Як встановити додаток PBS Kids Kodi

Як встановити надбудову PBS Kids Kodi


PBS Kids пропонує широкий спектр сімейного вмісту, але веб-сайт дозволяє лише переглядати останні епізоди кожного шоу. Ось тут надходить додаток PBS Kids для Kodi: хоча цей додаток не включає прямий ефір, він дозволяє переглядати понад 30 різних шоу на запит, у багатьох з яких доступно кілька епізодів..

Хоча менш пікантні додатки, такі як Yoda або Exodus, можуть запропонувати деякі шоу PBS Kids, ми не рекомендуємо їх використовувати. Для початку ці додатки збирають вміст, розміщений в Інтернеті, незалежно від того, чи є він з офіційного джерела чи ні. Немає гарантій, що вміст буде правильно позначено, тобто ви ризикуєте щоразу, коли завантажуєте відео.

Крім того, ці додатки не розроблені для дітей, тому вони часто містять вміст, який не підходить молодшим глядачам. На відміну від цього, PBS Kids пропонує лише дитячі шоу, а найкраще – це абсолютно безкоштовно, тому не потрібно шукати більше ніде.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Чому завжди слід використовувати VPN разом з Kodi

Важливо використовувати VPN під час трансляції за допомогою Kodi. Ваша діяльність в Інтернеті не є приватною, і залежно від мережі, яку ви використовуєте, їх може контролювати ваш Інтернет-провайдер (ISP), ваш роботодавець, хакери чи навіть уряд. Крім того, відомо, що деякі провайдери обмежують швидкість інтернету клієнтів, які часто переглядають відео в Інтернеті.

VPN запобігають подібному типу перегляду, шифруючи ваш трафік, гарантуючи, що будь-які спостерігачі бачать лише безглузді перемикання даних. Вони також дозволяють вам отримувати доступ до заблокованих регіонів сайтів та служб, таких як PBS Kids, де б ви не були. Щоразу, коли ви підключаєтесь до сервера, вам надається нова, тимчасова IP-адреса з країни, в якій перебуває ваш вибраний сервер. Оскільки більшість гео-обмежених потокових платформ не можуть визначити різницю між користувачем VPN та тим, хто насправді потрібен країни, ви зможете користуватися інакше заблокованою послугою з будь-якого місця.

Вибір правильного VPN є життєво важливим, тим більше, що багато хто занадто повільний для потокової передачі високої чіткості. Ми рекомендуємо IPVanish. Це швидкий, безпечний VPN із сотнями серверів у США, політикою без журналів і високим лімітом підключення. Крім того, IPVanish включає додатки для пристроїв Windows, MacOS, iOS, Android та Amazon Fire.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish ідеально підходить для Kodi. Це невелика вага, із стабільно високими швидкостями та міцною прихильністю до вашої конфіденційності. Він навіть постачається із семиденною гарантією повернення грошей, тобто ви можете спробувати це без ризику.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

Що таке добавка PBS Kids Kodi?

Дитячі меню PBS

Просто цей додаток викреслює вміст від PBS Kids, що дозволяє вам дивитись його коли завгодно. Це так само зручно, як і доповнення, оскільки немає налаштованих налаштувань і лише два меню: одне, де ви вибираєте шоу, яке хочете подивитися, і одне, де ви вибираєте конкретний епізод. Коді-аддони, спрямовані на дітей, часто пропонують великий вибір назв, але зазвичай ви знайдете, що деякі не завантажуються. Хоча PBS Kids працює чудово, здебільшого є три шоу (Кліффорд Великої Червоної собаки, Пляма, і Майя & Мігель), у яких немає епізодів.

Додаток PBS Kids Kodi наразі включає 32 різні шоу. Однак варто зазначити, що доступні лише недавні ефіри. Це означає, що якщо ви шукаєте щось, щоб затримати дітей на деякий час, вам доведеться вибирати своє шоу ретельно (під час написання, Поїдемо, Луна! і Pinkalicious і Peterrific мали 14 епізодів у кожному і Лабораторія обіду Fizzy мав 19). Усі заголовки доступні в роздільній здатності 720p, а субтитри доступні.

Як встановити надбудову PBS Kids Kodi

Оскільки аддон PBS Kids міститься в офіційному сховищі аддонів Kodi, встановити його швидко і просто. Нижче ми проаналізуємо вас покроково.

Ось як встановити надбудову PBS Kids Kodi:

 1. На головному екрані Kodi натисніть Додатки у лівому меню.
 2. Далі натисніть значок поля у верхньому лівому куті екрана.
 3. Виберіть Встановити з сховища.
 4. Знайдіть Репозиторій додатків Kodi у списку на наступному екрані (якщо ви не встановили жодного іншого репосту, вас автоматично перейдуть до репо Kodi).
 5. Виберіть Додатки для відео.
 6. Прокрутіть вниз, поки не побачите PBS Kids. Клацніть по ньому, а потім натисніть на Встановити кнопка.
 7. Вам скажуть, що додаткові додатки будуть встановлені. Не панікуйте – вони потрібні дітям PBS. Клацніть добре.
 8. Тепер додатки мають бути встановлені і відображатимуться на головному екрані Kodi.

Як користуватися VPN з Kodi

PBS Kids доступний лише в США, тож вам знадобиться VPN, щоб дивитися з будь-якого іншого місця. Нижче ми пояснюємо, як розблокувати PBS Kids з-за кордону за допомогою VPN.

 1. По-перше, підпишіться на VPN, якщо ви ще цього не зробили. Ми рекомендуємо IPVanish.
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення, переконайтесь, що ви отримаєте потрібну версію для свого пристрою.
 3. Підключіться до одного з американських серверів VPN.
 4. Відкрийте додаток PBS Kids та спробуйте відтворити відео. Він повинен завантажуватися миттєво, але якщо ні, то перезапуск Kodi або спробу іншого сервера має вирішити більшість проблем.

Дивись також: Найкращі VPN для Kodi

Що я можу дивитись на PBS Kids?

На PBS Kids є всілякі шоу, тому гарантовано, що вони знайдуть щось для кожного. Нижче ви знайдете кілька найпопулярніших назв, які PBS Kids може запропонувати:

 • Район містера Роджерса
 • Кайлу
 • Допитливий Джордж
 • Артур
 • Непарний загін
 • Шоу Руффа
 • вулиця Сезам
 • Посадка сливи
 • Електрична компанія
 • SciGirls
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map