Кращі Коді Коробки: 2020 посібник по кращих коді і апараті Kodi

kodi логотип 2Якщо ви шукали спосіб перегляду потокового відео на телевізорі, ви, можливо, чули про коді Kodi. Але що таке коді Kodi? І які коробки Kodi найкращі? У цій статті буде пояснено, що роблять коробки Kodi, а також розглянемо найпопулярніші коробки Kodi на 2020 рік.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом. Він дозволяє користувачам відтворювати музику, відео та інший мультимедійний вміст з файлів, що зберігаються на пристрої або передаються з Інтернету. Завдяки своїй здатності легко отримувати доступ до потокового вмісту на численних пристроях, Kodi набув популярності в русі «шнур-розріз».

Kodi також став популярним завдяки стороннім додаткам, які дозволяють користувачам передавати неліцензований вміст. Це призвело до поганої репутації у ЗМІ. Однак Фонд Коді зайняв рішучу позицію проти неліцензованого потокового передавання. Додаток призначений для блокування встановлення сторонніх додатків без зміни налаштувань програми. Користувачі можуть легко знайти законні потокові доповнення, доступні в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Kodi можна встановити на потокові коробки, перелічені в цій статті, або на ПК, Mac, телефон або планшет Android, iPhone або iPad.

Детальніше: Посібник для початківців по Коді

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Попередження: завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Кожного разу, коли ви використовуєте Kodi або будь-яке програмне забезпечення для передачі відео з Інтернету, ви завжди відкриваєтесь для ризику конфіденційності. Ваш Інтернет-провайдер може записувати інформацію про те, що ви переглядаєте, і звідки ви їх передаєте. Потім вона може продати цю інформацію рекламодавцям, якщо вона заздалегідь повідомить про це. Багато інтернет-провайдерів переносять потокові дані, що сприяє очищенню перевантаженості мережі.

Найкращим способом вирішення цих проблем є використання VPN у будь-який час, коли ви передаєте відео або підключені до Інтернету. VPN шифрує зв’язок між вами та веб-сайтами, які ви відвідуєте, допомагаючи захистити вашу діяльність від вашого провайдера, хакерів та інших несанкціонованих людей.

Не всі VPN хороші для користувачів Kodi. Деякі з них занадто повільні, щоб передавати відео високої чіткості. Інші ведуть журнали діяльності користувачів, замінюючи старі проблеми конфіденційності на нові. Більшість VPN також важко встановити на коробки Kodi.

Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Під час нашого тестування ми виявили, що IPVanish є однією з найшвидших VPN. Він проводить сувору політику проти ведення журналів. IPVanish також доступний як завантаження для магазинів Android або Amazon Fire TV, що спрощує встановлення на більшості коді коді, включаючи Amazon Fire TV та Nvidia Shield.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% планів IPVanish

Що таке коробка Kodi?

Коробка Kodi – це невеликий потоковий пристрій, який підключається до телевізора і здатний запускати Kodi. Більшість вікон Kodi працює з ОС Android, хоча деякі замість них працюють під управлінням Linux. Деякі пристрої iOS, наприклад Apple TV, також можна вважати кодами Kodi. Призначення поля Kodi – дозволити людині дивитися телепередачі та фільми, слухати музику та насолоджуватися іншим контентом на своєму телебаченні. Без поля Kodi користувачі Kodi змогли б дивитись телевізор лише на своїх ПК або мобільних пристроях, а не на великому екрані.

Ви можете знайти деяких продавців, які пропонують так звані «повністю завантажені коді коробки». Ми не рекомендуємо вам купувати або використовувати їх. Коробки Kodi, попередньо завантажені програмою Kodi та аддонами, досить часто застаріли і часто включають велику кількість зламаних та потенційно шкідливих адонів Kodi. (Більше про це наприкінці.)

Кращі коробки Kodi на 2020 рік

Ось перелік найпопулярніших і високо оцінених коробок Kodi на 2020 рік.

Амазонський протипожежний телевізор із 4K UHD

Amazon Fire TV 4K

Amazon Fire TV – одна з найпопулярніших скриньок Kodi навколо. Він має 4K можливості, швидкий процесор, 8 Гб пам’яті та 2 Гб оперативної пам’яті. Він підключається до Інтернету через WiFi, але також має адаптер Ethernet, якщо ви хочете замість цього пройти дротовий маршрут.

Amazon Fire TV постачається з магазином додатків Amazon Fire TV, який містить досить багато додатків для телебачення та кіно. Ці програми іноді забезпечують гарне резервне копіювання, якщо немає робочого додатку Kodi для певної потокової служби, яку ви хочете використовувати. Магазин додатків також містить безліч ігор, які створені для роботи з дистанційним керуванням.

Незважаючи на ці переваги, у Amazon Fire TV є два основних недоліки. По-перше, Kodi недоступний у магазині додатків Amazon. Замість цього користувачі повинні “завантажувати” Kodi за допомогою програми завантажувача або файлового менеджера. Цей процес може розчарувати нових користувачів.

По-друге, в той час як Amazon Fire TV з 4K UHD не є найдорожчим кодом Kodi, деякі користувачі Kodi, можливо, все ще не бажають платити його $ 38- $ 57 ціна.

Пов’язана стаття: Як встановити Kodi на Amazon Fire TV / Stick

Amazon Firestick (Fire TV Stick)

Amazon Fire Stick

Хоча стандартний телевізор Amazon Fire TV відмінно підходить для користувачів, які бажають платити його цінник, Amazon Fire TV Stick має багато таких же функцій за меншою ціною – всього $ 29,99. Ця низька ціна досягається за рахунок забезпечення більш повільного процесора, меншої кількості оперативної пам’яті та відсутності можливості 4K. (Примітка. Amazon випустив 4K версію свого Fire TV Stick 31 жовтня 2018 року). Тим не менш, Amazon Firestick зазвичай може обробляти відео 1080p з мінімальними буферизаціями або паузами. І він забезпечує такий самий доступ до магазину додатків Amazon, як і звичайний телевізор Amazon Fire TV.

Ще одна велика перевага Fire TV Stick полягає в тому, що він менш об’ємний, ніж його аналог з більш високою ціною, оскільки складається лише з прямокутної «палички», яка підключається безпосередньо до телевізора.

Якщо у вас телевізор 4K, старша версія Firestick – це, мабуть, не найкращий варіант. Але якщо на вашому телевізорі передбачено лише відео 1080p або менше, це може бути достатньо хорошим полем Kodi для того, що вам потрібно.

Як і у Fire Fire TV, користувачі Kodi повинні завантажувати Kodi на Firestick. Його неможливо встановити в магазині додатків Amazon.

Nvidia Shield

Nvidia Shield

Nvidia Shield має підтримку 4K і працює на ОС Android. У ньому доступний магазин додатків Google Play, що дозволяє легко встановити Kodi на Nvidia Shield. Це одна з найпотужніших коді Коді, з чотирьохядерним процесором Tegra X1 1.9 ГГц. Багато користувачів Kodi кажуть, що функції меню на Nvidia Shield надзвичайно гладкі, і HD, і 4K відео відтворюються безперервно.

Nvidia Shield також може використовуватися для передачі комп’ютерних ігор з відеокарти Nvidia на комп’ютер, що знаходиться поблизу, або з платформи Steam. Якщо ви хочете мати можливість грати в найсвіжіші 3D-ігри, а також в режимі потокового відео, Nvidia Shield може бути правильним кодом Kodi для вас.

Nvidia Shield коштує близько 180 – 200 доларів, тому цей кодекс Kodi найкращий для користувачів, які готові платити більше, щоб отримати високу продуктивність.

Дивись також: Як встановити Kodi на Nvidia Shield

Малина Пі 3

Малина Пі 3

Raspberry Pi – це невеликий одноплатний комп’ютер, розроблений Фондом Raspberry Pi. Спочатку він був створений для того, щоб навчати студентів, як працюють комп’ютери, але тепер є потоковим пристроєм для самостійного використання, зокрема. Raspberry Pi 3 – це остання версія цього пристрою. Більшість людей, які використовують Raspberry Pi для передачі відео, запускають версію Linux, створену спеціально для Kodi. Два найпопулярніші з них – OSMC та LibreELEC.

Пристрій може обробляти відео 1080p, але не відтворюватиме 4K. У нього є антена 802.11n WiFi, яка трохи менш потужна, ніж телевізор Amazon Fire TV або Nvidia Shield. Якщо WiFi недостатньо міцний, він має порт Ethernet, який ви можете використовувати, щоб підключити його до маршрутизатора.

Raspberry Pi 3 коштує близько 57 доларів, хоча він не постачається з пультом чи корпусом. Додавання цих компонентів піднімає ціну приблизно до 100 доларів.

Пов’язана стаття: Як і навіщо користуватися виделкою LibreELEC Kodi

Seguru Trongle X4

Seguru Trongle X4Список товарів від Amazon

Seguru Trongle X4 – це потокове вікно на базі Android. Він може підключитися до Google Play Store, щоб завантажити Kodi або інші програми для телебачення та кіно. Він здатний до 4K відео і оснащений 5 ГГц WiFi адаптером. Він також має порт Ethernet.

Основним недоліком Seguro Trongle є те, що він не переформатує додатки Google Play Store для використання з пультом. Як результат, навігація в додатках, таких як Netflix та Hulu, може бути складною. Але оскільки Android-версія Kodi вже відформатована для віддалених програм, це не проблема при використанні Kodi на Trongle.

Trogle X4 Seguru коштує приблизно від 50 до 63 доларів. Якщо ви хочете недорогий ящик для Android, який надає вам доступ до Google Play, Trogle Seguru може бути тим, що вам потрібно.

WeTek Hub

WeTek HubСписок товарів від Amazon

WeTek Hub – це Android-поле, яке також можна встановити для завантаження в LibreELEC. У комплекті встановлено кілька програм для телебачення та фільмів для Android, які забезпечують доступ до магазину Google Play. Він має процесор AMLogic S905-H Revision C, який дозволяє йому безперебійно відтворювати 4K відео.

Хаб WeTek коштує приблизно від 80 до 100 доларів. Центр WeTek пропонує гарну суміш підтримки LibreELEC та Android OS.  

EmTech GEM Box

Emtech GEM BoxСписок товарів від Amazon

EmTech GEM Box – це медіаплеєр, що працює в потоковому режимі, який також є ігровою системою Android. Він постачається з ігровим контролером, який має чотири кольорові кнопки, накладку з напрямком, дві аналогові палички та кнопку запуску та вибору. Це схоже на елементи керування Xbox 360. Поле GEM пропонує доступ до Google Play, що спрощує завантаження та встановлення Kodi. GEM Box також сумісний з GameFly, популярною послугою прокату відеоігор.

Вартість коробки GEM становить близько 50 доларів, що робить його недорогим і корисним варіантом для будь-якого користувача Kodi, який також хоче грати в ігри.

GooBang Doo ABOX

GooBangDoo ABOXСписок товарів від Amazon

GooBang Doo ABOX – програвач потокового медіа для Android. Він має процесор A53 з чотирьохядерним процесором S905W та 2 Гб оперативної пам’яті. Він може створювати до 4K відео з роздільною здатністю. Більшість користувачів цього вікна повідомили, що він відтворює 1080p або 4K відео з невеликими проблемами буферизації.

ABOX GooBang Doo коштує близько 70 доларів. Як і Trogle Seguru і WeTek Hub, GooBang Doo є прекрасним вибором для користувачів Kodi, які не хочуть возитися з необхідністю завантажувати Kodi або мати справу з магазином додатків Amazon.

Небезпека “повністю завантажених” коробок коді

Хоча всі вищезазначені коробки є чудовим вибором для користувачів Kodi, ми рекомендуємо купувати їх лише у тому випадку, якщо їх не торкнувся продавець. Натомість багато продавців пропонують щось, що називається «повністю завантаженим» коді Kodi. Зазвичай це пристрій потокового медіа на базі Android, на якому встановлено Kodi та купу сторонніх додатків, які попередньо встановлені.

Проблема з “повно завантаженими” полями Kodi полягає в тому, що вони часто заповнюються неофіційними доповненнями, що порушують авторські права, повними мертвих посилань і потоків неякісної якості. Ці аддони часто уповільнюють Kodi або призводять до краху. Вони також можуть бути сповнені зловмисного програмного забезпечення, залежно від того, звідки продавець отримав адони.

Ми не рекомендуємо використовувати повністю завантажений ящик Kodi. Завжди краще самостійно налаштувати пристрій, встановити Kodi та встановити додатки для служб, з яких ви особисто хочете потік. Це допоможе запобігти зараженню вашої скриньки шкідливим програмним забезпеченням і потенційно може бути пошкоджено.

Установка коді-аддонів досить проста. Ось посібник щодо налаштування Kodi. Щоб ознайомитись з переліком найкращих аддонів Kodi, читайте цю статтю про кращі аддоні Kodi.

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей посібник із найкращих скриньок Kodi. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як знайти найкращі шоу та фільми на Kodi, ознайомтеся з іншими нашими посібниками з Kodi, включаючи найкращі коді-аддони для фільмів, найкращі коді-аддони для прямого телебачення, найкращі аддіони коді для аніме та багато інших інші.

Зображення:

“Kodi” від Фонду XBMC, у відкритому доступі

“IMG_1354” від 기태 김, ліцензований за CC0 1.0

“Amazon Fire TV Stick” від ubahnverleigh, ліцензований під CC0 1.0

“Nvidia Shield TV 2017” від 之 乎, ліцензований за CC BY-SA 4.0

“Raspberry Pi 3” Свена Петерсона, ліцензований за CC BY-SA 4.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me