Як завантажити та встановити Kodi Leia 18.3 на Firestick

Як завантажити та встановити Kodi 18.3 на Firestick

Магазин Amazon пропонує додатки для величезного спектру потокових служб, але відслідковувати покази, у яких мережах може бути складно, плюс деякі програми доступні лише у певних країнах. Kodi спрощує речі, дозволяючи переглядати всі ваші потокові додатки в одному місці та пропонує доступ до служб, яких може не бути в магазині додатків Amazon.

Проблема полягає в тому, що Kodi також не має програми в магазині Amazon. Таким чином, вам доведеться встановити його вручну. Це простіше, ніж це звучить, і займе лише кілька хвилин. Варто зазначити, що вам знадобиться пристрій другого покоління або новіше, тобто поки номер моделі не W87CUN, кроки нижче будуть працювати.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Пам’ятайте: завжди використовуйте VPN разом з Kodi

Незважаючи на те, що ви можете подумати, ваша онлайн-діяльність не є приватною. Насправді, ваш Інтернет-провайдер (ISP), а в деяких випадках навіть уряд, може бачити, що саме ви отримуєте. Після підключення до віртуальної приватної мережі (VPN) ваш Інтернет-трафік зашифрований і не може бути прочитаний. Це не тільки покращує вашу конфіденційність, але й робить меншою ймовірність того, що ваш Інтернет-провайдер перестане стримувати ваше з’єднання для потокової передачі.

Ми рекомендуємо IPVanish: Це швидкісний, легкий сервіс із сильною безпекою, додатки для всіх найпопулярніших платформ, політика без реєстрації та розумні можливості розблокування.

Встановлення Kodi 18.3 на Amazon Firestick: Швидке проходження

Шукаєте швидкий, оглядовий посібник із встановлення Kodi 18.3 на пристроях Amazon Fire? Просто виконайте наведені нижче дії:

  1. Почніть із дозволу інсталяції програм із невідомих джерел, якщо ви ще цього не зробили.
  2. Встановіть додаток Downloader з магазину додатків Amazon.
  3. Введіть “http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-18.3-Leia-armeabi-v7a.apk” (без лапок) у додаток Downloader та натисніть Іди.
  4. Після завершення завантаження встановіть Kodi. Тепер ви готові розпочати трансляцію.

Потрібна трохи більше допомоги? Немає проблем: нижче ми переглянемо вас через процес встановлення Kodi Leia на Firestick або Fire TV покроково.

Як встановити Kodi 18.3 на Firestick / Fire TV

Крок 1. Дозволення встановлення програм із невідомих джерел

Перш ніж ми зможемо встановити Kodi на ваш Firestick або Fire TV, спершу треба включити встановлення програм із невідомих джерел. Цей параметр існує, щоб захистити вас від програм, що переносять зловмисне програмне забезпечення, але оскільки ми будемо отримувати Kodi безпосередньо з офіційного сайту, турбуватися не потрібно. Якщо ви хочете, ви завжди можете знову вимкнути цю опцію, коли встановлено Kodi.

firestick vpn невідомі джерела

На головному екрані натисніть на Налаштування на навігаційній панелі вгорі. Потім перейдіть до пункту Моє пожежне телебачення, потім вибирайте Налаштування виробника у наступному меню. Звідси просто натисніть на Додатки з невідомих джерел. Примітка. У кількох інших посібниках рекомендується також ввімкнути налагодження ADB, але це не потрібно, якщо ви не плануєте ручну передачу файлів з ПК на ваш Fire TV / Firestick.

Крок 2: Встановлення програми Downloader

Найпростіший спосіб встановити додатки, яких немає в магазині Amazon, це за допомогою програми Downloader. Ця програма дозволяє завантажувати потрібний файл .APK безпосередньо, уникаючи необхідності віддалено підключитися до Firestick або використовувати незграбний веб-браузер.

firestick vpn завантажувач

Якщо на пульті дистанційного керування є кнопка мікрофона, ви можете просто утримувати цю клавішу і сказати “Завантажувач”, щоб перейти безпосередньо до неї. В іншому випадку вам доведеться повернутися на головний екран і натиснути ліворуч на пульті дистанційного керування, щоб відкрити вікно пошуку. Тепер наберіть “Завантажувач” (без лапок) і натисніть кнопку Пошук. Коли ви готові, натисніть на Встановити кнопку, щоб розпочати завантаження програми.

Крок 3: Встановлення Kodi Leia 18.3 за допомогою програми Downloader

Ніколи не завантажуйте файли .APK з сторонніх хостів. Іноді зловмисні треті сторони перепаковують законні програми зі зловмисним програмним забезпеченням та завантажують їх, намагаючись обманути людей заразити їх власні системи. Більшість авторитетних сервісів пропонують пряме завантаження .APK на свій веб-сайт, тому не потрібно використовувати інші джерела.

Додаток Downloader досить зрозумілий: ви просто вводите веб-адресу файлу, який хочете завантажити та натиснути Іди. Однією з найкращих речей про Downloader є її універсальність; він дозволяє встановлювати не тільки Kodi, а будь-який 32-розрядний додаток, який вам подобається. Для початку натисніть на адресний рядок і введіть наступну адресу (знову ж таки, без лапок) і натисніть на Іди кнопка:

“Http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-18.3-Leia-armeabi-v7a.apk”

Тепер Kodi почне завантаження, і як тільки це буде зроблено, ви побачите список дозволів, які потрібно запустити додатку. Якщо все здається вам на борту, натисніть Встановити.

Крок 4: Використання та налаштування Kodi

Насправді потрібна дуже мала конфігурація, оскільки Kodi добре працює з Firestick. Однак ви, швидше за все, захочете встановити деякі додаткові сховища та аддони Kodi. Ми також рекомендуємо встановити інструмент Indigo, оскільки це не тільки полегшує виконання рутинного обслуговування, але також дозволяє встановлювати додатки безпосередньо з Github, а не завантажувати поштові файли та знаходити їх пізніше у файловій системі Firestick.

Чи можу я потрапити в проблеми з використанням Kodi?

Kodi не є суттєво незаконним. Адже це просто програма для медіа-центру. Однак програмне забезпечення було націлене несправедливо через невелику підгрупу розробників, які створюють додатки, які дозволяють користувачам вільно передавати ліцензійний вміст. Якщо ви використовуєте лише офіційні доповнення, немає жодних причин, чому ви не втручаєтесь.

Тож як можна визначити, чи є аддон офіційним чи ні? Якщо вам доведеться увійти, якщо ім’я аддона – це лише назва потокової служби або якщо він пропонує лише вміст з однієї мережі, є хороший шанс, що ви використовуєте офіційний додаток.

З іншого боку, якщо аддон вимагає запропонувати десятки преміальних телевізійних каналів або нещодавно випущених фільмів, це майже напевно неліцензовано. Сторонні потоки, як правило, дуже низької якості, і коли ви вважаєте, що неофіційні аддони швидше будуть викрадені (як ми бачили, що це відбувається з MetalKettle та 13Clowns), стає зрозуміло, що використовувати неліцензовані аддони просто не варто.

Як оновити Kodi на Amazon Firestick або Fire TV

На жаль, немає ніякого способу автоматичного оновлення завантажених програм. Однак встановити нову версію Kodi досить швидко та просто. По-перше, нам доведеться повністю видалити Kodi. Для цього натисніть кнопку меню на пульті дистанційного керування та натисніть кнопку до, доки Ваші програми та канали З’являється рядок. Клацніть на Бачити все і прокручуйте список, поки не знайдете Kodi. Тепер просто наведіть на неї курсор миші, натисніть кнопку меню та виберіть Видалити.

Далі нам знадобиться .APK-адреса для останньої версії Kodi. Щоб дізнатися це, відвідайте https://kodi.tv/download на іншому пристрої та натисніть на значок Android, оскільки в ньому використовуються пристрої Fire TV. Тепер правою кнопкою миші клацніть на ARMV7A (32-бітний) кнопку та виберіть Скопіюйте адресу посилання (формулювання може дещо відрізнятися залежно від того, який браузер ви використовуєте). Вставте цю адресу кудись і введіть її в адресний рядок у програмі завантажувача Firestick або Fire TV.

Все-таки загубили? Перегляньте наш посібник з Kodi 18.3  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me