Kodi не працює на вашій Firestick? Спробуйте ці прості виправлення (оновлено 2020 р.)

Коді не працює над вашим вогнем - спробуйте ці прості виправлення


Amazon Fire TV Stick цілком можливо став найпопулярнішим пристроєм для користувачів Kodi. Пожежні палиці – це дешевий, досить потужний, простий у налаштуванні та використанні і полегшує встановлення Kodi. Але якщо мова йде про Kodi, ви, швидше за все, не отримаєте допомоги від служби підтримки Amazon, якщо у вас виникнуть проблеми. А оскільки Kodi – це безкоштовний проект з відкритим кодом, команда, яка стоїть за цим програмним забезпеченням, не має ресурсів, щоб присвятити штатну службу обслуговування клієнтів..

Усунення несправностей Kodi може бути важким, оскільки проблеми можуть виникати на одному з декількох різних шарів. Ви визначаєте, чи проблема викликана вашою мережею, Fire TV Stick, програмою Kodi, надбудовою, яку ви намагаєтеся використовувати, або джерелом, з якого надбудова намагається передавати потоки..

У цій статті ми розповімо про деякі найпоширеніші проблеми, з якими стикаються користувачі Kodi на своїх Amazon Fire TV Sticks, і як їх усунути. Всі поради стосуються Kodi 18.5 Leia, але ви можете виявити, що він працює і в інших версіях. Якщо ви використовуєте Kodi, але не Fire TV, ознайомтеся з нашою статтею про загальніші проблеми та виправлення Kodi.

Виправлення неполадок спочатку

Незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися з Kodi, перший крок – це усунути неполадки та знайти, звідки вона береться. Потрібно визначити масштаб проблеми, тобто, чи обмежена вона певним доповненням, додатком Kodi, Fire TV Stick або вашим Інтернет-підключенням.

 1. Перевірте підключення до Інтернету. Відкрийте wifi-меню Fire TV, щоб переконатися, що ви підключені до Інтернету.
 2. Спробуйте інше потокове додаток, як Youtube, щоб побачити, чи обмежується ця проблема Kodi.
 3. Спробуйте потокове передавання з іншого додатка.
 4. Підключіться до VPN, щоб перевірити, чи блокує ваш постачальник послуг Інтернету джерела Kodi. Ми рекомендуємо IPVanish.

IPVanish – це VPN, який не тільки допомагає вирішувати проблеми, але може захистити вашу приватну інформацію та свій Fire TV Stick від хакерів та снайперів. VPN шифрує весь інтернет-трафік на пристрої та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Це заважає вашому Інтернет-провайдеру та будь-кому іншому бути в змозі дискримінувати конкретні програми та джерела шляхом вибіркового зменшення пропускної здатності..

Ми радимо читачам використовувати VPN будь-який час, коли вони користуються Kodi. IPVanish забезпечує швидкість і стабільність, необхідну для забезпечення високоякісного потоку з мінімальним буферизацією.

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ Коді & Користувачі Fire TV Stick: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Універсальне виправлення: видалення, перевстановлення та оновлення

Багато проблем з Kodi можна вирішити за допомогою примітивного, але ефективного методу: видалити та перевстановити. Якщо це певний додаток, з яким ви боретеся, просто видаліть та встановіть його знову. Якщо це проблема для Kodi, то повністю видаліть та перевстановіть Kodi.

Не забудьте також оновити свої додатки та сховища. Застаріле репо або аддон може спричинити помилки залежності та інші проблеми. Ми припустимо, що ви знаєте, як встановити репости та аддони, але ми покажемо вам, як їх оновити чи видалити.

Щоб оновити або видалити сховище Kodi:

 1. Йти до Додатки (просто прокрутіть його вниз на лівій бічній панелі, не натискайте на неї)
 2. Виберіть Встановити з сховища
 3. Довго натискайте репо, яке потрібно оновити або видалити, і виберіть Інформація з контекстного менюінформація про коді репо
 4. Виберіть Оновлення або Видалитиkodi noobs і nerds

Щоб оновити або видалити аддони:

 1. Йти до Додатки
 2. Довго натискайте аддон, який потрібно оновити, і виберіть Інформація з контекстного меню.інформація про коді
 3. Виберіть Оновлення або Видалитионовлення коді bbc iplayer www

Чорний екран або програма виходить з ладу при запуску

Проблема: Після запуску Kodi або завантажує порожній чорний екран, або миттєво припиняє роботу та повертається на головний екран Fire TV.

Рішення: Ця помилка часто виникає, коли кеш додатків занадто заповнений для запуску Kodi.

Ось як виправити чорний екран або збій програми під час запуску Kodi:

 1. Затримайте Головна клавішу на пульті дистанційного керування Fire TV
 2. Йти до Налаштування > Програми > Управління встановленими програмами
 3. Виберіть Коді
 4. Виберіть Силова зупинка, тоді Очистити кеш 
 5. Поверніться до додому екран і запуск Коді знову

Ви побачите повідомлення “Підготовка до першого запуску” через кеш, щойно очищений, і Kodi повинен працювати нормально. Якщо це не допомогло, перейдіть до цього розділу та спробуйте видалити вказаний файл бази даних.

Вимкнути апаратне прискорення

Прискорення обладнання – головна причина збоїв Kodi, особливо на Android. Ви можете спробувати вимкнути його, щоб побачити, чи проблема не зникає. На головному екрані Kodi натисніть кнопку передач для переходу до меню налаштувань.

Вимкнути апаратне прискорення Kodi

Далі виберіть Налаштування програвача. Внизу сторінки – ще одне значок шестірні зі словом “Основні” поруч. Натисніть це три рази, і “Основний” повинен стати “Експертом”. Виділіть Відео , прокрутіть униз списку праворуч і відключіть Дозволити апаратне прискорення – DXVA2 варіант. Перезапустіть Kodi.

Після оновлення…

Якщо ви отримаєте цю проблему після оновлення до останньої версії Kodi, проблема може бути пов’язана з файлом Addons.db. Рішення полягає в тому, щоб видалити цей файл. Це не призведе до видалення ваших доповнень.

На Fire TV Stick вам доведеться завантажити додаток для навігації у ваших системних файлах. Ми рекомендуємо ES File Explorer, який доступний у магазині додатків Amazon за замовчуванням, який постачається з Firestick. Відкрийте цю програму та перейдіть до Android / дані / orgkodi / файли / .kodi / userdata / База даних. Потім видаліть файл Addons.db.

Потік недоступний

Проблема: При спробі передати відео на Kodi, ви неодноразово отримуєте помилку “немає потоку в наявності”.

Рішення: Якщо припустити, що ви пройшли наші кроки з усунення несправностей, ця проблема виникає, коли Kodi чомусь не в змозі знайти джерела, з яких передаватиме відео. На жаль, це не дуже конкретна помилка. Не тільки міг би спричинити проблему адон, але й інший аддон також може бути фактором.

Є ймовірність, що аддон більше не підтримується сховищем, де ви його спочатку отримали, і в цьому випадку вам потрібно буде знайти його в іншому місці. Наприклад, сховище TVAddons та багато інших перейшли в офлайн через юридичні проблеми. Хоча репозиторій повернувся, тепер він знаходиться під новою веб-адресою, тому доповнені вами встановлені зі старого сховища можуть більше не працювати.

Після того, як ви підтвердили, що проблема знаходиться в Kodi, і репо та аддон все ще підтримуються, спробуйте оновити Kodi, сховища та сам аддон. Щоб оновити Kodi на Fire TV Stick, вам потрібно буде завантажити останню версію з офіційного веб-сайту Kodi та встановити її так, як це було б, якби це була нова версія, лише цього разу вам буде надано можливість оновити замість неї. Зауважте, що якщо ви оновлюєте з Kodi 17 до 18, спочатку потрібно повністю видалити стару версію.

Детальніше: Як встановити (або оновити) Kodi на Fire TV Stick

Збій і перезавантаження циклу

Проблема: Kodi кілька разів виходить з ладу і знову запускається в нескінченний цикл.

Рішення: Кілька речей можуть стати причиною того, що Kodi застряє в аварії та перезапуску циклу. Спочатку спробуйте відключити Firestick від Інтернету, а потім відкрийте Kodi. Якщо це запобігає циклу, проблема, ймовірно, є залежністю від URLResolver Kodi. Якщо так, натисніть кнопку значок шестірні на головному екрані Kodi та перейдіть до Налаштування системи. Знайди Додатки вкладку та виберіть Управління залежностями. Клацніть URLResolver, тоді Оновлення.

Якщо це не допоможе, проблема, швидше за все, надбудова або спеціальна збірка. Спробуйте видалити додатки додатково, починаючи з останнього встановленого, поки ви не знайдете винуватця. В крайньому випадку перевстановіть Kodi з нуля.

Не знайдено жодної програми для обробки цього файлу

Проблема: Це повідомлення про помилку виникає при спробі встановити Kodi на Fire TV з файлу APK, але Fire OS не має сумісних програм для обробки файлів APK.

Рішення: Почніть з довідки про те, як встановити Kodi на Fire TV Stick. Якщо ви дотримуєтесь цих вказівок і все ще отримуєте помилку “не знайдено жодної програми, яка б обробляла цей файл”, проблема, ймовірно, у програмі Downloader. Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Downloader, яка підтримує встановлення файлів APK. Попередня версія цього не зробила, що спричинило помилку.

Ось як оновити додаток на Fire OS:

 1. На головному екрані Fire TV виберіть Програми > Магазин
 2. Клацніть піктограму меню внизу сторінки магазину
 3. Виберіть Мої програми > Оновлення доступне
 4. Клацніть на Оновлення кнопку поруч із Завантажувачем

Збій під час відтворення

Проблема: Якщо Kodi виходить з ладу під час відтворення, можливо, вам доведеться відрегулювати деякі розширені налаштування, такі як розмір буфера пам’яті кеша, час очікування CURL та буферний коефіцієнт. Вони встановлені за загальним замовчуванням, але можуть бути змінені вручну або одним із декількох “майстрів”. Проблема полягає в тому, що багато людей помиляються і встановлюють ці показники занадто високими, щоб апаратне забезпечення Fire Stick обробляло, внаслідок чого виникали збої та інші погані дії. З іншого боку, занадто низьке значення може призвести до тривалих буферних часів. На жаль, сюди не можна вводити жодних магічних номерів, навіть на здавалося б однакових пристроях.

Рішення: Ми рекомендуємо скористатися майстром розширених налаштувань, який постачається разом з майстром Ares. Він просканує та обчислить оптимальні настройки для вашого пристрою. Дізнайтеся більше про те, як це зробити в нашій статті про те, як виправити буферизацію на Fire TV.

Проблеми, пов’язані з роботою

Проблема: Це широка проблема, яка може призвести до однієї або декількох можливих поведінок, які всі походять від пожежної телевізійної палиці надто недостатніми для виконання завдання. Симптоми включають:

 • Відставання
 • Аварії програми
 • Зниження якості відео
 • Нижня частота кадрів
 • Повільне відео
 • Звук без синхронізації
 • Тривалі буферні часи

Рішення: Це не так багато помилок, характерних для Kodi, як обмеження обладнання Fire TV Stick. З цієї причини радимо ознайомитись з нашою іншою статтею про те, як пришвидшити свій Fire TV Stick.

Проблеми, пов’язані з побудовою

Проблема: Для Kodi не вистачає спеціальних побудов, але іноді вони можуть негативно впливати на продуктивність або викликати помилки під час роботи Kodi на Fire TV. Майже всі побудови потребують більше ресурсів, ніж акції Kodi, і більшість не оптимізовані для обмежених ресурсів Fire TV Stick. Оскільки їх зазвичай не перевіряють фахівці, Kodi build також може містити вразливості, шкідливі програми та шпигунські програми, які можуть пошкодити ваш пристрій та / або вкрасти вашу приватну інформацію.

Рішення: Якщо у вас виникли проблеми, дізнайтеся, як видалити побудову Kodi на Fire TV тут.

Висить на вимкненому

Проблема: Іноді Коді застрягає при спробі закрити його. Напевно, ви помітите таку поведінку після якогось оновлення Kodi. Це відбувається через невдачу оновити файл бази даних, наприклад, під час оновлення з Kodi 17 до Kodi 18. Іноді це також може спричинити чорний екран при запуску з подальшим збоєм програми..

Рішення: Рішення полягає в тому, щоб видалити файл під назвою “addons” з наступним номером та розширенням .db. У більшості випадків це буде addons27.db або addons20.db. Ось як її видалити:

 1. Запустіть Kodi та виберіть Значок шестерні щоб відкрити меню налаштувань
 2. Йти до Файловий менеджер > Каталог профілів > База даних
 3. Тривалий натиск addons27.db, або будь-яку версію цього файлу, і виберіть Видалити

Перегрів

Проблема: Перегрівання може назавжди пошкодити ваш Fire TV Stick. Оскільки він, ймовірно, підключений до задньої панелі телевізора і просто не помітний, проблему може бути важко помітити. Якщо ви помітили, що ваш Fire TV Stick гарячий на дотик, радимо спочатку діагностувати корінь проблеми. Перегрів зазвичай іде разом із проблемами продуктивності обладнання. Якщо у вас немає жодних інших проблем у цьому списку, перегляньте наш посібник, як зробити так, щоб ваш Fire TV Stick працював швидше.

Рішення: Якщо припустити, що ви зробили все, що можете, і Fire TV все ще перегрівається, ви можете спробувати придбати USB-вентилятор, як цей. Ці зручні гаджети підключаються до будь-якого порту USB, який сьогодні мають більшість сучасних телевізорів. Наведіть його на свій Fire TV Stick, і ви зможете зробити свій пристрій Kodi трохи менш гарячковим.

Не вдалося встановити залежність

Проблема: Деякі аддони залежать від інших аддонів, які виконують свою роботу. Помилки залежності залежать від того, коли встановлені нові доповнення або коли оновлений додаток оновлюється, і два додатки більше не можуть працювати разом. Поширена помилка залежності для багатьох користувачів стосується URLResolver. Винуватець часто є сховищем, яке потемніло. Користувачі, які раніше використовували сховище TVAddons Fusion, часто стикаються з цією помилкою.

Рішення: Вимкніть сховища, які більше не функціонують, щоб Kodi шукав замість них робочі репозитори.

Ось як відключити сховище Kodi:

 1. Запустіть Kodi та виберіть Значок шестерні щоб відкрити меню налаштувань
 2. Йти до Файловий менеджер і знайдіть репо, яке потрібно видалити.
 3. Довго натискайте репо і з’явиться контекстне меню. Виберіть Видаліть джерело.

Звичайно, у вас може не бути залежності, яка вам потрібна в будь-якому іншому встановленому репо. У цьому випадку вам потрібно буде знайти інший сховище, яке має залежність, або завантажити залежність та встановити його безпосередньо через zip-файл.

Буферизація …

Тривалі буферні часи можуть бути спричинені багатьма проблемами, які ми вирішуємо в іншій статті про те, як виправити буферизацію на Fire TV. Але ось коротке виправлення, яке працює з багатьма популярними додатками:

 1. Йти до Додатки > Додатки для відео
 2. Виберіть добавку, яка має проблеми. Прокрутіть вниз та виберіть Інструменти варіант. Це може називатися чимось іншим, залежно від додатка, який ви використовуєте.
 3. Виберіть параметри для Чіткі провайдери і Очистити кеш

Буферизація також може бути викликана повільним підключенням до Інтернету. Навіть якщо у вас швидкий Інтернет, постачальники послуг Інтернету часто нахмуруються на активність Kodi та відповідно пропускну здатність дроселів. Якщо ви вважаєте, що це можливо, рекомендуємо використовувати VPN.

VPN шифрує весь інтернет-трафік на пристрої та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Це не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру бачити вміст вашого інтернет-трафіку, а також там, де він переходить і з якого місця. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер не може дискримінувати певний тип трафіку чи джерела.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: Наша найкраща рекомендація – це IPVanish, який пропонує велику швидкість, тому вам більше не потрібно турбуватися про проблеми буферизації. Ви також скористаєтеся кращою безпекою та більшою конфіденційністю. IPVanish пропонує 7-денну гарантію без ризику.

Неможливо підключитися до джерела

Проблема: Після встановлення сховища спливаюче вікно говорить, що Kodi не може підключитися до джерела, або сховище чи надбудова не можуть бути доступні.

Рішення: Ця проблема часто викликана помилкою помилки в URL-адресі, введеній під час додавання сховища. Перевірте адресу джерела і переконайтеся, що ви правильно написали його. Не забудьте включити “http: //” на початку, і URL-адреси джерел залежать від регістру. Також слід включити розширення файлу репо.

Якщо це не працює, то сховище або перемістилося до нової URL-адреси, або перейшло в режим офлайн. Це можна дізнатися, відкривши звичайний веб-браузер на телефоні чи ноутбуці та ввівши URL-адресу. Якщо URL-адреса не знайдена або вона порожня, вам доведеться знайти нову адресу джерела. Зауважте, що альтернативні хости не завжди є надійними, тому постарайтеся дотримуватися посилань, розміщених розробником.

Новий аддон призводить до краху Kodi

Проблема: Нове доповнення спричиняє збій Kodi, заважаючи видалити його через Kodi.

Рішення: Ви можете видалити додатки Kodi вручну з каталогу, де вони встановлені. На Firestick вам знадобиться додаток для навігації у файловому каталозі пристрою. Рекомендуємо завантажувати ES File Explorer із програми Amazon App Store за замовчуванням. Відкрийте його та перейдіть до Android / дані / org.xbmc.kodi / файли / .kodi /. Додаток буде збережено у користувацькі дані або аддони каталог. Видаліть аддони за потребою.

Невідповідність дати та часу пристрою

Проблема: Kodi не в змозі виконувати оновлення, пошук та / або відтворювати потоки.

Рішення: Ці проблеми можуть виглядати аналогічно вище. Якщо у вас відбулися всі інші виправлення, час і дата вашого Firestick неправильно встановлені. Kodi часто вимагає синхронізації часу для роботи цих функцій. Це поширена проблема Firesticks, і деякі користувачі не змогли знайти рішення. Однак ви можете отримати доступ до налаштувань часу та дати, виконавши наступне:

 1. Перейдіть на головний екран Fire TV Налаштування > Вподобання
 2. Прокрутіть униз до Часовий пояс
 3. Клацніть Часовий пояс ще раз і виберіть свій часовий пояс.

Якщо цей час не встановлено правильно, можливо, знадобиться виконати скидання заводських налаштувань на Firestick.

Функція пошуку Аддона не працює

Проблема: Тфункція пошуку всередині аддона не працює.

Можливо, розробник додатка не оновив його для останньої версії Kodi. На жаль, користувач нічого з цього не може зробити. Вам доведеться почекати, поки буде доступне сумісне оновлення або встановити старішу версію Kodi.

Отримайте файли журналів

Якщо ви все ще намагаєтеся знайти корінь проблеми Kodi, і ви дійшли до кінця відповідних результатів Google, можливо, настав час звернутися за допомогою на форум. Не просто публікуйте свою проблему і не сподівайтесь, що інші люди магічно знають відповідь. Вам потрібно буде розмістити вміст файлу журналу для інших, щоб діагностувати проблему.

Ви можете отримати доступ до файлу журналу на Fire TV Stick двома різними способами, які ми пояснимо тут.

Перший – це використання завантажувача файлів журналу Kodi, доповнення в офіційному сховищі Kodi.

 1. Йти до Додатки > Встановити з сховища > Репозиторій додатків Kodi > Додатки до програми > Завантажувач Kodi LogFileкод завантажувального файлу 1
 2. Виберіть Встановити
 3. Поверніться на головний екран і відкрийте меню Налаштування, натиснувши на Значок шестерні.
 4. Йти до Налаштування системи > Ведення журналів і Увімкнути журнал налагодження
 5. Перезапустіть Kodi та повторіть помилку чи помилку. Вам потрібно відтворити проблему, щоб Kodi її ввійшов у систему.
 6. Поверніться до головного меню та виберіть Додатки > Додатки до програми > Завантажувач Kodi LogFile і виберіть доповнення “Завантажувач”
 7. Kodi завантажить ваш файл журналу до URL-адреси, де ви можете його знайти. З’явиться повідомлення, що містить URL, який виглядає так http://paste.ubuntu.com/#########/код завантажувач файлів 2

Перейдіть за цією URL-адресою, і ви знайдете свій файл журналу. Скопіюйте та вставте відповідний вміст цього файлу на той форум, де ви хочете задати своє запитання.

Зауважте, що якщо ваша проблема пов’язана з збоєм Kodi, вам потрібно буде завантажити файл журналу з попереднього сеансу. Зробити це, довго натискати додаток Kodi LogFile Uploader на кроці №6 та виберіть Налаштування. Перевірте опцію для Опублікувати старий файл журналу, коли минув Коді.

Якщо ви хочете отримати свій файл журналу за допомогою інших засобів, його можна знайти за адресою {storage} /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log

Ви можете розмістити вміст файлу журналу на офіційному форумі Kodi або на офіційному редагуванні Kodi, але попередити, що там не знайдете допомоги з сторонніми доповненнями. Обговорення неофіційних адонів порушує правила форуму Team Kodi в обох місцях, навіть якщо додаток не порушує авторські права. Натомість ви можете спробувати / r / Addons4Kodi для цих сторонніх аддонів.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Залишити відгук

Щойно ви вирішите свою проблему, завжди добре залишити відгук. Ми пропонуємо вам поділитися власними порадами та виправленнями у коментарях. Якщо ви шукали допомоги на форумах, завжди пам’ятайте, щоб повідомити громаді, чи працювали їхні поради чи ні. Kodi може продовжувати вдосконалюватись лише за допомогою своїх користувачів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map