Як встановити Kodi на коробки Android – посібник із швидкого налаштування

Android-логотип

Можливо, ви чули, що ви можете переглядати тисячі безкоштовних телепередач та фільмів за допомогою Android-боксу, на якому працює Kodi. Але ви також, можливо, задумалися, чи встановити Kodi складно, чи замість цього вам слід придбати «повністю завантажений» поле Kodi. У цій статті буде роз’яснено, як встановити Kodi на коробки Android, а також найкращі доповнення для Android Kodi коробки. Це також пояснить, чому слід уникати «повністю завантажених» коді Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом із Фонду Kodi. Він дозволяє користувачам відтворювати відео, пісні, подкасти та інший вміст, що зберігається на пристрої або передається з Інтернету.

Компанія Kodi останнім часом стала гучною темою через популярність сторонніх доповнень, які дозволяють користувачам передавати піратський вміст. Однак Фонд Kodi зайняв рішучу позицію проти аддонів, що порушують авторські права, і створив додаток для блокування цих доповнень, якщо користувач спеціально не змінить налаштування, щоб дозволити їх. Існує також багато доповнень, які надходять з офіційних джерел, включаючи рекомендовані в цій статті.

Kodi можна встановлювати на коробки Android або на Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Fire TV / Stick, ПК, Mac або телефон Android або iOS.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Дивись також: Кроки проти піратства Kodi

Попередження: завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Провайдери послуг часто є найбільшою проблемою для користувачів Kodi. Мало того, що вони часто перемикають з’єднання даних для відеопотоків, а зміни закону тепер дозволяють деяким провайдерам збирати ваші дані веб-перегляду. Ці дії піддають користувачів Kodi значним ризикам конфіденційності.

Крім того, на деяких сайтах, з яких ви можете перейти через Kodi, використовується блокування географічного вмісту. Це дозволяє їм блокувати з’єднання з різних країн чи регіонів, обмежуючи кількість перегляду.

VPN або віртуальна приватна мережа допоможуть вам обійти моніторинг і прослуховування ISP, а також обійти блоки географічного вмісту на різних сайтах потокового передавання..

Не всі VPN корисні для користувачів Kodi. Деякі не мають додатків у магазині Google Play, що ускладнює їх установку на коробки Android. Інші занадто повільні для потокового перегляду HD або зберігають журнали про діяльність користувачів.

Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Під час нашого тестування ми виявили, що це одна з найшвидших VPN на ринку. У ньому є додаток для Google Play, який спрощує її встановлення на будь-яку коробку Android або Nvidia Shield. Він також має сувору політику без реєстрації журналів. IPVanish – це прекрасний спосіб для користувачів Kodi захистити свою конфіденційність під час перегляду улюблених шоу.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% планів IPVanish

Дивись також: Як встановити VPN на Android або коді Kodi

Уникайте “повністю завантажених” коробок коді

Інструкція нижче пояснить, як встановити Kodi на вікно Android Kodi. Однак багато продавців намагаються продати те, що називається «повністю завантаженою» коробкою Kodi. Зазвичай це Android-пристрій з попередньо встановленою програмою Kodi та купою додатків. Ми не рекомендуємо купувати повністю завантажену коробку Kodi.

Повністю завантажені поля Kodi майже завжди містять кілька доповнень, що порушують авторські права, від репостів, які не є авторитетними. Ці доповнення можуть містити зловмисне програмне забезпечення. І вони можуть спричинити замерзання, збій або просто припинення роботи вашого пристрою. Навіть якщо ці доповнення не спричиняють проблем із продуктивністю, вони, як правило, рясніють мертвими посиланнями на неофіційні сайти потокової передачі, які з тих чи інших причин були закриті. Як результат, вони часто просто викликають розчарування у користувачів.

Ми рекомендуємо придбати коробку Android або інший потоковий пристрій, який не був підроблений. Після того як ви отримали пристрій, встановити Kodi та надійні доповнення, які проходять з офіційних джерел, буде просто. Ви навіть можете змінити зовнішній вигляд інсталяції Kodi з іншою шкірою або складанням (хоча вам, можливо, знадобиться видалити деякі доповнення з збірки, щоб зробити це повністю законним).

У решті цієї статті буде роз’яснено, як встановити Kodi на новий або використаний Android box.

Як встановити Kodi на коробки Android

Існує два способи встановлення Kodi на коробку Android. Ви можете встановити його з Google Play Store (рекомендовано) або завантажувати його за допомогою ПК.

Спосіб 1 – Google Play Store

Kodi Google Play

Щоб встановити Kodi з Google Play Store, просто відкрийте магазин і знайдіть “Коді“На панелі пошуку. Клацніть на офіційному додатку Kodi, опублікованому “XBMC Foundation”. Поруч із іменем видавця має бути зелена галочка, щоб підтвердити, що вона надходить з офіційного рахунку Фонду Коді.

Коли спливає екран інформації про програму, натисніть встановити. Kodi завантажить та встановить на ваш пристрій. Це все, що потрібно встановити Kodi на Android-коробку через Google Play Store

Спосіб 2 – Бокове завантаження Kodi за допомогою ПК

Якщо з якоїсь причини у вас немає доступу до Google Play, або ви хочете встановити іншу версію Kodi, ніж та, яка є в магазині, ви можете завантажити Kodi на свій пристрій Android за допомогою ПК або Mac. Ось такі кроки для цього:

 • Відкрийте вікно Android у вікні Android налаштування додаток
 • Клацніть безпека
 • Перемістіть Невідомі джерела пересуньте положення «включено» або встановіть прапорець біля цієї фрази
 • Коли з’явиться діалогове вікно, прочитайте попереджувальну інформацію та натисніть кнопку добре. Ми будемо встановлювати Kodi з офіційного веб-сайту, тому існує дуже мала небезпека дозволити невідомі джерела. Однак, це не погана ідея змінити це налаштування назад, коли ви закінчите
 • На своєму ПК перейдіть на офіційну сторінку завантаження Kodi
 • Прокрутіть вниз і натисніть Android

Kodi виберіть Android

 • Якщо ви хочете поточного стабільного випуску для Kodi, натисніть кнопку 32 або 64 біт, залежно від версії Android у вас. AnTuTu Benchmark може допомогти вам знайти цю інформацію, якщо ви її не знаєте. Якщо ви хочете розробити розробку або попередньо випустити, перегляньте цю статтю, як встановити Kodi 18 Leia

Виберіть версію Kodi Android

 • З’явиться діалогове вікно із запитом, де ви хочете зберегти файл. Переконайтеся, що ви збережете його десь ви запам’ятаєте

Kodi зберегти встановити файл

 • Відключіть Android-телефон від телевізора та підключіть його до ПК через USB
 • На своєму ПК зачекайте, поки система визнає, що ваш Android box підключений. Потім відкрийте Провідник Windows (або Finder на Mac)
 • Знайдіть файл, який ви тільки що завантажили. Це слід назвати Kodi-17.6-Krypton-Armeabi-v7a.apk чи щось подібне. Перетягніть його на поле Android
 • Відключіть Android-коробку від ПК, підключіть його до телевізора та завантажте його
 • Коли завантажується головний екран, відкрийте свій Файловий менеджер або Файли додаток
 • Перейдіть до папки, куди ви скинули інсталяційний файл Kodi. Клацніть файл. Kodi встановиться протягом декількох секунд

Ви також можете перевірити, як встановити Kodi на телефон або планшет Android.

Кращі доповнення Kodi для коробок Android

Після завантаження Kodi на поле Android ви зможете відтворювати будь-які фільми, пісні чи інший вміст, який ви зберігаєте на своєму пристрої. Для передачі вмісту з Інтернету вам потрібно буде встановити кілька доповнень. Ось кілька найкращих додатків Kodi, які можна встановити на коробці Android.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Додаток Tubi TV Kodi додається від Tubi TV, безкоштовної послуги VOD з одним з найбільших каталогів у світі. У ній є такі фільми Юридично блондинка, Гнів: Керрі 2, Ідеальний незнайомець, 28 днів по тому, Новий хлопець, та інших, а також телевізійних шоу Вовча кров, Атлантський пластик, 3-й рок від сонця, і більше. Якщо ви переглядаєте телевізор Tubi через веб-браузер або додаток Google Play, ваша програма час від часу буде перервана рекламними роликами. Але через Kodi жодна з оголошень не відображається.

Багато заголовків телевізійних програм Tubi відключені від користувачів з-за меж певних країн. По суті, існують чотири окремі версії каталогу телебачення Tubi: США, Великобританія, Канада та “міжнародна” (мається на увазі всі інші). За допомогою VPN ви можете пройти ці блоки та розблокувати всі чотири версії.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб встановити телевізор Tubi для Kodi.

Потріскувати

Потріскуйте Коді аддон

Доповнення Crackle Kodi передається від Crackle – безкоштовної послуги VOD, що надається Sony. У ній є оригінальні шоу Стартап, а також популярні фільми на кшталт Скелястий 2, Друзі з перевагами, Ангели Чарлі: Повна дросель, Підземний світ: пробудження, і більше. Якщо ви переглядаєте вміст Crackle за допомогою програми Crackle Android, відображаються рекламні оголошення. Вони усуваються під час перегляду Kodi.

Щоб встановити Crackle для Kodi, почніть з головного меню Kodi. Клацніть addons → завантажити → video addons → Crackle (від видавця “eracknaphobia”) → встановити.

Пов’язана стаття: Як встановити Crackle для Kodi

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

Додаток USTVNow Kodi витікає з USTVNow, найвищого телевізійного сервісу, який пропонує як безкоштовний, так і преміальний пакет. Ви можете зареєструватися на USTVNow на офіційному веб-сайті. Безкоштовний пакет пропонує NBC, ABC, The CW, PBS, CBS, My 9 та FOX. Преміум-пакет пропонує 18 додаткових каналів за $ 19,00 / місяць, включаючи AMC, Bravo, Fox News, Nickelodeon та інші.

Щоб встановити USTVNow для Kodi, натисніть аддони з головного меню. Потім натисніть кнопку завантажити → відеодоповнення → USTVNow → встановити. Після його встановлення клацніть правою кнопкою миші та виберіть налаштування. Введіть своє ім’я користувача та пароль USTVNow. Після того, як ви це зробите, аддон повинен правильно працювати.

Дивись також: Як використовувати аддон USTV Now для Kodi

USTVcatchup

Kodi USTVcatchup addon main

Потоки USTVcatchup з офіційних веб-сайтів декількох мереж і кабельних каналів США, включаючи ABC, Cooking Channel, DIY Network, Food Network, Freeform, HGTV, NBC, PBS Kids, Smithsonian Channel та Travel Channel. Ви можете переглянути останні епізоди Анатомія Грей, Танці з зірками, Це ми, Супермаркет, Фліп або Флоп, і більше, використовуючи цей аддон.

Щоб встановити USTVcatchup для Kodi, спочатку встановіть додаток Indigo Kodi. Потім натисніть кнопку інсталятор addon з головного меню Індіго, а далі відеодоповнення → U → USTVcatchup → встановити → продовжити.

Детальніше: Як встановити додаток Indigo Kodi

Попкорнфлікс

Kodi Popcornflix addon main

Доповнення Popcornflix Kodi витікає з Popcornflix, безкоштовної послуги VOD, що належить Screen Media Ventures. У ньому є чимало популярних фільмів, у тому числі Амітівільський терор, Зодіак, Гюго, Патріотичні ігри, Свідок, Справжня мужність, і інші. Якщо ви переглядаєте вміст Popcornflix за допомогою офіційного додатка Android, буде показана реклама. Через Коді вони усуваються.

Щоб встановити Popcornflix для Kodi, натисніть addons → завантажити → відео addons → Popcornflix → встановити з головного меню.

Для отримання додаткової інформації читайте, як дивитися Popcornflix на Kodi

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Pluto.tv – це безкоштовний телевізійний сервіс із понад 100 каналами. У ньому є канали новин, такі як Bloomberg, Newsy, Cheddar та CBS News, а також канали, спрямовані на конкретні інтереси, такі як Flicks of Fury (для любителів фільмів Kung-Fu), World Poker Tour, Stand Up TV, Cats 24/7 , Аніме на весь день, телевізор 4K, нерозгадані таємниці тощо.

Щоб встановити програму Pluto TV для Kodi, виберіть аддони → завантажити → відеододатки → Плутон ТВ → встановити. Після встановлення правою кнопкою миші натисніть на додаток і введіть своє ім’я користувача та пароль Pltuo.tv. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете безкоштовно зареєструватися на сайті Pluto.tv.

Пов’язана стаття: Як встановити та використати додаток Kodi Pluto.tv

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей посібник із встановлення Kodi на коробки Android. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як найкраще використати Kodi, ви можете прочитати деякі інші наші статті на цю тему, включаючи, як дивитися аніме на Kodi, найкращі спортивні адоні Kodi та найкращі аддони для фільми.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me