Як встановити VPN на Android TV box або Kodi Box

Android Line від Rob Bulmahn, CC BY 2.0


Kodi – це безкоштовний програмний пакет з відкритим кодом, який дозволяє швидко та легко налаштувати домашній медіа-центр. Це неймовірно універсальний, здатний працювати на різних пристроях, включаючи ПК, флешку, iPhone, Roku, Apple TV, Raspberry Pi, Amazon Fire TV та Firestick. Ця універсальність і простота налаштування призвели до того, що обладнання з проданими попередньо налаштованими установками Kodi (відомими як коді Kodi).

Хоча ці поля прості в налаштуванні, вони автоматично не зберігають звички перегляду. Сьогодні ми покажемо вам, як встановити віртуальну приватну мережу (VPN) на свій Android TV або поле Kodi. Це дозволить вам звільнитись від зовнішніх перешкод.

Однак, з негативною увагою преси Kodi, і справді більшість неортодоксальних потокових пристроїв отримують останнім часом, багато людей припускають, що це програмне забезпечення не є законним для використання. Правда полягає в тому, що, хоча коробки для телевізорів Kodi та Android повністю законні, деякі сторонні плагіни забезпечують необмежений доступ до ліцензованого вмісту. Ми рекомендуємо нашим читачам вивчити закони своєї країни щодо трансляції, перш ніж намагатися використовувати коді або телевізійні скриньки Android.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Який VPN ви повинні використовувати?

Не кожен VPN створюється рівним. Деякі використовують більш сильне шифрування, ніж інші, деякі не зберігають журналів вашої історії інтернет-трафіку, а деякі пишаються високою швидкістю мережі..

Ми не рекомендуємо використовувати безкоштовну VPN. Дехто, як відомо, використовує тіньові методи заробляння грошей – від продажу своїх даних третім особам або ще гірше, продажу вашої пропускної здатності та потенційного впливу на кібератаки. Раніше в кількох популярних безкоштовних VPN-магазинах у магазині Google Play було виявлено зловмисне програмне забезпечення, тому радимо ретельно вивчити VPN, перш ніж встановлювати його..

Є кілька додатків Kodi, які дозволяють встановлювати VPN безпосередньо. Однак вони мають декілька власних проблем. По-перше, вони захищають вас лише у Kodi та не анонімують трафік від інших програм. По-друге, вони вимагають встановити додаткове програмне забезпечення, яке може бути не просто доступним на Android.

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Ми рекомендуємо IPVanish. Це недорогий VPN, який працює з кожним додатком Kodi, який ми коли-небудь тестували, і постачається з спеціалізованим додатком для Android. У ньому також є спеціалізований додаток для телевізорів Amazon Firestick і Fire TV, тому це одне з найпростіших для встановлення на пристроях Android.

На відміну від більшості VPN-сервісів, IPVanish володіє своїми серверами прямо. Це дозволяє йому забезпечувати стабільно високі швидкості, які вам потрібно буде насолоджуватися потоковою передачею на Kodi або Android TV. IPVanish також дуже високо цінує конфіденційність своїх клієнтів і не зберігає журнали вашої історії переглядів.

Швидке, безпечне випаровування: IPVanish – це швидкий, захищений від безпеки VPN з більш ніж 1300 серверами в 60+ країнах. Він не зберігає журналів, має добру можливість розблокування та дозволяє до 10 одночасних з’єднань. Існує також 7-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Як встановити VPN на телевізорі Android або коді Kodi

Наразі не існує простого та ефективного способу встановлення VPN безпосередньо з Kodi. Однак захистити свій пристрій досить просто, якщо у вас є одна з популярних VPN-служб. Ми розглянули деякі найкращі VPN для Kodi в 2019 році, і якщо у вас її ще немає, ми впевнені, що ця стаття може допомогти вам знайти VPN, що відповідає вашим вимогам.

Після того, як ви зареєструвались у службі VPN, встановити її буде просто. Почніть з магазину Google Play на Android TV або коді Kodi. Шукайте VPN, переконайтесь, що будь-які результати законні, а потім встановіть його.

Встановлення VPN на Android Крок 1

Потім вам буде запропоновано адресу електронної пошти та пароль вашого облікового запису VPN. Введіть ці дані, і ви перейдете на сторінку, де ви зможете вибрати, який сервер використовувати.

Встановлення VPN на Android крок 2

Звідси ви можете вибрати країну чи місто, в якому ви хочете підключитися до сервера. Ви також можете підключитися до певного сервера або залежно від того, що є найкращим на даний момент. Вибравши місцеположення, натисніть кнопку із написом Підключення. Це все – весь ваш інтернет-трафік на цьому пристрої зашифрований і не може читати сторонніми сторонами.

Вам не потрібно жертвувати своєю конфіденційністю лише тому, що ви вирішили використовувати попередньо налаштований коді або Android TV box. Тепер, коли ви знаєте, як ви можете підключити свій пристрій до VPN та переглядати медіа безперешкодно без загрози прослуховування та затухання провайдера. Що ще важливіше, ви можете передавати потік, не турбуючись про те, що люди намагаються використовувати ваші дані для особистої вигоди.

Що таке VPN?

По суті, VPN переносить весь ваш мережевий трафік через зашифрований тунель на сервер десь у світі. Підключившись, жоден спосіб, крім вас та вашого постачальника VPN, не зможе знати, які сайти ви відвідуєте, файли, які ви завантажуєте, чи вміст ваших повідомлень. Оскільки постачальники послуг Інтернету (ISP) не шифрують трафік своїх клієнтів, ваш трафік значно безпечніший при використанні VPN.

Ваша IP-адреса може виявити дивовижну кількість особистої інформації, наприклад, у якому місті ви живете та хто ваш провайдер. Однак VPN захищають вас, призначаючи вам іншу тимчасову IP-адресу. Деякі служби беруть цю концепцію ще більше і дозволяють автоматично змінювати IP-адресу через рівні проміжки часу.

Навіщо використовувати VPN?

Для підвищення безпеки в Інтернеті

Існує техніка, що хакери використовують під назвою атака “Людина в середині” (MitM). Це дозволяє їм перехоплювати весь вхідний та вихідний трафік з вашого пристрою. Сюди входить така інформація, як історія пошуку та облікові дані. Можливо, вони могли навіть встановити на ваш пристрій зловмисне програмне забезпечення, яке може заразити інші комп’ютери у вашій домашній мережі.

Хороший VPN попереджує запобігання подібного типу нападу, але навіть якщо ваше поле Kodi порушено, зловмисник не зможе прочитати зашифровані звіти про трафік. Навіть із дуже потужною системою такого роду шифрування знадобиться кілька тисяч років, щоб зламати.

Щоб уникнути дроселювання ISP

Однак хакери не єдині, хто цікавиться вашим інтернет-трафіком. Деякі з найбільших світових провайдерів спіймали обмеження швидкості в Інтернеті своїх клієнтів, що платять, намагаючись відмовити їх від трансляції відео в Інтернеті. Це велика частина того, що підживлює дискусію щодо нейтральності мережі – немає причини, чому провайдери повинні мати можливість вирішувати, як ви проводите свій час.

Ваш Інтернет-провайдер буде знати, що ви підключились до VPN. Однак вони не можуть сказати, що ви робите на певному веб-сайті, що ускладнює виправдання швидкості. Оскільки ваша швидкість не обмежена, відео з меншою ймовірністю заїкається або буферизується протягом тривалого періоду часу. У зв’язку з цим VPN може фактично покращити ваш досвід перегляду Kodi.

Щоб обійти веб-фільтрування

Багато країн обмежують доступ до певних веб-сайтів. Це може бути зроблено для обмеження доступу до певних видів шкідливих матеріалів, але в таких країнах, як Єгипет, воно також використовується для того, щоб громадяни не могли читати новини, які показують уряд у поганому світлі. Оскільки VPN дозволяє своїм користувачам підключатися до серверів в іншій країні, його можна використовувати для обходу всіх блоків урядових веб-сайтів у місцезнаходження користувача.

VPN також можна використовувати для доступу до вмісту з обмеженим географічним вмістом, фактично не перебуваючи в потрібному місці. Щоб отримати доступ до вмісту, призначеного лише для Великобританії, потрібно підключитися до одного з серверів VPN у Великобританії.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map