Як дивитися програвач BBC iPlayer на Kodi (з будь-якого місця)

BBC iPlayer – скарбниця великого британського контенту. Однак, нещасливим для нас із-за Великобританії є те, що iPlayer пропонується лише особам у Великобританії. Тим не менш, BBC iPlayer Kodi addon (iPlayer WWW) дозволяє вам отримати доступ до iPlayer на Kodi майже будь-де, де ви зможете отримати підключення до Інтернету..


BBC iPlayer доступний лише тим, хто має дійсну ліцензію на телебачення BBC. Однак навіть з дійсною ліцензією, якщо ви житель Великобританії, який подорожує за кордоном, ви не зможете отримати доступ до вмісту. BBC використовує блокування географічного вмісту, щоб запобігти доступу до тих, хто не має IP-адреси Великобританії.

Однак, якщо у вас є дійсна телевізійна ліцензія, і ви житель Великобританії, який подорожує за кордоном, ви можете отримати доступ до iPlayer BBC із таким VPN, як ExpressVPN. Якщо ви забули свою інформацію про вхід, ви також можете отримати доступ до iPlayer, оскільки інформація про вхід вимагається, але не вимагається.

Kodi v17.6 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження

Встановіть BBC iPlayer Addon (iPlayer WWW) у Коді

Перш ніж ми зможемо розблокувати додаток iPlayer, спершу потрібно встановити його. Додаток BBC iPlayer, iPlayer WWW, доступний в офіційному сховищі Kodi addon.

Щоб знайти його, спочатку виберіть Додатки а потім виберіть Символ пакета у верхньому лівому куті.

bbc iplayer www

Звідти виберіть Встановити з сховища.

Встановити Kodi17 Krypton із сховища

Далі, знайдіть Сховище Kodi Addon і виберіть його. Потім виберіть Додатки для відео. Прокрутіть униз, щоб знайти додаток iPlayer WWW. 

Звідти натисніть на Встановити. Кнопка. У верхньому правому куті екрана з’явиться повідомлення про успішне встановлення.

Щоб знайти свій додаток BBC iPlayer WWW, перейдіть на сторінку Аддони > Додатки до відео на головному екрані Kodi.

Використовуйте ExpressVPN для обходу обмеження Великобританії

Якщо ви спробуєте зіграти шоу з iPlayer WWW за межами Великобританії, вас зустріне повідомлення про помилку, яке попереджає, що телевізійні програми BBC iPlayer доступні лише у Великобританії..

повідомлення про помилку iplayer www

На щастя, ви можете використовувати ExpressVPN, щоб обійти це. Окрім того, що є ефективним рішенням для перегляду BBC iPlayer BBC, ExpressVPN працює з великою кількістю сервісів, включаючи Netflix, і зберігатиме вашу активність зашифрованою та анонімною від сторонніх очей.

Виберіть Отримайте ExpressVPN, що виділено на наведеному вище зображенні, і виконайте всі наступні етапи.

iplayer expressvpn

Після завершення процесу реєстрації завантажте клієнт ExpressVPN для Windows.

Ви можете завантажити правильного клієнта зі сторінки вашого облікового запису користувача.

expressvpn iplayer

Завантаживши програмне забезпечення, встановіть його та запустіть клієнт ExpressVPN. Увійдіть, використовуючи дані користувача, які ви створили під час першого вступу в послугу.

Після входу ви знайдете простий інтерфейс з опціями меню, доступними за допомогою лівої кнопки меню (горизонтальні лінії)

expressvpn iplayer

Щоб підключитися до сервера Великобританії, перейдіть до розділу “Вибрати місцеположення”.

місця розташування expressvpn

Двічі клацніть потрібне місце. Ви автоматично підключитесь Основний користувальницький інтерфейс програми не вказуватиме, що VPN “УВІМКНЕНО”, і він відображатиме ваше місцезнаходження внизу екрана.

expressvpn uk сервери

Тепер голова до iPlayer WWW  ще раз і виберіть шоу, яке ви хочете подивитися.

bbc iplayer www

Вуаля! Тепер ви можете наздогнати улюблені епізоди шоу “Грейм Нортон”!

BBC iPlayer Kodi Addon не працює? Ось кілька порад

Є ймовірність виявити, що ваш BBC iPlayer Addon не підключиться належним чином. Для цього є деякі помітні причини, про які ми підемо тут.

1. Ви використовуєте VPN, яке не працює з iPlayer

Не кажіть, що ми попереджали вас попередньо! Ми перевірили, що BBC ефективно блокує більшість VPN. Тож якщо ви користуєтеся безкоштовним VPN (який ми настійно рекомендуємо не робити з безпеки та безпеки), у вас, ймовірно, будуть проблеми з підключенням. Так само багато платних VPN-сервісів не працюють з додатком iPlayer Kodi або будь-якою версією iPlayer. IPVanish – це один помітний приклад.

Якщо вам не вдалося підключити повідомлення, спробуйте підписатися на безкоштовний обліковий запис за допомогою ExpressVPN і повторно протестуйте.

2. Ваш додаток iPlayer WWW застарів

Існує кілька версій iPlayer WWW, що плавають, а також інші версії BBC iPlayer Kodi addon. Ми рекомендуємо iPlayer WWW, оскільки це версія, яку ми знайшли, але ви також повинні переконатися, що ви завантажили останню версію з джерела, який ми рекомендували вище.

3. Ваші облікові дані не працюють

Якщо ви ввели своє ім’я користувача та пароль BBC iPlayer у додаток, двічі перевірте, чи правильно вони обидва. Щоб ввести своє ім’я користувача та пароль, виконайте наступне:

 • Клацніть правою кнопкою миші або довгим натисканням на плитці додатка iPlayer WWW
 • Натисніть на Налаштувати
 • Введіть або виправте свої дані для входу

4. Ваші налаштування неправильні

Крім того, ви можете використовувати додаток BBC iPlayer Kodi без введення даних для входу. Однак вам потрібно просто переконатися, що обидва Увімкнути BBC iD і Увійдіть автоматично повернуті на в налаштуваннях конфігурації.

Фінальні думки

Хоча цей підручник виділяє Windows 8 та 10, ExpressVPN також може використовуватися на багатьох інших пристроях спільно з Kodi, наприклад, на Mac OSX та Android.

Поки пристрій може запускати Kodi та ExpressVPN, цей метод буде працювати. Ви можете отримати уявлення про те, на які пристрої ви можете завантажити ExpressvPN тут, і ви можете побачити на яких пристроях ви можете отримати Kodi тут. Зауважте, що процес налаштування для ExpressVPN може відрізнятись між собою.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map