Як встановити додаток YouTube Kodi

Більшість потокових пристроїв мають автономні програми YouTube, але перемикання між Kodi та іншим додатком незручно. Додаток YouTube Kodi дозволяє переглядати відео з YouTube, не виходячи з Kodi, і навіть дозволяє уникати набридливих рекламних роликів Youtube..

Що таке Коді?

Kodi – це програма для потокового медіа, яка підключається до телевізора або працює на мобільному пристрої. Він сумісний із усіма основними апаратними засобами для телефонів, планшетів та потокових передач. Kodi – це чудове рішення, чи підключили ви комп’ютер до телевізора за допомогою кабелю HDMI, чи хочете розблокувати реальну потужність Firestick.

Станом на це написання, останній стабільний реліз Kodi – 17.4. Останню версію можна завантажити тут.

Важливо: Як безпечно користуватися Kodi

Перш ніж почати роботу, я дуже рекомендую встановити VPN. YouTube відомий тим, що обмежує ваш вміст залежно від місця вашого проживання. Якщо ви перебуваєте в США, це означає, що ви не вистачаєте на BBC, включаючи все їхнє спортивне висвітлення та доповнення з популярних шоу, таких як Dr. Who.

І особисто я маю занепокоєння щодо моніторингу потокового вмісту, що надається провайдером. Я думаю, що цілком очевидно, що провайдери просто вмирають, щоб прийняти законодавство проти нейтралітету мережі, тож вони можуть почати звертати увагу на те, яку пропускну здатність ви використовуєте для потокового відео – потім заряджаєте за це додатково.

Підключення до VPN шифрує цей трафік, тому ваш Інтернет-провайдер не має уявлення про те, що ви робите з підключенням до Інтернету, яким саме має бути..

IPVanish – це єдиний нами тестований VPN, який забезпечує швидкість, необхідну для потокового потоку, з низькими затримками з’єднань по всьому світу. Він також працює з найширшим діапазоном пристроїв, включаючи FireTV та Firesticks, що зараз не може зробити жоден інший VPN.

Вам не потрібно змінювати жодні налаштування, просто підпишіться на IPVanish, встановіть клієнт на своєму пристрої та підключіться до сервера в будь-якій точці світу. Я використовую IPVanish кілька місяців, і я думаю, що за зручність, конфіденційність та швидкість варто заплатити.

Встановлення додатка YouTube Kodi

Додаток YouTube Kodi можна завантажити з офіційного сховища аддонів Kodi. Для того щоб встановити його, вам потрібно буде переглянути список відеододатків. Ось як це зробити.

YouTube Kodi Addon - Встановіть 1

Почніть з натискання кнопки Аддони пункт меню на головному екрані Коді. У вашому меню може бути більше записів, ніж у мене, оскільки я приховав багато тих, які я не використовую, щоб зменшити безлад. Зазвичай це внизу списку.

YouTube Kodi Addon - Встановіть 2

Потім натисніть кнопку Завантажити пункт меню.

YouTube Kodi Addon - Встановіть 3

Перейдіть до Відеододатки і натисніть на неї, щоб відкрити список доступних відеододатків.

YouTube Kodi Addon - встановіть 4

Далі прокрутіть униз, поки не знайдете YouTube пункт меню та клацніть по ньому.

YouTube Kodi Addon - встановіть 5

Потім натисніть кнопку Встановити кнопка внизу ліворуч, щоб розпочати процес встановлення.

YouTube Kodi Addon - Встановіть 6

Як тільки додаток YouTube Kodi почав успішно завантажувати, значок у списку зміниться.

YouTube Kodi Addon - встановіть 7

Піктограма зміниться на перевірку, коли додаток YouTube Kodi завершено встановленням.

YouTube Kodi Addon - Встановіть 8

Тепер ви можете запустити YouTube з аддони меню.

Налаштування додатка YouTube Kodi

Додаток YouTube Kodi працює нестандартно, але є кілька налаштувань, які потрібно переглянути після завершення встановлення.

Майстер налаштування

Перший раз, коли ви запускаєте додаток YouTube Kodi, ви запитаєте, чи хочете ви запустити майстра настройки.

YouTube Kodi Addon - майстер налаштування

Запуск майстра не обов’язковий, але мені подобається натискати на Так натисніть кнопку та перейдіть до неї, щоб визначити мою мову та країну. Ви можете змінити ці налаштування пізніше в меню параметрів додатку YouTube Kodi.

YouTube Kodi Addon - майстер налаштування

Виберіть свою мову зі списку та натисніть її, щоб перейти до наступного кроку.

YouTube Kodi Addon - майстер налаштування

Потім виберіть свою країну та натисніть на неї. Це все, що є у майстра налаштування.

Майте на увазі, що ці налаштування керують лише пропонованими відео, а також мовою інтерфейсу YouTube. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту YouTube з інших країн, вам все одно потрібно буде встановити VPN, щоб контролювати, який вміст вам дозволено переглядати.

Пов’язання облікового запису YouTube

Більшість людей захоче пов’язати свій наявний обліковий запис з додатком YouTube Kodi. Після підключення вашого акаунта ви можете переглядати підписані канали, мати доступ до вибраних та переглядати списки відтворення, які ви вже створили.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Почніть з вибору Увійти пункт меню вгорі головного меню.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Вас попередить, що вам доведеться повторити цей процес двічі. Це нормально, і це зробити досить просто. Клацніть на Добре кнопку, щоб перейти до наступного кроку.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Далі з’явиться екран із зазначенням коду підтвердження та відображення панелі прогресу. Потрібно увійти на YouTube і підтвердити кожен код, перш ніж заповнити панель прогресу. Для повного заповнення потрібно трохи більше 5 хвилин, щоб у вас було багато часу.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Почніть з відкриття https://www.youtube.com/activate та введення коду підтвердження, а потім натисніть на Далі кнопка.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Тоді вам потрібно буде натиснути на Дозволити кнопку, щоб зв’язати свій обліковий запис YouTube з додатком YouTube Kodi.

YouTube Kodi Addon - обліковий запис посилання

Майте на увазі, що вам потрібно буде повторити цей крок ще раз, щоб повністю зв’язати свій обліковий запис. Зробивши це, ви отримаєте доступ до своїх підписок та іншої інформації, пов’язаної з вашим обліковим записом YouTube.

Інші налаштування

Є кілька інших налаштувань, які я рекомендую вам змінити або принаймні поглянути. Мені подобається встановлювати роздільну здатність і змінювати, які папки відображаються за замовчуванням.

YouTube Kodi Addon - інші налаштування

Ви можете отримати доступ до меню налаштувань для додатка YouTube Kodi, перейшовши до кінця списку, а потім натиснувши на Налаштування пункт меню.

YouTube Kodi Addon - інші налаштування

Додаток YouTube Kodi автоматично не вибере якість відео, тому встановіть його там, де вам потрібно. Я віддаю перевагу 720p для свого екрана, але є варіанти, доступні для 1080p аж до 240p.

YouTube Kodi Addon - інші налаштування

Потім натисніть кнопку Папки меню зліва і подивіться, що відображається за замовчуванням. На мою думку, список відображених предметів занадто довгий. Принаймні, мені подобається відключати показ Не подобаються відео тому що я, мабуть, натиснув неприязнь чомусь.

Також врахуйте Технічне обслуговування меню. Якщо у вас виникли проблеми з тим, що аддон YouTube Kodi працює повільно або виходить з ладу, слід очистити кеш із цього меню.

Потокове відео з YouTube

Після встановлення та налаштування додатка YouTube, потокове відео з YouTube стає простим. Щоб переглядати YouTube, почніть з запуску додатка з Аддони меню на головному екрані Коді.

YouTube Kodi Addon - Потокове передавання

Ви зможете переглядати вміст, що базується на ваших підписах, бачити, що є тенденцією на сайті, та шукати відео.

YouTube Kodi Addon - Потокове передавання

Додаток YouTube Kodi відображає всі метадані відео зліва. Коли ви знайдете щось, що хочете переглянути, натисніть на відео, щоб відкрити його і почати перегляд.

YouTube Kodi Addon - Потокове передавання

Після того, як ваше відео розпочнеться в потоковому режимі, ви можете використовувати елементи управління Addon, щоб призупинити або пропустити навколо, включити субтитри та змінити роздільну здатність відтворення, як зазвичай.

Тепер у вас є YouTube на Kodi

Це все, що потрібно встановити та налаштувати додаток YouTube Kodi. Я ціную зручність можливості перегляду відео YouTube, не виходячи з Kodi та запускаючи інший додаток, тому я знайшов багато користі від цього додатка.

Не можна заперечувати, що багато найкращого потокового вмісту в Інтернеті є на YouTube. Незалежно від того, чи хочете ви дивитись музичні відеоролики VEVO, перевіряти улюблений програвач Let’s або дивитись нові трейлери фільмів, це дуже зручно, щоб можна було запускати YouTube на телевізорі.

Дивись також: Найкращі додатки телевізора Kodi

Популярні: Кращі доповнення до фільмів Kodi та як встановити Kodi на Firestick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me