Як встановити SPMC на Amazon Fire Stick або Fire TV

Зацікавились встановленням SPMC на Amazon Fire Stick або Fire TV? Цей посібник проведе вас покроково через процес встановлення та налаштування SPMC.

Логотип SPMC

Semper Media Center (SPMC) – це програма, заснована на вихідному коді Kodi. Він був створений членом команди Kodi, але призначений для забезпечення кращої продуктивності на пристроях Android, ніж Kodi. Програма пропонує можливість для тих, хто не хоче оновлювати Kodi на пристрої Fire TV, але все ж хоче щось нове. На жаль, у магазині додатків Amazon Fire немає спеціального додатка SPMC. Як результат, не відразу зрозуміло, як можна встановити SPMC на Fire Stick або Fire TV.

У цій статті ми покажемо вам найпростіший спосіб встановити SPMC на ці пристрої. Завдяки обмеженим системним ресурсам Fire TV та Fire Stick, також є кілька налаштувань, які дозволять зробити SPMC більш плавним. Ми також пояснимо, які параметри слід змінити, що вони роблять, та їх вплив на продуктивність вашої системи.

SPMC, як і Kodi, повністю законно використовувати. Однак є певні доповнення, які надають доступ до неліцензованого вмісту. Ми рекомендуємо нашим читачам використовувати офіційні джерела та вивчати закони своєї країни щодо трансляції, перш ніж намагатися використовувати Kodi або SPMC для цієї мети..

Попередження: SPMC слід використовувати лише для вмісту, на який ви маєте законне право доступу. Ні Розробники SPMC Ні Comparitech не виступають за використання SPMC для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN із SPMC

Віртуальні приватні мережі (VPN) іноді використовуються для приховування неліцензованої потокової передачі від постачальника послуг Інтернету користувача (ISP). Однак, VPN мають багато законних додатків і можуть значною мірою виграти навіть тим, хто надходить з офіційних джерел.

VPN працюють за допомогою маршрутизації мережевого трафіку через зашифрований тунель. Це не дозволяє його прочитати будь-яким стороннім спостерігачем. Це не просто захищає вас від хакерів; це також зупиняє ваш Інтернет-провайдер від продажу звичок перегляду чи використання їх для виправдання обмеження швидкості роботи в мережі.

Неодмінно, щоб вибрати правильного постачальника VPN. У минулому недобросовісні VPN вловлювались, коли продавали пропускну здатність свого користувача або використовували їх системи для створення ботнетів. Навіть без цих проблем деякі VPN просто надто повільні, щоб не мати користі для потокового відео.

Ми рекомендуємо IPVanish. Він забезпечує стабільне, стійке підключення до серверів більш ніж в 50 країнах і мінімально впливає на швидкість вашої мережі. Крім того, це одне з найпопулярніших VPN, яке може похвалитися спеціалізованими версіями для всіх популярних пристроїв, включаючи Amazon Fire TV і iPhone.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке SPMC?

SPMC – це вилка Kodi. Це означає, що він використовує код Коді як основу для майбутніх удосконалень. На відміну від більшості вилок, створених любителями, творець SPMC Крі Браует фактично був частиною офіційної команди Kodi в минулому. Залишивши цю роль, він відновив розробку в SPMC.

Як ви могли очікувати, SPMC дуже схожий на Kodi. Він використовує таку ж структуру шкіри та меню Confluence, що і Kodi 16, хоча і з кількома змінами, призначеними для полегшення використання SPMC на пристроях із сенсорним екраном. Однак, оскільки Browet – це насамперед розробник Android, він зміг зробити більше, ніж просто внести естетичні зміни.

Основна відмінність Kodi від SPMC полягає в тому, що останній краще оптимізований для пристроїв Android. Також є кілька функцій простоти використання, яких у Kodi наразі немає, наприклад функція голосового пошуку та можливість перегляду ISO-файлів 3D Bluray. SPMC також включає можливість використання HD аудіо проходження, яке наразі підтримується лише у версіях Kodi для Windows та Linux..

Встановлення SPMC на Amazon Fire Stick

Хоча SPMC недоступний у магазині додатків Fire Stick, встановити його досить просто. Перш за все, вам доведеться дозволити Fire Stick встановлювати програми з нерозпізнаних джерел. Для цього перейдіть до Домашній екран. Прокрутіть верхній ряд і відкрийте Вкладка налаштувань.

Пожежна палиця невідомі джерела

Звідси натисніть на Пристрій , а потім натисніть на Налаштування виробника. Клацніть на Додатки з невідомих джерел варіант. Текст під ним тепер повинен бути “УВІМКНЕНО”. Якщо цього немає, клацніть його ще раз. Тепер утримуйте кнопку голосового пошуку на пульті та скажіть «Завантажувач». Вам слід перенаправити AFTVNews на додаток Downloader. Ви також можете шукати його вручну в магазині додатків, якщо хочете.

Встановіть його, а потім відкрийте аддон. На середині екрана є поле, де ви можете ввести URL-адресу. У цьому полі введіть наступну адресу без лапок та натисніть кнопку Іди кнопка.

“Https://github.com/koying/SPMC/releases/tag/16.7.4-spmc”

Завантаження SPMC на Fire Stick

Після завантаження файла ви побачите дозволи, необхідні SPMC. Клацніть на Встановити натисніть кнопку внизу сторінки, а потім відкрийте додаток.

Дозволи дозволу SPMC для Android

Налаштування SPMC

SPMC зараз встановлений, але ще є кілька змін, щоб забезпечити найкращу ефективність роботи на вашому Fire TV. Ми будемо дотримуватися власних рекомендацій браузера щодо Fire Stick, які ви можете переглянути тут і тут.

Почніть з навігації до Вкладка системи і натискання на Налаштування. Виберіть Система внизу списку, а потім прокрутіть униз до Рівень налаштувань опція на наступному екрані. Клацніть на цьому, поки не з’явиться повідомлення Експерт.

Налаштування звуку

Тепер прокрутіть назад до Аудіо вхід вкладка. Змінити Пристрій аудіовиходу на “Android, RAW Passthrough”. Встановіть Кількість каналів до 7.1. Це дозволить вам використовувати динаміки об’ємного звуку 7.1, якщо вони у вас є, але не повинні створювати проблем, навіть якщо ви використовуєте стандартні стереодинаміки вашого телевізора.

Конфігурація виводу слід встановити “Найкращий матч”. Це означає, що якщо ви зміните пристрій виводу (наприклад, підключивши навушники під час фільму), звук повинен автоматично перенаправити себе на новий пристрій.

Клацніть на Увімкнути прохід варіант. Це дозволяє вашому телевізору зрозуміти кодований аудіо (DTS, Dolby Digital тощо), а не покладатися на SPMC. Ваша Пристройне виведення слід встановити параметр “Android, RAW Passthrough”.

Налаштування відео

Вийдіть із поточного меню та прокрутіть вгору до Вкладка відео. Клацніть на Рівень налаштувань натисніть кнопку внизу, поки не напише “Експерт”, а потім перейдіть до Вкладка відтворення. Встановити Відрегулюйте частоту оновлення дисплея до “При запуску / зупинці”, потім Пауза під час зміни швидкості оновлення до трьох секунд.

Налаштування SPMC

Ці параметри гарантують, що ваш телевізор відображатиме вміст із правильною швидкістю оновлення, знімаючи ефект мильної операції на нових телевізорах, забезпечуючи, щоб відео в 60 кадрів в секунду виглядало максимально гладко. Слід зазначити, що телевізори Phillips та Sony не підтримують цю функцію, тому користувачі з цими пристроями повинні налаштувати Відрегулюйте частоту оновлення дисплея до “Вимкнено”.

Перейдіть до Вкладка прискорення. Browet рекомендує включити апаратне прискорення, однак це може іноді спричинити проблеми з заїканням. Якщо у вас виникло щось подібне, спробуйте вимкнути апаратне прискорення, щоб побачити, чи це вирішує проблему. У вас не повинно виникнути жодних проблем із Прискорити MPEG2 і Прискорити h264 Параметри, встановлені на “Завжди”, однак через відносно низький вплив, який це має на сучасне обладнання.

Висновок

Хоча офіційну версію Kodi простіше встановити на Amazon Fire Stick, ніж SPMC, процес все ще досить простий. Однак установка бажаного медіа-центру – це лише початок. Можливо, вам буде цікаво ознайомитись з нашими посібниками щодо прискорення роботи Fire Stick, зменшення кількості буферизації Kodi або перенесення спеціальної збірки Kodi на ваш Fire Stick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me