Як встановити та використовувати додаток Chappa’ai Kodi

встановити chappa'ai

Якщо у вас встановлено багато різних аддонів Kodi, може бути важко відслідковувати, які фільми та шоу доступні, які додатки. Ось тут корисний аддон Чаппаї Коді. Chappa’ai дозволяє здійснювати пошук декількох аддонів одночасно та впорядковує вміст своїх додатків на основі таких категорій, як “найкращий рейтинг”, “найпопулярніший”, “популярний” та інші.

У цій статті буде роз’яснено, як встановити та використовувати додаток Chappa’ai Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – це програмне забезпечення для медіаплеєра від фонду Kodi. Це безкоштовно завантажити та встановити. Kodi дозволяє користувачам відтворювати відео або музику, що зберігається на їх пристроях. Він також запускає “доповнення”, які можна використовувати для передачі вмісту з Інтернету.

Оскільки Kodi не використовує флеш-плеєри на основі браузера для передачі вмісту, його можна використовувати для обходу реклами на безкоштовних веб-сайтах. Це зробило його популярним у “розрізів шнурів”, які люблять дивитись телебачення в Інтернеті за допомогою Amazon Fire Stick, Nvidia Shield або Apple TV. Kodi також можна встановити на телефони Android або планшети Android, iPhone та iPad, ПК з Windows, Mac або Linux.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом з Kodi

Кожного разу, коли ви передаєте відео за допомогою Kodi, ви завжди повинні використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність. Багато сайтів потокового відео хочуть знати, де ви знаходитесь, тому вони можуть заблокувати перегляд вмісту, якщо ви живете за межами певної місцевості. Використання VPN не дозволяє їм знати цю інформацію.

Використання VPN також не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру знати, що ви передаєте відео. Це часто заважає їм зменшити швидкість вашого Інтернету. Окрім того, VPN може допомогти захистити вас від атак хакерів середнього рівня.

Не всі VPN хороші для користувачів Kodi. Багато хто веде журнали активності користувачів, створюючи нові проблеми конфіденційності та перемагаючи мету мати VPN в першу чергу. Більшість VPN не мають додатків для популярних пристроїв, на яких працює Kodi. Усі VPN трохи сповільнить ваш зв’язок, але деякі занадто повільні для відтворення відео високої якості HD, що користувачі Kodi звикли.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish користувачам Kodi. Це сувора політика щодо збереження журналів і відтворює 1080p відео без буферизації в наших тестах. Крім того, IPVanish має вбудований додаток для двох найпопулярніших телевізійних пристроїв у спільноті Kodi: Amazon Fire Stick та Nvidia Shield.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як встановити додаток Chappa’ai Kodi

Аддон Чаппаі Коді є частиною Blamo Repo. Є два способи його встановити. Перший і найпростіший метод – використовувати веб-браузер для завантаження zip-файлу Blamo repo. Другий метод – додати URL-адресу Blamo repo як джерело та встановити файл безпосередньо з Kodi. Цей другий метод корисний, якщо на вашому телевізійному пристрої немає веб-браузера. Ось як встановити додаток Chappa’ai Kodi за допомогою будь-якого способу.

Примітка: Аддон Chappaai Kodi – це просто утиліта, яка дозволяє користувачам організовувати вміст, наданий іншими аддонами. Отже, Чаппаай сам не може використовуватися для порушення авторських прав. Однак репортаж Blamo надає деякі доповнення Kodi, що містять посилання на потоки, що порушують авторські права, включаючи Нептун, що піднімається, Плаценту та SportsDevil. Ми не рекомендуємо встановлювати ці додатки.

Як встановити додаток Chappa’ai Kodi на пристрій, який має веб-браузер

Відкрийте веб-переглядач та перейдіть до офіційного URL-адреси Blamo repo: http://repo.mrblamo.xyz/

Клацніть останній поштовий файл для blamo repo. Він повинен мати назву, яка виглядає приблизно так сховище.blamo-x.x.x.zip. Запам’ятайте, де ви зберігаєте цей файл

У головному меню Коді натисніть кнопку значок шестірні дістатися до налаштування меню

Значок шестерні Kodi

Виберіть налаштування системи

Налаштування системи Kodi

Наведіть курсор на аддони відбір

Додатки до налаштувань системи Kodi

Перевірте, чи є слайдер для Невідомі джерела увімкнено. Якщо ні, натисніть, щоб увімкнути це

Kodi 17 дозволяють невідомі джерела

Поверніться до головного меню Kodi та виберіть аддони

Коді адонсони

Клацніть на інсталятор пакета значок, схожий на відкритий ящик

Піктограма відкритого поля Kodi

Виберіть встановити з zip-файлу

Установити Kodi з zip-файлу

Перейдіть до місця, де ви зберегли файл, та натисніть, щоб встановити Blamo repo

blamo repo zip-файл

Після встановлення репо виберіть встановити з сховища

Kodi_17_Krypton_addons_install_from_repository_Comparitech

Виберіть Blamo repo

blamo repo

Виберіть відеододатки

blamo repo video addons

Клацніть Chappa’ai

виберіть chappa'ai kodi аддон

Натисніть «Встановити». Аддон Chappaai Kodi повинен встановитись протягом декількох секунд

встановити chappa'ai

chappa'ai addon встановлений

Як встановити додаток Chappa’ai Kodi без веб-браузера

Якщо ви цього ще не зробили, увімкніть невідомі джерела, натиснувши на значок шестірні, слідом за ним системні налаштування → аддони → невідомі джерела

Поверніться до меню налаштувань і натисніть файловий менеджер

Файловий менеджер Kodi 17

Виберіть додати джерело

Kodi вибрати додати джерело

Клацніть

Kodi додати вихідний шлях вводу

У полі, де написано “Введіть шляхи чи перегляньте місця медіа”, введіть http://repo.mrblamo.xyz/ (введіть це саме так, як воно з’явилося або воно не працюватиме)

Клацніть добре

додати джерело містер бламо

Виберіть поле нижче, де написано “Введіть назву для цього медіа-джерела”

додати джерело mr blamo 2

Тип Blamo repo або якесь інше ім’я, яке ви запам’ятаєте

Клацніть добре знову

додати джерело mr blamo 3

Поверніться до головного меню Kodi та натисніть addons → програма встановлення пакета (піктограма відкритого вікна) → встановити з zip-файлу

Клацніть Blamo repo (або ім’я, яке ви дали цьому джерелу) зі списку джерел

вибрати джерело blamo repo

Виберіть останній файл для репо Blamo. Назва повинна бути чимось на кшталт сховище.blamo-x.x.x.zip. Репо Blamo має встановитись протягом декількох секунд

виберіть поштовий файл blamo

Виберіть встановити з сховища → Blamo repo → відеодоповнення → Chappa’ai

Клацніть встановити. Аддон Chappaai Kodi повинен встановитись протягом декількох секунд

встановити chappa'ai

chappa'ai addon встановлений

Дивись також: Як виправити буферизацію Kodi на Amazon Fire Stick

Як налаштувати додаток Chappa’ai Kodi

Перш ніж використовувати Chappa’ai, вам потрібно буде налаштувати його. Спочатку клацніть правою кнопкою миші додаток Чаппаі Коді на головному екрані. Це відкриє контекстне меню аддона. По-друге, натисніть налаштування щоб відкрити меню конфігурації.

Налаштування Chappa'ai

Після відкриття меню конфігурації натисніть включити всіх гравців. Потім знову відкрийте меню налаштувань і перейдіть до пункту повторне загальне налаштування. Клацніть цей вибір. Можливо, ви побачите повідомлення, яке запитує, чи хочете ви видалити всіх існуючих плеєрів. Якщо так, натисніть так. Це все, що вам потрібно зробити, щоб дозволити вам переглядати вміст додатка через Чаппу.

Chappa'ai видаляє існуючих гравців

Ви можете використовувати Trakt для перегляду всіх фільмів і шоу, які ви переглядаєте, та надання рекомендацій на основі ваших звичок перегляду. Якщо ви хочете інтегрувати цю послугу з Chappa’ai, відкрийте додаток і виберіть списки відтворення → дивіться свої списки відтворення. Вам буде запропоновано підтвердити автентифікацію вашого пристрою, перейшовши на веб-сайт Trakt, ввівши код і ввійти в систему, використовуючи своє ім’я та пароль Trakt.

Ви також можете зв’язати свій акаунт Last.fm з Chappa’ai, що полегшує перегляд музики. Для цього спочатку створіть обліковий запис API, заповнивши цю форму: https://www.last.fm/api/account/create. Ви отримаєте ключ, який ви зможете вирізати і вставити в додаток Чаппаі Коді аддона налаштування меню, під користувальницький → LastFM API Key.

chappa'ai налаштування lastFM

Пов’язана стаття: Індиго Коді аддон, як його встановити та навіщо використовувати його

Як користуватися додатком Chappa’ai Kodi

Щойно ви правильно налаштували Chappaai, його просто використовувати. Клацніть аддон, щоб відкрити його головне меню. Ваша бібліотека організована в такі категорії: фільми, ТВ-шоу, музику, Телеканали, і списки відтворення. Також є можливість введіть рядок пошуку, що дозволяє шукати всі сумісні додатки.

головне меню chappa'ai

Якщо натиснути певну категорію, з’явиться список підкатегорій, в тому числі популярний і високо оцінений відповідно до themoviedb.org (TMDb), найбільше грали, найбільш дивився, популярний, і тенденція в Trakt та інших категоріях, використовуючи власний обліковий запис Trakt.

меню фільмів chappa'ai

Щоб відтворити певний фільм, шоу чи пісню, перегляньте категорії, поки не знайдете медіа, який хочете відтворити, а потім натисніть, щоб розпочати відтворення. Це все, що стосується використання додатка Chappa’ai Kodi.

Дивись також: Як встановити скіни Kodi та найкращі у використанні

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей посібник з додатком Chappa’ai Kodi. Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як знайти безпечні та законні доповнення Kodi, ознайомтеся з нашими іншими посібниками, серед яких найкращі додатки Kodi для телебачення в прямому ефірі, як встановити YouTube для Kodi та як дивитися спорт на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me