Як переглянути файли журналів Kodi

Якщо ви зіткнулися з цим страшним повідомленням: «Один або кілька елементів не вдалося відтворити, перевірте файл журналу на деталі», можливо, вам цікаво, як у світі можна знайти ці загадкові файли журналів Kodi. І навіть якщо ви зможете їх знайти, це може бути не очевидно, що з ними робити.

Як ви переглядаєте файли журналів у Kodi? І як тільки ви це зробите, як виправити будь-які помилки, які сталися?

Правда в тому, що існує багато різних причин цього повідомлення про помилку. Тож найкраще зробити це спочатку знати, як отримати самі файли журналів. Отримавши цю інформацію, ви можете отримати допомогу від інших на форумах або електронною поштою.

Є також кілька речей, які ви можете спробувати, щоб самостійно виправити помилки.

У цій статті я поясню, як робити обидва.

Підтримання конфіденційності та безпеки під час використання Kodi

Перш ніж ми почнемо обговорювати, як виправити проблеми з Kodi, важливо зрозуміти ризики, пов’язані з використанням аддонів для вирішення проблем Kodi..

Kodi addons створені незалежними розробниками. Це стосується не лише програм, які використовуються для трансляції відеоконтенту, але і тих, які полегшують усунення проблем із самим плеєром.

Хоча всі додатки, згадані в цій статті, є надійними та вважаються безпечними, хакер може потенційно поставити під загрозу будь-яке програмне забезпечення.

Зловмисні програмісти іноді використовують аддони, щоб ініціювати атаки “людина в середині”. Вони змінюють код так, щоб він переспрямовував дані користувача у власні приватні мережі. Після цього вони зможуть отримати доступ до жорсткого диска користувача та отримати будь-яку особисту інформацію, яку вони хочуть.

Якщо ваш Інтернет-постачальник послуг знає, що ви передаєте відео, він також може знизити швидкість вашого Інтернету, щоб зберегти низькі витрати. Дійсно, багато провайдерів доступу пропонують власні потокові послуги і не хочуть конкурувати з іншими. Тож вони можуть покарати вас, знизивши швидкість, якщо ви шукаєте альтернативи.

Дивись також: Як зупинити буферизацію Kodi

Через ці проблеми завжди найкраще користуватися послугою VPN, коли ви передаєте відео або використовуєте будь-які додатки для усунення несправностей Kodi під час підключення до Інтернету. Використання VPN маскує вашу особу, щоб хакери не могли отримати вашу особисту інформацію. І все, що ви робите в Інтернеті, залишається приватним, щоб ваш постачальник не міг використовувати це як привід для зменшення пропускної здатності..

Один з найпопулярніших VPN серед користувачів Kodi – це IPVanish. І ми вважаємо, що ця популярність є виправданою. IPVanish має сувору політику “без журналів” та підтримує власну інфраструктуру. Це забезпечує високу швидкість і забезпечує збереження ваших даних подалі від сторонніх очей.

Програма читання: Економте до 60% на планах IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Перегляд файлів журналів Kodi за допомогою засобу перегляду журналів

Найпростіший спосіб перегляду файлів журналів Kodi – це встановлення додатка Переглядача журналів. Він доступний в офіційному сховищі Kodi.

Для цього виконайте ці кроки.

   • Клацніть “доповнення” з головного меню.
   • Натисніть «завантажити».
   • Клацніть «Додатки програми».
   • Клацніть «Переглядач журналів для Kodi».
   • Натисніть «встановити». Через кілька секунд ви отримаєте повідомлення про те, що аддон встановлений.
   • Поверніться до списку програмних додатків та знову натисніть «Перегляд журналу для Kodi». Ви повинні побачити параметри “запустити”, “налаштувати”, “автоматичне оновлення”, “відключити” або “видалити”.
   • Клацніть «запустити». Це відкриває нове діалогове вікно, яке пропонує вам параметри показувати журнали, показувати старий журнал або змінювати налаштування.
   • Якщо Kodi було вимкнено з моменту появи помилки, натисніть «показати старий журнал». В іншому випадку натисніть на “показати журнал”.
   • Прокрутіть файл, поки не знайдете помилку.

Щойно ви отримаєте фактичний текст повідомлення про помилку, він може дати вам краще уявлення про те, що викликає проблему.

На жаль, вирізати та вставити не працює з програми перегляду журналу. Тож якщо ви намагаєтесь вставити повідомлення про помилку на форум, щоб отримати допомогу, це не спрацює. Однак скріншоти працюють зсередини глядача.

Перегляд файлів журналу Kodi безпосередньо.

Використовувати програму перегляду журналу, це добре, якщо ви просто хочете знайти, що таке повідомлення про помилку. Але іноді контекст, в якому виникала помилка, може бути важливим. Тож може бути простіше прочитати файл журналу та обговорити його з іншими, якщо він знаходиться у текстовій формі.

На жаль, отримати файл журналу у текстовій формі трохи складніше, оскільки те, де він знаходиться, залежить від вашої операційної системи.

Ось список, де знайти файл у кожній ОС.

 • Windows: C: \ Користувачі \ {ваше ім’я користувача Windows} \ AppData \ Роумінг \ Kodi \ kodi.log
 • Мак: / Користувачі / {ваше ім’я користувача} / Бібліотека / Підтримка програм / Kodi / kodi.log
 • Linux: ~ / .kodi / kodi.log
 • iOS: /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/kodi.log
 • Android: {storage} /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log
 • OSMC: /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log

П’ять простих стратегій, які ефективно виправляють більшість помилок, знайдених у файлах журналу Kodi

Тепер, коли ви знаєте, як переглядати файли журналів kodi, як виправляти помилки, що з’являються в них?

Деякі помилки може вирішити лише той, хто має глибокі знання кодування. Але більшість не вимагає цього рівня знань. Ось ось п’ять простих стратегій, які кожен може використовувати для вирішення найбільш поширених помилок.

Стратегія №1. Оновіть додаток, який ви використовуєте

Іноді розробник аддона виявляє помилки після його виходу. Але з міркувань безпеки, можливо, ви налаштували ваш Kodi не автоматично завантажувати оновлення. Якщо це так, можливо, у вас немає найновішої версії додатку, що не містить помилок.

Щоб переконатися, що на вашому Kodi встановлена ​​найновіша версія аддону, перейдіть до меню, де знаходиться ваш аддон, і клацніть його правою кнопкою миші. Потім натисніть “інформація”. Нарешті, натисніть «оновити».

Стратегія №2. Використовуйте Indigo, щоб очистити кеш і видалити старі інсталяційні пакети.

Старі дані, що зберігаються у папці кешу та пакетів, можуть уповільнити ваш Kodi, іноді спричиняючи помилки в процесі. Але їх можна усунути за допомогою аддона під назвою Indigo.

Щоб встановити його, спочатку встановіть сховище SuperRepo. Потім натисніть на лупу з головного меню. Клацніть на “пошукові доповнення”. Нарешті, наберіть “Indigo” та натисніть клавішу Enter. Це призведе до появи аддона, щоб ви могли його встановити.

Після його встановлення ви можете відкрити головне меню з набором опцій. Клацніть на «Інструменти технічного обслуговування». Потім натисніть на “Розмір кешу: (кількість) – Клацніть, щоб очистити” та “Розмір пакунків: (кількість) – Клацніть, щоб очистити”. В обох випадках вам буде запропоновано повідомлення з запитанням, чи впевнені ви, що хочете очистити кеш або видалити старі інсталяційні файли. Клацніть на «очистити» або «видалити», і всі дані небажаних даних відійдуть.

Стратегія №3. Оновіть свою версію Kodi

Якщо ваш аддон оновлений і кеш / пакунки очищені, але ви все ще бачите помилки, це може бути тому, що у вас є стара версія Kodi, яка використовує новіший, несумісний додаток.

Щоб дізнатися, чи це так, натисніть на значок шестірні. Потім перейдіть до “Інформація про систему”. Ви побачите багато інформації про медіаплеєр Kodi. У правому нижньому куті – номер версії. Переконайтеся, що це Kodi v17.4 Krypton або будь-яка інша версія, яка є найновішою, як ви читаєте це.

Стратегія №4. Оновіть свої залежності.

Інша проблема, яка може спричинити помилки – це залежності, які не були оновлені. Щоб знайти їх, натисніть на значок шестірні → налаштування системи → аддони → керуйте залежностями. Перегляньте список і побачте, чи з’явилось щось із них у повідомленні про помилку файлу журналу.

Якщо це так, оновіть залежну порушувач, натиснувши правою кнопкою миші та виберіть “інформація”, а потім “оновити”.

Стратегія №5. Скиньте заводські налаштування Kodi.

Якщо жодна з попередніх стратегій не спрацює, можливо, вам доведеться спробувати щось більш радикальне. Скидання заводських налаштувань Kodi усуне всі ваші доповнення, шкури та будь-які інші зміни, які ви внесли до нього з моменту встановлення.

З цієї причини рішення про відновлення заводських налаштувань Kodi не слід сприймати легко. Але якщо нічого іншого не працює, це може бути єдиним способом вирішити проблему, не навчившись кодувати.

Щоб скинути заводські налаштування Kodi, використовуйте додаток Indigo, обговорене в Стратегії №2. Але натисніть на «Відновити заводські налаштування» замість «Інструменти технічного обслуговування». Вам надійде попередження, що воно видалить усі ваші дані Kodi.

Клацніть “так”, щоб завершити скидання.

Після скидання перевстановіть додаток, який ви використовували, та спробуйте ще раз.

Де знайти допомогу щодо помилок, знайдених у файлах журналу Kodi.

Якщо жодна з перерахованих вище стратегій не працює, саме час звернутися за допомогою. Ось декілька форумів, де є знаючі користувачі Kodi, які можуть дати вам більше розуміння вашої проблеми.

Для загальних дискусій або обговорень аддонів з коді з офіційного сховища (ні включаючи аддони з інших сховищ):

Форум громади Коді (https: //форум.коді.телевізор)

Офіційна сторінка Kodi Reddit (https://www.reddit.com/r/kodi/)

Для обговорень про Kodi взагалі чи будь-які доповнення (включаючи неофіційні):

Форум підтримки Kodi (кодіtalk.org)

Форум DroidBox Kodi Addon (https://droidboxforums.com/forums/kodi-dbmc-add-ons.17/)

Довідка та підказки для коробки розваг (https://www.entertainmentbox.com/forums/forum/general-help-hints-tips/kodi-tips-help/)

Якщо ви отримували повідомлення про помилки, які вказують на перевірку файлів журналів, ви можете не знати, де їх знайти, або як зупинити повідомлення про помилки. Дотримуйтесь цих вказівок, і ви повинні мати можливість обидва або принаймні знайти допомогу у інших, хто може.

Популярні: Як встановити VPN на Fire Stick

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me