Kodi не працює? Як виправити загальні проблеми Kodi

Як виправити проблеми з Kodi

Це завжди прикро, коли Kodi стикається з проблемою, тим більше, що самостійно знайти першопричину проблеми може бути важко. Хоча найпоширеніші поради – «перевірити журнали Kodi», це не завжди корисно, оскільки журнали розроблені на увазі експертів.

Хороша новина полягає в тому, що більшість проблем Коді, як правило, можна виправити всього за кілька хвилин. Цей посібник допоможе вирішити проблеми та вирішити деякі найпоширеніші проблеми Kodi. Якщо пощастить, ваша проблема буде виправлена, і ви зможете спокійно переглядати улюблені телепередачі та фільми.

Тип проблем з Kodi, з якими ви можете зіткнутися, включає:

  1. Kodi виходить з ладу, коли він завантажується
  2. Додатки не видаляються
  3. Проблеми з апаратним прискоренням
  4. Проблеми буферизації Kodi
  5. Відео заїкання
  6. Чорний екран або порожній екран
  7. Kodi зависає під час відтворення
  8. Пошук Kodi не працює над аддонами
  9. HD і 4K потоки заїкаються
  10. …і більше!

Ми надамо деякі вказівки, вказівки та розуміння загальних проблем, з якими ви можете зіткнутися під час використання Kodi.

Важливо зазначити, що сторонні доповнення менш стабільні, ніж офіційні. Вони сумно ненадійні і часто стикаються зі своїми проблемами. Крім того, сторонні аддони зазвичай використовують неліцензовані джерела. З цієї причини ми радимо нашим читачам використовувати тільки офіційні доповнення та шукати належним чином ліцензований вміст, де це можливо.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Чому завжди слід використовувати VPN разом з Kodi

VPN часто використовуються для приховування неліцензованої потокової передачі від постачальника послуг Інтернету користувача (ISP). Незважаючи на це, використання VPN може значно принести користь людям, які використовують лише офіційні потокові джерела.

VPN працюють за допомогою шифрування інтернет-трафіку користувача. Це запобігає доступу до нього будь-якого зовнішнього спостерігача. Це робить більшість нападів “Людина в середині” марними, а також не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру перестати з’єднуватися на основі звичок перегляду..

Кожна VPN сповільнить ваше з’єднання певною мірою, тому важливо знайти той, який має мінімальний вплив на швидкість перегляду. Також деякі постачальники VPN ведуть докладний журнал вашої діяльності. Це значно знижує рівень конфіденційності, який ви можете розраховувати на надання VPN.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він пропонує швидке, стабільно стабільне підключення до серверів по всьому світу. Крім того, це один з найпростіших VPN, який можна встановити на Amazon Firestick або іншій мобільній платформі, і не зберігає журналів мережевого трафіку.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Назвіть найпоширеніші проблеми Kodi?

Kodi – це один із найпопулярніших програмних пакетів медіа-центру, і його можна встановити на величезному ряді пристроїв, включаючи Roku, Apple TV та Nvidia Shield. Однак, хоча Kodi працює аналогічно на всіх платформах, кожен пристрій має різні системні ресурси, папки профілю користувачів та підпрограми. Це може ускладнити усунення проблем з Kodi. Наприклад, у вас можуть виникнути проблеми під час спроби виправити Kodi на Firestick, які ніколи не виникають у вашій версії програми для Android. Хоча рішення, наведені нижче, працюють у більшості випадків, ми не можемо гарантувати, що вони вирішать першопричину проблеми у всіх установах Kodi.

Kodi продовжує збиватися, заморожувати чи призупиняти

Видаліть нещодавно встановлені доповнення, оновлення чи версії

Якщо Kodi постійно виходить з ладу або зависає, то це вірний знак того, що щось пішло не так. Спочатку подумайте, коли ця проблема почалася і які ваші дії були безпосередньо перед цим. Якщо проблема почалася після того, як ви встановили певний додаток, спробуйте видалити її та перевірте, чи проблема не зникає. Так само, якщо ви тільки що встановили оновлення додатка або налаштували Kodi-збірку, ви можете видалити це, щоб видалити його як потенційну причину.

Вимкнути апаратне прискорення

Прискорення обладнання є однією з головних причин збоїв Kodi, особливо на Android. Ви можете спробувати вимкнути цю опцію, щоб побачити, чи проблема не вдається. Зробити це просто: на головному екрані Kodi натисніть кнопку передач для переходу до меню налаштувань.

Вимкнути апаратне прискорення Kodi

Далі натисніть кнопку Налаштування програвача. Внизу сторінки ви знайдете іншу значок шестірні зі словом “Основні” поруч. Клацніть це три рази, і він повинен перейти на “Експерт”. Тепер виділіть Відео , прокрутіть униз списку праворуч і вимкніть Дозволити апаратне прискорення – DXVA2 варіант. Перезапустіть Kodi і подивіться, чи не відбудеться збій.

Очистити кеш-пам’ять Kodi

Коли Kodi відтворює потокове відео, він завантажує за раз кілька секунд у кеш. Це дозволяє швидше отримати доступ і плавніше потокове передавання. Однак, якщо кеш повністю заповнюється, це може призвести до того, що Kodi поводиться нестабільно. Choppy video – показовий знак того, що кеш наповнюється, і хоча кеш зазвичай спорожняється, іноді його потрібно промивати вручну.

У Kodi немає вбудованих інструментів, які б дозволяли це робити, тому вам доведеться встановити додаток Indigo з репортажу TVAddons. Після встановлення натисніть на Інструменти технічного обслуговування , потім Очистити кеш кнопка праворуч.

Якщо ви шукаєте інший варіант обслуговування, TVAddons також пропонує додаток під назвою Indigo, який працює аналогічно. Ви знайдете там інструмент очищення кешу.

Перевстановіть Kodi

Якщо описані вище кроки не вирішили проблему, можливо, вам варто розглянути нову інсталяцію Kodi. Ви можете зробити це вручну, завантаживши вподобану версію з https://kodi.tv/download або скориставшись параметром відновлення фабрики Інструменту Індіго, знайденим у розділі Інструменти технічного обслуговування вкладка.

Потоки Kodi взагалі не будуть грати

Є три основні причини, через які потік може не завантажуватися. Спочатку переконайтеся, що ви підключені до Інтернету. Це досить просто: без доступу до Інтернету ви не можете переглядати відео, розміщені в Інтернеті.

Аддон більше не може працювати. На жаль, команди з розвитку постійно приходять і їдуть, часто через загрозу судових дій. У таких випадках, ви не зможете встановити нові аддони з відповідного репо, а доповнені вами вже можуть стати нестабільними або відмовитись від роботи.

Найчастіше ця помилка виникає, коли ви намагаєтесь отримати доступ до послуги із заблокованим регіоном за межами необхідної країни. Наприклад, якщо ви намагаєтесь використовувати додаток iPlayer WWW за межами Великобританії, потоки не завантажуватимуться. Ви можете обійти ці обмеження, підключившись до VPN-сервера у відповідній області перед запуском аддона.

Kodi постійно виходить з ладу і перезавантажується

Є кілька причин, чому Kodi може застрягнути в циклі аварійного перезавантаження / перезавантаження. Якщо ви нещодавно встановили будь-які спеціальні збірки, вони можуть стати винуватцем і їх слід видалити за допомогою інструменту Indigo. Якщо це не вирішує проблему, спробуйте відключити комп’ютер від Інтернету.

Ми пропонуємо цю причину через те, що залежність URLResolver часто спричиняє проблеми, і якщо Kodi не має доступу до Інтернету, він не може виконувати свою роботу. Якщо це зупинить проблему з збоєм, спробуйте оновити її, натиснувши на значок шестірні тоді на головному екрані Коді Налаштування системи. Далі прокрутіть униз до Додатки і натисніть на вкладку Управління залежностями. Клацніть URLResolver, потім натисніть кнопку Оновлення. Якщо це не допоможе, ви можете або видалити доповнення, поки не знайдете відповідального за збої, або просто перевстановіть Kodi, щоб почати заново з чистого аркуша.

Kodi не може підключитися до джерела

Репозиторії Kodi зазвичай встановлюються шляхом надання шляху до джерела. Іноді ви можете виявити, що як тільки джерело додано, ви побачите спливаюче вікно, яке говорить вам, що до нього не можна отримати доступ.

Це зазвичай тому, що адреса джерела неправильна. Перевірте це та переконайтесь, що ви ввели його правильно. Поширеною помилкою є помилки в написанні помилок, не використовуючи правильний регістр букв (наприклад, вставляючи великі та малі літери там, де вони не належать), забувши ввести “http: //” на початку, а в деяких випадках відсутнє розширення файлу репо..

Якщо адресу було введено правильно, частіше за все, сховище перейшло в автономний режим або було переміщено за новою адресою. Ви можете перевірити це, відкривши адресу джерела у своєму браузері; якщо папка порожня або її не знайдено, це корінь вашої проблеми. Спробуйте дослідити репо, щоб побачити, чи він переміщений, але майте на увазі, що альтернативні хости не завжди є надійними.

Kodi не може встановити додаток

Якщо вам вдалося встановити репо, але додаток не вдалося встановити, є кілька можливих причин. Аддон може бути застарілим або більше не підтримується його розробниками. У цьому сценарії ви можете зробити дуже мало. Старіші версії все ще можуть розміщуватися в інших місцях, але вони не гарантовано працюють і чим старше додаток, тим більше ризику він представляє для вашої системи при встановленні.

Крім того, більш старі аддони можуть не працювати з новішими версіями Kodi. Нові версії Kodi змінили спосіб читання програмного забезпечення та обробку коду аддону, зробивши деякі більш старі аддони застарілими з новішими версіями Kodi (наприклад, багато аддонів перестали працювати після виходу Kodi 18).

Можливо також, що у аддона встановлені залежності. Це додаткові аддони, необхідні для роботи початкового адона. Однак, аддони, які мають ці залежності, не є офіційними та становлять значний ризик для безпеки вашої системи. З цієї причини ми б радимо не встановлювати їх в першу чергу.

Нарешті, можливо, саме цей додаток не працює з вашою версією Kodi. Наприклад, до недавнього часу користувачі LibreELEC не могли встановити додаток Netflix через свою залежність від файлів, яких не було на платформах ОС достатньо..

Не можна видалити або видалити додатки Kodi

Іноді ви можете виявити, що збірка або певний додаток Kodi викликає конфлікт з вашою установкою Kodi. Якщо це трапиться, ви можете спробувати завантажити Kodi, тільки щоб він збивався щоразу. На щастя, додатки Kodi можна видалити за межами вашого інтерфейсу Kodi.

Якщо вам потрібно видалити додаток Kodi, ви можете зробити щось із свого % APPDATA% \ Kodi \ addons \ папку.

Щоб знайти його у вашій системі, виконайте наступне:

 • Перейдіть на свій C: диск
 • Натисніть на Uсер
 • Знайдіть ім’я облікового запису користувача, який ви використовуєте для свого комп’ютера, і виберіть його
 • Натисніть на Дані програми

видалити коді аддони

 • Натисніть на Роумінг
 • Виберіть Коді папку

видалити коді аддони

 • Тепер знайдіть конкретний плагін, що викликає ваші проблеми, і видаліть його безпосередньо з цієї папки

Якщо ви не впевнені, який плагін викликає проблему, спробуйте видалити останні останні встановлені аддони чи сховища та завантажте Kodi, щоб перевірити, чи працює він. Якщо найгірше стає гіршим, ви можете видалити стільки аддонів чи сховищ, скільки потрібно, не завдаючи шкоди базовій установці Kodi. Однак, можливо, вам доведеться знову встановити свої додатки пізніше.

Відео часто заїкається або завантажується протягом тривалого часу

Більшість часу слабкий мережевий сигнал або низька швидкість Інтернету є причиною потокових проблем. Це було детальніше розглянуто в нашій статті про буферизацію Kodi, тому, можливо, було б хорошою ідеєю почати саме там.

Якщо ви не можете знайти жодних проблем зі своєю мережею, може бути інша причина. Деякі постачальники вмісту обмежують доступ до своїх відеозаписів, використовуючи процес, відомий як геоблокування або блокування регіону. Це перевіряє IP-адресу кожного, хто намагається переглянути вміст і відхиляє з’єднання, якщо IP-адреса не з певного місця.

Хороша новина полягає в тому, що це легко обійти. Користувачі можуть підключити свою віртуальну приватну мережу (VPN) до сервера в правильному місці та матимуть доступ до раніше обмеженого носія. Правильний сервер для підключення зазвичай досить очевидний: BBC блокує тих, хто не знаходиться у Великобританії, NBC блокує тих, хто не знаходиться у США, тощо..

Відео виглядає дивно або кольори вимкнено

Проблеми з кольором набагато рідше зустрічаються і не обов’язково стосуються Kodi. Якщо кольори трохи вимкнуті, проблема, ймовірно, пов’язана з неправильними налаштуваннями монітора. Ця проблема не завжди очевидна і може бути очевидною лише для вибраних відео.

Неправильні налаштування відео KodiПриклад неправильних налаштувань відео в Kodi

Це пояснюється тим, що кольоровий профіль кожного монітора відрізняється. Більшість матимуть кнопку на передній панелі, яка надає доступ до меню параметрів зображення. Однак якщо ваш монітор правильно налаштований, є й інші можливі рішення.

Якщо ваше відео занадто велике або занадто мало, ви, ймовірно, збільшите масштаб або зменшите його випадково. Під час відтворення відео натисніть на значок шестірні. Далі натисніть кнопку Налаштування відео. Шукайте Сума масштабу варіант – якщо це щось інше, ніж 1.0, в цьому проблема. Переконайтеся, що Режим перегляду також встановлено “Нормально”.

Також варто перевірити Яскравість і Контрастність значення. Вони мають становити 50%, і якщо їх немає, то, швидше за все, ваше відео виглядає дивним.

Пошук у Kodi addon та потоки не працюють

Існує маловідома помилка, яка може спричинити неправильне виконання пошукових запитів, оновлень або потоків у ваших адоні Kodi. Наприклад, ви можете виявити, що деякі додатки не можуть перетягувати будь-який новий або старіший вміст, навіть якщо він зазвичай має бути доступним. Якщо це так, спробуйте перевірити свій дата та час пристрою.

Зокрема, якщо ви використовуєте телеприставку через Amazon або eBay, є ймовірність, що дата та час є невірними. Kodi та її доповнення використовують системну дату та час для правильного отримання даних. Якщо ця інформація неправильна, можливо, пошук у додатку може призвести до поганих результатів або обмежених результатів, і це може вплинути навіть на потокове оновлення або оновлення додатка..

Проблеми з чорним екраном або порожнім екраном Kodi

Є кілька проблем, які можуть викликати чорний екран при запуску або створити порожній екран під час звичайної роботи Kodi.

Одна стосується тих, хто переходить від Kodi 16 до версії 17+. Перехід від шкіри Confluence до нової шкіри Estuary може спричинити деякі помилки, пов’язані з Addons.db файл.

Отже, виправлення цієї проблеми полягає в тому, щоб видалити своє Addons.db файл, який просто кешує інформацію про ваші доповнення. Не хвилюйтесь, якщо видалення файлу не видалить жоден із ваших доповнень.

Ви можете знайти цей файл у таких місцях на основі вашої операційної системи:

 • Android: Android / дані / orgkodi / файли / .kodi / userdata / База даних
 • Windows: Клацніть пуск і введіть% APPDATA% \ kodi \ userdata \ База даних
 • Мак: / Користувачі / [YOURUSERNAME] / Бібліотека / Підтримка програм / Kodi / userdata / База даних
 • Linux: ~ / .kodi / userdata / База даних
 • iOS: / приватне / var / mobile / Бібліотека / Налаштування / Kodi / userdata / База даних
 • OpenElec / LibreElec: / сховище / kodi / userdata / База даних

Якщо ви користуєтесь Android-коробкою або Amazon Firestick, можливо, захочете Примусовий стоп Коді, а потім Очистити кеш в налаштуваннях програми. Це також повинно допомогти вирішити проблему.

Пошук Kodi не працює над аддонами

Якщо ви використовували Kodi v.18 Leia, ви можете виявити, що функція пошуку у ваших додатках не працює. Це тому, що ви можете використовувати доповнення, які не були оновлені належним чином для Kodi 18.

Коли ви використовуєте функцію пошуку в аддоні, він додає до кешування інформації, щоб ви могли легко отримати результат пошуку. Kodi 18 змінює деякі вимоги коду Python для функції пошуку, роблячи так, що будь-який доповнений файл, не оновлений належним чином, не зможе працювати вбудованою функцією пошуку.

Користувачі нічого не можуть зробити, щоб виправити цю проблему. Потрібно почекати, поки розробники додатків не оновлять свій код.

На сьогоднішній день більшість адонів офіційно не оновлювались для роботи з версією Kodi 18, тому вам, можливо, доведеться почекати трохи довше або продовжувати використовувати Kodi версії 17.6 Криптон, поки більше доповнень не буде належним чином оновлено.

HD та 4K потоки, що шикуються

Існує ряд питань, пов’язаних із заїканням потоків. Наприклад, швидкість вашого Інтернету може бути недостатньо швидкою для обробки потоку 4K або HD, і це може призвести до більшого буферизації. Однак, особливо з 4K, є хороша ймовірність, що ваш пристрій може не мати можливості обробляти відео більш високої якості.

Швидкий пошук Google у вашому конкретному пристрої. Особливо, якщо ви використовуєте Kodi на Firestick, якщо ви намагаєтеся обробити 4K потоки, ви отримаєте заїкання. Це також справедливо, якщо у вас є старший Firestick і ви намагаєтеся отримати 1080p потоків.

У жовтні з’явилася нова телевізійна палка Amazon Fire, яка зможе обробляти 4K потоки. Fire TV Stick 4K буде доступний 31 жовтня.

Висновок

Зважаючи на те, що Kodi можна встановити на широкому спектрі різних пристроїв, це насправді простіше, ніж ви можете очікувати на усунення несправностей. Насправді найбільш часто зустрічаються проблеми Коді можна вирішити порівняно швидко. До речі, якщо у вас виникли проблеми з Kodi на Fire TV Stick, у нас є стаття щодо усунення несправностей саме для вас. Сподіваємось, цей посібник допоможе вам вирішити свою проблему, і якщо ви знайдете швидке виправлення, яке виявили, що ми не згадували, не соромтесь повідомте нас у коментарях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me