Як встановити та використовувати аддоні PAC-12 Kodi

PAC-12 Kodi addonЯкщо ви фанат коледжу з футболу, баскетболу, футболу, волейболу та інших спортивних видів коледжу, вам варто подумати про встановлення додатка PAC-12 Kodi. Додаток Pac-12 Kodi надає вам доступ до семи онлайн-телеканалів, повністю присвячених легкій атлетиці коледжу.

Як випливає з назви, цей додаток розповсюджує ігри для команд з конференції PAC-12, у тому числі з Арізони, Каліфорнії, Колорадо, Орегону, Юти та Вашингтона.

У цій статті буде роз’яснено, як встановити та використовувати додаток PAC-12 для Kodi. Це також запропонує додаткові додатки, які ви можете використовувати для перегляду спортивних занять у коледжі.

Kodi – це програмне забезпечення для потокового медіа-плеєру, яке безкоштовно завантажувати. Його можна встановити на Amazon FireStick або віддзеркалити до Roku за допомогою телефону Android або iOS. Його також можна встановити на ПК або Mac.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як почати використовувати Kodi

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Потокове відео завжди несе в собі конфіденційність та безпеку, і Kodi не є винятком із цього. Якщо Інтернет-провайдер знає, що користувач передає відео з веб-сайту, який використовує велику пропускну здатність, це може уповільнити швидкість користувача, внаслідок чого відео не відтворюється належним чином. Деякі веб-сайти, що транслюються, також обмежать доступ користувача до вмісту залежно від його місцезнаходження.

Через ці проблеми користувачі Kodi завжди повинні використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN), коли вони дивляться телепередачі чи фільми в Інтернеті. VPN захищає вашу конфіденційність, шифруючи дані, надіслані між вами та постачальником послуг потокового відео. Це не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру зменшити вашу швидкість на основі веб-сайтів, які ви вибрали, і не дозволяє вашому постачальнику потокового відео знати ваше місцезнаходження.

VPN також може допомогти користувачам обійти обмеження щодо географічного вмісту. Для аддону PAC-12 Kodi існують деякі обмеження щодо географічного вмісту. VPN може допомогти вам повною мірою використовувати цей аддон.

На жаль, багато VPN не дуже ефективні. Деякі ведуть журнали того, що роблять користувачі, створюючи новий ризик конфіденційності, який раніше не існував. Інші занадто повільні для обробки відео з високою роздільною здатністю. Інші ж важко встановити.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Він має сервери в більш ніж 60 країнах, підтримуючи високу швидкість, щоб користувачі могли без перешкод переглядати свої відео. У ньому є додаток для Amazon Firestick і Nvidia Shield. Він також має сувору політику “без журналів”.

ЗНАЧЕННЯ ЧИТАТИ: Економте 60% на IPVanish

Хоча IPVanish є нашою головною рекомендацією, особливо для Fire Stick, у нас є список інших рекомендованих VPN для Kodi тут.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як встановити додаток PAC-12 Kodi

Аддон PAC-12 Kodi є частиною репо BludHavenGrayson. Щоб встановити його, дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Перейдіть до цієї URL-адреси та шукайте файл, з якого починається сховище.BludHavenGrayson
 • Клацніть файл, а потім клацніть завантажити. Запам’ятайте місце, де ви зберігаєте цей файл
 • У головному меню Kodi натисніть значок шестірні у верхньому лівому куті екрана
 • Значок шестерні Kodi
 • Виберіть налаштування системи
 • Налаштування системи Kodi
 • Перемістіть курсор на аддони в лівій частині екрана
 • Перевірте, чи немає Невідомі джерела увімкнено. Якщо є, залиште його в спокої. Якщо це не так, натисніть, щоб увімкнути
 • Увімкнено невідомі джерела Kodi
 • Поверніться до головного меню і натисніть аддони
 • kodi_select_addons
 • Клацніть піктограму відкритого вікна вліво зліва
 • Піктограма відкритого поля Kodi
 • Клацніть встановити з zip-файлу
 • Установити Kodi з zip-файлу
 • Перейдіть до місця розташування сховище.BludHavenGrayson файл, який ви зберегли раніше
 • Перейдіть до BludHavenGrayson
 • Клацніть файл. Репо BludHavenGrayson буде встановлено протягом декількох секунд
 • Після завершення встановлення репо, ви повинні повернутися на екран інсталятора Addons. Клацніть встановити з сховища
 • Встановити Kodi17 Krypton із сховища
 • Виберіть Аддони BludHavenGrayson
 • Виберіть BludHavenGrayson repo
 • Виберіть відеододатки
 • Виберіть Pac-12 Network зі списку аддонів. З’явиться екран інформації про аддона
 • Виберіть додаток PAC-12 Kodi
 • Клацніть встановити

Як використовувати PAC-12 для Kodi

Аддон PAC-12 Kodi простий у використанні. Після його встановлення його можна знайти в головному меню Kodi, натиснувши його аддони, слідом за ним відеододатки. У списку натисніть PAC-12 Мережа щоб відкрити головне меню для аддона. Ви побачите цей список із семи доступних каналів:

 • PAC-12 Мережа
 • PAC-12 Арізона
 • Площа затоки PAC-12
 • PAC-12 Лос-Анджелес
 • PAC-12 Гора
 • PAC-12 Орегон
 • PAC-12 Вашингтон

Ви можете зайти на веб-сайт PAC-12, щоб дізнатися, які конкретні ігри пропонуються на кожному каналі, або просто натисніть на кожен пункт меню окремо, щоб “переглядати канал”, поки не знайдете щось, що хочете переглянути. Це все, що стосується використання додатка PAC-12 Kodi.

Якщо ви дійсно любите заняття спортом у коледжі та хочете отримати ще більше програмування, ознайомтесь із додатковими додатками, переліченими нижче.

Додаткові додатки Kodi для перегляду спортивних занять у коледжі

Pluto.tv

Pluto.tv Екран інформації про доповнення Kodi

Pluto.tv – безкоштовна послуга онлайн-телебачення, яка пропонує понад 100 каналів. Найголовніше для любителів спортивних коледжів, він містить сім каналів, присвячених легкій атлетиці коледжу: Конференція Big Sky, Портленд, штат Східний Вашингтон, штат Вебер, Монтана, Північна Арізона та Північна Дакота.

Між сімома каналами на PAC-12 та семима на Pluto.tv зазвичай є хороша гра, щоб десь подивитися.

Пов’язана стаття: Як встановити Pluto.tv для Kodi

USTVNow

USTVNow Kodi addon

Деякі з найпопулярніших матчів у футбольному коледжі проводяться на національному телебаченні, і багато з них є у великих мережах: NBC, ABC, CBS та Fox. Якщо ви хочете зловити їх без необхідності сплати абонентської плати, найкращий спосіб зробити це – використовувати аддон USTVNow Kodi.

USTVNow – послуга потокової передачі, призначена для американців, які живуть за кордоном, включаючи військовослужбовців. Але кожен може зареєструватися та скористатися ним. Він пропонує всі основні мережі безкоштовно. Якщо ви готові заплатити $ 19,99, він пропонує більший пакет, що включає ESPN та ESPN2.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як встановити USTVNow на Kodi

PS Vue

PS Vue Kodi addon

USTVNow чудово працює, якщо ви просто хочете великих мереж або, можливо, навіть ESPN, але що робити, якщо ви хочете бачити ігри, які проводяться Fox Sports, NBCSN, SEC Network або іншими кабельними спортивними каналами? Сюди потрапляє аддон PS Vue Kodi.

PS Vue – це онлайн-потокова послуга, яка надає вам кабельні канали без оренди кабельної коробки або угоди з довільними правилами кабельної компанії. Він пропонує пакети від 39,99 до 74,99 дол. США, залежно від того, до яких каналів ви хочете отримати доступ. До різноманітних пакетів входять деякі популярні спортивні канали, такі як NBCSN, FS1 та FS2, а також регіональні канали, повністю присвячені спортивному коледжу.

Детальніше: 14 кращих адонів ТВ та фільму Коді

Висновок

PAD-12 Kodi addon – це чудовий спосіб спостерігати за спортивними подіями в коледжі. Однак він зосереджується лише на іграх PAC-12, за винятком інших конференцій NCAA. Інші згадані тут доповнення дозволяють також дивитися ігри з інших конференцій. Отже, деяка комбінація цих адонів повинна дозволяти вам бачити потрібні ігри в коледжі.

Якщо ви також зацікавлені в професійному спорті, ознайомтеся з цими іншими посібниками до спортивних адонів Kodi.

Найкращі аддони NFL Kodi

Як встановити та використовувати аддіон Kodi MLB.tv

Дивіться живий бокс на Коді з цими добавками

Найкращі доповнення для перегляду MLB на Kodi

Як дивитися НБА в Інтернеті та з Kodi

Як дивитися Прем’єр-лігу на Коді

Дивіться живий бокс на Коді з цими добавками

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me