Kodi Supremacy Addon: Це безпечно встановити? Чи є кращі альтернативи?

Цікавитеся в аддоні Supremacy Kodi? Цей посібник ознайомить вас із тим, що робить додаток Kodi Supremacy, як він працює і чи варто вашому часу.


Коді верховенства Аддон

Що таке Коді?

Налаштування системи домашнього кінотеатру раніше було трудомістким процесом, але Kodi робить це легше, ніж будь-коли раніше. Kodi – це безкоштовний програмний пакет з відкритим кодом, який можна встановити на широкому діапазоні пристроїв, включаючи ПК з ОС Windows, Mac та Linux, пристрої Android, iPhone, iPhone, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Firestick, Raspberry Pi та USB флешки. Найкраще, що між пристроями немає різниці: майже всі плагіни, які працюють на ПК, також працюватимуть на мобільних платформах.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Хоча офіційні доповнення зазвичай випробовуються та перевіряються перед випуском, сторонні доповнення, як правило, не перевіряються настільки строго. Після компромісу в результаті атаки “Людина в середині” (MitM) хакер зможе побачити весь ваш інтернет-трафік, включаючи облікові дані про вхід у систему та дані банківського рахунку в Інтернеті.. 

Через нещодавно скасовані положення про конфіденційність, постачальникам послуг Інтернету (США) тепер у США дозволяється продавати звички перегляду своїх клієнтів. Крім того, існує декілька Інтернет-провайдерів, які навмисно обмежують швидкість Інтернет-оплати клієнтів. Це відомо як “дроселювання” і може сильно вплинути на вашу здатність переглядати відео в Інтернеті.

Ви можете захистити себе від усіх вищезазначених проблем, встановивши та використовуючи поважний VPN. VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік, приховуючи його від будь-кого без правильного ключа шифрування. Ми рекомендуємо один на ім’я IPVanish. Він будує та підтримує власну серверну інфраструктуру, що дозволяє їй забезпечити деякі найшвидші та найстабільніші підключення. З серверами понад 50 країн доступ до вмісту з геофіксованим блокуванням так само простий, як і підключення до сервера IPVanish у правильному місці.

IPVanish працює з кожним додатком Kodi, який ми перевірили, і працює на кожному пристрої. Це також єдиний головний VPN з робочим додатком для Amazon Firestick. 

Програма читання: економте 60% на річному плані IPVanish тут.

Що таке додаток Суперши Коді?

Меню переваги

Supremacy – стороннє доповнення Kodi, яке пропонує доступ як до кінофільмів, так і до запитів фільмів і телепередач. Це працює, збираючи посилання з декількох різних веб-сайтів та збираючи їх в одному місці для легшого доступу. На відміну від більшості своїх конкурентів, він також надає посилання на 3D та 4K фільми.

Основна проблема з верховенством полягає в тому, що більшість її вмісту є неліцензованим. Існує вміст у публічному доступі, як, наприклад, 1968 рік Ніч живих мерців. Однак це не відображалося в категорії «Жахи» або навіть в алфавітному списку фільмів, і його потрібно було спеціально шукати.

Цікаво, що, хоча є спеціалізований розділ із фільмами 4К, багато телепередач доступні лише у стандартному режимі. Зважаючи на те, що деякі шоу, зокрема серія Netflix Original, доступні в 4K, дивно, що Supremacy пропонує такі низькоякісні версії. Під час нашого тестування ми також знайшли декілька серій із непрацездатними посиланнями, тому далеко не кожне шоу на пропозиції фактично доступне.

Є деякі телевізійні канали в прямому ефірі, які можна безкоштовно переглядати, і, на додачу до цього, він завантажується дуже швидко. Однак для преміум-каналів не потрібно входити в систему для перегляду, і, не маючи можливості відключити конкретних постачальників контенту, зрозуміло, що цей додаток обслуговує майже виключно користувачів, які шукають незаконні джерела вмісту. Щоб знайти лише офіційно ліцензований вміст, користувачеві доведеться досліджувати кожен заголовок окремо і шукати його. Це просто не реально запитати у своїх користувачів.

Користувачам Kodi краще було б користуватися офіційними джерелами; не тільки є менша ймовірність потрапити в юридичні проблеми, але якість відео в більшості випадків буде вищою.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст із версією Supremacy.

Альтернативи аддону верховенства

У верховенства є широка медіа-бібліотека, але більшість її неліцензована, а її вміст часто доступний лише у стандартній роздільній здатності. Користувачам Kodi, які бажають переглядати ліцензований контент, краще послужити один із численних доповнень телевізійних та кінокодіів. Наведені нижче додатки пропонують доступ до бібліотек контенту однакового розміру, при цьому вони є більш надійними та повністю законними для використання.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – це безкоштовна послуга потокового потоку, що підтримується рекламою. Сервіс відзначається тим, що розмір бібліотеки відповідає рівням Netflix та Amazon. Незважаючи на те, що хороша частина його вмісту – це кінофільми та телепередачі, служба також має сотні найменувань, які високо оцінені на Rotten Tomatoes.

Його зміст також географічно заблоковано у трьох різних регіонах: США, Канаді та Великобританії. Кожен регіон має різний вміст, тому вам потрібно буде підключитися до IPVanish або іншої функціональної VPN, щоб отримати весь його доступний вміст. Ще краще, коли ви запускаєте телевізор Tubi через Kodi, рекламу фільтрують повністю.

Прочитайте тут, щоб дізнатися, як встановити Tubi TV на Kodi. 

FilmOn.TV

фільон

FilmOn.TV – це послуга, яка дозволяє отримувати доступ до прямого телебачення та радіостанцій через Інтернет. Існує безліч різних категорій, включаючи фільми, жах та комедії. Канали також групуються за країнами, щоб ви могли легко знаходити вміст на мові, якою ви розмовляєте.

Додаток FilmOn.TV Kodi також пропонує невеликий вибір контенту за запитом для тих часів, коли ви не можете знайти що-небудь для перегляду. Хоча основна підписка безкоштовна, ви можете збільшити діапазон доступних каналів, сплативши преміум-членство (20 доларів на місяць), але це абсолютно необов’язково.

Примітка. У деяких людей виникає проблема, коли потоки ніколи не завантажуються. Якщо це сталося, просто клацніть правою кнопкою миші піктограму FilmOn.TV, виберіть Налаштування, потім змінити Якість фільму до Низький. Це означає, що ви не зможете дивитись у форматі HD, але більшість безкоштовних каналів у будь-якому разі є в стандартному режимі.

FilmOn.TV Kodi доступний у кількох сховищах. 

PlayOn Browser

плейон

Додаток браузера PlayOn насправді не надає жодного вмісту самостійно. Натомість він збирає телепередачі та фільми з ваших існуючих служб передплати відео чи будь-якого веб-сайту, на якому розміщено доступне потокове відео та дозволяє переглядати їх безпосередньо через Kodi. Оскільки немає офіційного додатку Netflix або Amazon Prime Video Kodi, PlayOn є найбезпечнішим, найнадійнішим способом доступу до цього вмісту в Kodi.

Існує невеликий вибір джерел, включаючи YouTube та VH1, які ви можете переглянути безкоштовно, але оплата 2,50 долара на місяць дозволяє записувати шоу з додаткових джерел, коли вони виходять в ефір. Записи зберігаються у високо портативному форматі MP4, щоб ви могли відтворювати їх майже на будь-якому пристрої. Ви також отримаєте можливість автоматично пропускати рекламу на сервісі, що включає їх.

Програмування браузера Playon Kodi можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FilmRise – YouTube

фільм

FilmRise – незалежний розповсюджувач фільмів і телешоу. Є два доповнення, які надають доступ до їх вмісту: FilmRise та FilmRise – YouTube. Перший із них пропонує шість телепередач, але FilmRise – YouTube також збирає відео з облікових записів YouTube на FilmRise. Як результат, у нього набагато більша медіатека і є найкращим доповненням.

Цей аддон повністю законний і містить сотні фільмів, а також цілі сезони тривалих телешоу. Заголовки категоризовані за жанром, є навіть списки відтворення з десятками епізодів. На жаль, немає ніякого способу пошуку певного фільму чи шоу, але оскільки більшість фільмів, які влаштовують FilmRise, недостатньо відомі, ця функція все одно не допоможе..

Додаток FilmRise – Youtube Kodi можна знайти в офіційному сховищі Kodi addon.

Огляд та проблеми конфіденційності

Надаючи пріоритет неліцензійному контенту і ускладнюючи пошук заголовків, які можна переглядати законно, Суперпрамій усуває будь-яку подобу легітимності, яку він міг би мати. Є багато інших аддонів Kodi, які не лише надають бібліотеки контенту однакового розміру, але й дозволяють вам підтримувати акторів та студій, які створюють контент в першу чергу.

Будучи стороннім доповненням, Supremacy є менш ймовірним, що він був підданий більш широкому тестуванню під час розробки, ніж офіційний додаток, і це стає очевидним при його використанні. Існує кілька варіантів меню, просто названих “тест” або щось подібне. Коли безпека вашої системи знаходиться під загрозою, подібні речі є попереджувальним знаком. Якщо розробники залишили тестовий код активним, не вказується, які вразливості можуть бути в самому коді. Це залишає двері відкритими для зловмисних сторонніх осіб, які хочуть отримати доступ до вашого комп’ютера.

Коли ви дивитесь на Верховенство в цілому, стає зрозуміло, що він набагато менш привабливий, ніж здається на перший погляд. Ми рекомендуємо користувачам Kodi, які бажають дивитись телевізійні шоу або фільми, використовувати один з доповнень, про які ми говорили вище, а не Superiorcy. Вони не тільки повністю законні, але і більш безпечні, а також забезпечують високу якість відео.

Популярні: Як дивитися NFL на Kodi

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map