Найкращі альтернативи Exodus для користувачів Kodi

Альтернативи виходу Коді


Виникли проблеми з пошуком аддона Exodus Kodi? Станом на травень 2018 року Exodus не може бути ремонтований – аддон більше не підтримується його оригінальним творцем або будь-якими іншими розробниками. Таким чином, вам знадобиться гарна, міцна альтернатива Виходу. На щастя, ви в потрібному місці! 

Вихід був одним з найпопулярніших сторонніх адонів, але він не викреслює його вміст з офіційних джерел. У нас є довгий список чудових придатків для телебачення та кіно, які задовольнять ваші потреби в телебаченні.

У цій статті ми розкриваємо найкращі офіційні доповнення, які конкурують з аддоном Kodi Exodus за декілька типів контенту. Хоча Вихід та деякі його аналоги (Гурзіль, Завіт, Нептун, що піднімаються, тощо) не є доповненнями, які ми рекомендуємо. Є багато офіційних варіантів, які можуть забезпечити безліч безкоштовного потокового вмісту на Kodi.

Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволяє налаштувати систему домашнього кінотеатру простіше, ніж будь-коли. Він дуже універсальний і може бути встановлений на широкому спектрі платформ, включаючи ПК, Android, iPhone, Roku, Raspberry Pi, Nvidia Shield, Amazon Fire TV і Firestick, і USB-накопичувач.

Kodi цілком законно використовувати, але деякі сторонні аддони, такі як Exodus, призвели до того, що він несправедливо знущається у ЗМІ. Ми закликаємо наших читачів знайти офіційні джерела вмісту, де це можливо, і вивчити закони своєї країни щодо передачі вмісту, перш ніж намагатися використовувати Kodi для цієї мети..

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Найкращі додатки Kodi для телебачення та фільмів

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Хоча деякі користувачі Kodi використовують віртуальну приватну мережу (VPN), щоб приховати неофіційну потокову передачу від свого постачальника послуг Інтернету (ISP), існує багато способів, щоб законний користувач Kodi міг отримати вигоду від VPN.

VPN зупиняє ваш Інтернет-провайдер від зменшення швидкості мережі на основі вашої історії трафіку і викликає проблеми буферизації Kodi. Оскільки весь ваш мережевий трафік зашифрований, VPN також може запобігти більшості атак “Перехід до середини” та підвищити безпеку вашої системи..

Хоча всі VPN уповільнюватимуть швидкість вашого Інтернету, деякі роблять це до того, що користуватися Інтернетом складно, а інші можуть включати зловмисне програмне забезпечення або зберігати детальний журнал ваших звичок перегляду. З цієї причини важливо знайти постачальника VPN, якому можна довіряти, щоб зберегти ваші дані безпечними та анонімними.

Ми рекомендуємо IPVanish. Він має мінімальний вплив на швидкість вашого Інтернету, не бере журналів вашої діяльності та пропонує підключення до серверів у більш ніж 50 країнах. Крім того, це надзвичайно портативний, який може встановлюватися на широкому спектрі пристроїв, включаючи Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: економте до 60% на планах IPVanish тут. IPVanish пропонує гарантію повернення грошей на семи днів, щоб її можна було спробувати без ризику.

Чому слід уникати Виходу?

Основна причина, яку слід уникати, – це те, що вона передає вміст з неофіційних джерел. Хоча окремі постачальники можуть бути відключені, Exodus взагалі не містить законних джерел, і неможливо додати свої власні. Це робить його поганим вибором для користувачів Kodi, які хочуть переглядати належним чином ліцензований вміст.

Крім того, оскільки Exodus настільки популярний, він привернув увагу власників авторських прав. Раніше Асоціація кінофільмів стверджувала, що Вихід та подібні доповнення стоять на передньому плані нової хвилі порушення авторських прав. Це робить Kodi легким козлом відпустки для організацій і може призвести до більш жорсткого регулювання програмного забезпечення в майбутньому.  

Також важливо пам’ятати, що Вихід є стороннім адоном. Це означає, що навряд чи він був ретельно перевірений під час розробки і, ймовірно, містить більше незахищених вразливих місць, ніж офіційні доповнення, які ми рекомендуємо нижче.

Крім того, Exodus більше не підтримується розробниками, тому він стає лише більш вразливим з часом. Насправді останнє оновлення Exodus надходило з небезпечного джерела.

Раніше Exodus включав код, який перетворив комп’ютери користувачів Kodi в ботнет. Цей код з тих пір було видалено, але він говорить на думку розробників, що він коли-небудь був включений.

Дивись також: Чи безпечний у використанні додаток Kodi SALTS?

Кращі вихідці з питань виходу

Хоча Exodus не використовує офіційні джерела, є багато доповнень Kodi. Вони менш вразливі до викрадення і часто пропонують бібліотеки вмісту однакового розміру. Як результат, вони можуть бути використані для заміни додатка Exodus, надання підтримки творцям вмісту та видалення ризику повідомлення про порушення від вашого провайдера.

Найкращі офіційні альтернативи для фільмів

PlayOn Browser

Playon Kodi addon

PlayOn – це послуга, яка дозволяє підключати облікові записи з декількох потокових служб та відображати весь наявний вміст в одному місці.

Аддон браузера PlayOn – це найпростіший і безпечний спосіб перегляду вмісту Netflix, Amazon Prime Video та Hulu за допомогою Kodi, оскільки жоден з цих постачальників не має офіційного додатку. Для додавання цих джерел потрібен преміум-акаунт, але це $ 2,50 на місяць – це дуже доступно.

Браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FilmRise – YouTube

ФільмРіз Коді аддон

The FilmRise – додаток YouTube скреблює посилання з каналів YouTube незалежного видавця FilmRise.

Цей додаток містить тисячі фільмів, більшість з яких доступні у форматі HD. Оскільки в медіатеці FilmRise мало комерційного успіху, цей додаток – це прекрасне місце для відкриття нових фільмів або пошуку назв, які більше ніде не доступні.

Додаток FilmRise – YouTube доступний з офіційного сховища аддонів Kodi.

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Crackle – це платформа для потокового відео, що належить Sony. Він пропонує більш відомі фільми, ніж більшість інших офіційних додатків, і є абсолютно безкоштовним у використанні.

Слід зазначити, що вміст Crackle доступний лише у США, тому заморські користувачі повинні підключити свою VPN до американського сервера, перш ніж вони зможуть переглядати що-небудь.

Офіційний додаток Crackler від офіційного коді більше не працює, але цю оновлену версію, Crackle, можна знайти в сховищі eracknaphobia. Дізнайтеся, як встановити Crackle в нашому посібнику з установки Crackle.

Snagfilms

SnagFilms Коді аддон

Snagfilms – це потокова платформа, яка збирає незалежні фільми. Їх можна переглянути за допомогою Kodi, використовуючи офіційний додаток Snagfilms.

Snagfilms пропонує більше 5000 назв на вибір, що охоплюють все, від наукової фантастики до політики. Його вміст згруповано за категоріями, і незважаючи на відсутність функції пошуку, знайти щось цікаве для перегляду зазвичай досить просто.

Аддон Snagfilms доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Найкращі офіційні альтернативи для телепрограм на замовлення

Вістер

Viewster Kodi addon

Viewster – це онлайн-потокова платформа, яка, на відміну від багатьох своїх конкурентів, не блокує її вміст. Офіційний додаток Viewster містить великий вибір телепередач та аніме, категоризованих за жанром. Особливо вражає те, що деякі з назв Viewster (включаючи культову класику) Звук неба) недоступні в будь-якому іншому офіційному інтернет-джерелі.

Аддон Viewster доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

iPlayer WWW

BBC надає свій вміст через свою потокову платформу iPlayer. IPlayer WWW Kodi addon пропонує регулярно оновлювану колекцію британських телешоу, хоча для перегляду вам потрібна дійсна ліцензія на телебачення Великобританії.

Епізоди додаються лише через кілька годин після виходу в ефір, але iPlayer також дозволяє вам дивитися в прямому ефірі, якщо хочете. Також регіон BBC блокує свій вміст, тому іноземним користувачам доведеться підключити свою VPN до сервера Великобританії.

Додаток iPlayer WWW доступний з офіційного сховища аддонів Kodi.

ITV

ITV Kodi addon

ITV Kodi addon схожий на iPlayer WWW. Він забезпечує доступ до програмування ITV та прямих телевізійних потоків. Як і BBC, ITV regionблокує їх вміст, тому потрібна британська IP-адреса.

Немає функцій пошуку, хоча заголовки класифіковані за жанром, але в алфавітному порядку, тому легко знайти щось для перегляду. Більшість вмісту цього додатка доступна у форматі HD з винятками для старих назв.

Додаток ITV доступний у сховищі noobsandnerds. Цей репо містить багато сторонніх доповнень, тому ми не радимо встановлювати жодних інших.

Crunchyroll

Офіційний аддон Крінчирола

Crunchyroll – це аніме-потокова платформа, і офіційний додаток Crunchyroll дозволяє вам підключати свій рахунок і дивитися безпосередньо через Kodi.

Цей додаток пропонує сотні різних аніме-серій з новими епізодами, доданими в той же день, коли вони виходять в Японію. Варто зазначити, що переважна більшість заголовків Crunchyroll мають підзаголовки, тож якщо ви зацікавлені в аніме, що прозвучало, вам, можливо, краще послужить додаток Funimation.

Аддон Crunchyroll можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

NBC Live Sports Extra

NBC Sports Live Extra Kodi addon

NBC Sports Live Extra addon приносить Коді широкий вибір спортивного контенту високої чіткості.

Рекомендовані кліпи та яскраві фотографії безкоштовно переглядати, але для повних ігор вам потрібна підписка на NBC Sports Gold. NBC Sports можна переглядати лише в Америці, тому, якщо ви перебуваєте за кордоном, вам доведеться підключитися до американського сервера.

NBC Sports Live Extra можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Пов’язані: 5 кращих аддонів Kodi Sports 2017 року

Найкращі офіційні альтернативи для прямого телебачення

Вихід не містить жодного прямого телевізійного потоку, але багато подібних адонів. Проблема полягає в тому, що вони використовують посилання на неофіційні сайти потокової передачі, які часто є ненадійними. Однак є кілька законних варіантів, які пропонують набагато більш високу якість відео.

USTV Now

USTV Тепер Коді аддон

USTV Now – це послуга, яка дозволяє закордонним користувачам дивитися американське телебачення. У нього є три плани, один з яких безкоштовний і пропонує сім каналів. Платні плани розблокують ще 21 канал та функціональність відеореєстратора.

USTV Now каже, що їх послуга доступна лише американцям, які проживають за кордоном, але немає перевірок, щоб запобігти доступу. Як результат, ним може користуватися будь-хто, де б вони не були у світі, або мешканці США, які підключаються через VPN.

USTV Now доступний з офіційного сховища аддонів Kodi.

FilmOn.TV

Встановіть FilmOn для Kodi

Додаток FilmOn.TV Kodi пропонує посилання на більш ніж 600 телевізійних каналів у прямому ефірі з усього світу. Безкоштовний обліковий запис дозволяє користувачам переглядати стандартну роздільну здатність, але доступні платні акаунти, які підвищують якість відео та кількість пропонованих каналів.

Потоки групуються за країною походження, а також за жанром, тому знайти вміст із своєї країни просто, не переглядаючи кілька сторінок результатів іноземної мови, просто..

Доповнення FilmOn.TV можна знайти в сховищі SuperRepo.

PS Vue

PS Vue Kodi addon

PS Vue – це послуга, яка призначена для заміни вашої підписки на кабель. Плани починаються від $ 39,99 на місяць і включають щонайменше 50 каналів, включаючи Disney Channel, FX та ESPN.

Аддон PS Vue Kodi вимагає використання облікового запису, оскільки він не містить безкоштовного контенту. Хоча існують додатки PS Vue для різних пристроїв, додаток Kodi дозволяє переглядати ще більший спектр пристроїв, включаючи Raspberry Pi, і пропонує більший контроль (збільшення, контрастність, підтримка 3D) над самим відео.

Аддон PS Vue доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Висновок

Вихід може здатися привабливим на перший погляд, але у нього є кілька проблем, які роблять його поганим вибором для користувачів Kodi, які прагнуть переглядати офіційно ліцензований контент. Ця стаття показала, що існує кілька життєздатних альтернатив. Ще краще, що у цих аддонах є великі бібліотеки вмісту, в той час як у них менша кількість вразливих місць безпеки Exodus.

Що б ви не шукали, будь то фільми, телепередачі, аніме, спорт або телебачення в прямому ефірі, є офіційний додаток, який краще відповідає вашим потребам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map