Як встановити VPN на Kodi

Як встановити VPN на Kodi


Ви завжди повинні використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN), коли використовуєте Kodi для передачі вмісту. Однак іноді це простіше сказати, ніж зробити, особливо якщо ви не чудово користуєтеся комп’ютерами.

Крім того, навколо VPN існує багато дезінформації. Чомусь вони вважаються підозрілими, хоча є багато законних причин, якими людина користується. У цій статті ми пояснимо, що таке VPN та як вони працюють, а також покажемо, як встановити та налаштувати VPN для Kodi.

Що таке VPN?

По суті, VPN – це лише мережа серверів, які розповсюджуються по всьому світу. Після підключення до одного з цих серверів кожен фрагмент інформації, що надсилається на комп’ютер і з нього, шифрується. Тільки люди, які знають, що ви робите, – це ви, а часом – і ваш постачальник VPN.

Більшість поважних постачальників VPN не зберігають журналів вашої діяльності. Можливо, ви чули, як люди відстежують IP-адресу свого комп’ютера. Це тому, що кожного разу, коли ви відвідуєте веб-сайт, власник веб-сайту та ваш Інтернет-провайдер (ISP) роблять це на замітку. Якщо веб-сайт зламаний або запитується про його журнали відвідувачів, кожен може скористатися інструментом відстеження IP-адреси, щоб дізнатися інформацію про вас.

VPN не дозволяє вам відстежувати, ховаючи реальну IP-адресу і надати вам тимчасовий. Деякі навіть дозволяють автоматично змінювати IP-адреси через встановлений період часу, щоб ще більше зменшити ризики.

Звичайно, VPN не є непогрішними. Вони не можуть захистити вас від будь-якого зловмисного програмного забезпечення, яке ви ненавмисно завантажуєте, але для щоденного користувача вони забезпечують рівень конфіденційності та безпеки, який не робить жоден великий провайдер.

Навіщо використовувати VPN?

Всі адоні Kodi можуть бути викрадені, незалежно від того, офіційний він чи ні. Хоча офіційні доповнення зазвичай створюються за допомогою жорстких заходів перевірки, сторонні доповнення зазвичай не є. Це означає, що може бути більше невловимих уразливостей, які зловмисник може використати, щоб отримати контроль над своїм комп’ютером.

Оскільки Інтернет-провайдери не шифрують дані своїх клієнтів, хтось перехопить ваш мережевий трафік досить легко, використовуючи атаку “Людина в середині” (MitM). Якби це сталося, зловмисник отримав би доступ до всієї вашої історії перегляду. Вони можуть навіть змусити вас завантажувати шкідливі сценарії, які дозволяють їм дистанційно керувати вашим комп’ютером. VPN шифрує ваш трафік і робить ці атаки марними.

Загальновідомо, що Інтернет-провайдери обмежують швидкість мережі своїх клієнтів. Це, як правило, призначене для відсторонення потокового відео в мережі. За допомогою VPN ваш інтернет-трафік прихований від вашого провайдера. Оскільки вони не можуть виявити, що ви переглядаєте відео, менше шансів зменшити швидкість вашої мережі. Це навіть може допомогти запобігти надмірній буферизації, одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються користувачі Kodi.

Деякі країни (наприклад, Китай) обмежують веб-сайти, які можуть відвідувати їх громадяни. VPN дозволяє своїм користувачам підключатися до сервера в іншій країні, минаючи будь-які урядові веб-фільтри в домашній країні користувача..

Ця ж функція дозволяє обійти обмеження щодо географічного вмісту, тому VPN-програми чудово підходять для користувачів Kodi. Наприклад, якщо є телешоу, доступне лише людям в Австралії, ви можете отримати доступ до нього, просто підключивши свою VPN до австралійського сервера.

Який VPN ви повинні використовувати?

Можна вибрати кілька різних VPN-сервісів, але часто важко сказати, що найкраще підходити для певної задачі. Наприклад, деякі VPN найбільше цінують конфіденційність, а інші зосереджуються на забезпеченні якнайшвидшого з’єднання.

Існує також декілька додатків Kodi, які дозволяють встановлювати VPN безпосередньо. Однак, ці аддони часто вимагають встановлення додаткового програмного забезпечення з гіршою підтримкою міжплатформової платформи, ніж традиційна служба VPN.

Крім того, ці додатки, як правило, знаходяться у маловідомих сховищах, що ускладнює пошук актуальної інформації про статус репо. Крім того, кожен встановлений вами додаток збільшує ймовірність того, що зловмисник порушить один із них. VPN повинен підвищити безпеку вашої системи, а не знижувати її. З цієї причини рекомендуємо використовувати зовнішній VPN замість виділеного Kodi.

Щоб вирішити, який VPN підходить саме вам, ми написали посібник з кращих VPN-сервісів 2019. Для кожного бюджету є щось, і кожна VPN всебічно розглядається у власній статті.

У наступних посібниках з установки ми будемо використовувати IPVanish. Це один з найкращих VPN для Kodi та працює з усіма тестованими нами надбудовами. Крім того, оскільки IPVanish підтримує власні сервери та інфраструктуру, він пропонує більш високу швидкість і надійніші з’єднання, ніж багато хто з конкурентів.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Встановлення VPN на ПК

Якщо ви використовуєте Kodi на традиційному ПК, процес встановлення досить простий. Перший крок – зареєструватися в акаунті у постачальника VPN. Далі просто відвідайте веб-сайт вашого VPN та завантажте відповідну версію програмного забезпечення для вашої операційної системи. Встановіть IPVanish на Kodi

Для користувачів Windows, Mac та Chromebook налаштування дуже просте. Після завантаження програмного забезпечення встановіть його та увійдіть у систему з адресою електронної пошти та паролем, які ви використовували для реєстрації. Тепер ви зможете вибрати країну, до серверів якої ви хочете підключитися. Залишилося лише підключитися до VPN – в IPVanish ви можете це зробити, натиснувши на Вимкнено або Підключення кнопки.

Як підключити Kodi до VPN

У Linux все складніше. Ви фактично не завантажуєте інсталятор – скоріше все налаштовано за допомогою командного рядка. Це тому, що вам доведеться підключитися до VPN за допомогою протоколів PPTP або OpenVPN. Хороша новина полягає в тому, що це звучить складніше, ніж є насправді.

Більшість VPN матимуть докладний покроковий посібник, як це зробити, але ви повинні знати, що кожен постачальник VPN матиме свої власні файли конфігурації. Це означає, що ви не можете просто слідувати загальному посібнику, оскільки у вас не буде доступу до правильних файлів.

Весь процес налаштування повинен зайняти лише кілька хвилин, і коли це буде неприємність, коли ви правильно налаштували його, вам не доведеться робити це знову.

Встановлення VPN на Android або iOS

У більшості популярних VPN буде додаток, який можна встановити на телефон, планшет або смарт-телевізор. Спочатку з’ясуйте, чи пропонує ваш постачальник VPN цю послугу. У такому разі знайдіть назву програми в магазині Google Play або в магазині додатків iOS та завантажте її. Як тільки це буде зроблено, відкрийте його та увійдіть у систему з реквізитами свого VPN.

Звідси вибирається сервер, до якого ви хочете підключитися, і натискаєте його Підключення кнопка.

Хоча в цих магазинах додатків є безкоштовні послуги VPN, ми наполегливо не рекомендуємо їх використовувати. Деякі з них раніше були виявлено, що містить зловмисне програмне забезпечення і, можливо, зробить ваш перегляд менш захищеним.

Встановлення VPN на Raspberry Pi

Ви навіть можете встановити VPN на “достатньо операційних системах”, таких як LibreELEC або OpenELEC. Встановлення VPN на Raspberry Pi дуже схоже на встановлення його в Linux, але тут передбачено менше кроків. По-перше, вам доведеться встановити OpenVPN. Це можна зробити, увійшовши в підвищений рахунок, підключившись до Інтернету, відкривши командний термінал і ввівши наступне:

Sudo apt-install openvpn

Sudo update-rc.d -f openvpn видалити

Далі вам доведеться створити папку спеціально для файлів VPN. Цій папці можна назвати все, що завгодно, але в нашому прикладі це “myvpnfoldername”. У терміналі введіть:

Mkdir / home / myvpnfoldername

Cd / home / myvpnfoldername

Ці команди створюють папку і відкривають її. Ви майже закінчили. Потім завантажте файли конфігурації VPN. Ваш VPN повинен зазначити, де їх знайти у своєму посібнику з установки Linux. Для IPVanish ці файли доступні тут.

Помістіть ці файли у створену вами папку. Файли .ovpn, які ви тільки що завантажили, дозволяють вам підключитися до певного сервера. Ви використовуватимете їх для перемикання між серверами, а не вибору зі спадного меню, як у версіях програмного забезпечення Windows або Mac.

Останнім кроком є ​​повернення до терміналу і введіть «sudo openvpn –config», а потім ім’я файлу конфігурації для сервера, до якого ви хочете підключитися. Наприклад:

Sudo openvpn –config ipvanish-AT-Vienna-vie-c01.ovpn

Вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль IPVanish, і як тільки ви це зробите, ви готові до роботи. Ви можете перевірити, чи все встановлено правильно, відвідавши веб-сайт відстеження IP-адреси та побачивши, чи відображається ваше фактичне місцеположення чи місце обраного вами сервера..

Встановлення VPN на телевізорі Amazon Fire Stick / Fire

Хороша новина для клієнтів IPVanish – це те, що цей VPN дуже легко встановити на другому поколінні Amazon Fire Stick або Fire TV. Багато популярних VPN, включаючи IPVanish, включені в магазин додатків Amazon. Встановити їх настільки ж просто, як починати на головному екрані та вибирати наступні параметри:

Програми>Категорії>Комунальні послуги>IPVanish VPN>Отримайте.

Після завантаження програми відкрийте його та ввійдіть у систему за допомогою своїх облікових даних IPVanish. Потім ви можете вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися зі спадного списку. Як тільки ти вдариш Підключення, ви можете безпечно переглядати Kodi до вмісту серця.

Якщо у вашому VPN немає додатка Firestick, не хвилюйтеся. Можна встановити версії Android інших служб VPN, однак це зажадає додаткових робіт. Ми це детально висвітлювали в нашому всебічному посібнику з використання VPN на Fire Stick або Fire TV.

VPN не такі складні та загадкові, як можуть здатися. Все, що вони роблять, – це зберігати вашу інтернет-діяльність та IP-адресу прихованими від тих, хто намагатиметься поставити під загрозу вашу систему, заблокувати ваш доступ до потрібного вмісту або провайдерів, які намагаються обмежте швидкість вашої мережі.

Частиною масової привабливості Коді є його універсальність. Його можна встановити на величезному наборі різних пристроїв, включаючи Amazon Firestick, Amazon Fire TV, Raspberry Pi, iPhone, Roku, Apple TV та ПК. Сьогодні ми показали, що вам не потрібно технічно обдаровуватись, щоб встановити VPN, і що, швидше за все, буде доступна відповідна послуга незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь. Простіше кажучи, не потрібно переглядати Інтернет чи користуватися Kodi без захисту.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map