Kodi UPnP: Як ділитися бібліотеками за допомогою сервера Kodi UPnP

Якщо у вас на жорсткому диску комп’ютера багато фільмів, телевізійних шоу та інших відео, медіаплеєр Kodi – це чудовий спосіб їх відтворення. Але що робити, якщо ви не хочете дивитися їх на своєму ПК? Що робити, якщо ви бажаєте побачити їх на телебаченні чи мобільному телефоні?

Тут входять функції UPnP Kodi. Налаштування вашого ПК як сервера Kodi UPnP може надати всій домашній мережі доступ до фільмів, що містяться в ньому. Це дозволяє вам передавати свої фільми на телебачення через Amazon Fire Stick або відтворювати їх на будь-якому мобільному пристрої, підключеному до вашого wi-fi. Якщо у вас є Roku, ви можете передавати фільми свого ПК на телефон Android або iOS, а потім відобразити їх у своєму Roku, щоб вони відображалися на вашому телевізорі. Незалежно від того, які пристрої ви використовуєте для підключення до вашого сервера Kodi UPnP, налаштування одного може бути корисним для всього будинку.

Kodi – це безкоштовний програвач відео-медіа з відкритим кодом. Він не тільки дозволяє вам переглядати відео, що зберігаються на вашому комп’ютері в усьому будинку, але також може переглядати вміст з будь-якого місця в Інтернеті. Якщо ви шукаєте аддони Kodi для передачі інтернет-вмісту, ось список найкращих аддонів Kodi.

Важливо. Використовуйте VPN кожного разу, коли ви передаватимете потокове відео з Інтернет-джерел

Окрім відтворення фільмів, що зберігаються на їх жорстких дисках, більшість користувачів Kodi також використовують додатки для передачі вмісту з веб-сайтів. Залежно від конкретного додатка або використовуваного сервера, це може призвести до порушення вашої конфіденційності атаками людини в середині, буферизацією, спричиненою швидким затуханням провайдера, або відключенням від перегляду певного вмісту завдяки географічному блокуванню.

Користувачі Kodi часто використовують VPN, щоб захистити себе від цих загроз. VPN шифрує ваші дані, щоб запобігти атакам “посередника”, перешкоджає провайдерам дізнатися, до яких сайтів ви отримуєте доступ, і допомагає обійти геоблокування шляхом маскування вашої IP-адреси.

Але не всі VPN створюються рівними. Деякі ведуть журнали діяльності своїх користувачів, тим самим створюючи нові ризики конфіденційності. Інші занадто повільні для пропускної здатності потокової передачі відео. Ми в Comparitech рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він має сервери в більш ніж 50 країнах, не зберігає журналів і досить швидкий, щоб без проблем передавати 1080p відео.

ЗАВДАННЯ АЛЕРТ: Наші читачі можуть заощадити до 60% на IPVanish тут.

Як налаштувати сервер Kodi UPnP

Щоб налаштувати ПК або інший пристрій як сервер Kodi UPnP, виконайте наступні дії:

  • Клацніть значок шестірніЗначок шестерні Kodi
  • Клацніть налаштування послуги налаштування послуги
  • Наведіть курсор миші на курсор UPnP / DLNAНалаштування служби Kodi UPNP / DLNA /
  • Перевірте, чи немає поділитися моїми бібліотеками, шукайте віддалених плеєрів UPnP, і дозволити дистанційне управління через UPnP увімкнено. Якщо будь-який з них вимкнено, натисніть, щоб увімкнути їх.

Тепер ваша медіатека Kodi підключена до домашньої мережі.

Як налаштувати клієнт Kodi UPnP

Після налаштування сервера настав час працювати з клієнтом. Завантажте Kodi на телефон Android або iOS, Nvidia Shield, Amazon Fire Stick або інший пристрій, який ви хочете використовувати для доступу до вмісту вашого сервера. Тепер виконайте наступні дії:

 1. У головному меню натисніть відеоВідео Kodi
 2. Клацніть файлиФайли Kodi
 3. додати відеоKodi додайте відео
 4. Клацніть переглядати
 5. Клацніть UPnP пристрої
 6. Якщо сервер був налаштований правильно, він відображатиметься як елемент у списку як щось на зразок “Kodi- (ПК вашого імені)”. Ви, ймовірно, побачите і інші пристрої у вашій домашній мережі, перелічені тут. Клацніть сервер Kodi, який ви тільки що налаштували.
 7. Виберіть відеотека
 8. Виберіть добре
 9. Поле “ім’я” для джерела автоматично заповнюється тим, що придумає Kodi. Якщо вам подобається ім’я, яке воно з’являється, натисніть добре. В іншому випадку введіть щось, що вам подобається, і натисніть добреKodi додати UPnP-сервер як джерело
 10. Клацніть на ім’я джерела, який ви тільки що створили. Тепер у вас на телефоні доступ до всієї бібліотеки з ПК.Виберіть сервер Kodi UPnP

Хочете завантажити фільми та шоу? Спробуйте PlayOn з UPnP

Тепер, коли ви знаєте, як передавати відео з ПК на інші пристрої вашого будинку, вам може бути цікаво, де ви можете знайти більше фільмів і шоу, які можна завантажити на ПК. Сюди входить PlayOn Desktop. PlayOn Desktop – це відеореєстратор, який дозволяє легально записувати телевізійні шоу, фільми, спортивні події та інший відеоконтент на ПК. Тут є безкоштовна пробна версія.

Щоб використовувати PlayOn, вам знадобиться підписка на провайдера потокового відео, наприклад Netflix, Hulu, систему кабельного телебачення або DirecTV ЗАРАЗ. Деякі безкоштовні сервіси, такі як YouTube, також можуть використовуватися з ним. Крім того, вам знадобиться підписка на самий PlayOn, який коштує 50 доларів за довічне членство або 7,99 дол. / Місяць.

Коли ви отримаєте ці дві речі, завантажте програмне забезпечення PlayOn і починайте записувати вміст. Навіть якщо ви скасуєте послугу потокової передачі після цього, ваші записи з цієї послуги все одно будуть доступні з вашого меню PlayOn.

Дивись також: Як дивитися фільми на Коді

Як користуватися PlayOn UPnP з Kodi

Доступ до функції PlayOn UPnP можна отримати з Kodi. Для цього виконайте наступні дії:

  • У головному меню вашого Kodi UPnP-сервера натисніть відео
  • Клацніть додати відео
  • Клацніть переглядати
  • Виберіть UPnP пристрої
  • У списку виберіть PlayOn: (ваше ім’я) – ПК. Ви побачите список каналів, таких як ABC, Amazon Video тощо.
  • Не натискайте на жоден із каналів. Замість цього натисніть кнопку ОК
  • Введіть “PlayOn” або якесь інше ім’я, яке ви обрали у полі “Введіть ім’я для цього медіа-джерела”, а потім натисніть добре
  • На своєму клієнті Kodi UPnP натисніть відео
  • Виберіть ім’я вашого Kodi UPnP-сервера
  • Виберіть відеотека
  • Виберіть файли
  • Натисніть “PlayOn“Або що б ви не вибрали для імені PlayOn, коли встановили його на попередньому кроці
  • Виберіть Записи PlayOn
  • Клацніть папку, у якій знаходиться ваше відео
  • Натисніть на відео, щоб почати відтворення

Ще два місця для легального завантаження фільмів та телепередач.

Якщо те, що ви знайдете на PlayOn, все ще недостатньо, щоб задовольнити тягу до завантажуваних фільмів і шоу, ознайомтеся з цими двома повністю законними сайтами, які дозволяють безкоштовно завантажувати відео..

Торренти для публічних доменів

Як випливає з назви, Torrents Public Domain Torrent проводить торенти фільмів, термін дії яких закінчився. Як результат, завантажувати та / або ділитися цими фільмами цілком законно та безкоштовно. Торренти публічних доменів мають найрізноманітніші жанри, включаючи екшн / пригоди, драму, наукову фантастику та багато інших. Він містить особливо надійну колекцію класичних фільмів про Кунг-фу та наукову фантастику / жах на B-рейтинг.

Фільми з Інтернет-архіву

У розділі фільмів Інтернет-архіву розміщена величезна колекція фільмів, шоу, реклами, короткометражних фільмів та іншого відеоконтенту. Він включає понад 5300 художніх фільмів, майже 300 з яких – комедії, а майже 500 – з наукових фантастів чи жахів. Незалежно від того, які жанри фільмів вам подобаються, в Інтернет-архіві, напевно, є щось, що вам стане приємним.

Висновок

Якщо у вас на ПК є відео, яке ви хочете переглянути на окремому пристрої, функція Kodi UPnP може допомогти. Дотримуйтесь інструкцій у цій статті, і у вас не повинно виникнути проблем із налаштуванням та запуском сервера та клієнта.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me