Кращі аддони Kodi для Mac та як встановити Kodi на Mac

Kodi для MacЯкщо ви любите дивитись фільми та телепередачі на своєму комп’ютері Mac, вам може бути цікаво, які додатки Kodi дадуть вам найбільше різноманіття контенту, не загрожуючи приватності та безпеці. Якщо так, ця стаття для вас. Ми пояснимо найкращі додатки Kodi для користувачів Mac, щоб отримати безкоштовні фільми та шоу на замовлення, а також, які додатки ви можете використовувати для отримання преміум-вмісту. Ми також запропонуємо деяким доповненням Kodi триматися подалі від ризиків щодо конфіденційності та безпеки.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр вільного програмного забезпечення. Ви можете використовувати його для відтворення відеозаписів чи музики, що зберігаються на вашому пристрої або передаються з будь-якого місця в Інтернеті. Встановити на Mac легко, як це пояснено в цій статті. Його також можна встановити на Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Fire TV або на ПК з Windows або Linux.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Якщо ви використовуєте Kodi для передачі відео, ви завжди повинні використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність. Постачальники послуг Інтернету часто зменшують швидкість Інтернету у користувачів, які передають відео, викликаючи дратівливу буферизацію. Вони роблять це для запобігання перевантаженості мережі, оскільки провайдери часто сприймають Інтернет-провайдери як пропускну здатність, що “зависає”. Використання VPN може допомогти запобігти цій буферизації, оскільки вона заважає вашому Інтернет-провайдеру знати, що ви переглядаєте відео.

Використання VPN також може допомогти захистити користувачів від атаки хакерів посередництвом. Крім того, він може приховати вашу IP-адресу, так що веб-сайти, що передають відео, не зможуть заблокувати перегляд вмісту лише на основі вашого місцезнаходження.

Не всі VPN хороші для користувачів Kodi. Більшість не має таких програм для сумісних з Kodi телевізійних пристроїв, як Amazon Fire Stick. Хоча всі VPN дещо уповільнить вашу швидкість, багато хто навіть не достатньо швидкі, щоб передавати HD відео без буферизації. Деякі VPN також зберігають журнали, створюючи новий ризик конфіденційності замість старих.

З цих причин ми в Comparitech рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Під час нашого тестування ми виявили, що воно передає 1080p відео без буферизації. У ньому є рідний додаток для Amazon Fire TV та Nvidia Shield. Служба підтримує сувору політику “без журналів” для забезпечення максимальної конфіденційності та безпеки під час трансляції.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як встановити Kodi на Mac

Якщо ви цього ще не зробили, вам потрібно встановити додаток Kodi на свій Mac. Ось як це зробити.

 • Перейдіть на офіційну сторінку завантаження Kodi
 • Прокрутіть вниз і натисніть на Mac OS значок
 • Натисніть на інсталятор кнопка
 • Коли файл закінчує завантаження, двічі клацніть його
 • Коли з’явиться запит, перетягніть файл Kodi в папку додатків. Тепер ви готові завантажити Kodi

Під час першого завантаження Kodi може з’явитися повідомлення про те, що вам не дозволяється відкривати програми від невідомих розробників. Якщо так, натисніть значок Apple, а потім виберіть системні налаштування → безпека та конфіденційність → розблокувати → дозволяти завантажувати програми з будь-якого місця. Тепер ви зможете завантажити Kodi.

Пов’язані: Як встановити Kodi на iPad або iPhone

Кращі безкоштовні додатки Kodi для Mac: фільми та шоу на замовлення

Якщо ви хочете використовувати Kodi для перегляду безкоштовних фільмів і шоу, ось найкращі доповнення для цього.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Як повідомляється, Tubi TV має другий за величиною каталог потокових назв в Інтернеті за Netflix. Це абсолютно безкоштовний сайт, і додаток до Kodi блокує рекламу, яка зазвичай відтворюється, якби ви переглядали її через веб-браузер. Телевізор Tubi містить велику різноманітність художніх фільмів, включаючи фільми жахів, драми, романтичні комедії та інші жанри. Він також проводить багато популярних телепередач.

Телевізор Tubi – це частина репо в Kodi1. Після встановлення Kodi на комп’ютері Mac дотримуйтесь цих інструкцій, щоб завантажити та використовувати телевізор Tubi на Kodi.

Попкорнфлікс

Kodi Popcornflix addon main

Popcornflix – ще один чудовий додаток до безкоштовних фільмів та шоу. Сам сайт має угоду з незалежним розповсюджувачем фільмів Screen Media, що надає йому доступ до багатьох назв компанії. Він здійснює понад 50 телепередач, у тому числі Дивне шоу Al, Міські легенди, Легенда про Зельду, Наживо в Нью-Йоркському комедійному клубі, і більше. Він також містить сотні художніх фільмів, у тому числі Порука цього національного Lampoon, Табір Sleepaway, Найпотрібніший чоловік, Далекий крик, і інші.

Popcornflix знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Ось як встановити Popcornflix на Kodi після встановлення Kodi на вашому Mac.

Фільми про велику зірку

Фільми про велику зірку Коді

Big Star Movies – постачальник безкоштовних фільмів на замовлення та шоу для шанувальників незалежних кіностудій. У ньому представлені бойовики та пригодницькі фільми, біографії, відзначені нагородами драми, документальні фільми, фільми-нуар, науково-фантастичні та фантастичні фільми та безліч інших жанрів фільму. Він також містить деякі телесеріали, в тому числі Вітрильні каракулі, Червоний сон, Underbelly, Безсоромно Великобританія., і Квір як народний, серед інших.

Фільми Big Star є частиною репо-ремонту MetalChris. Щоб встановити, відкрийте браузер на своєму Mac та перейдіть на офіційну сторінку репортажу MetalChris. Клацніть клонувати або завантажувати, слідом за ним Завантажити ZIP.

Як тільки це буде зроблено, завантажте Kodi та натисніть аддони, потім натисніть значок інсталятора пакета (відкрити вікно). Звідти виберіть встановити з ZIP-файлу. Перейдіть до місця, де ви зберегли файл, і натисніть на нього. Це встановить MetalChris repo. Тепер натисніть встановити з сховища → MetalChris repo → відеодоповнення → Big Star Movies → встановити.

Дивись також: Кращі адоні Коді для фільмів

Кінострічка

Встановити додаток FilmRise Kodi

FilmRise – незалежна компанія, що розповсюджує кіно та телебачення, має права на тисячі найменувань. Вони пропонують сотні таких назв безкоштовно на різних каналах YouTube, включаючи фільми «MovieRise», «Медичні детективи», «жахливі фільми», «Кримінальний фільм справжнього злочину», «Історія фільму» та інші. Додаток FilmRise Kodi надає вам доступ до всього цього вмісту через просту систему меню.

Дотримуйтесь цього керівництва, щоб отримати FilmRise для Kodi на вашому Mac.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

YouTube здебільшого відомий відеозаписами, які цікаво, смішними відео з котами та іншим коротким вмістом. Але також є велика колекція художніх фільмів. Їх можна знайти на каналах, таких як Kings of Horror, Maverick Movies, Classic Movies Channel, Film Tube та інших каналах YouTube, присвячених забезпеченню чудових фільмів.

YouTube є частиною офіційного сховища Kodi. Щоб встановити його на свій Mac, натисніть addons → завантажити → відео addons → YouTube → встановити, починаючи з головного меню Коді.

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Crackle – це безкоштовний веб-сайт для телебачення і кіно, який належить Sony. Він переносить багато популярних фільмів, в тому числі Друзі з перевагами, Скляний дім, Гуртожиток: ІІІ частина, Jarhead, Постійне зло: Відплата, та багато іншого. Він також несе Crackle оригінальні серії, як Стартап і Очисники, а також шоу подібні Герої і Seinfeld.

Crackle – це репо-ерафофобія. Щоб встановити Crackle для Kodi на свій Mac, дотримуйтесь цього посібника.

Програми WNBC Kodi addon

Програми WNBC Kodi addon

Додаток WNBC Kodi надає вам доступ до безкоштовного контенту з NBC.com. Сюди входять останні епізоди популярних телевізійних шоу Чикагський вогонь і Чорний список, а також класичні серії типу NBC Battlestar Galactica і Лицар вершника.

Аддон WNBC Kodi знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити, завантажте Kodi на свій Mac та натисніть addons → завантажити → відео addons → Програми WNBC → встановити.

Найкращі додатки Kodi для Mac, щоб отримати безкоштовне телебачення в прямому ефірі

Якщо ви хочете використовувати Kodi безкоштовно для перегляду телевізора на вашому Mac безкоштовно, ось найкращі доповнення для цього.

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Pluto.tv пропонує понад 100 безкоштовних телевізійних каналів у прямому ефірі. Сюди входять канали, присвячені іграм, пліткам знаменитостей, спорту, фільмам та багатьом іншим інтересам. Pluto.tv відомий своїми новинними каналами, серед яких RT America, CBS News, Newsy, MSNBC, Cheddar TV та Bloomberg.

Pluto.tv є частиною офіційного сховища Kodi. Щоб отримати повний посібник із встановлення та використання додатка Pluto.tv Kodi, натисніть тут.

USTVnow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVnow – це найпоширеніший телевізійний сервіс, спрямований на американські військові, які розміщуються за кордоном. Він пропонує безкоштовні трансляції з усіх каналів американських мереж безкоштовно, включаючи NBC, ABC, FOX, CW, CBS, PBS та My 9.

USTVnow є офіційною репо-програмою Kodi addon. Ось повний посібник із встановлення та використання USTVnow для Kodi.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn – це безкоштовний телевізійний сервіс, який пропонує тисячі каналів. У ньому є канали, присвячені машинам, знаменитостям, релігії, класичним шоу та фільмам, освіті, грецькому телебаченню, російському телебаченню, їжі та вину, дитячим шоу та ін..

Аддон FilmOn Kodi називається “FilmOn Simple”. Ось повний посібник із встановлення FilmOn Simple для Kodi.

Найкращі додатки Kodi для Mac, щоб отримати преміальний вміст

Незважаючи на те, що всі вищевказані аддони витікають з джерел, які є абсолютно безкоштовними, ви, можливо, іноді захочете переглянути вміст, який вимагає передплати. Ось кілька найкращих додатків Kodi, які передають вміст преміум-класу.

PS Vue

PSVue Kodi addon

Playstation Vue – це найвища послуга телебачення, яка покликана повністю замінити кабельне телебачення. Він пропонує базовий пакет за 39,99 дол. США, який складається з понад 40 каналів, включаючи популярні канали кабельного телебачення, такі як Discovery, Disney Jr., Fox Sports, NBCSN, HLN та TBS. Також доступні пакети вищого рівня, які пропонують більше спортивних каналів або кіноканалів, таких як HBO та Showtime.

Playstation Vue пропонує безкоштовну пробну версію на сім днів на своєму офіційному веб-сайті. Якщо ви вирішите зареєструватися, ви можете переглянути всі його канали через додаток PS Vue Kodi.

Аддон PS Vue Kodi знаходиться в офіційному репо-версії Kodi addon. Щоб встановити його, натисніть addons → завантажити → відео addons → PS Vue → встановити. Закінчивши встановлення, клацніть правою кнопкою миші аддон і виберіть налаштування щоб ввести своє ім’я користувача та пароль.

Fox Sports Go

Фокс Спорт Перейти Коді аддон

Додаток Fox Sports Go Kodi пропонує спортивні змагання з різних спортивних каналів Fox. Більшість його вмісту не можна переглядати без передплати на ці канали, тому для його використання вам знадобиться Playstation Vue, Sling TV або кабельне чи супутникове обслуговування.

Отримавши доступ до цих каналів, ви можете встановити додаток Fox Sports Go Kodi з офіційного сховища Kodi. Для цього натисніть кнопку addons → завантажити → відео-аддони → Fox Sports Go → встановити. Коли ви вперше спробуєте відтворити відео за допомогою аддона, вам буде запропоновано відкрити веб-переглядач та увійти до свого постачальника послуг телебачення, щоб зареєструвати ваш Mac, який буде використовуватися у додатку. Після цього весь вміст додатка повинен бути доступним.

NBC Sports Live Extra

nbc спорт додатково

Додаток NBC Sports Kodi надає вам доступ до спортивних змагань, що проводяться каналами NBC. Для того, щоб ним скористатися, вам знадобиться передплата на ці канали через провідного телевізійного провайдера або послугу кабельного / супутникового телебачення.

Після підписки на ці канали ви можете знайти NBC Sports Live Extra в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити його, натисніть addons → завантажити → video addons → NBC Sports Live Extra → встановити. Після спроби відтворити відео ви будете перенаправлені на NBC.com, щоб ввести код і увійти до телевізійного провайдера.

PlayOn

PlayOn браузер Kodi addon

PlayOn – це послуга відеореєстратора, яка дозволяє легально записувати шоу та фільми на комп’ютер і зберігати їх назавжди. Коштує $ 30 / рік. Крім того, PlayOn не працюватиме з преміальними каналами, якщо ви також не маєте підписки на ці канали.

Додатковий додаток PlayOn Kodi дозволить вам передавати по Коді будь-який канал або послугу, охоплені PlayOn, включаючи Netflix, Hulu, HBO, Showtime, NBC, Fox та багато інших.

Аддон PlayOn Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi. Щоб встановити його на свій Mac, дотримуйтесь цих інструкцій.

Kodi доповнює для користувачів Mac, щоб триматися подалі від

Хоча ми рекомендуємо всі перелічені вище доповнення Kodi хоча б для деяких користувачів Kodi, наведені нижче кодіадони не рекомендуються.

Кожен з цих адонів, як відомо, містить посилання на піратські потоки шоу та фільмів. Крім того, багато з цих адонів є з репост, які були закриті юридичними діями або загадково перейшли в офлайн. Хоча копії деяких із цих доповнень все ще доступні, вони можуть містити шкідливий код. Ми перераховуємо ці доповнення тут, щоб просто знати, чого слід уникати.

 • 9Anime
 • Маверик
 • Джошуа
 • Вихід
 • Ccloud
 • Openload
 • Викуп
 • Уран
 • Elysium
 • Боб Безлімітний
 • Попкорн час
 • Аніметун
 • Пелісалакарта
 • FilmCube
 • Бенну
 • 1Канал
 • Вовча зграя
 • DeathStreams
 • Проект Cypher
 • Спортивний доступ
 • SportsMania
 • Pro Sport
 • Викинути геть
 • Потоки MMA
 • Спортивний світ
 • Планета ММА
 • Мультфільм божевільний
 • Піраміда
 • Верховенство
 • Плавні потоки

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей посібник із додатками Kodi для комп’ютерів Macintosh. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як знайти найкращі доповнення для телевізійних шоу, фільмів, спортивних програм та іншого контенту, ознайомтеся з деякими іншими нашими посібниками з Коді, включаючи кращі 114 аддонів Коді, п’ять найкращих спортивних добавок Коді, Найкращі доповнення Kodi для мультфільмів та ін.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me