Як встановити Crunchyroll Kodi Addon: Оновлено червень 2018 року

У Crunchyroll є всі найкращі аніме в Інтернеті, зібрані в одному місці та підзаголовлені для англомовних аудиторій. Якщо вам набридло переглядати улюблені серіали на маленькому екрані, додаток Crunchyroll Kodi може допомогти вам отримати останні епізоди, що відтворюються на телевізорі. Ось як налаштувати речі.

Зауважте, що для цього додатка вам знадобиться преміальний рахунок Crunchyroll.

Не можете завантажити або встановити Crunchyroll на Kodi? Ось чому

Станом на червень 2018 року, доповнення Crunchyroll Kodi було офіційно знято в автономному режимі.

У червні Crunchyroll надіслав повідомлення Github із проханням розробника аддону Crunchyroll Kodi, Yoshiofthewire, видалити аддон. Скарга Crunchyroll в цьому питанні оберталася навколо того, що він вважав копією свого коду в деяких файлах сховища як «недобросовісність»..

Замість того, щоб боротися з нею, Йошіофтхвей вирішив назавжди зняти аддон. Він детально пояснив, що сталося з аддоном на офіційних форумах Crunchyroll, де користувачі відповідали з великою кількістю незадоволення.

Чи означає це, що аддон Кронхірола пішов назавжди? Зовсім ні! Аддон був розщеплений кілька разів і в різних місцях. Ми оновили наш посібник з установки, щоб відобразити декілька місць завантаження для аддону, на випадок, якщо він також буде знятий і в інших місцях.

Зауважимо, додаток Crunchyroll Kodi – це безкоштовний, легальний аддон. Аддон вимагає підписки на Crunchyroll і не порушує жодних авторських прав. Crunchyroll прагнув зняти аддон з причин, пов’язаних із порушенням їх ліцензованого вмісту.

Що таке Коді?

Kodi – це програма для потокового медіа, яка дозволяє переглядати фільми та шоу на телевізорі чи мобільному пристрої. Ви можете додавати до нього вміст, завантажуючи відео чи встановлюючи додатки з величезної бібліотеки. Це швидка, проста та безкоштовна альтернатива послугам передплати, як Netflix та HBO Now. Однією з найважливіших причин, яку ми рекомендуємо Kodi, є те, що він працюватиме практично на будь-якому, від ваших ігрових консолей до пристроїв Roku та Fire TV.

Остання версія Kodi – 17.4, і її можна безкоштовно завантажити тут.

Детальніше: Що таке Коді і як можна ним користуватися?

Смірно передайте аніме з Kodi

Перш ніж почати, варто подумати про те, як захистити свої потокові медіа-пристрої.

Ми настійно рекомендуємо вжити заходів для забезпечення вашої конфіденційності та захисту. Інтернет-провайдери намагаються перекрити нейтралітет мережі для того, щоб стежити за тим, що їх клієнти дивляться в Інтернеті, а хакери регулярно запускають нові і складні атаки “людина-в-середині” для встановлення зловмисного програмного забезпечення та крадіжки інформації.

У багатьох випадках єдиним можливим захистом є використання VPN. Переглянувши найпопулярніші наявні VPN, рекомендуємо зареєструватися в IPVanish та встановити його на потоковому пристрої Kodi.

Є багато причин, чому ми рекомендуємо саме IPVanish, але їхні швидкі сервери та понад 100 серверних місць роблять їх варіантом переходу до потокової передачі в Інтернеті. Насправді IPVanish є єдиним клієнтом VPN, який підтримує FireTV та Fire Stick Amazon.

Вони також надають тисячі серверів у всьому світі, допомагаючи стримерам обійти несправедливі обмеження на перегляд вмісту, заблокованого регіоном.

Не ризикуйте, щоб ваш Інтернет-провайдер обмежив пропускну здатність, оскільки вони думають, що ви переглядаєте занадто багато Dragon Ball Super. Завантаживши та встановивши IPVanish, перегляньте наш посібник із використання Kodi з VPN.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на IPVanish

Встановлення додатка Crunchyroll Kodi

Додатковий додаток Crunchyroll Kodi доступний для завантаження з відео-розділу сховища Kodi. Для початку вам потрібно запустити Kodi і відкрити його на головному екрані.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 1

Далі натисніть на аддони пункт меню з головного меню зліва від екрана. У вашій програмі Kodi може бути більше записів у меню, оскільки я вимкнув багато тих, які не використовую для зменшення безладу.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 2

Потім натисніть кнопку Завантажити пункт меню внизу списку.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 3

Перегляньте список, поки ви не прийдете Відеододатки і натисніть на нього.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 4

Прокрутіть список відеодобавок Kodi, поки не знайдете Crunchyroll, і натисніть на нього, щоб відкрити екран встановлення.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 5

Клацніть на Встановити кнопка в правому нижньому куті.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 6

Ви повернетесь до списку відео-адонів Kodi, а піктограма Crunchyroll зміниться, коли завантаження розпочнеться.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 7

Після встановлення додатка Crunchyroll Kodi значок зміниться на галочку, як зазначено вище.

Crunchyroll Kodi Addon - Встановити 8

Тепер, коли ви подивитесь на встановлені додатки на головному екрані Kodi, ви побачите Crunchyroll у списку разом з рештою ваших відеододатків.

Додаткові місця установки Crunchyroll

Якщо ви виявите, що Crunchyroll відсутній або він не встановиться з офіційного сховища, ось кілька альтернативних посилань на завантаження zip-файлу.

  1. MrKrabat

Ми додамо ще альтернативні джерела для додатка Crunchyroll Kodi, коли вони стануть доступними.

Налаштування додатка Crunchyroll Kodi

Після встановлення додатка Crunchyroll Kodi вам потрібно буде налаштувати кілька речей, перш ніж він буде готовий до використання.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 1

Почніть з відкриття додатка Crunchyroll Kodi з аддони меню.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 2

Коли ви відкриєте додаток Crunchyroll Kodi, ви побачите повідомлення про помилку. Це нормально, оскільки ви ще не надали інформацію про вхід для свого преміум-акаунта Crunchyroll.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 3

Найпростіший спосіб відкрити меню додатка – перемістивши мишу повністю до лівої частини екрана, поки Crunchyroll відкритий. Це контекстне меню – це також єдиний спосіб пошуку улюбленого аніме по імені.

Зараз натисніть на налаштування аддона пункт меню. Відкриється екран налаштувань Crunchyroll.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 4

Тепер вам потрібно ввести інформацію про свій преміум-акаунт Crunchyroll в розділі Ім’я користувача і Пароль поля. Ви також можете змінити кілька інших налаштувань, поки ви тут.

Додаткові налаштування Crunchyroll

Якість відео можливо, слід відрегулювати за замовчуванням 360p, якщо ви не переглядаєте це на дуже маленькому екрані або відчайдушно потребуєте пропускної здатності. Я протестував Crunchyroll як в 1080p, так і в 720p, і вони добре працювали без реальних затримок буферизації.

Примусові зміни мови можна встановити будь-яку мову, на якій ви бажаєте читати свої підписки. За замовчуванням вона витягує бажану мову з налаштувань Kodi.

Тип черги змінить спосіб відображення вашої черги Crunchyroll за епізодами або згрупованими по сезонах. Це може бути важливо, якщо ваша черга Crunchyroll надзвичайно довга.

Закінчивши, натисніть на Добре кнопку, щоб зберегти зміни та повернутися до попереднього екрану.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 5

Змінивши налаштування, натисніть будь-де на екрані, щоб змусити Crunchyroll намагатися увійти з наданою вами інформацією акаунта. Ви дізнаєтесь, що це працює, якщо ви побачите спінер прогресу.

Crunchyroll Kodi Addon - Налаштування 6

Тепер ви можете переглядати свою чергу Crunchyroll або прокручувати кожне доступне шоу. На мою думку, цей аддон дійсно найкраще працює з вашою чергою Crunchyroll. Є кілька варіантів фільтрації, щоб ви могли спробувати звузити речі та знайти нові шоу, але сама кількість назв може зробити це неприємним.

Використання аддона Crunchyroll Kodi

Тепер, коли все встановлено та налаштовано, ви можете використовувати додаток Crunchyroll Kodi для перегляду улюблених епізодів.

Crunchyroll Kodi Addon - Дивитися 1

Перегляд за замовчуванням у додатку Crunchyroll Kodi – великий, довгий список. Це полегшує перегляд заголовків, але для того, щоб перейти на наступну сторінку, потрібно прокрутити назад доверху та вибрати Завантажити ще… пункт меню.

Crunchyroll Kodi Addon - Дивитися 2

Додаток Crunchyroll Kodi також пропонує вигляд плаката. Ви можете ввімкнути перегляд плакатів у контекстному меню зліва, але це потрібно зробити індивідуально для кожного екрана. За замовчуванням його встановлено за списком, але я думаю, що перегляд плакатів виглядає приємніше на кожному пристрої, на якому я його тестував – моя єдина скарга – це некрасива піктограма котушки для фільму.

Crunchyroll Kodi Addon - Дивитися 3

Вибравши назву для перегляду, вам будуть показані всі доступні епізоди для кожного сезону. Клацніть будь-який епізод, щоб розпочати його трансляцію.

Crunchyroll Kodi Addon - Дивитися 4

Старі дані показують, що пропонують лише епізоди стандартної чіткості з літерами, хоча в декількох серіях є HD ремастери. Усі елементи керування в програвачі Kodi працюють за винятком субтитрів, які, як ви, напевно, очікуєте, неможливо вимкнути, оскільки вони записані у відео.

Перегляньте улюблене аніме з Crunchyroll на Kodi

Це все, що стосується того, щоб доповнити Crunchyroll Kodi і доповнити його. Якщо ви підписник премії Crunchyroll, немає причин не отримувати цей додаток. Інтерфейсу потрібно трохи попрацювати, але він абсолютно отримає останню трансляцію аніме на телевізорі.

Поки ви вносите рекомендовані зміни, я думаю, що вам дуже сподобається цей додаток. Це швидкий, чуйний, стабільний і робить велику роботу, приносячи всі тисячі аніме-заголовків на Crunchyroll до вашої вітальні або мобільного пристрою.

Дивись також: Найкращі аніме-аддони для Коді

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me