Коді в різкому занепаді після введення заходів проти піратства

Медіа-центр Kodi за останні два роки отримав відомість як платформа для піратства. Фонд Коді активно працював над тим, щоб дистанціюватися від використання програми та піратства. Однак, схоже, приблизно однорічна коаліція проти піратства, Альянс за творчість та розваги (АСЕ), виявилася набагато ефективнішою для виведення пари з тієї, що була швидко розвивається сценою піратства в Коді. Частина зниження піратства в Коді може бути також пов’язана із законодавством про боротьбу з піратством в ЄС та Великобританії, а також заборонами на коробки Kodi на інтернет-ринках, таких як Amazon та eBay.

Коді 18Джерело: Фонд Коді

Обсяг пошуку “Kodi” впав понад 80 відсотків порівняно з минулим роком (2017-2018)

Виходячи з наших досліджень, інтерес до “Kodi” як пошукового терміну впав понад 80 відсотків з 2017 по 2018 рік (за даними серпня 2017 по серпень 2018 року). Дані Google Trends виявляють різке зниження, розпочате у ІІ кварталі 2017 року, і здебільшого продовжували цю тенденцію до цього моменту.

Нижче ми детальніше вивчимо ці дані та розберемо різні аспекти їх. Однак, виявляється, що скорочення піратства, пов’язаного з Kodi, безпосередньо вирівнюється до кількох речей:

 • Запуск Альянсу за творчість та розваги (ACE)
 • Позов про мережу посуду проти TVADDONS та Zem TV
 • Законодавство про боротьбу з піратством у Великобританії та ЄС
 • Amazon, eBay та Facebook забороняють “повністю завантажені коді”

Також існує ймовірність, що видалення Google “Kodi” з результатів автозаповнення результатів пошуку Google мало незначний вплив. Це сталося наприкінці березня 2018 року, але немає можливості ефективно відстежувати результати цієї дії. Крім того, більшість зменшених обсягів, які ми спостерігали, вже відбулися до того часу, як Google здійснив цю дію.

У сукупності кожен з цих подій, ймовірно, працював над створенням загального зниженого рівня пошукової діяльності, пов’язаної з Коді в цілому, і зокрема піратством, пов’язаним з Коді. Зменшення кількості пошукових запитів, ймовірно, також означає скорочення піратства, пов’язаного з Kodi, хоча значна частина цього стосується споживачів, що звертаються геть від піратства до законних джерел незрозуміло.

Як працює Google Trends?

Google Trends – це інструмент, створений Google, щоб допомогти зрозуміти, як користувачі шукають Інтернет через свою платформу.

Коли ви вводите пошуковий термін у Google Trends, наприклад, “Kodi”, інструмент Google вивчає обсяг пошуку за цим терміном у різних регіонах. Потім вона порівнює ці обсяги протягом заданого періоду часу і дає кожному моменту часу бал від 0 до 100. Чим вище оцінка, тим більше людей шукали цей термін на цю дату.

Крім того, Google Trends порівнює різні країни та регіони, використовуючи аналогічну шкалу. Однак між регіонами рейтинг пропорційний іншим пошукам у цьому регіоні. Таким чином, чим більший показник регіону за шкалою 0-100, тим більший пропорційний обсяг пошуку для цього терміна.

Зростання піратства, пов’язаного з Коді, до падіння

Альянс за творчість – організація проти піратства, яка була офіційно запущена 13 червня 2017 року. З великими іменами членів, таких як Netflix, Amazon, HBO, NBCUniversal, Sky, BBC, Disney та багато інших, це швидко стає силою з яким слід рахуватися. У період з серпня 2014 року, коли було оголошено Kodi 14, та червнем 2017 року, коли було запущено ACE, обсяг пошуків «Kodi» збільшився більш ніж на 2600 відсотків. Хоча частину цього стрибка інтересу можна віднести до загальної корисності Kodi як вільного та законного медіаплеєра, піратство, пов’язане з Kodi, було єдиним найбільшим драйвером збільшення обсягу пошуку.

Навіть під час запуску ACE, ще одна важлива подія сталася в сторонній спільноті Kodi. 5 червня 2017 року TorrentFreak повідомив, що Dish Network розпочав позов проти одного з найбільших імен на піратській сцені Коді, TVADDONS.ag, а також популярного (на той час) стороннього додатка, ZemTV. І TVADDONS, і ZemTV спостерігали зростання інтересу після виходу Kodi (перейменованого в XBMC або Xbox Media Center в 2014 році). Зокрема, TVADDONS зазнала значного зростання обсягу пошуку до судового позову про мережу посуду.

Судовий позов “Блюдо Мережі” завдав значної шкоди TVADDONS. За рік з часу судового розгляду та пов’язаних з ним антипіратських дій, здійснених іншими джерелами, TVADDONS так і не відновився повністю. Після того, як оригінальний веб-сайт TVADDONS був захоплений, він намагався повернути той самий рівень гучності, який колись користувався завдяки не малій частині піратській сцені. Але саме дії ACE почали вживати проти сторонніх розробників Kodi addon, які позбавили енергійності того, що був швидкозростаючим рухом піратства в Коді, і, ймовірно, допомогли стимісти TVADDONS здатності повністю відновити те, що він втратив.

Додаткові дії, що негативно впливають на піратство, пов’язане з Коді

Вплив АСЕ на піратство, пов’язане з Коді, ймовірно, більше, ніж побічний, на підставі свідчень, але за останні два роки відбулися інші зміни, які також можуть призвести до зменшення кількості споживачів, які звертаються до Коді за піратством.

Заборона “повністю завантажених коробок коді”

Основним елементом на сцені піратства в Коді були «Коді-коробки», які, як правило, використовували Android-потокові пристрої на основі Android, завантажені програмним забезпеченням Kodi та попередньо встановлені сторонніми додатками Kodi. Багато з цих пристроїв були доступні на інтернет-ринках, таких як Amazon та eBay. Але в 2017 році Amazon, eBay та кілька інших ринків заборонили коробки Kodi зі своїх платформ.

 • Амазонка оголосили про заборону на засоби масової інформації, що порушують авторські права, у квітні 2017 року
 • eBay оголосили про заборону повністю завантажених коробок коді у квітні 2017 року
 • Facebook оголосили про заборону на коробки Kodi у серпні 2018 року

Занепад, який ми бачимо в термінах, пов’язаних з Kodi, слідує за заборонами Amazon та eBay на полях Kodi. Терміни пошуку, пов’язані з полями Kodi, відповідають тій же схемі, що й інші популярні пошукові терміни в ніші, такі як “Kodi”, “Kodi addons” та “Kodi TV addons”.

Зміни в законодавстві

У кількох основних регіонах, де Коді популярний, нові закони можуть вплинути на те, скільки споживачів готові вдатися до піратства, пов’язаного з Коді..

 • У квітні 2017 року ЄС прийняв новий закон (pdf), який забороняв продавати медіа-пристрої, які легко включали мультимедійне піратство, наприклад, «повністю завантажені коробки Kodi». Ця постанова також забороняла передавати матеріали, захищені авторським правом, з неофіційних джерел.
 • У Великобританії Закон про цифрову економіку 2017 року прийняв закон у кінці квітня. Крім усього іншого, закон забороняє передавати вміст, захищений авторським правом, із незаконних джерел, і застосовує до 10-річного тюремного вироку для злочинців.

Помітні скорочення пошукового трафіку, пов’язаного з Kodi, слідували за тим, що, здавалося, був досить активним протидії піратству з квітня по липень 2017 року.

Ділянки, де піратство, пов’язане з Коді, спричинило величезний удар

З моменту запуску ACE багато популярних сторонніх розробників аддонів повільно почали зникати зі сцени. Як зазначив TorrenFreak у статті від 23 вересня 2018 року про ACE та зникаючих розробників:

“Замість того, щоб зламати двері, власники вмісту підходили до розробників тихо, попереджаючи, що закриття – єдиний реальний спосіб уникнути покарання судових дій”.

Зараз ми перебуваємо понад рік поза створенням АСЕ та початком його прихованої операції з припиненням відмови від письма проти розробників Kodi addon. В даний час відомо не багато про те, як ACE працює або збирає достатньо особисто-ідентифікуючої інформації про людей, щоб точно визначити, кому надсилати листи. Однак зрозуміло, що ACE використовує різні закони щодо боротьби з піратством та авторським правом, такі як Закон про захист авторських прав у цифрове тисячоліття, щоб підтримати законність своїх листів. Крім того, їхні зусилля поки що вплинули на зменшення обсягу пошуку тем, пов’язаних з Kodi.

Результатом цього стало різке зниження зацікавленості в пошуку терміну «Kodi» та інших тем, пов’язаних з Kodi, часто пов’язаних з піратством через програмне забезпечення.

Дії ACE вплинули на багатьох більш відомих сторонніх розробників Kodi addon, велика кількість яких спокійно покинули сцену під хмарою спекуляцій. Багато поширених пошукових термінів, що включають “Kodi”, зменшилися. Кількість популярних та широко просунутих сторонніх аддонів та джерел повільно скорочується.

Не заходь тихо в ту добру ніч

Протягом місяців після утворення ACE десятки сторонніх розробників і розробників Kodi addon видалили свою присутність із соціальних медіа (насамперед Twitter), включаючи Noobsandnerds, Teverz та SpinzTV. Крім того, багато популярних сховищ для завантаження аддонів, таких як SuperRepo, Colossus і просто Caz, часом закривались без зайвих слів із джерел, що стояли за ними.

Однак інші розробники, такі як MetalKettle, схоже, покинули сцену за вибором, побачивши кров у воді. У випадку з MetalKettle розробник виклав повідомлення, пояснюючи, чому він вирішив піти, конкретно заявляючи,

“За останній рік або близько того, як Kodi став більш мейнстрімом і публічним [,] ми всі бачили дії, що підкреслюються юридично, і органи влади вирішили націлити сторонні аддони, які здійснюють прихильність. Це врешті-решт змусило мене задуматися: «а що, якщо?» – результат, який ніколи не закінчується в моїх думках ».

Пізніше він пояснив, що хоче замість цього зосередитись на тому, щоб бути чоловіком і батьком.

Для ACE та великих власників голлівудських авторських прав відповідь не могла бути кращою. Не тільки розробники аддону залишилися в улюбленому стані через загрозу правових наслідків, але пульсаційний вплив на інших розробників, які вирішили залишити свої порушуючі адони позаду, також був ефективним кінцевим результатом.

Деякі розробники, такі як JSergio123, вирішили трохи знущатися над операціями ACE, навіть зберігаючи свою діяльність у соціальних медіа, хоча часто з новою юридичною увагою. JSergio123 помітно опублікував свій лист ACE на своїй сторінці в Twitter:

Круглий №2 ??? pic.twitter.com/s3e5xjkDcS

– jsergio123 (@ jsergio123) 6 березня 2018 року

Здавалося, лист надходить від корпоративного адвоката, який представляє ACE. Лист називає JSergio123 по імені (відредаговано JSergio123). Вона також включає інформацію, яка говорить про те, що ACE не буде вести позов проти розробника, якщо він підпише угоду про припинення випуску порушень, що порушують право.

Стратегія ACE, однак, не знищила сторонні сцени розвитку. Натомість, здається, це загнало багатьох розробників у підпілля. Там, де деякі зверталися до Twitter, зараз багато хто більше покладається на більш безпечні варіанти обміну повідомленнями, такі як Telegram. І там, де нові рекламні сайти використовувались для широкого просування у соціальних мережах та на YouTube, більшість із них тепер регулярніше обговорюються на менших, менш відомих сторонніх форумах, таких як subreddit / r / Addons4Kodi.

Дійсно, навіть якщо обсяг більшості пошукових термінів, пов’язаних з Kodi, скорочувався до рівнів 2015 та 2016 років, ті споживачі, які вирішили використовувати Kodi для піратства, все ще активні. У деяких випадках популярність певних сторонніх адонів зростає. Навіть коли популярні доповнення, такі як Пакт, перейшли в офлайн, інші, такі як Плацента, Вторгнення, Гая, Вихід Редукс і Мастерані Редукс, викликали інтерес.

Однак у світі після АСЕ новітні сторонні аддони не змогли привернути такого рівня уваги, як деякі з важкодоступних в минулому, такі як Вихід чи Заповіт. Порівняльні обсяги пошуку для цих нових аддонів набагато менші, ніж ті, які отримували найпопулярніші сторонні аддони до зниження 2017 року.

Інтерпретація результатів Google Trends для скорочення піратства Kodi

Обсяги пошуку Google Trends важко проаналізувати без конкретних цифр. І хоча очевидно визначити точні дані декілька років тому, є деякі цифри, на які ми можемо вказати.

17 квітня 2017 року, всього за кілька тижнів до будинку засновника TVADDONS, здійснили рейди керівників компаній після багато обговореного наказу Антона Піллера, сайт похвалився великою кількістю трафіку, який він отримував у статті TorrentFreak.

За інформацією TVADDONS, цей сайт пережив найкращий місяць для унікального трафіку за той період, що березень – квітень 2017 року.

Занепад піратства у КодіДжерело: TVADDONS через TorrentFreak

Дані TVADDONS, надані TorrentFreak, показують, що на сайті було понад 39 мільйонів унікальних користувачів з 8 березня 2017 року по 5 квітня 2017 року. Виходячи з наших витягнутих даних Google Trends, цілком ймовірно, що значна частина цього трафіку надходила від органічного пошуку результати двигуна.

Це, в кінцевому підсумку, свідчить про те, що деякі терміни, пов’язані з Kodi, затягнули десятки мільйонів пошуків на висоті піратства Kodi в 2017 році. Насправді цього достатньо, щоб, ймовірно, десятки мільйонів користувачів Kodi перетворилися на піратські аддони, і легко привернути увагу власників авторських прав, які прагнуть зупинити хід піратства, пов’язаного з Коді.

Вплив для кожної країни

Як і слід було очікувати, Kodi використовується не у всіх країнах світу. Також важко визначити, скільки саме людей у ​​кожній країні можуть використовувати Kodi, чи то з піратських причин, чи з законних цілей.

Google Trends надає деяку інформацію щодо того, де Kodi порівняно більш-менш популярний. Інструмент також додає додаткові уявлення про те, як рухи проти піратства в минулому році вплинули на популярність Kodi на ключових ринках.

Популярність Kodi, 2014 проти 2017 року

У 2014-му році, коли XBMC став відомим під назвою “Kodi”, щойно перейменований медіаплеєр був найпопулярнішим у Європі, а Албанія посіла перше місце за обсягом пошуку.

Піратство Kodi зменшується

До 2017 року Коді був набагато популярнішим у США, Південній Америці, Азії, Океанії та у більших районах Європи, ніж це було раніше. У той час як Албанія була ще гарячою точкою для Коді, Тринідад і Тобаго давали найбільший порівняльний обсяг. Інтерес до пошукових запитів у більшості регіонів виріс між 2014 та 2017 роками:

 • Сполучені Штати: Понад 420 відсотків пошукових темпів зростання
 • Малайзія: Понад 420 відсотків пошукових темпів зростання
 • Об’єднане Королівство: Понад 360 відсотків пошукових темпів зростання
 • Шрі Ланка: 320 відсотків пошукових темпів зростання
 • Ямайка: Більше 260 відсотків пошукових темпів зростання
 • Ірландія: Більше 260 відсотків пошукових темпів зростання
 • Канада: Понад 250 відсотків пошукових темпів зростання
 • Пуерто-Рико: 200 відсотків пошукових темпів зростання

Практично в усіх країнах країни, де в 2014 році був цікавий Коді, виявили помітне або дуже значне зростання інтересів до пошукових запитів до 2017 року.

Пошук Kodi зменшується

Масштабний обсяг пошуку зменшується у 2017-2018 роках

Після великого посягання на боротьбу з піратством, яке розпочалося в середині 2017 року, інтерес до пошуку Kodi почав зменшуватися. До цього моменту написання зменшення обсягу пошуку вплинуло майже на кожен регіон, де інтерес спостерігався у період між 2014 та 2017 роками.

На графіку нижче показано, як змінюються обсяги для пошукових запитів у “Kodi” між 2016 та 2018 роками. Більш довга лінія являє собою більшу зміну позиції гучності на основі шкали 0-100 від Google Trends.

За винятком Албанії, де зацікавленість у пошуках Коді незначно зросла за останній рік, майже в будь-якій іншій країні, що виробляє помітні обсяги пошуку, спостерігалося стрімке скорочення пошукового трафіку на термін «Коді».

У Тринідаді та Тобаго, Великобританії, Пуерто-Рико та Ірландії, це зменшення становило близько 50 відсотків рівня обсягу пошуку в 2017 році. А для Канади та США приблизно 30 відсотків обсягу пошукового трафіку скоротилося.

На Ямайці обсяг пошуку Коді повністю скинувся з радарів. Там, де він був серед 10 кращих країн за обсягом пошуку Kodi за часовий період 2017 року, в 2018 році було так мало трафіку, що Google більше не вимірював достатньо активності, щоб включити Ямайку до результату Trends.

Куди пішло піратство, пов’язане з Коді?

У деяких випадках можливо, що ті, хто звернувся до піратства через сторонні аддони Коді, відлякалися від нього. Зокрема, у випадку ЄС та Великобританії, зокрема, коли трансляція з піратських джерел була злочином, деякі пірати, можливо, вирішили, що ризик просто не вартий цього.

Однак сьогодні багато піратів звертаються до безпечних методів, таких як приховування своєї активності за VPN, щоб уникнути виявлення. Таким чином, багато хто, швидше за все, повернулися до більш часто використовуваних джерел піратства, таких як торрент з таких сайтів, як ThePirateBay. Як було сказано раніше, деякі пірати все ще використовують Kodi для піратства, але роблять це ще не за межі радіолокації та збирають інформацію через менші піратські форуми та приватні зашифровані канали.

Що також може бути правдою, це те, що деякі з тих, хто вирішив пірати через Kodi, натомість звернулися до все більш популярних нелегітимних сервісів IPTV. Навіть по мірі того, як інтерес до Коді, а отже, і піратства, пов’язаного з Коді, зменшився, інтерес до IPTV і, зокрема, “Безкоштовного IPTV” зростав..

Наведене вище зображення відображає порівняння обсягу пошуку кожного терміна за період із серпня 2014 року по жовтень 2018 року. Як показано, терміни IPTV продовжують тенденцію до зростання, навіть коли «Kodi» та пов’язані з ними терміни зменшуються. Тут не показані порівняльні обсяги пошуку для кожного з цих термінів. Це показано на графіці нижче:

Kodi все ще володіє досить великою кількістю пошуку, особливо порівняно з “безкоштовним IPTV”. Але на відміну від Kodi, IPTV як термін бачив стабільне, переважно безперебійне зростання. Як і у Kodi, сама IPTV безпосередньо не пов’язана з піратством. Але термін “IPTV” частіше використовується серед тих, хто використовує піратські послуги IPTV, так само як термін “Kodi” є більш популярним серед тих, хто використовує медіаплеєр для піратської трансляції..

Стійке зростання незаконного IPTV, а також зростаюче зростання терміна “безкоштовне IPTV” відображає той факт, що нелегітимні варіанти IPTV або були менш увагою для антипіратських організацій, таких як АСЕ, або можуть бути складнішими. націлити на приманку. Незалежно від того, що нелегітимний IPTV продовжує зростати, пропонуючи піратські потокові опції за частку витрат порівняно з легальними послугами розрізання кабелів, такими як Sling TV, fuboTV або YouTube TV, а ще більше, ніж нижче вартості традиційного кабелю.

Як Kodi став притулком для онлайн-піратства?

Коли колишній президент США Білл Клінтон у 1998 році підписав закон про захист авторських прав на цифрове тисячоліття, основною метою нового законодавства була боротьба з Інтернет-піратством. Від Голлівуду до Атланти до Нью-Йорка, власники авторських прав у цілому похвалили новоспечений DMCA як наступний крок, який допомагає боротися зі зростаючою загрозою піратства в цифрову епоху.

Але, як тоді знали більшість постійних користувачів Інтернету, і більшість власників авторських прав знають зараз, боротьба з піратством в Інтернеті передбачає більше, ніж просто поставити штамп законодавчого акту. Лише проактивний підхід працюватиме в боротьбі проти гідри з більшою кількістю голов, ніж можна розраховувати. (І як нещодавно нам показав ACE, жорсткий підхід, який часто підтримується MPAA протягом багатьох років, може бути не найефективнішим.)

Вперед до 1 серпня 2014 р. На маловідомому веб-сайті не менш відомий розробник на ім’я Натан Бетцен опублікував невелику статтю про новітнє програмне забезпечення своєї команди: Kodi 14.0 Alpha, медіаплеєр, призначений для комп’ютерів Windows. Мультимедійний плеєр, сильно оновлена ​​та перейменована версія улюбленого Xbox Media Center (який раніше був Xbox Media Player) вже пройшов безліч версій. І все-таки на той момент мало користувачів Інтернету про це знали.

Коді відчуває вибухонебезпечне зростання через піратство

Протягом двох років Betzen та команда Фонду Kodi / XBMC побачили, що популярність програмного забезпечення зростає експоненціально. І, на жаль, цей інтерес і популярність спричинилися не через маркетинг з боку Бетцена, а через те, що пірати, захищені авторськими правами, скористалися здатністю Kodi легко скребкувати веб-сайти для потокових посилань і показувати їх у медіаплеєрі за допомогою додатків на основі Python.

Для справедливості до Бетцена та його команди ні Коді, ні XBMC не були розроблені для піратства. Навіть сьогодні Фонд Коді виконує чудову роботу, щоб відсторонитися від сторонньої піратської сцени, дотримуючись того, щоб жорстко усунути будь-які розмови про піратські та нелегальні дії зі свого форуму на сайті та на сторінці Reddit..

Але наскільки Фонд Коді відштовхується від піратства, його відданість збереженню програмного забезпечення з відкритим кодом та вільним користуванням створила притулок для піратів із вмістом. В одному з останніх оновлень програмного забезпечення, Фонд Kodi навіть пішов настільки далеко, щоб додати в систему “Невідомі джерела” в стилі Android, яка забороняє встановлення плагінів за межами офіційного сховища. Як і в Android, користувачі можуть зайти в налаштування і включити опцію встановлення плагінів з невідомих джерел.

Фонд також нещодавно наполягав на тому, щоб власники авторських прав працювали з їхньою системою. Останні оновлення додали підтримку управління цифровими правами (DRM), що чітко свідчить про те, що Фонд Коді хоче, щоб компанії, такі як Netflix, Amazon та інші, додавали підтримку свого програмного забезпечення. Така підтримка додасть довіри до кінцевої мети медіаплеєра бути всебічним інтерфейсом для потокового перегляду відео, чого більшість споживачів хочуть вважати, що більшість скаже, що на ринку занадто багато потокових служб.

Крекі Коді АддонCrackle надбудова, доступна в офіційному сховищі додатків Kodi.

Тим не менш, протягом останніх років між випуском Kodi 14 та поточним протидією піратства від ACE, інтернет-ринків та урядів, піратство міцно увійшло в спільноту Kodi. Без відвертого відмови від відкритого коду, це навряд чи зміниться, зробивши піратство, пов’язане з Kodi, статичною проблемою, навіть якщо зусилля проти піратства продовжують ефективно знижувати його загальний вплив. І навіть при маловірогідному сценарії, що Фонд Kodi вирішив взагалі скинути програмне забезпечення, відкритий характер програми означає, що будь-які розробники можуть (і вже є) продовжувати роздрібнювати код для власних цілей..

Можливі обмеження в дослідженні

Існує додаткове обмеження, що стосується індійського фільму, який називається “Коді”. Як згадував нам TorrentFreak, термін Kodi поділяв деякий пошуковий трафік між програмним забезпеченням та популярним індійським фільмом у 2016 році. Однак, порівнюючи один одного, вплив фільму «Коді» був помітний, але незначний та не стійкий у процесі підйому і падіння порівняно з програмним забезпеченням (червона лінія – це фільм, синя лінія – це програмне забезпечення):

Піратство Коді

Крім того, якщо хтось фільтрує Індію і просто дивиться на регіон, де програмне забезпечення було популярним, наприклад, США, результати показують, що на пошук програмного забезпечення Kodi з фільму було мало впливу на обсяг пошуку:

Піратство Коді

Нарешті, якщо ми просто фільтруємо результати в Індію, то виявляємо, що програмне забезпечення Kodi не тільки не було особливо популярним в Індії, але й порівняно менш популярне, ніж фільм:

Піратство Коді

Ця інформація додає хорошого рівня довіри до наших результатів, хоча вона і показує, як для даних Google Trends часто можуть знадобитися певні розбіжності, щоб ефективно аналізувати та використовувати їх для висновку. Він також показує деякі помітні обмеження у використанні даних Google Trends в деяких випадках та виявляє важливість фільтрації за регіональними відмінностями в пошукових термінах.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me