Як дивитися NFL на Kodi: Найкращі додатки NFL Kodi 2019

Як дивитися NFL на Kodi: Найкращі додатки NFL Kodi 2019

Додатки Kodi можна використовувати для доступу до широкого спектру вмісту, включаючи прямі потоки NFL. Однак, маючи таку кількість доступних доповнень, користувачі часто не знають, якими ними користуватися. З регулярним сезоном, що починається 5 вересня, ми склали список найкращих адонів Kodi для прямого ефіру NFL. Ми також перерахували деякі найбільш рекомендовані неофіційні доповнення, а також пояснення ризиків, які вони несуть.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Кращий VPN для користувачів Kodi: IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Якщо ви використовуєте Kodi без віртуальної приватної мережі (VPN), ваш Інтернет-провайдер може точно бачити, що ви отримуєте в Інтернеті. Однак, підключившись до VPN, ви можете зашифрувати ваш трафік, забезпечивши його анонімність завжди. Ми рекомендуємо IPVanish: він пропонує баланс між швидкістю, безпекою та розблокуванням, за дуже розумною ціною.

Висока швидкість, висока безпека: IPVanish – це швидкий, надійний VPN з серверами в 60 країнах, потужним захистом та захистом конфіденційності та політикою без журналів. Сюди також входить семиденна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Як дивитися NFL на Kodi

Щоб переглянути NFL на Kodi, виконайте наступне:

 1. Завантажте останню версію Kodi (версія 18 Leia)
 2. Відкрийте Аддони сторінки зліва
 3. Натисніть на Пакет символ у верхньому лівому куті
 4. Натисніть на Встановити з сховища
 5. Знайдіть і виберіть відповідне сховище додатків
 6. Виберіть Відеододатки
 7. Знайдіть та встановіть перелічені нижче додатки
 8. Завантажте добавки з Аддони меню на домашній сторінці

Це все! Ви також можете обійти обмеження географічного вмісту, накладені деякими з цих служб за допомогою VPN. Ми детальніше пояснимо нижче.

Як транслювати NFL в прямому ефірі на Kodi

Нижче ви знайдете наш список найкращих добавок Kodi для перегляду сезону NFL 2019/20. Ці доповнення пропонують суміш безкоштовного та платного вмісту. Більшість є легко доступними в Офіційний сховище Kodi Addon, хоча враховуючи швидко змінюється характер сцени розробки додатків Kodi, можливо, вам доведеться шукати в іншому місці кілька останніх оновлених версій.

USTV Now

ustvnow nfl на kodi

USTV Now Kodi addon дозволяє користувачам дивитися кілька основних каналів в прямому ефірі. Незважаючи на те, що розроблений для військовослужбовців США, які хочуть отримувати доступ до американських телеканалів під час закордону, ця служба фактично не підтверджує вашу особу, і як результат, ви можете зареєструватися з будь-якого місця..

USTV Now пропонує безкоштовний пакет із 7-ма каналами, включаючи FOX та NBC, тобто ви можете дивитися ігри в четвер, суботу та неділю ввечері, не платячи жодного відсотка. Недостатньо? За $ 19,99 на місяць користувачі можуть отримати ще 22 канали, включаючи ESPN та ESPN2. Це дозволить вам передавати поточну трансляцію кожного матчу, окрім трансляції на ABC.

Хоча ви можете знайти цей додаток в Офіційному сховищі аддонів Kodi, можливо, вам доведеться знайти нову версію в іншому місці. Ми радимо ознайомитися з нашим посібником із встановлення USTVNow для отримання більш детальної інформації.

DAZN

Встановіть додаток DAZN Kodi

DAZN або “Da Zone” – це потокова послуга, яка родом з Великобританії. Зараз він доступний у багатьох різних країнах, включаючи Німеччину, Японію, США та Канаду.

В даний час DAZN Canada показує кожну гру NFL і коштує $ 20 CAD на місяць. Ви можете знайти доповнення DAZN Kodi в офіційному сховищі аддонів Kodi. Зауважте, що вам доведеться створити обліковий запис DAZN перед його використанням, оскільки ви нічого не можете дивитися без входу в систему.

Примітка: DAZN блокує з’єднання IPVanish. Щоб використовувати DAZN для перегляду ігор з футболу за межами США, спробуйте скористатися ExpressVPN та підключитися до канадського сервера.

Слінг.TV

Sling TV – це послуга потокового потоку, що має 25 доларів США на місяць, що дозволяє вам дивитися NBC, FOX та ESPN. Відповідний додаток Kodi простий у використанні: просто встановіть його з Офіційний сховище Kodi Addon, увійдіть у систему та розпочніть потокове передавання.

Ця послуга доступна лише в США, тому вам потрібно буде VPN, щоб користуватися переглядом NFL через Sling TV з-за меж Америки.

NFL Game Pass

гра nfl пройти ігри nfl на коді

NFL Game Pass пропонує майже кожну гру, доступну для сезону 2019-2020, хоча в США вона дозволяє лише дивитися передсезонні матчі. Однак користувачі інших країн можуть дивитись більшу частину регулярного сезону наживо за приблизно 99 доларів США.

Цей аддон можна знайти в Офіційний сховище Kodi Addon. Вам просто потрібно підключитися до свого облікового запису, використовуючи дані для входу, і ви будете готові передати NFL ігри наживо до вмісту серця.

Станом на 2019 рік NFL Game Pass є основним постачальником NFL у зростаючому списку країн. Крім того, тепер ви можете використовувати NFL Game Pass в інших азіатських країнах, включаючи:

 • Гонконг
 • Індонезія
 • Малайзія
 • Сінгапур
 • Тайвань
 • Таїланд
 • В’єтнам
 • Камбоджа
 • Лаос

Це також означає, що у вас є більше варіантів локацій, до яких можна підключитися через VPN, якщо ви подорожуєте за межами цих регіонів і хочете дивитись NFL на Game Pass.

PlayStation Vue (PS Vue Addon)

млб на коді
PS Vue – це доповнення Kodi, яке підключає користувачів до їх облікового запису PlayStation Vue. PlayStation Vue – послуга потокової передачі від Sony, яка пропонує пряму трансляцію та вміст на замовлення подібним чином до служб, як Sling та FuboTV. Важливо: для використання цієї послуги вам не потрібна PlayStation. 

У той час як PlayStation Vue коштує дорожче, ніж деякі інші доступні варіанти (надходить $ 44,99 на місяць), він пропонує більш широкий спектр каналів, ніж деякі його конкуренти. Наприклад, у нього є плани, які забезпечують доступ до FOX, ESPN, NBC та NBC, що дозволяють вам передавати онлайн-трансляцію кожного регулярного сезону 2019/20..

Додаток PlayStation Vue, PS Vue, доступний у Офіційний сховище Kodi Addon.

iPlayer WWW

BBC iPlayer Kodi addon

BBC iPlayer, швидше за все, не послуга, яку багато любителів спорту вважають, коли мова йде про вміст NFL. Однак у Великобританії є велика вболівальниця американського футболу, і BBC має видатне шоу щосуботи о 15:55 BST.

Крім того, Superbowl вже декілька років виступає в прямому ефірі на BBC, що робить iPlayer чудовим місцем, щоб зловити найбільшу гру сезону НФЛ 2019-2020.

Доступ до BBC iPlayer може отримати будь-який житель Великобританії з дійсною ліцензією на телебачення. Ті, хто подорожує за межами Великобританії, також можуть отримати доступ до iPlayer BBC за допомогою VPN для обходу блокування географічного вмісту.

Як безпечно та приватно використовувати аддони Kodi для NFL

Якщо ви шукаєте в потокові ігри NFL на Kodi, існує велика кількість адонів, які вас туди доставлять. Однак існують помітні ризики конфіденційності та безпеки, пов’язані як з офіційними, так і з неофіційними аддонами Kodi.

Мабуть, найбільшим ризиком для всіх користувачів Kodi є викрадення Аддона. Це коли хтось випускає шкідливі оновлення відомого додатка та заражає систему користувача або перетворює його на частину ботнету. Додатки Kodi також можна використовувати для шпигування інформації про користувачів, доступу до жорстких дисків та збору особистої інформації за допомогою атак “людина-в-середині”, тому це серйозна проблема.

На щастя, ви можете захистити себе від викрадення додатка, вимкнувши автоматичні оновлення Kodi. Для цього натисніть значок шестірні на головному екрані Kodi, перейдіть до пункту Система > Аддони > Оновлення і змініть налаштування на Повідомляйте, але не встановлюйте оновлення.

Де дивитись регулярний сезон НФЛ 2019 року

NFL має дуже дорогі договори з такими мережами, що базуються в США:

 • CBS
 • NBC
 • FOX
 • ESPN

Це означає, що будь-яка потокова послуга, яка надає вам доступ до деяких або всього цього, дозволить вам дивитися ігри NFL. Існує кілька чудових варіантів потокової передачі, які забезпечують адекватне, законно доступне покриття при відносно низькій вартості. До них належать:

 • Слінг-телевізор
 • fuboTV
 • YouTube TV
 • Hulu з прямим телебаченням
 • PlayStation Vue
 • DAZN (лише Канада)
 • AT&T Now (раніше DirecTV Now)
 • NFL Game Pass (показує лише ігри регулярного сезону за межами США)
 • Повний доступ до CBS (лише для CBS)
 • Повітряна телевізійна антена (OTA)

З них ви знайдете, що антена цифрового телебачення OTA – найдешевший варіант, але ви зможете переглядати лише місцеві ігри.

Слінг-телевізор, мабуть, найкращий, найдешевший варіант, якщо ви хочете бачити майже кожну гру, доступну через кабельне телебачення. Наскрізь Слінг-телевізор, Ви можете отримати доступ до NBC, Fox, NFL Network та ESPN за 40 доларів на місяць. Вам потрібно замовити пакет Orange + Blue від Sling, щоб отримати усі чотири. Єдиний канал, який ви не отримаєте, – це CBS, оскільки CBS обмежує свою пряму трансляцію лише повітряними антенами та службою потокового доступу з повним доступом CBS..

Втім, інші варіанти у цьому списку отримують менше 45 доларів на місяць та надають суміш способів перегляду більшості ігор у НФЛ, включаючи регулярні матчі сезону.

Неофіційна трансляція добавок NFL для Kodi

Однією з головних причин, з якою багато користувачів звертаються до Kodi, є можливість «безкоштовного» телебачення та фільмів. Однак переважна більшість адонів Kodi, які обіцяють такий тип контенту, роблять це через піратські потоки. Хоча в громаді існує багато законних сторонніх розробників аддонів, які створюють цілком законні варіанти для користувачів Kodi, велика кількість сторонніх аддонів зосереджується на піратській трансляції..

Проблема полягає в тому, що часто важко сказати, які аддони є офіційними, а які – особливо, коли вони настільки настійно рекомендуються на різних форумах. З цією метою ми перерахували деякі найпопулярніші неофіційні доповнення нижче не як рекомендацію, а як уточнення:

SportsDevil

Що це: SportsDevil – це доповнення Kodi, яке передається з усіх перерахованих вище мереж. SportsDevil черпає з піратських сайтів, які передають живий вміст через різні канали. Це включає піратські потоки для платних каналів кабельної мережі, таких як ESPN та широкомовні мережі. SportsDevil – один з найпопулярніших аддонів Kodi для поточної трансляції піратів.

Чому слід уникати цього? Простіше кажучи, SportsDevil не пропонує законних потокових варіантів. Його акцент на спортивних потоках, зокрема, робить його значним піратським потоковим виходом, враховуючи той факт, що тут немає жодних спортивних потоків. Крім того, SportsDevil живе в багатьох сховищах. Завантаження неправильної може призвести до встановлення зловмисного програмного забезпечення. Ми не рекомендуємо користувачам переходити на SportsDevil для спортивної трансляції.

Викинути геть

Що це? Castaway – старий і непідтримуваний адон. Однак у Castaway все ще є постійні користувачі. Castaway використовує багато тих же джерел, що і SportsDevil.

Чому слід уникати цього? Потоки Castaway слід розглядати так само, як і ті, що знайдені через SportsDevil. Тут не існує законних потокових варіантів для мереж OTA або платних кабельних мереж. Ми не рекомендуємо використовувати Castaway для трансляції ігор з NFL. Крім того, з огляду на те, що Castaway більше не отримує підтримки, це дуже поганий вибір навіть без підтримки, оскільки він пірати потоки.

cCloud TV

Що це? cCloud TV – один з найпопулярніших допоміжних програм для потокового телебачення для Kodi. Цей телевізор у прямому ефірі та додаток для потокового потоку на замовлення для Kodi включає відео у прямому ефірі з усіх мереж, які передають ігри NFL. cCloud TV пропонує мало законних каналів. cCloud особливо спеціалізується на піратських потоках, на які він не має права пропонувати.

Чому слід уникати цього? cCloud TV пропонує велику кількість хороших варіантів потокового передачі через ефірні та кабельні мережі, а також пропонує цей вміст сумнівними засобами. Ми не рекомендуємо cCloud TV для прямого трансляції вмісту NFL, враховуючи, що cCloud та веб-сайти, які він використовує, не мають права доступу та ретрансляції вмісту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me