Ліга НБА Пройдіть Коді аддон: Як встановити НБА Ліги Pass на Kodi

Ліга НБА Пас Коді аддон

Якщо ви любитель баскетболу, який вирішив усунути кабельне телебачення та отримати весь свій вміст в Інтернеті, можливо, вам важко знайти всі потрібні ігри. Сюди входить Ліга НБА Pass Pass Коді.

За $ 17,88 на місяць NBA League Pass дозволяє слідкувати за улюбленою командою протягом усього сезону. Протягом 39,99 дол. США на місяць NBA League Pass дозволяє переглядати кожну гру в НБА без рекламних роликів. Додаток Kodi League Pass NBA надає вам доступ до всіх цих ігор з вашого медіаплеєра Kodi, усуваючи необхідність використання веб-браузера для їх перегляду..

У цій статті ви знайдете все, що вам потрібно знати, як встановити та використовувати додаток NBA League Pass Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – це програмний медіаплеєр, призначений для перегляду відео, які ви хочете, на телебаченні чи на комп’ютері. Він також може працювати на Android або iOS смартфоні, Roku Box, Apple TV або Amazon Fire Stick. Kodi походить від фонду XBMC, неприбуткового колективу розробників програмного забезпечення, які в основному працюють над програмами з відкритим кодом.

Kodi безкоштовно завантажувати та встановлювати, а також додатки безкоштовні. Єдине, за що вам доведеться платити за Kodi – це вміст, який ви передаєте на ньому.

Kodi отримав поганий реп у ЗМІ, тому що його часто використовують для передачі піратського контенту. Однак, для Kodi також доступно багато законного контенту, включаючи доповнення до Ліги НБА. Використовувати Kodi для перегляду цього вмісту набагато зручніше, ніж використання веб-браузера. Ним можна керувати за допомогою радіочастотного пульта дистанційного керування, смартфона чи ігрового контролера.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Хоча використання Kodi дуже багато переваг, є й деякі ризики. Оскільки Kodi використовує додатки, створені незалежними розробниками, він є настільки ж безпечним, як і сервери цих розробників. Можливо, хакер таємно змінить код у додатку та використовує його для атаки “людина в середині”, щоб перенаправити ваші потокові дані у свою власну мережу. Ці викрадені приватні дані потім можуть використовуватися в зловмисних цілях.

Крім того, відомо, що Інтернет-провайдери зменшують швидкість Інтернету для людей, які передають Netflix, та шпигують за користувачами Kodi, які отримують доступ до піратського контенту. Не дивно, якби вони також зробили це для користувачів Kodi, що передавались з NBA League Pass або інших онлайн-відео-служб.

Найкращий спосіб вирішити ці дві проблеми – це використання VPN. VPN шифрує ваші дані та надсилає їх через мережу VPN, маскуючи вашу IP-адресу і не даючи вашим провайдерам і хакерам знати, що ви робите. Він також може виправити проблеми буферизації Kodi.

На жаль, багато VPN-мережі є повільними, оскільки вони орендують застаріле обладнання у інших компаній. Ось чому ми рекомендуємо користувачам Kodi скористатися IPVanish. IPVanish – сервіс VPN, який підтримує власну інфраструктуру. В ході власного тестування ми виявили, що IPVanish є надзвичайно швидким та підходить для якісного відео та аудіо. Важливо, на відміну від деяких VPN, він не зберігає журналів про діяльність клієнтів, тому веб-сайти, які ви відвідуєте, і вміст, який ви передаєте, залишатиметься приватним. IPVanish працює на всіх основних потокових пристроях, включаючи Firestick.

Ви можете прочитати наш детальний огляд IPVanish тут.

УВАГА ЧИТАТИ: Наші читачі можуть ексклюзивно заощадити 60% на планах IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Керівництво по встановленню Ліги НБА Пройти Kodi addon

Встановити додаток Ліги НБА Pass Kodi легко. Просто дотримуйтесь цих інструкцій.

 • Відкрийте свій Kodi та виберіть “доповнення” з головного меню
 • Додавання вибору з головного меню Kodi
 • Клацніть на відкритому вікні у верхньому лівому куті екрана
 • Виберіть “встановити з сховища”
 • Встановити Kodi17 Krypton із сховища
 • Виберіть “Репозиторій Kodi addon”
 • Офіційне сховище аддону Kodi17 Krypton
 • Виберіть “відеодоповнення”
 • Відеододатки Kodi17 Криптон
 • Виберіть пропуск у Лігу НБА
 • Ліга НБА Пас Коді аддон
 • Натисніть «встановити». Щоб встановити, це займе не більше декількох секунд.
 • Пропуск у Лігу НБА

Як використовувати лігу НБА Pass Add Kodi addon

Після того, як ви встановили аддон, клацніть правою кнопкою миші на ньому та виберіть “інформація”, щоб відкрити екран інформації. Клацніть «Налаштувати», а потім «Ім’я користувача», щоб ввести ім’я користувача Pass NBA League Pass. Потім ви можете зробити те ж саме, вибравши “пароль”, щоб завершити процес входу. Якщо ви спробуєте відкрити аддон, не попередньо зробивши це, він все одно надасть вам список доступних програм. Однак воно видасть повідомлення про помилку щоразу, коли ви спробуєте щось відтворити.

Ви також можете скористатися екраном конфігурації, щоб встановити роздільну здатність додатка відповідно до можливостей вашого телебачення чи пристрою, встановити свою улюблену команду, переключити, чи ховати чи показувати результати, і перемикати, чи показувати ігри в локальному часовому поясі.

Після налаштування аддона поверніться на екран інформації та виберіть “відкрити”, щоб перейти до головного меню. У цьому меню ви можете вирішити, чи бачити список ігор, які живуть в реальному часі, архівні ігри, відеокліпи чи вміст із телебачення NBA. Ви також можете натиснути “Ігри улюбленої команди”, щоб переглянути список майбутніх ігор від команди, яку ви вибрали улюбленою під час реєстрації..

Kodi Ліга НБА Пройти головне меню

Огляд ліги НБА Пройти Коді доповнення

NBA League Pass дозволяє переглядати будь-які ігри в НБА, які ви хочете, не прив’язуючись до спортивного пакету кабельного телебачення.

Якщо ви, як правило, дивитесь лише ігри улюбленої команди, найкраще їхати з пакетом $ 17,99 на місяць. Це дозволяє переглядати всі ігри однієї команди, яку ви вибираєте під час першої підписки, за винятком темнових відключень. Якщо вас цікавить більш ніж одна команда або ви хочете подивитися якомога більше баскетболу, план 28,99 дол. На місяць дозволяє вам бачити кожну гру від кожної команди, за винятком тих, які затьмарені у вашому районі.

За $ 39,99 на місяць ви можете не тільки дивитися кожну гру, але також можете отримувати потік “на арені” з різних ракурсів, навіть коли рекламні ролики запущені. Це по суті дозволяє безкоштовно дивитися комерційні ігри.

Незалежно від того, який план ви обираєте, місцеві та національні канали іноді купують ексклюзивні права на трансляцію певних ігор. Якщо гра, яку ви хочете подивитися, є однією з таких, вона буде затьмарена на NBA League Pass. Однак переважна більшість ігор не в цій категорії. Якщо конкретну гру ви хочете подивитися є затьмарений на Лізі НБА Pass Pass, можливо, ви зможете знайти його за допомогою одного з додаткових додатків Kodi, перелічених нижче.

Додаткові доповнення Kodi від NBA

Пропуск Ліги НБА надасть вам майже всі ігри в НБА, які відбуваються в сезон. Однак їх все одно можна пропустити через обмеження затемнення. Ось кілька інших варіантів перегляду ігор у НБА на Kodi без передплати кабельного телебачення. Якщо ваша гра недоступна на NBA League Pass, вона може бути на одному з каналів, пропонованих через ці додатки.

Усі ці доповнення знаходяться в офіційному сховищі Kodi, якщо не вказано інше.

PlayOn та DirecTV Now

Playon Kodi addon

PlayOn – це відеореєстратор, який дозволяє записувати програми з багатьох різних потокових каналів, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Найголовніше для любителів спорту, він сумісний з DirecTV Now і навіть дозволяє обмежувати трансляцію в реальному часі через різні сервісні потокові послуги..

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВИГОД Спробуйте Playon безкоштовно 7 днів

DirecTV Now – це послуга потокового телебачення, схожа на Playstation Vue. За $ 35 на місяць вони пропонують FOX, ABC, NBC, CBS, ESPN, ESPN2, FS1 та NBCSN.

Для того, щоб дивитися DirecTV Now на вашому Kodi, вам знадобиться не тільки підписка на нього, але і підписка на PlayOn. Однак PlayOn коштує досить недорого за 30 доларів на рік. Доступ до цих каналів через PlayOn також дозволить вам записувати їх і зберігати їх протягом необхідного часу, навіть якщо ви скасуєте DirecTV Now у майбутньому.

Аддон PlayOn Kodi розташований в офіційному сховищі Kodi, а меню DirecTV Now можна знайти в головному меню.

Навіть з обмеженням затемнення, Ліга НБА Pass Pass Kodi addon все ще забезпечує більшість ігор НБА будь-якого законного коді-аддона. Якщо ви любитель баскетболу, це велика добавка.

USTVNow

USTV Тепер Коді аддон

USTVNow – послуга потокового телебачення, що продається американським військовим, дислокованим за кордоном. Однак він також дуже популярний серед людей, які просто хочуть дивитись телевізор без передплати кабелю. Безкоштовна версія сервісу пропонує FOX, ABC, NBC та CBS. Багато національних телевізійних ігор НБА є на цих каналах. За $ 19,00 / місяць USTVNow також надасть вам ESPN та ESPN2.

Sportsnet Now

Sportsnet Тепер Коді аддон

Sportsnet – це колекція спортивних каналів, пропонованих у Канаді. Ігри Торонто Raptors часто проводяться цими каналами. Ви можете отримати підписку на Sportsnet Now за $ 24,99 / місяць і скористатися додатком Sportsnet Kodi для передачі його. Sportsnet Now також працює з VPN, якщо ви подорожуєте за межами Канади, але для реєстрації потрібен обліковий запис канадської кредитної картки.

Ви можете встановити додаток Sportsnet Now з офіційного сховища аддонів Kodi.

Playstation Vue

Playstation Vue Kodi addon

Playstation Vue – це послуга, створена спеціально для розрізів шнурів. Він призначений забезпечити всі канали, які ви зазвичай отримуєте з підпискою на кабель, але без оренди кабельної коробки або іншим чином дотримуйтесь довільних правил кабельних компаній.

За $ 39,99 / місяць Playstation Vue надає вам ESPN, ESPN2, FS1, FS2 та NBCSN. Якщо ви не можете знайти свою гру на пропуску в Лігу НБА, можливо, це є на одному з каналів, який веде Playstation Vue.

Додатковий додаток PlayStation Vue доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Дивись також:

 • Як передавати NBA на Kodi
 • Коді спортивні добавки

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me