Kodi addon Animetoon не працює? Чи є виправлення чи альтернативний аддон?

Адіетон Коді аддон


Ваш аддітон Animetoon Kodi не працює? Адотон Animetoon користується популярністю, але, ймовірно, у вас виникнуть проблеми при спробі запуску цього додатка. Нижче ми досліджуємо, чому цей аддон може більше не працювати, та деякі можливі шляхи вирішення та альтернативи, які допоможуть вам отримати аніме та мультфільм, який ви шукаєте..

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом із фондів Kodi. У ньому запущені додатки під назвою “аддони”, які дозволяють користувачам переглядати потокові відео практично з будь-якої точки Інтернету. Його можна встановити на протипожежному телевізорі Amazon або Nvidia Shield, або відкинути на Roku за допомогою телефону Android або iOS.

Kodi іноді звинувачують у онлайн-піратстві. Однак існує багато законних доповнень Kodi, які передають ліцензійний вміст.

Ви завжди повинні використовувати VPN разом із Kodi

Використання Kodi несе певні ризики щодо конфіденційності та безпеки, як і будь-яке інше програмне забезпечення для відео-потоків. З цієї причини користувачі Kodi завжди повинні використовувати VPN під час трансляції.

VPN можуть допомогти захиститись від нападу “посередник”, який виникає, коли хакер перехоплює ваші дані і робить вигляд, що ви є сайтом, з яким ви взаємодієте. Це може допомогти запобігти цій проблемі, оскільки шифрує вхідні та вихідні дані вашого пристрою, роблячи інформацію нечитабельною для будь-кого, окрім наміченої цілі. Крім того, VPN можуть приховати ваше місцезнаходження від потокових сайтів, не дозволяючи їм блокувати вміст залежно від місця проживання.

Однак не всі VPN ефективні. Деякі нападають на конфіденційність користувачів, зберігаючи журнали їх поведінки, не мають серверів у достатній кількості країн, щоб обходити геоблоки, або не мають додатків для популярних телевізійних пристроїв, таких як Amazon Fire Stick.

З цієї причини ми рекомендуємо користувачам Kodi скористатися IPVanish. На відміну від багатьох інших VPN, IPVanish має сервери у понад 60 країнах, не зберігає журналів і має додаток як для Amazon Fire, так і для Nvidia Shield. Це прекрасний інструмент для захисту конфіденційності користувачів Kodi.

ЗНАЧЕННЯ ЗА ЧИТАТИ: Збережіть тут до 60% планів IPVanish.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Що таке аніматор Kodi Addon?

Animetoon – це доповнення, розроблене людиною, яка називає себе «Походженням». Поточна версія розміщена в РЕПО Origin. Однак поточна версія не працює, і невідомо, де можна знайти версію, яка працює за призначенням. Спочатку Animetoon надав посилання на сайти, які пропонували піратські потоки популярних аніме-назв. З використанням Animetoon було доступно багато безкоштовного контенту, і саме тому багатьом користувачам Kodi сподобалось.

Встановлення Animetoon з Origin РЕПО тепер створює повідомлення, де має бути головне меню. Це повідомлення говорить:

“Аддон видалено, видаліть його, будь ласка, видаліть. Через потенційно порушення авторських прав, які деякі засоби масової інформації відкрито отримують в Інтернеті, не варто продовжувати розвиток і потенційно загрожувати життю хобі. Я поважаю рішення тих, хто вирішив продовжувати так, сподіваюся, ви також можете поважати моє “.

Головне меню Ainemetoon

Мабуть, зараз розробник побоюється, що проти нього будуть вжиті судові дії за надання посилань на піратські матеріали. Адотон Animetoon більше не оновлюється, і офіційних робочих копій більше немає.

Ризики конфіденційності та безпеки для програми Animetoon Kodi addon

Можливо, в Інтернеті пливуть старі копії Animetoon, які все ще працюють за призначенням. Однак будь-яка знайдена копія повинна вважатися високим ризиком для безпеки та конфіденційності користувачів, які її встановлюють. Оскільки ці копії не з офіційного репортажу Origin, немає жодного способу дізнатися, чи були вони підроблені та використовуються для встановлення зловмисного програмного забезпечення на комп’ютери користувачів Kodi.

Навіть якби можна було знайти копію, яка, як було доведено, не містить зловмисного програмного забезпечення, навряд чи багато посилань спрацювали б. Такі типи аддонів доводиться регулярно оновлювати, оскільки піратські веб-сайти завжди робляться офлайн, що призводить до мертвих посилань. Оскільки Animetoon останнім часом не оновлювався, навіть копії, які працюють, напевно, не пропонують багато вмісту.

Крім того, відомо, що Animetoon витікає майже виключно з сайтів, які не мають ліцензії. Тож якщо вам подобається аніме, використання Animetoon не заохочує творців цих чудових творів мистецтва продовжувати створювати більше.

З цих причин, ми в Comparitech не рекомендуємо встановлювати Animetoon. Натомість ми рекомендуємо встановити юридичні доповнення, згадані нижче, які добре працюють.

Найкраща альтернатива Animetoon: Crunchyroll

Crunchyroll Коді аддон

Якщо вам подобаються анімаційні серії з субтитрами, Crunchyroll – найкраще місце для їх пошуку. У його каталог входять такі назви як Dragon Ball Super, Стародавня наречена Маги, Один шматок, Чорна конюшина, та багато інших.

Нещодавно Crunchyroll співпрацював з Funimation, виробничою компанією, яка відома тим, що виробляє чудові аніме-DVD з англійською мовою. Через це багато таких самих назв, які доступні у Funimation Now (перелічені нижче), також є у Crunchyroll. У Crunchyroll є версії з субтитрами, а у Funimation – дублюючі. Це партнерство значно розширило кількість назв на Crunchyroll.

На додаток до великого каталогу минулих серій аніме, Crunchyroll також часто робить нові епізоди в той же день, коли вони виходять в Японію..

Crunchyroll коштує $ 6,99 / місяць за преміум-безкоштовну версію послуги. Він пропонує безкоштовну пробну версію протягом перших 7 днів. Він також пропонує базову послугу, що підтримується рекламою, що дозволяє вам безкоштовно дивитися аніме з рекламними роликами. Однак єдиний спосіб зареєструватися на основну послугу, не випробовуючи премію, – це зареєструватися та натиснути кнопку, коли вона запитає інформацію про кредитну карту. Якщо ви зареєструєтеся на основну послугу, ви не зможете використовувати додаток Kodi з нею.

Крім відсутності безкоштовного сервісу, який працює з Kodi, другим головним недоліком Crunchyroll є те, що більша частина його бібліотеки має підзаголовки. Служба налічує близько 80 дубльованих серій, але це невелика кількість порівняно з їх загальною бібліотекою вмісту.

Дізнайтеся, як встановити додаток Crunchyroll Kodi.

Функціонування зараз

Функціоналізація Тепер Коді аддон

Якщо вам подобається аніме, озвучене англійською мовою, Funimation Now – це його місце. За $ 5,99 / місяць Funimation Now дозволяє переглядати величезну бібліотеку минулих серій аніме, включаючи популярні заголовки, такі як Yu Yu Hakusho, Вовчі діти, Ковбой Бебоп, і Казка. Це також дозволяє переглядати серіали нових аніме-серій англійською мовою через 2-4 тижні після того, як вони спочатку виходили в Японію.

Сервіс пропонує безкоштовну, 14-денну пробну версію, якщо ви хочете спробувати її. Якщо ви не хочете платити після цієї дати, ви можете скасувати її та повернутися до основного плану, який дозволяє все ще безкоштовно отримувати доступ до деяких назв. Як і у Crunchyroll, немає ніякого способу підписатися безпосередньо до основного плану, не створивши обліковий запис. Addon Kodim Now addon сумісний як з безкоштовними, так і з преміальними версіями сервісу.

У програмі Funimation Now може залишитися кілька підзаголовків аніме. Але від того, як почалося їхнє партнерство з Crunchyroll, вони повільно видаляють ці назви та зосереджуються виключно на дубляжному вмісті.

Funimation Now знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Пов’язана стаття: Кращі добавки Kodi для аніме, а деякі, яких слід уникати

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – це безкоштовний сайт для кіно та телебачення. Він містить бібліотеку з понад 50 000 назв, включаючи 116 аніме-серій та фільмів. Це має Відбілювач, Ю. Гі О!, Зошит смерті, Макрос Плюс, .рубати // Коріння, та багато інших високо оцінених серій, деяких з яких важко знайти в іншому місці.

Для шанувальників аніме жеребкування телебачення Tubi TV полягає в тому, що для його використання вам не потрібен обліковий запис. Він пропонує безкоштовні аніме, не змушуючи стрибати через купу обручів.

Як і Crunchyroll, телебачення Tubi містить переважно аніме з субтитрами. Тож якщо ви віддаєте перевагу аніме, яке звучали англійською мовою, це може бути не правильною послугою для вас.

Дізнайтеся, як дивитись телевізор Tubi на Kodi.

Вістер

Аніме Viewster

Viewster – ще один безкоштовний веб-сайт з телебачення та фільмів, схожий на Tubi TV. У ньому понад 60 аніме-серій, у тому числі Вбивство Принцеса, Бібліотечні війни, і Половина дракона. Як і Tubi TV, сайт не потребує реєстрації та не пропонує преміум-версію своєї послуги. Під час перегляду колекції Viewster всі знайдені нами аніме підзаголовки.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як встановити Viewster для Kodi

Висновок

Аддіон Animetoon Kodi був популярним способом дивитися аніме через Kodi. Однак поточні версії не працюють, оскільки розробник перестав її оновлювати, а попередні версії становлять загрозу безпеці. Крім того, Animetoon надав неліцензовані потоки, які не сприяли створенню нових аніме. Кращою альтернативою для користувачів Kodi є використання додатка Crunchyroll Kodi для перегляду аніме. Для цього також можна використовувати додатки Funimation, Tubi TV та Viewster.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви можете отримати додаткову інформацію про аддони Kodi. Якщо це так, ви можете ознайомитись з нашим довідником про найкращі аніме Коді адоні, кращі телевізійні додатки Kodi або найкращі додатки, щоб отримати безкоштовні фільми.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map