкою, якщо ви хочете дивитись аніме з англійськими субтитрами, а не англійською мовою. Як і у Funimation Now, для того, щоб отримати доступ до повного каталогу аніме на Crunchyroll, вам потрібно буде підписатися на преміальний пакет. Преміум-пакети на Crunchyroll починаються від $ 6,95 на місяць.

На момент написання повідомлення Crunchyroll – це цілком легальний варіант передачі вмісту аніме. З передплаченою підпискою ви можете насолоджуватися новітніми анімеполісами вже через 1 годину після оригінального японського мовлення. Преміумні підписки також містять вміст у форматі 720P та 1080P HD і доставляти вміст без реклами.

Дайсукі

kodi_anime_daisuki

В даний час Daisuki забезпечує високоякісний офіційний доступ до аніме. Для доступу до улюбленого аніме з англійськими субтитрами, Daisuki – прекрасний вибір. Веб-сайт також включає розділ спільноти, який є форумом для любителів аніме, та інтернет-магазин, який дозволяє придбати аніме пам’ятки

Хоча ми рекомендуємо Daisuki, оскільки він надає доступ до аніме за допомогою офіційних засобів, веб-сайт припинить послуги станом на 31 жовтня. Хоча ви можете перевірити це зараз, будь ласка, плануйте спробувати один з інших офіційних аддонів Kodi для ваших потреб аніме незабаром.

Найкращі аніме Kodi addons: неофіційні аддонни

Наступні сторонні додатки часто рекомендують в інших місцях. Ми не рекомендуємо ці додатки через їх використання піратського вмісту, але перерахуйте їх тут із поясненням, чому вам слід уникати їх.

AnimeGo

Kodi_anime_go

Що це? AnimeGo має великий каталог аніме епізодів, а також аніме-фільмів. Вміст влаштовано так, щоб все було легко знайти. Однак якщо ви шукаєте вміст високої якості HD, то найкраща ставка – Funimation Now та Crunchyroll.

Чому слід уникати його використання? AnimeGo надає доступ до вмісту за допомогою посилань, які не санкціоновані творцями оригіналу вмісту. З цієї причини, ми не рекомендуємо передавати аніме через AnimeGo.

Угода

аніме коді аддонсовий завіт

Що це? Хоча Пакт не є спеціалізованим аніме Kodi аніме, він має спеціальний розділ аніме з більш ніж 400 різними виборами. Залежно від обраного посилання, ви можете отримати доступ до вмісту HD, але це не гарантується. Кожне аніме супроводжується розділом з описом, який дуже корисний для тих шоу, з якими ви просто не знайомі.

Чому слід уникати його використання? Аніме, що протікає через Пакт, подається піратськими потоками. Через належність Пакту до джерел без належних прав на мовлення, ми не рекомендуємо його використовувати.

Детальніше читайте тут, про доповнення до Коді.

Вихід

аніме коді аддонс вихід

Що це? Вихід забезпечує доступ до найрізноманітнішого контенту, подібно до Пакту. Є присвячений Аніме секція, під головним Фільми, і ТВ-шоу розділи. HD-потоки також залежать від джерела. Хоча він не присвячений наданню доступу до аніме, в Exodus все ще є великий вибір із понад 400 різних назв. Кожне аніме відображається з коротким описом, що чудово підходить для вступу для глядачів, які вперше вперше.

Чому слід уникати його використання? Вихід в основному покладається на піратські потоки та з цієї причини ми не рекомендуємо вам використовувати це Аддон.

Детальніше читайте тут на додатку Kodi Exodus.

Що таке вентилятори? Вони погані?

Для тих із нас, хто розмовляє англійською, але любить японське аніме, два варіанти перегляду – це англійський тиражований серіал або англійська серія з субтитрами. Англійські дублі надаються ЗМІ, відповідальними за розповсюдження аніме-серіалу. Ці компанії також надають субтитри.

Однак субтитри не завжди надаються санкціонованими ЗМІ. З фан-мазками шанувальники аніме-серіалу підписують епізоди на користь інших шанувальників. Ці неофіційні субтитри потім накладаються на різні епізоди серії та надаються через різні торгові точки в Інтернеті, щоб насолодитися спільнотою, яка любить аніме.

Епізоди аніме з фанами зазвичай випускаються незабаром після оригінальних японських ефірів, особливо з популярними серіями. Однак слід зазначити, що відеофайли не отримуються через офіційні канали. Це викликає юридичне питання.

Хоча доступ до аніме для шанувальників є зручним, вони покладаються на незаконно отримані відеофайли. З цієї причини ми не рекомендуємо поціновуватися любителями і пропонуємо вам підтримати офіційні канали, такі як FunimationNow і CrunchyRoll для доступу до улюбленого аніме. Використовуючи офіційні канали для перегляду аніме, ви гарантуєте, що підтримуєте творців. Це створює обстановку, в якій можна постійно випускати приголомшливі аніме-епізоди та серіали.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me