Як встановити Kodi на Xbox One

xbox one і kodiXbox One – це не тільки чудова ігрова система, але і чудовий пристрій для передачі відео. Один із способів отримати максимальну користь від нього як потокового відеоплеєра – встановити Kodi на Xbox One. Спочатку Kodi почався як додаток для Xbox (спочатку він був відомий як XBMC або Xbox Media Center), що зробило додаток Kodi Xbox необхідним.


У цій статті буде роз’яснено, як встановити Kodi на Xbox One, подати список найкращих Xbox One-версій Kodi та вивчити найкращі додатки Kodi для Xbox One.

Що таке Коді?

Kodi – це медіаплеєр із відкритим кодом, що передається з фонду Kodi. Це дозволяє користувачам передавати відео з Інтернету, не покладаючись на веб-браузер або власні програми. Як результат, Kodi часто можна використовувати для обходу спам-реклами під час перегляду онлайн-телевізійних передач чи фільмів. Окрім Xbox One, Kodi також можна встановити на Amazon Fire Stick, Nvidia Shield, Apple TV, Android, iOS, ПК або Mac.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Попередження: завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Потокове відео несе певні ризики для вашої конфіденційності та безпеки. Це справедливо, якщо ви використовуєте Kodi або інше програмне забезпечення на своєму Xbox One для передачі відео. Ваш Інтернет-провайдер може записувати інформацію про те, які шоу та фільми ви переглядаєте, і звідки ви їх передаєте. Це також може зменшити вашу швидкість, якщо він вважає, що ви використовуєте занадто велику пропускну здатність під час перегляду онлайн-відео. Це може спричинити буферизацію та інші проблеми з продуктивністю.

Найкращий спосіб захистити себе від цих проблем – це використання VPN кожного разу, коли ви передаєте відео або користуєтесь Інтернетом. VPN шифрує ваші дані, завдяки чому ваш Інтернет-провайдер або хакери вкрай важко знати, що ви робите. Це допомагає запобігти вашому Інтернет-провайдеру зберігати журнали вашої діяльності, а хакери не отримувати доступ до вашої особистої інформації.

За замовчуванням встановити VPN на Xbox One досить складно. Однак наш рекомендований варіант для користувачів Kodi на всій панелі – це IPVanish, оскільки він відповідає необхідним критеріям, які ми використовуємо при оцінюванні VPN для Kodi. Наш посібник з VPN-серверів Xbox повинен допомогти вам зрозуміти, як його встановити на свій Xbox One.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте 60% знижки на IPVanish за цим посиланням.

Як встановити Kodi на Xbox One

Установка Kodi на Xbox One проста. Просто виконайте наступні дії:

 1. У головному меню Xbox One натисніть кнопку “пошукxbox один пошук2. Введіть
 2. “Kodi” у вікні пошукуxbox one kodi пошук
 3. Клацніть на Коді значок, коли він з’являється
 4. Натисніть “дістати“. Kodi завантажить та встановить
 5. Закінчивши встановлення, натисніть запуск для початку KodiКнопка запуску xbox kodi 2

Це все, що потрібно встановити Kodi на Xbox One.

Чому екран бризки відрізняється, а що таке Kodi 18 Leia?

Екран екрана Kodia 18 Leia

Якщо ви використовували Kodi на інших пристроях, вас може здивувати екран сплеску, який відображається при його першому запуску на Xbox One. Причина екрана сплеску відрізняється тим, що Xbox One використовує Kodi 18 Leia Beta, експериментальну версію Kodi. Це відрізняється від Kodi 17.6 Krypton, наприклад, у Google Play Store.

У цій версії програми може залишитися кілька помилок. Тим не менш, більшість користувачів вважають Kodi 18 Leia Beta ідеально стійкою для звичайного, щоденного використання. Очікується, що офіційна, стабільна версія Kodi 18 Leia буде випущена до кінця року.

Тепер, коли ви встановили Kodi, саме час переглянути кілька моделей, сумісних з Xbox One.

Пов’язана стаття: Як завантажити та встановити Kodi 18 або Kodi 17.6

Xbox One Kodi будує

Збірка Kodi – це спосіб налаштувати вашу копію Kodi всі відразу, без необхідності зміни шкір, параметрів меню та інших налаштувань і без необхідності встановлення додаткових доповнень. Великою перевагою установки збірки є те, що вона дозволяє персоналізувати Kodi. Однак один недолік полягає в тому, що складання часто встановлюють доповнення, що порушують авторські права, які можуть становити загрозу безпеці.

Якщо ви вирішили використовувати збірку Kodi для Xbox One, радимо видалити більшу частину доповнень, які постачаються разом із нею, і встановити свій власний. У наступному розділі рекомендуються деякі доповнення, які ми вважаємо корисними та досить безпечними.

Тим часом, ось список найкращих побудов Kodi для Xbox One. Всі ці збірки сумісні з Kodi 18 Leia, що є необхідною функцією для будь-якого користувача Xbox One.

Даф X

Duff X був створений спеціально для Xbox One і має екран бризки з логотипом Xbox One та словом “Duff” зеленим кольором над стандартним логотипом Kodi 18 Leia. Головне меню Duff X містить такі категорії: Музика, Фільми, ТВ-шоу, Аніме, Діти, 4K UHD, Спорт, TNT Preview, SD Wizard, Addons і Settings.

Duff X постачається з такими попередньо встановленими додатками: FlixNet, Incursion, Pavena, Placenta, Superpremacy, Yoda, YouTube, Genesis Reborn, Maverick TV та іншими. За винятком YouTube, ми не рекомендуємо жодного з цих доповнень.

Чарівний Дракон

Магічний дракон Коді

Magic Dragon використовує популярну шкіру Aeon Nox Kodi. Він містить зображення гігантського червоного дракона, а також сцену з “Мега” з величезною акулою на задньому плані. Пункти меню включають фільми, телепередачі, вибране, ігри, програми та спорт.

Створення Magic Dragon включає в себе Magic Dragon, Yoda, Just Sports, Maverick TV, Superpremacy, Numbers, Joker Sports та інші доповнення.

Kronos Lite

Kodi kronos lite

Kronos Lite має горизонтальне меню і пропонує чорний фон із вкрапленнями енергії, що плавають навколо у зображенні головного меню. У ньому є такі категорії головного меню: Спорт, Живе телебачення, Налаштування, Налаштування, Фільми, ТВ-шоу та Діти.

Gold Build Leia

Gold Build Leia має золотий фон і містить зображення людей та золотого дракона для зображень. Піктограми головного меню мають золотий вогонь, що скручується до тексту кожної піктограми. У ньому є категорії інструменти, вибране, додаткові засоби, діти, фільми, телепередачі, спорт, музика, телебачення в прямому ефірі, система та живлення.

Лея Сільво

Kodi Leia Silva Build

Leia Silvo пропонує 35 різних тем, які користувач може вибрати. Зображення вгорі є темою гри престолів. Leia Silvo пропонує категорії головного меню телепередач, фільмів, телепередач, Її місце, спорт та діти.

Дивись також: 10 кращих моделей Kodi 2018 року

Кращі добавки Kodi для Xbox One

Незалежно від того, використовуєте ви збірку чи ні, вам знадобляться додатки Kodi, встановлені на вашому Xbox One, якщо ви хочете передавати вміст з Інтернету. Ось список найкращих аддонів Kodi, які ми знайшли для користувачів Xbox One.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Додаток Tubi TV Kodi випускається з TubiTV.com, популярного сервісу VOD з величезним каталогом фільмів і шоу. Перегляд вмісту Tubi TV за допомогою веб-браузера або офіційного додатка призводить до численних перерв, спричинених рекламою, але ці оголошення усуваються під час перегляду додатка Kodi на вашому Xbox One.

Телевізор Tubi передає такі популярні фільми, як Конан-варвар (2011), Титанік, Поганий лейтенант (у головній ролі Ніколас Кейдж), Школа року, Справжня мужність, та інші, а також хіти телевізійних шоу Вовча кров, Точка вбивства, Камелот, Майстри жаху, Академія танцю, і більше. Телебачення Tubi також містить велику колекцію як документальних, так і аніме-назви.

Багато заголовків телебачення Tubi підключено до користувачів, розташованих за межами певних країн. Як ми можемо сказати, жителі США, Великобританії та Канади мають різні телешоу та фільми, доступні через телевізор Tubi TV. Використання VPN допоможе вам обійти ці блоки, щоб ви могли розблокувати повний каталог.

Телевізор Tubi можна знайти в сховищі Kodi1. Для отримання інформації про те, як встановити та використовувати цей додаток, прочитайте наш повний посібник з Tubi TV для Kodi.

Потріскувати

встановити crackle для коді

Доповнення Crackle Kodi від SonyCrackle.com. Усі рекламні послуги з сервісу видаляються за допомогою додатку Kodi, що дозволяє вам безперервно дивитися безкоштовні телепередачі та фільми. Crackle несе першу п’ятірку Скелястий фільми, Океан 11, Божевільний Макс, Commando, Талладега Ночі: Балада про Рікі Бобі, та багато інших класичних та високо оцінених фільмів. У нього також є схожі шоу Seinfeld, Уокер: Техаський рейнджер, та оригінали Crackle SuperMansion, Стартап, і Вирвати.

Крім того, Crackle має чудову колекцію мультсеріалів, в тому числі Чоловіки в чорному: мультсеріал, Ефектний Людина-павук, Роботех, і Мистецтво меча онлайн.

Потріскування можна знайти в офіційному сховищі Kodi та в репо-релізі ерачнафобії. Щоб дізнатися, як встановити та використовувати його, прочитайте наш повний посібник щодо Crackle для Kodi.

Попкорнфлікс

Kodi Popcornflix addon main

Доповнення Popcornflix Kodi підключається до Popcornflix.com, ще одному чудовому безкоштовному сервісу VOD. Як і попередні доповнення в цьому списку, Popcornflix для Kodi виключає всі рекламні ролики з сервісу. Ви можете дивитися фільми жахів, як Ти наступний, Суспірія, і Останній екзорцизм, комедії, як Малюк канабіс і Незабаром, та багато інших фільмів та жанрів на вашому Xbox One за допомогою додатка Popcornflix Kodi.

Popcornflix є частиною офіційного сховища Kodi. Ось як дивитися Popcornflix на Kodi.

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Додатковий додаток Pluto.tv Kodi підключає ваш Xbox One до Pluto.tv, джерела для понад 100 безкоштовних каналів IPTV. Ви можете використовувати цей додаток для перегляду популярних новинних каналів, таких як CBSN, Cheddar Business News, і Newsy, а також каналів для різних аудиторій ніші, включаючи IGN (для геймерів), Anime All Day, World Poker Tour, Impact Wrestling, FailArmy, The Лук, MinecrafTV, 4KTV, Кримінальна мережа, Класичне телебачення та багато іншого.

Pluto.tv знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Ось як встановити та використати додаток Pluto.tv Kodi.

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVNow – це безкоштовна, найвища телевізійна послуга, що продається американським військовим, що дислокуються за кордоном. Однак підписатися на нього може кожен. Додаток Kodi підключається до цієї послуги за допомогою вашого Xbox One. Він безкоштовно пропонує нью-йоркську філію всіх каналів мережі США: CW, Fox, PBS, My 9, ABC, NBC та CBS..

Якщо у вас немає доступу до преміум-сервісу потокового телебачення, такого як Fubo TV, PS Vue, DirecTV Now, Sling TV або інших, додаток USTVNow Kodi – це прекрасний спосіб безкоштовно безкоштовно вподобати улюблені телевізійні шоу..

USTVNow знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Ось як встановити та використовувати додаток USTVNow Kodi.

Коробка замто

zattoo поле коді аддон

Додаток Kodtoo Box Kodi підключається до найвищого телевізійного сервісу Zattoo.com. Якщо ви знаходитесь за межами Швейцарії, вам потрібно буде підключитися до VPN-сервера в Швейцарії, щоб використовувати його. Вам також потрібно зареєструватися в службі за допомогою електронної адреси та пароля.

Після налаштування додаток Zattoo Kodi для Xbox One надає вам доступ до всіх найкращих безкоштовних каналів UKTV, включаючи BBC 1-4, iTV 1-4, BBC News, BBC Парламент, CBBC, CBeebies, iTVBe , 4, 5, 5USA, 5Spike, 5Select, 4, S4C, Drama, Dave, Pick та багато інших. Він також включає німецькомовні канали, такі як ZDF, Das Erste та Swiss1.

Додатки Kodtoo Box Kodi можна знайти в офіційному сховищі Kodi. Щоб встановити, натисніть addons → завантажити → відео-доповнення → Zattoo Box з головного меню. Записатися на послугу можна на офіційному веб-сайті.

Плейон

PlayOn браузер Kodi addon

Якщо ви підписалися на преміальні послуги VOD, такі як Netflix та Hulu, можливо, ви захочете розглянути підписку на Playon і також використовувати додаток Playon Kodi. Playon – це послуга відеореєстратора, яка дозволяє легально записувати заголовки на ваш ПК з багатьох різних онлайн-сервісів, включаючи Netflix, Hulu, DirecTV Now, YouTube, Crackle та багато інших.

Додатковий додаток Playon Kodi дозволяє переглядати будь-який із цих записаних назв за допомогою Kodi на Xbox One. Він також дозволяє переглядати будь-яку з послуг, пов’язаних із Playon, використовуючи Kodi. Ви можете використовувати додаток Playon Kodi для перегляду Netflix на Kodi, наприклад, навіть якщо немає робочого додатку Kodi спеціально для Netflix.

Playon коштує 35 доларів на рік, на додаток до вартості окремих послуг, якими ви користуєтесь.

Playon знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Ось повний посібник із використання Playon з Kodi.

PS Vue

PSVue Kodi addon

Хоча Pluto.tv, USTVNow та інші безкоштовні IPTV-сервіси пропонують багато чудового контенту, ви все ще можете побачити преміальні телеканали, які зазвичай доступні за допомогою супутникового та кабельного телебачення. Але ви, можливо, не хочете мати справу з проблемами зв’язку телебачення з Інтернетом. Якщо так, один варіант – підписатися на PlayStation Vue і дивитися його канали, використовуючи додаток PS Vue Kodi на своєму Xbox One.

PlayStation Vue пропонує 40+ каналів за $ 44,99, включаючи Cartoon Network, CNBC, Disney Jr., ESPN, FS1, FS2, SyFy, TNT та інші. Безкоштовна пробна версія доступна протягом перших семи днів на офіційному веб-сайті.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли це посібник із встановлення та використання Kodi на Xbox One корисним. Для отримання додаткової інформації про Kodi, ознайомтеся з іншими нашими статтями про Kodi, включаючи, як встановити YouTube на Kodi, найкращі додатки Kodi для фільмів, найкращі адоні Kodi для аніме та інші..

Верхнє зображення:

“Xbox one pad play” від Inspired Images, ліцензований під CC0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map