Як користуватися Trakt on Kodi за допомогою Trakt.tv Kodi Addon

Trakt Kodi addon


Ви хочете використовувати Trakt з Kodi? У цій статті ми покажемо вам, як використовувати Trakt on Kodi за допомогою додатка Trakt.tv Kodi.

Програмний пакет Kodi безкоштовний, з відкритим кодом, і його можна встановити на більшості популярних пристроїв, включаючи Amazon Fire TV, Amazon Firestick та Roku. Додаткова функціональність може бути додана до вашої установки Kodi за допомогою плагінів, названих addons. Trakt – один з таких аддонів, але є тисячі доступних.

Trakt – це веб-послуга, яка полегшує відстеження споживання ваших медіа. Цей посібник покаже вам, як встановити та налаштувати додаток Kodi Trakt, щоб будь-який вміст, до якого ви отримуєте доступ, буде помічено у вашому обліковому записі Trakt.tv.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Багато людей використовують віртуальну приватну мережу (VPN), щоб приховати свої неліцензовані потокові звички від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак, існує багато способів, коли хтось, хто використовує офіційні джерела, може отримати вигоду від використання VPN.

Зловмисник може використовувати атаку “Людина в середині” для компрометації вашої системи та доступу до приватних даних або файлів. VPN запобігає цьому, шифруючи мережевий трафік. Це шифрування також зупиняє ваш Інтернет-провайдер від продажу звичок перегляду чи припинення з’єднання на основі вашої діяльності.

Кожен VPN до деякої міри уповільнить швидкість вашої мережі, але деякі краще, ніж інші. Оскільки потокова передача вимагає міцного та послідовного зв’язку, вибір правильного VPN є вирішальним для хорошого досвіду Kodi. Але справа не лише в потоковому потоці; деякі постачальники VPN ведуть журнали вашої діяльності, що значно зменшує вашу конфіденційність.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це VPN, який не веде журналів трафіку і пропонує швидке і стабільне з’єднання з більш ніж 50 країнами. Це надзвичайно портативний, із спеціалізованими версіями для кожної основної операційної системи, і це найпростіший VPN, який можна встановити на Amazon Firestick.  

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на річному плані IPVanish тут.

Що таке аддон Trakt Kodi?

Trakt – це послуга, яка інтегрується з вашим медіа-центром, щоб краще відстежувати телепередачі та фільми, які ви переглядали. Щоразу, коли ви відтворюєте файл, додаток Trakt додає свої дані (назву, дату перегляду тощо) у ваш Інтернет-акаунт. Цей процес називається “scrobbling”.

Аддон Trakt Kodi розширює цю функціональність до вашої установки Kodi. Окремі доповнення дозволяють інтегрувати свій обліковий запис Trakt та переглядати потоковий вміст, але більшість із них не використовують ліцензовані джерела, і, як правило, ми не рекомендуємо їх.

Встановлення додатка Trakt Kodi

Установка додатка Trakt Kodi дуже проста. Оскільки він розташований в офіційному сховищі Kodi, нам не потрібно додавати джерела, а можна просто встановити його безпосередньо. Для цього натисніть на Додатки на головному екрані Kodi.

Потім натисніть кнопку ящик значок у верхньому лівому куті. Це перенесе вас на екран браузера додатків. Клацніть на Встановити з сховища варіант і прокручуйте список встановлених репостів, поки не знайдете Репозиторій додатків Kodi. Звідси знайдіть Тракт Аддон і натисніть його перед вибором Встановити. Якщо все піде добре, ви побачите сповіщення вгорі праворуч про те, що Trakt встановлений правильно.

Налаштування додатка Trakt Kodi

Перш за все, вам знадобиться обліковий запис Trakt.tv. Зареєструйтесь для одного тут.

Перед тим, як використовувати аддон Trakt, його потрібно налаштувати. Почніть з клацання правою кнопкою миші на значку Trakt addon та вибору Налаштування. Потім натисніть кнопку як я дозволяю дозволити trakt addon отримати доступ до мого облікового запису trakt.tv? варіант. Вам буде запропоновано код для введення у вікно на сторінці активації. Щойно ви зробите це, підтвердьте, що Trakt дозволений доступ до Kodi.

Авторизація Trakt Kodi

Тепер ви можете продовжувати додавати особисту інформацію у свій профіль, якщо хочете, але цей крок абсолютно необов’язковий.

Ще в меню налаштувань додатка Trakt є кілька варіантів, які дозволяють налаштувати, який вміст прокручується. Під Скраблінг Ви можете вибрати, чи потрібно завантажувати лише фільми або телепередачі. The Зсув починається з прокрутки на X хвилин Опція особливо корисна, оскільки дозволяє додавати вміст, який ви переглядали протягом певного періоду часу, замість того, щоб додавати покази, які ви скинули в перші хвилини. Гарний період часу для цього складе десять хвилин, але ви можете встановити його на все, що завгодно.

В Синхронізувати ввімкнути Синхронізуйте колекцію під час оновлення чи очищення бібліотеки варіант. Це автоматично додасть ваші файли до колекції Trakt після імпорту в Kodi

Як використовувати аддон Trakt Kodi

Аддон Trakt Kodi в основному використовується для вмісту, що зберігається на локальному рівні, тому якщо у вас його немає, вам доведеться додати його. Важливо зауважити, що вам, можливо, доведеться оновити свою бібліотеку, перш ніж заголовки будуть перекреслені Trakt. Це можна зробити, перезавантаживши Kodi або клацнувши правою кнопкою миші вихідну папку та змінивши вміст на “None”, потім поверніться до того, що було раніше.

Ми протестували додаток Trakt з двома загальнодоступними заголовками, один локально зберігається (версія 1968 року Ніч живих мерців) і один законно переданий з стороннього аддона (Алжири, 1938). Не було помітних відмінностей у тому, як Trakt обробляв заголовки, якщо ви користуєтесь належним чином ліцензованими джерелами, ви можете використовувати те, що вам зручніше.

Історія тракту

Потрапивши до вашої бібліотеки, ваше кіно чи телешоу повинно відображатися на відповідній вкладці на головному екрані Kodi. Якщо Trakt працює належним чином, контент також повинен стати видимим у вашій онлайн-колекції Trakt.

Після того, як ви вперше переглянете телевізійне шоу чи фільм, з’явиться спливаюче вікно з проханням оцінити його з десяти. Ця оцінка відображатиметься у художньому творі заголовка у Коді. Аналогічно, якщо ви перейдете на свою сторінку оцінок Trakt, ви побачите, що відображаються обидва титули та рейтинг. Вміст, який ви переглядали, також відображатиметься в історії перегляду Trakt. Записи можна видалити, натиснувши піктограму фіолетового галочки під обкладинкою тексту.

Trakt використовує ваші сподобання і не любить рекомендувати подібний контент, тому, безумовно, варто ввійти в звичку рейтингувати ЗМІ. Ви можете переглянути загальний час перегляду, нещодавно переглянуті фільми та улюблений жанр на своїй сторінці профілю Trakt.

Висновок

Хоча додаток Trakt Kodi не забезпечує всі ті ж функціональні можливості, що й веб-версія (прогрес відтворення, управління списками), він, безумовно, пропонує достатню гнучкість, щоб зробити управління великою медіа-бібліотекою дуже простим.

Нам би сподобалося, що ми бачили більшу підтримку офіційних потокових аддонів. Наприклад, потоковий вміст з додатка iPlayer WWW не скрабований, тоді як заголовки з кількох сторонніх аддонів, таких як Exodus, є. Втім, для цього потрібна співпраця офіційних авторів додатків, і це не через будь-яку помилку з боку Тракту.

Зважаючи на це, оскільки власна функція «Позначити як переглянуту» Kodi в кращому випадку рудиментарна і не враховує файли, які були видалені та повторно додані, додаток Trakt являє собою один з найкращих способів організації та управління медіа на різних платформах.

Шукаєте більше додатків Kodi, які могли б працювати з Trakt? Ознайомтеся з нашим керівництвом до 105 кращих аддонів Kodi 2017 року.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map