Як встановити Kodi на iPad або iPhone

Kodi – це неймовірно потужний медіаплеєр з відкритим кодом, який можна використовувати для потокового перегляду практично будь-чого. Наприклад, ви можете переглядати улюблені телепередачі з будь-якого місця, а Kodi використовуєте для того, щоб ловити кожне важливе спортивне змагання. Найкраще, це безкоштовно! Питання лише в тому, як налаштувати Kodi на своєму мобільному пристрої, щоб ви могли використовувати його неймовірні пропозиції з будь-якого місця?


Якщо ви користувач iPad або iPhone, встановити Kodi не так вже й складно. Хоча це не так просто, як відвідування магазину додатків, це можна зробити порівняно швидко. Насправді існує кілька способів встановлення Kodi на iPad або iPhone, в тому числі через настільний комп’ютер.

У цій публікації ми крок за кроком покажемо вам, як встановити Kodi на iPad або iPhone, використовуючи робочий стіл та програму Cydia Impactor. Для цього підручника ми будемо використовувати пристрій Windows, підключений до iPhone. Однак ви можете виконати подібні дії, використовуючи робочий стіл Mac і iPad або іншу комбінацію на ньому. Давайте розпочнемо!

Використовуйте VPN з Kodi

Перш ніж застрягнути в процесі встановлення, варто зауважити, що дуже рекомендується встановити віртуальну приватну мережу (VPN) перед потоковим завантаженням або завантаженням вмісту за допомогою Kodi. Це настійно рекомендується, оскільки надає вам додатковий рівень конфіденційності, шифруючи трафік вашого пристрою та перенаправляючи його. Це дозволяє зберегти вашу потокову активність приватною особою вашого Інтернет-провайдера та іншим, а також розблокувати геоблокований вміст. Відомо, що провайдери сповільнюють важкі стримери, а проблеми буферизації Kodi є загальними для тих, хто не використовує VPN.

Крім того, хоча додаток Kodi сам не загрожує, різні додатки Kodi, які ви можете встановити пізніше, несуть загрозу безпеці та конфіденційності. Деякі додатки були викрадені в минулому і використовувались для шпигування за комп’ютерами та веб-активністю користувачів. Одне популярне доповнення, Exodus, навіть було використано для створення ботомережі DDoS з боку підозрілих користувачів. Зважаючи на низьку безпеку, для якої розміщено та надсилається багато додатків в Інтернеті, краще уникати викриття вашої особи та даних. VPN зробить це для вас, використовуючи високо захищені, зашифровані з’єднання даних.

В ідеалі вам потрібно знайти швидкий, надійний VPN, такий як IPVanish. Цей провайдер серйозно ставиться до конфіденційності та пропонує надзвичайно швидкі потокові потоки. Більше того, вони також пропонують величезну знижку 60% для наших читачів. Встановити його легко та надавати доступ до всіх додатків Kodi, тому настійно рекомендується.

Тепер, коли це не виходить, давайте перейдемо до налаштування з Kodi!

Крок №1: Завантажте останню версію Cydia Impactor

Cydia Impactor дозволяє легко завантажувати додатки на пристрій iOS без необхідності джейлбрейка. Перейдіть на головну сторінку Cydia Impactor і виберіть відповідну версію.

У цьому випадку ми будемо використовувати версію Windows. Після збереження папки на робочому столі вам потрібно буде витягнути її файли. Відкрийте папку та виберіть Витягувати файли.

Файли Impactor.
Тепер ви вже підготувались, ви можете перейти до Kodi.

Крок №2: Завантажте останню версію Kodi

Домашня сторінка Cydia Impactor.Оскільки нові версії Kodi випускаються регулярно, найкраще звернутися безпосередньо до джерела, щоб отримати найновіший файл. Однак майте на увазі, що Kodi надасть вам файл DEB, і для цього встановлення вам знадобиться файл IPA. Не хвилюйтесь, ми розповімо вам, як здійснити конверсію. Однак, якщо ви не хочете пройти цей крок, ви можете просто знайти “найновіший файл IPA Kodi”, і ви зможете знайти його досить швидко.

Якщо ви раді зробити конверсію, перейдіть на головну сторінку Kodi та натисніть синій Завантажити кнопка у верхньому правому куті.

Домашня сторінка Kodi.
На сторінці, що виходить, прокрутіть униз до Виберіть свою зброю розділ, у якому ви будете мати вибір:

Коді
Клацніть піктограму з позначкою iOS, виберіть відповідний файл DEB і збережіть його на робочому столі.

Параметри завантаження файлів Kodi для iOS.
Далі ми переконаємось, що він корисний для нашого способу установки.

Крок №3: Перетворіть файл DEB у файл IPA

Перш ніж використовувати файл Kodi за допомогою Cydia Impactor, вам потрібно його перетворити за допомогою неархівної утиліти. Для Windows можна використовувати такий інструмент, як 7-Zip, або користувачі MacOS можуть вибрати The Unarchiver. Для цього підручника ми будемо використовувати 7-Zip.

За допомогою встановленого архіватора клацніть правою кнопкою миші файл DEB, який ви зберегли на робочому столі. Тут виберіть 7-Zip > Витягувати файли і виберіть місце для вилучених файлів. Можливо, буде простіше просто зробити речі і зберегти все на робочому столі.

Після завершення відкрийте вилучену папку, і ви побачите файл з назвою data.tr. Те ж саме зробіть із цим файлом (натисніть правою кнопкою миші та виберіть 7-Zip > Витягувати файли).

The
Тепер відкрийте витягнуту папку і всередині ви знайдете Програми папку. Відкрийте це, і ви побачите Kodi.app папку. Створіть тут нову папку і назвіть її чимось простим Kodi New.

The
Далі перетягніть значок Kodi.app папку у вашу нову папку. Тепер вам потрібно запакувати цю нову папку в архів. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть 7-Zip > Додати до архіву.

The
У вікні, що виходить, переконайтеся, що ім’я закінчується .ipa і формат архіву є .блискавка.

The
Потім ви будете готові до запуску нового файлу IPA.

The
Перетягніть це на робочий стіл, щоб полегшити роботу.

Крок №4: Підключіть свій пристрій до робочого столу та відкрийте додаток Cydia Impactor

TheТепер, коли у вас є готова програма і Cydia Impactor, і ваш файл Kodi IPA, прийшов час підключити iPhone або iPad до робочого столу за допомогою кабелю USB. Якщо iTunes відкриється автоматично, закрийте його. Можливо, вам доведеться відповісти на запит свого пристрою, чи бажаєте ви довіряти комп’ютеру:

The
Настав час повернутися до файлів Cydia Impactor, які ми витягли раніше. Відкрийте папку та виберіть Ударник (із символом інструменту поруч):

The
Це запустить додаток, але не натискайте кнопку Пуск.

Додаток Cydia Impactor.
Коли додаток готовий до запуску, прийшов час розпочати встановлення.

Крок №5: Запустіть процес встановлення

Коли програма Cydia Impactor відкрита, настав час використовувати файл Kodi IPA, який ви створили раніше. Просто перетягніть файл на інтерфейс програми. Потім Cydia Impactor попросить вас ввести своє ім’я користувача Apple iTunes, а потім ваш пароль. 

Хоча це може здатися трохи неприємним, не хвилюйтесь, він не записує цю інформацію та просто надсилає її Apple, щоб установка могла розпочатися..

Настав час посидіти і почекати, поки відбудеться установка. У додатку ви побачите серію повідомлень разом із зеленою смугою, яка вказує на хід процесу встановлення.

Триває установка.
Як тільки він зупинився, саме час перейти до наступного кроку.

Крок №6: Довірте свій ідентифікатор користувача як розробника на своєму пристрої

Спливаюче вікно імені користувача Apple ID.Останнім кроком у процесі, перш ніж ви зможете насолоджуватися Kodi – це визнати, що ви довіряєте своєму ідентифікатору користувача як розробнику свого пристрою. Для цього заходьте Налаштування > Загальні > Управління пристроями.

The
Тепер все, що вам потрібно зробити, це вибрати Довіра , де “” буде тим, яким ви користувалися раніше.

The
Нарешті вдарив Довіра в отриманому спливаючому вікні для підтвердження:

Спливаюче вікно підтвердження довіри.
Як тільки це буде зроблено, ви можете вийти Налаштування де ви знайдете додаток Kodi, розташований на домашньому екрані, готовий до використання.

“Смартфон” від Даріуша Санковського, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map