Як спостерігати за British Open Open на Kodi – Royal Portrush

Як спостерігати за британським Golf Open на Kodi

Найкращі гольфісти у світі вийдуть на змагання на Британській Open Golf 2019 (або “Відкритій”, як її офіційно називають), яка відбудеться на полі для гольфу Royal Portrush у Північній Ірландії з 14 по 21 липня. Claret Jug та величезний гаманець у розмірі 1,5 мільйона доларів готові до захоплення. Хоча доступ до потокової трансляції обмежений, ви все одно можете безкоштовно дивитись British Open Open на Kodi, поєднуючи потрібні послуги та додатки.

Важлива примітка: Наш путівник рекомендує лише офіційні доповнення Kodi. Британський Відкритий – один із 4 найбільших турнірів у гольфі у світі. Це означає, що при обмеженому доступі вболівальники можуть спробувати переглянути турнір через неофіційні потоки. Однак є кілька офіційних потокових варіантів, які дозволять вам дивитися Британський Відкритий. Офіційні потоки надійніші і не порушують вашу конфіденційність та безпеку.

Ви можете безкоштовно переглядати деталі або всі британські Golf Open у Великобританії, Канаді, Австралії чи будь-де ще за межами Великобританії, але вам може знадобитися VPN. Ми пояснимо, як і які працюють.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як дивитись британський Golf Open 2019 на Коді безкоштовно за допомогою VPN

Якщо ви живете в США, ви можете спостерігати за British Golf Open через канал Golf (первинні мовники) та NBC Sports Network та NBC. Декілька сервісів пропонують потоки Golf Channel, NBCSN та NBC, але потрібна безкоштовна пробна версія, якщо ви хочете передавати безкоштовно..

Якщо ви живете за межами США, отримати доступ до цих служб можливо за допомогою VPN. VPN можуть допомогти запобігти прослуховуванню провайдера вашими даними та зменшити швидкість з’єднання для всіх користувачів.

Щоб розпочати роботу з VPN, виконайте наступне:

  1. Зареєструйтеся в акаунті за допомогою надійної послуги VPN. Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Інші тверді варіанти, які слід врахувати, – це ExpressVPN, NordVPN або CyberGhost.
  2. Встановіть додаток VPN на той самий пристрій, де встановлено Kodi. На ваш маршрутизатор можна встановити програму VPN, яка б захистила всі пристрої у вашій мережі. Однак процес налаштування цього може бути дорогим. Ми рекомендуємо просто встановити на пристрій, для якого використовується Kodi, наприклад ваш Amazon Firestick.
  3. Підключення до сервера VPN у США. Вам потрібно буде підключитися до сервера США, щоб отримати доступ до потоку NBC, NBCSN або Golf Channel.
  4. Встановіть та передайте з додатку Kodi, який пропонує Golf Channel, NBCSN або NBC та British Golf Open 2019.

Ми рекомендуємо спробувати VPN та коді аддон перед Британським Відкритим. Таким чином, якщо у вас виникнуть труднощі, ви встигнете вирішити проблеми або вивчити альтернативи перед подією, не потребуючи коду..

На коді-коді 2019 року можна безкоштовно переглянути Британський відкритий гольф. Для цього потрібно зареєструватися на безкоштовну пробну версію. NBCSN, канал гольфу та NBC потоки, ймовірно, будуть заблоковані регіоном. Тому вам доведеться використовувати VPN та підключитися до американського сервера, щоб переглянути їх, якщо ви перебуваєте за межами США.

Як дивитися Британський відкритий гольф-2019 на Kodi

Британський відкритий гольф-2019 відбудеться в ефірі на NBC, NBCSN та Golf Channel для глядачів у США. Для глядачів у Великобританії турнір транслюватиметься на Sky Sports. Що ж стосується коді-аддонів, однак найкращим ставкою є доступ до будь-якого з цих каналів чи послуг через аддіон Kodi..

PS Vue Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка доступна (США)

ps vue майстри гольфу

Playstation Vue (PS Vue) – послуга потокового потоку, що надається компанією Sony, яка доступна для шанувальників гольфу в США. Ви можете отримати доступ до послуги за допомогою додатка Kodi.

Щоб розпочати роботу з PS Vue, спершу перейдіть на веб-сайт PS Vue і підпишіться на Основні пакет. Пропонується безкоштовна 5-денна пробна версія. Ви зможете отримати доступ до каналу Golf, спортивної мережі NBC та NBC через цей пакет.

Після створення облікового запису завантажте додаток PS Vue Kodi з офіційного сховища аддонів Kodi. Тоді ви зможете підключитися до свого облікового запису, використовуючи дані для входу, створені під час першої реєстрації.

Можливо, можливо створити обліковий запис PS Vue за межами США. Однак це вимагатиме, щоб у вас був спосіб оплати в США. Якщо це зробити, можливо, ви зможете підключитися до сервера VPN у США та зареєструватися, використовуючи метод оплати, заснований у США.

Sling TV Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка (США)

Слінг-телевізор kodi нас господарів

Sling TV – послуга інтернет-потокового телебачення, подібна до PS Vue. Ви можете отримати доступ до NBC, спортивної мережі NBC та каналу Golf, підписавшись на телевізор Sling, навіть із 7-денною безкоштовною пробною версією.

Щоб розпочати роботу з Sling Head на Sling.com, і підпишіться на підписку Sling Blue, яка включає NBCSN та NBC. Потім додайте Аддіон Sports Extra, щоб отримати канал Golf. Не вибирайте знижку на 40%, оскільки для цього потрібна передоплата та безкоштовна пробна версія. Звичайна підписка пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Після реєстрації завантажте додаток Sling TV Kodi з офіційного сховища аддонів Kodi. Після цього ви зможете використовувати електронну адресу та пароль, з якими ви зареєструвались, щоб увійти в аддон та отримати доступ до свого облікового запису Sling TV.

Розклад британських Golf Open 2019 (США EST)

Канали подій DateTime (EST)
Понеділок, 15 липня7:00 – 9:00Ранковий заїздКанал для гольфу
Понеділок, 15 липня9:00 – 11:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Понеділок, 15 липня19:00 – 21:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Понеділок, 15 липня21:00 – 22:00Дорога до Королівського ПотрушаКанал для гольфу
Вівторок, 16 липня6:00 – 10:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Вівторок, 16 липня10:00 – 12:00Полудень вранціКанал для гольфу
Вівторок, 16 липня12:00 – 14:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Вівторок, 16 липня21:00 – 22:00Vantage Point з Майком ТрикоКанал для гольфу
Середа, 17 липня6:00 – 10:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Середа, 17 липня10:00 – 12:00Полудень вранціКанал для гольфу
Середа, 17 липня12:00 – 14:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Середа, 17 липня23:00 – 23:30Чоловіки в БлейзеріNBCSN
Четвер, 18 липня12:00 – 1:30 ранкуОпівночний драйвКанал для гольфу
Четвер, 18 липня1:30 – 16:00ВідкритеКанал для гольфу
Четвер, 18 липня16:00 – 17:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Четвер, 18 липня23:00 – 23:30Чоловіки в БлейзеріNBCSN
П’ятниця, 19 липня13:30 – 16:00Відкритий – Другий турКанал для гольфу
П’ятниця, 19 липня16:00 – 17:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
П’ятниця, 19 липня23:00 – 23:30Чоловіки в БлейзеріNBCSN
Субота, 20 липня5 ранку – 7 ранкуВідкритий – третій турКанал для гольфу
Субота, 20 липня7:00 – 11:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Субота, 20 липня7:00 – 15:00Відкритий – третій турNBC
Субота, 20 липня15:00 – 16:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Неділя, 21 липня1:00 – 01:30Чоловіки в БлейзеріNBCSN
Неділя, 21 липня4 ранку – 7 ранкуВідкритий – заключний раундКанал для гольфу
Неділя, 21 липня7:00 – 9:45Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Неділя, 21 липня7:00 – 14:00Відкритий – заключний раундNBC
Неділя, 21 липня14:00 – 16:00Гольф Центральний Живий з відкритогоКанал для гольфу
Неділя, 21 липня22:00 – 22:30Чоловіки в БлейзеріNBCSN

British Golf Open – Багата історія

Перший британський Golf Open був зіграний ще в 1860 році в Шотландії. Близько 1863 року гаманець коштував близько 10 фунтів стерлінгів, що зменшується порівняно з поточним гаманцем на 1,5 мільйона доларів. Перемотка вперед до 2019 року та імена гравців, можливо, змінилися, але престиж турніру залишається тим самим. Чемпіон, що захищається Франческо Молінарі, буде боротися з іншими великими іменами, такими як Рорі Маклрой та Тайгер Вудс.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me