Kodi Popcorn Time addon: Чи варто використовувати Popcorn Time на Kodi?

Вас цікавить доповнення Time Popcorn Time Kodi? У цій статті ми вивчимо бібліотеку вмісту, функціональність та легітимність Popcorn Time, щоб з’ясувати, чи підходить саме вам.

Попкорн Час Коді аддон

Kodi – це програмне забезпечення для медіа-центру з відкритим кодом, яке стало надзвичайно популярним завдяки своєму крос-платформному потенціалу. Його можна легко встановити майже на будь-якому популярному пристрої, включаючи Apple TV, Roku і навіть USB-накопичувачі. Що ще краще, існує мінімальна функціональна невідповідність між платформами. Якщо додаток або функція працює на настільному ПК, вона, ймовірно, працюватиме і на мобільних пристроях.

У цій статті розглянеться добавка часу Kodi Popcorn. Ми оцінимо його структуру меню, параметри конфігурації, джерела та простоту використання, щоб визначити, чи підходить час Popcorn для більшості користувачів Kodi для встановлення.

Kodi є повністю законним у використанні, але привернув негативне покриття через неофіційні доповнення, які надають доступ до неліцензованого контенту. Ми наполегливо рекомендуємо нашим читачам використовувати лише офіційні джерела вмісту та досліджувати закони в їхній країні, перш ніж використовувати Kodi для передачі потоку.

У цій статті висвітлюються деякі можливі ризики, які можуть виникнути з використанням деяких аддонів Kodi. Більшість сторонніх розробників Kodi addon мають добрі наміри і витрачають свій власний час та ресурси на створення великих додатків для спільноти Kodi. Тим не менш, навіть деякі найпопулярніші сторонні доповнення в минулому зловживавали розробниками. Варто бути обізнаним про ці ризики, якщо ви плануєте встановити будь-який додаток.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) іноді використовуються людьми, які хочуть приховати неліцензовані потокові передачі від свого постачальника послуг Інтернету (ISP) і користуються популярністю серед Kodi та торент-користувачів. Однак, існує багато способів, як VPN може принести користь людям, які передають лише легально.

VPN шифрує ваш мережевий трафік і заважає сторонній стороні бачити вашу діяльність. Сюди входять не лише хакери, а й ваш Інтернет-провайдер, який може прагнути продати вашу історію перегляду або використовувати її для виправдання скорочення швидкості мережі..

Щоб захистити себе, потрібно знайти постачальника VPN, якому можна довіряти. Однак це не так просто, як здається. Деякі VPN ведуть докладний журнал вашої онлайн-діяльності, інші використовували пропускну здатність свого клієнта для створення ботнетів, а деякі просто сповільнюють ваше з’єднання, поки воно майже не використовується.

Ми рекомендуємо IPVanish. Він пропонує швидке та стабільне підключення до серверів у понад 50 країнах. Крім того, це один з найпростіших VPN для встановлення на декількох платформах, із спеціалізованими програмами Android, iOS та Amazon Fire TV.

ЗНАЧЕННЯ ЗА ЧИТАННЯ: заощадите 60% на плані IPVanish тут.

Що таке доба Попкорн?

Меню фільмів Попкорн Час

Popcorn Time – це доповнення, яке дозволяє користувачеві знаходити та завантажувати торренти з однорангових (P2P) мереж. Це означає, що завантажуючи файл, ви також дозволятимете іншим користувачам завантажувати наявні вами частини. Як результат, коли ви використовуєте додаток P2P, ви дозволяєте зовнішнім комп’ютерам отримати доступ до вашої системи, що поєднує ризик, який виникає при встановленні будь-якого додатка Kodi.

Хоча торрент не сам по собі незаконний, він став одним із найпопулярніших способів обміну неліцензійним вмістом. Побіжний погляд на розділ “Найпопулярніші” попкорнського часу показує численні фільми, які ще не виходили в домашні ЗМІ. Це показовий знак того, що аддон не задовольняє користувачів, які шукають вміст, що має належну ліцензію. Якщо це не достатньо доказів, кількість позовів, поданих проти Popcorn Time та його користувачів, повинна довести це поза всякими сумнівами..

Popcorn Time має досить глибокий набір параметрів конфігурації торентів, але немає жодного способу побачити джерела, які він використовує для пошуку торентів. Крім того, ми шукали декілька загальнодоступних назв (1968 рік) Ніч живих мерців, 1960-ті Маленький магазин жахів, 1963-і рр Деменція 13) щоб перевірити, чи не було випадків законного використання часу Popcorn. Однак жодного з фільмів не знайдено.

З причин, зазначених вище, ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати додаток Popcorn Time або використовувати його для потокового передавання.

Найкраща альтернатива часу попкорну: телевізор Tubi

Popcorn Time пропонує великий вибір нещодавно випущених фільмів, але не використовує офіційних джерел і є значним ризиком для вашої системи. Однак є багато офіційних доповнень Kodi, які пропонують вміст вищої якості та є абсолютно законними.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – це потокова платформа, яка пропонує понад 50 000 телепередач та фільмів. Насправді, він стверджує, що має найбільшу бібліотеку вмісту будь-якої потокової служби, крім Netflix. На відміну від Netflix, телевізор Tubi безкоштовно. Додаток Kodi блокує рекламу, яка відображається в веб-програвачі чи додатку телефону, тому ніщо не заважає вам дивитися улюблені заголовки, коли захочете.

Одна з найкращих речей щодо цього аддона полягає в тому, що він має мінімальне блокування області. Деякі назви можуть бути недоступними у вашій країні, але більшість є. Крім того, якщо є заголовок, який ви дійсно хочете переглянути, ви завжди можете просто підключити VPN до американського сервера.

Телевізор Tubi дуже простий і простий у використанні. Немає варіантів конфігурації, тому те, що ви бачите, те, що ви отримуєте. Вміст розділений на один з 24 різних жанрів, і всі результати відображаються на одній сторінці. Це дозволяє використовувати вбудовані інструменти пошуку та сортування Kodi, щоб швидко побачити, чи є певна назва доступна чи ні.

Додаток Tubi TV Kodi можна знайти у сховищі BG.

Додаткові альтернативи зростанню Нептуна

Шукаєте більш просте рішення? Наступні доповнення також пропонують широкі бібліотеки високоякісних фільмів та телепередач.

PlayOn Browser

PlayOn браузер Kodi addon

Браузер PlayOn відрізняється від більшості інших потокових аддонів Kodi тим, що він фактично не надає власного вмісту. Натомість браузер PlayOn дозволяє користувачеві підключати облікові записи різних потокових платформ. Потім ви можете переглянути весь доступний вміст в одному місці.

Це особливо корисно з двох причин. По-перше, немає жодного офіційного Netflix, Amazon Prime Video або Hulu addon для Kodi 17 або нижче. Це робить браузер PlayOn найпростішим і безпечним способом доступу до їх вмісту. По-друге, це усуває необхідність відстежувати, які аддони мають конкретну назву.

Існує безкоштовна версія PlayOn, але вона обмежує доступ до всіх, окрім кількох безкоштовних для перегляду джерел. Сплачуючи 2,50 долара на місяць, користувач розблоковує всі 50 джерел, а також функціональність DVR та можливість пропускати рекламу. Оскільки PlayOn зараз працює з DIRECTV NOW, ви навіть можете записувати прямі телевізійні потоки для подальшого відтворення.

Браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Вістер

Інформація про Kodi Viewster

У Addter Addon є велика бібліотека класичних фільмів та один із найширших підбірки вільних та законно доступних аніме. Є такі культові класики, як Шкільні дні але також повні сезони нещодавно випущених шоу на кшталт Без гри немає життя і Флаппер.

У той час як додаток Crunchyroll пропонує більше вибору, програмі Viewster не потрібна реєстрація, вони безкоштовні у використанні та його можна переглядати з будь-якої точки світу. Крім того, на відміну від багатьох неофіційних аніме-доповнень, вміст Viewster належним чином ліцензовано, більшість доступних у форматі HD.

Хоча цей аддон має функцію пошуку, він насправді не працює. З огляду на це, легко знайти конкретну назву. Вміст групується за жанрами та підрозділяється на основі фільму чи телешоу. Є дуже незначні організаційні проблеми (копії жанрів, папки з неоднозначними назвами). Однак це не впливає на зручність використання самого адона, і їх можна легко не помітити.

Аддон Viewster можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

PopcornFlix

Попкорнфлікс Коді аддон

PopcornFlix – це доповнення Kodi, яке пропонує телевізійні шоу та фільми, як нові, так і старі. Вони розділені за жанром, проте немає функції пошуку і не можна переглядати лише телепередачі. Натомість користувачеві потрібно здійснити пошук за певною категорією, щоб побачити, чи є потрібна назва.

Є дуже мало офіційних адонів Kodi, які обслуговують іспанських мовців, і PopcornFlix – один з найкращих. Є ціла папка, яка містить фільми з твердими іспанськими субтитрами. Це знімає потребу в ручному налаштуванні субтитрів і полегшує перегляд фільмів, навіть якщо ви не особливо грамотні.

Слід зазначити, що PopcornFlix доступний лише у США та Канаді. Користувачі в інших місцях ще можуть переглядати доступні заголовки. Тим не менш, вам доведеться підключитися через VPN до сервера в Північній Америці, перш ніж ви зможете переглядати що-небудь.

Аддон PopcornFlix можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Потріскувати

Потріскуйте Коді аддон

Crackle – це дуже базовий додаток Kodi для пошуку фільмів і телепередач. Кожен тип вмісту має одну папку, і немає функції пошуку. Однак, як і у програмі Tubi TV, усі результати відображаються на одній сторінці. Це полегшує пошук конкретної назви або сортування результатів за алфавітом.

Хоча деякі доповнення зосереджуються на кількості над якістю, Crackle пропонує менший вибір відомих назв, таких як Beetlejuice, Герої, і Сяйво. Більшість із них є досить старими, але є також телешоу з недавнього 2015 року. Враховуючи, що Crackle є безкоштовним для використання та не потребує реєстрації, відсутність нових релізів зрозуміла.

Цей аддон має лише три змінні налаштування. Перший дозволяє змінити співвідношення сторін. Ви можете використовувати це, щоб уникнути поширення старих фільмів на сучасні широкоформатні екрани. Другий дає змогу прокоментувати аудіо коментарі до назв, які його підтримують, а третій використовується для деавторизації поточного пристрою. Більшість людей, ймовірно, зацікавляться останніми заголовками, проте вони можуть сміливо ігнорувати меню параметрів цілком.

Аддон Crackle можна знайти в сховищі eracknophobia.

Висновок

Popcorn Time не пропонує нічого користувачам Kodi, які шукають належним чином ліцензований вміст. Однак наведені вище доповнення доводять, що є кращі, безпечніші варіанти. Насправді, є додаток, який відповідає практично будь-якому смаку, чи ви дивитесь фільми, дитячі мультфільми, телевізор у прямому ефірі чи навіть Суперкубок.

Сказане, пошук аддона, який вам подобається, – це лише початок. Ми можемо допомогти вам встановити VPN, щоб залишатися захищеним під час перегляду, автоматично відстежувати ваше споживання медіа та вирішувати будь-які проблеми, які можуть виникнути з Kodi. Kodi представляє світ можливостей, то чому б не використати його на весь свій потенціал?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me