Kodi Elysium Addon, якщо ви користуєтесь ним, чи безпечно це, які альтернативи?

Kodi_elysium_addon_main


Якщо ви замислювалися про те, що стосується аддіона Elysium Kodi, тоді не дивіться далі. У цій статті ми будемо висвітлювати можливості доповнення Elysium, а також висвітлимо деякі альтернативи.

Kodi – це програмне забезпечення для медіаплеєра з відкритим кодом, яке допомагає відтворювати різні види цифрових носіїв інформації, такі як аудіо та відео файли. Користувачі можуть відтворювати файли з локального сховища або з додатків, які передають вміст з Інтернет-джерел.

Це потужне програмне забезпечення доступне на багатьох пристроях, включаючи Amazon Fire TV Stick і Fire TV, унікальний Nvidia Shield, різні версії Raspberry Pi, більшість iPhone, пристрої Android, комп’ютери Windows та комп’ютери Mac.

Остання стабільна версія Kodi – це Kodi v17.6 “Криптон”.

Сам Kodi є повністю законним та безкоштовним у користуванні. Однак треба з обережністю підходити до аддонів, особливо сторонніх.

Слід зазначити, що ці сторонні аддони здебільшого нешкідливі. Сторонні розробники аддонів наполегливо працюють над створенням добре побудованих аддонів із великою кількістю чудових функцій. Однак, хоча ці доповнення в основному нешкідливі, існує більший ризик зловмисної активності на вашому пристрої порівняно з офіційними аддонами.

На жаль, в минулому розробники зловмисними намірами не використовували аддони. Ви повинні знати про це, перш ніж приймати рішення про встановлення будь-якого додатка. Також доступні кілька сторонніх додатків, які пропонують неліцензовану трансляцію відео. Офіційна команда з розробки Kodi навіть зайшла, коли особисто розшифровувала такі доповнення.

Через проблеми, пов’язані із сторонніми доповненнями, ми рекомендуємо ретельно вивчити будь-які додатки, які ви збираєтесь встановити, щоб переконатися, що наданий вміст розповсюджується законними, офіційними засобами.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN із Kodi

Віртуальну приватну мережу (VPN) можна використовувати для багатьох цілей. Одне таке використання – приховати потокове передавання неліцензованого вмісту від Інтернет-провайдерів (ISP). Однак VPN можна використовувати для захисту багатьох потокових та проблем конфіденційності.

Однією з основних причин використання VPN є використання переваг підвищеної безпеки. VPN маскують вашу активність в Інтернеті та шифрують ваше з’єднання. Це означає, що вони здатні запобігати зловмисним атакам, таким як деякі атаки “Людина в середині”. Ці атаки дозволяють хакерам підслуховувати ваше інтернет-з’єднання, надаючи їм доступ до ваших особистих даних.

Крім того, відомо, що Інтернет-провайдери обмежують зв’язок користувачів, які зазвичай передають багато вмісту через Інтернет-джерела. Крім того, американські Інтернет-провайдери тепер можуть продавати вашу інформацію рекламодавцям.

Ми рекомендуємо IPVanish, який добре відомий у спільноті Kodi. Він забезпечить вам міцне підключення та матиме сервери, розташовані по всьому світу. За допомогою IPVanish ви можете легко отримати доступ до географічно заблокованого контенту та отримати конфіденційність від свого провайдера.

IPVanish сумісний із усіма тестованими нами доповненнями Kodi та доступний для декількох платформ, таких як пристрої iOS, пристрої Android, комп’ютери Windows, комп’ютери Mac та навіть комп’ютери Linux.

ЗНАЧЕННЯ ЧИТАТИ: Економте 60% на IPVanish

Що таке Коді Елізіум Аддон

Elysium_section_pic

Елізіум, який раніше був відомий як Дзен, наповнений широким колом змісту. Ви можете знайти телепередачі, фільми та телевізійні канали в прямому ефірі серед вибору засобів масової інформації Elysium Elysium має власний вбудований список перегляду, що дозволяє користувачам відзначати телевізійні шоу та фільми, які їх цікавлять. Elysium також є Тракт інтегрована в нього. Тракт працює аналогічно до списку спостережень Elysium, оскільки він дозволяє відстежувати медіа, які ви переглядаєте, і, таким чином, вас цікавить. Однак Trakt доступний у кількох доповненнях і не обмежується лише Elysium. Це означає, що за допомогою Trakt ви можете відстежувати ваші улюблені аддони протягом шоу, використовуючи одне рішення.

Ще одна примітна особливість Elysium – його телевізійний календар. Він відображає шоу, що виходять в ефір на певну дату. Якщо шоу зараз транслюється, його можна вибрати і переглянути.

Elysium забезпечує доступ до більшості свого вмісту через піратські потоки. Такі потоки створюють юридичну проблему в певних країнах, де передача з таких джерел заборонена. Через цю юридичну проблему ми не рекомендуємо використовувати аддіон Elysium, а пропонуємо замість цього використовувати офіційний аддон.

Найкраща альтернатива Elysium: TubiTV

Tubi_TV_main

TubiTV надає доступ до великої бібліотеки безкоштовних та легальних телешоу та фільмів. TubiTV пропонує різноманітний вміст від великих студій, таких як Paramount, Lionsgate та MGM. Вміст, доступний через TubiTV, аж ніяк не нудний. Такі заголовки, як Snitch та The Pink Panther 2, можна знайти на TubiTV. Ви також оціните, що деякі назви надаються у форматі HD.

TubiTV доступний на таких пристроях, як Roku, а для Kodi також є доповнення, яке можна отримати в сховищі SuperRepo. Хоча контент на TubiTV не завжди найновіший, ви можете знайти хороший вибір нових фільмів, які щойно покинули театри, пропоновані законно глядачам. Команда TubiTV також проходить додаткову милю в плані курінтування контенту. Такі категорії, як Особливий інтерес дозволяють користувачам переглядати вміст, який він, можливо, не обов’язково шукав, якщо не керувався ним. Інші унікальні категорії, доступні через послугу, включають Не на Netflix, і Високо оцінений на гнилих помідорах. TubiTV також має велику бібліотеку аніме, що містить понад 100 назв.

У цілому служба має кілька тисяч назв кіно- і телешоу, хоча ви не отримаєте всюди однакового вмісту. Як і у більшості потокових сервісів, TubiTV блокує вміст географічно на основі різних ліцензій на потокове передавання вмісту. Однак ви можете обійти ці блоки за допомогою VPN, надаючи доступ до повної світової бібліотеки TubiTV.

Інші альтернативи Elysium

TubiTV – не єдиний варіант, який може заповнити прогалину для Elysium. Наведені нижче варіанти є юридично доступними для користувачів Kodi та пропонують тисячі найменувань фільмів та телешоу.

Youtube

Додаток YouTube Kodi

YouTube є однією з найбільш відомих потокових відеопослуг, особливо для музичних відео. На щастя, в офіційному сховищі Kodi є офіційний додаток Kodi для YouTube.

Кілька YouTube YouTube навіть мають відео-сеанси в прямому ефірі, і навіть існує велика кількість прямих потоків радіо, які можна знайти там, де ведучий грає з великого вибору музики. Зазвичай ці радіо потоки в режимі онлайн 24/7. Багато популярних видів спорту, особливо автоспорт, завантажують вміст для доповнення телевізійних передач. Візьмемо для прикладу офіційний канал YouTube World Rally Championship. Там ви знайдете основні моменти з останніх ралі, а також спеціальний зміст, пов’язаний з легендами спорту. Цей вид діяльності не обмежується лише автоспортом. Для футбольних вболівальників там, на офіційному каналі UEFA YouTube, є багато вмісту для вашого задоволення. Сюди входять прямі трансляції матчів молодіжної ліги УЄФА.

Вімео

Вімео Коді аддон

Хоча Вімео не така популярна в потоковому сервісі, як YouTube, але це все-таки життєздатний варіант. Насправді, порівняно з Youtube, ви побачите, що більший відсоток відео, доступних на Vimeo, виробляється з дуже високою якістю. Користувачі Kodi можуть скористатися бібліотекою Vimeo через цей додаток, який є в офіційному сховищі Kodi. Доступний безкоштовний і платний контент. Однак висока якість контенту не обмежується платним контентом. Погляньте на підбір персоналу Vimeo, і ви отримаєте картину рівня якості, який ведеться по всій Vimeo.

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Потріскувати – це абсолютно безкоштовна послуга відео на замовлення (VOD). Ви не знайдете останні та найкращі фільми та телевізійні програми через Crackle, але є цікавий вміст, доступний через сервіс. Фільми, такі як Людина-павук можна знайти через сервіс, крім телевізійних шоу, таких як Доктор Кен. Завантажте Crack addon з ерачнафобія сховище, щоб отримати доступ до Crackle через Kodi.

Filmon Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn Simple це доповнення, знайдене в офіційному сховищі Kodi, яке надає користувачам доступ до FilmOn TV послуга потокового відео. FilmOn TV має найрізноманітніший контент, включаючи телешоу та канали новин. Безліч безкоштовних варіантів, доступних через FilmOn TV та розширенням FilmOn Simple. Однак, якщо ви хочете отримати доступ до більше вмісту та потоків якості HD, вам потрібно буде розглянути можливість придбання передплати на FilmOn TV.

PS Vue

PS Vue Kodi addon

PS Vue надає Sony. PS Vue – це вже не лише користувачі Playstation, а платний сервіс, що пропонує доступ до великих, добре налагоджених мереж, таких як ESPN, AMC та Turner. Зауважте, що деякий вміст заборонено в певних місцях. Список пакетів підписки можна переглянути на веб-сайті Playstation.

Фінальні думки

У той час як Elysium надає єдину зупинку для фільмів, телевізійних передач та телевізійних каналів в прямому ефірі, врахуйте юридичні ризики перед завантаженням цього додатка. Хоча і незручніше, якби ви з’єднали лише безкоштовні версії альтернативних варіантів, запропонованих вище, ви мали б доступ до досить широкого спектру засобів масової інформації.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map