Як дивитися Netflix на Kodi 18 (з деталями встановлення додатків)

netflix kodi addon

Kodi – популярний програмний пакет медіа-центру. Він може працювати на найпопулярніших пристроях, включаючи настільні ПК, iPhone, Amazon Fire TV і навіть USB-накопичувачі, а також може легально отримувати доступ до потоків із великої кількості веб-сайтів, включаючи Netflix. Одна з найкращих речей про Kodi – це її глибина та простота використання; новачки можуть швидко налаштувати основний медіа-сервер або встановити потокові аддони, але фахівці мають достатню складність для створення більш складних налаштувань.

Kodi цілком легально використовувати, але він зазнав негативного висвітлення в пресі завдяки стороннім додавачам та продавцям ящиків піратства, які надають необмежений доступ до ліцензованого контенту. Однак, завдяки останнім оновленням DRM, Kodi тепер може отримати доступ до більш широкого спектру легального вмісту, який вимагає облікових записів та облікових даних для входу, включаючи Netflix. Зважаючи на це, цей посібник зосередиться на встановленні законного додатку Asciidisco Netflix.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

VPN дозволить вам приватно використовувати Kodi, тому ваш Інтернет-провайдер та інші користувачі не можуть порушувати вашу конфіденційність і бачити відвідувані вами сайти та вміст, який ви передаєте. Але це не єдина причина його використання.

VPN особливо корисний для Netflix. Це дозволить переглядати улюблену країну версію Netflix з будь-якого місця. Це відкриває доступ до повного міжнародного каталогу Netflix з тисячами шоу та фільмів, які обмежені певними регіонами.

Ми рекомендуємо ExpressVPN. Це швидкий VPN з серверами в більш ніж 50 різних країнах та надзвичайною здатністю розблокувати (він очолив наш список як найкращий VPN для Netflix). Крім того, ExpressVPN надзвичайно портативний, із спеціалізованими програмами для Windows, Mac, Linux, iPhone та Android.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NETFLIX: Отримайте 3 місяці безкоштовно на планах ExpressVPN тут.

Встановлення Kodi 18

kodi 18 логотип

Додаток Netflix можна встановити на більш старих версіях Kodi, але Kodi 18 пропонує безліч нових функцій для покращення вашого досвіду. Користувачі Android можуть шукати вміст, використовуючи, наприклад, голосові команди, тоді як користувачі Windows можуть встановлювати 64-бітну версію, щоб повною мірою використовувати апаратне забезпечення свого комп’ютера..

Для початку перейдіть на головну сторінку завантажень та виберіть операційну систему, яку ви хочете використовувати. Залежно від платформи, яку ви вибрали, тут ви побачите різні варіанти. Windows та Android пропонують як 32-бітну, так і 64-бітну версії, тоді як ОС X має лише один варіант.

Клацніть версію, яку ви хочете встановити. Установка має розпочатися автоматично та зберегти у вказаному місці завантаження.

Здебільшого інсталятор Kodi 18 ідентичний встановленню попередніх версій. Однак є одна дуже важлива зміна, яку слід внести під час цього процесу. Kodi 18 має те ж місце установки за замовчуванням, що і попередні ітерації. Це означає, що за замовчуванням Kodi 18 замінить усі встановлені раніше версії. Ви можете тримати Kodi 18 окремо, встановивши його в іншому місці або просто змінивши ім’я папки за замовчуванням.

Примітка: оскільки Kodi 18 використовує ту саму папку профілю, що і попередні версії, будь-які зміни, які ви змінили, також будуть змінені в новій інсталяції Kodi 18. Також встановлені додатки.

Встановлення додатку Netflix Kodi

Додаток Netflix Asciidisco був розроблений головним чином для користувачів Android. Він також працює з іншими платформами, але є додатковий крок, перш ніж він буде працювати за призначенням. Нижче ми пояснимо, як встановити його на будь-якій платформі, яку ви використовуєте.

Почніть з завантаження додатка Netflix. Не забудьте зберегти його десь запам’ятовується, оскільки вам доведеться знайти його за секунду. Відкрийте Kodi та натисніть кнопку Вкладка “Додатки” в меню зліва. Потім натисніть кнопку значок поля у верхньому лівому куті екрана та виберіть Встановити з zip-файлу.

Перейдіть до місця, де ви зберегли аддон. Виберіть його, і у верхньому правому куті ви побачите сповіщення про те, що воно встановлено правильно. Якщо ви перебуваєте на Android, все, що вам потрібно зробити – це увійти. Однак користувачі інших платформ повинні створити файл у спеціальному: // домашньому каталозі Kodi. Проблема полягає в тому, що це не фактичне місцеположення – це скорочення до папки, розташування якої змінюється залежно від операційної системи, яку ви використовуєте. Розкриємо, як вирішити цю проблему.

Посилання на файл Widevine DRM

Netflix використовує технологію Widevine Digital Rights Management (DRM) для запобігання доступу до їх вмісту сторонніми глядачами. На цьому кроці ми зв’яжемося з бібліотекою розшифровки Widevine, щоб ми могли отримати доступ до вмісту Netflix.

Для початку відкрийте текстовий редактор, наприклад «Блокнот» або «TextEdit». Точні параметри, які ви побачите, будуть відрізнятися залежно від програмного забезпечення, яке ви використовуєте, але повинно бути досить очевидним, які саме вам потрібно вибрати.

Скопіюйте та вставте все з цієї сторінки в новий документ. Далі натисніть кнопку Зберегти як. Виберіть Всі файли в Зберегти як тип випадаючого і дайте назву файлу “Libwidevine.sh”, без лапок. Збережіть це на робочому столі; ми перемістимо його у відповідну папку лише за секунду.

Тепер ми маємо встановити фактичну локацію спеціального: // home у вашій системі. Перегляньте список нижче та перейдіть до відповідної папки.

Windows: C: \ Користувачі \[ім’я користувача]\ AppData \ Роумінг \ Kodi

MacOS: / Користувачі /[ім’я користувача]/ Бібліотека / Підтримка програм / Kodi

Linux: / додому /[ім’я користувача]/.коді

OpenELEC / LibreELEC: /storage/.kodi/

iOS: / приватне / var / mobile / Бібліотека / Налаштування / Kodi

Далі створіть папку під назвою “cdm” без лапок. Перемістіть створений раніше файл libwidevine.sh у цю папку.

Використання додатка Netflix Kodi

налаштування kodi netflix

Коли ви вперше відкриєте додаток Netflix, вам буде запропоновано ввести свої дані для входу в Netflix. Однак ви можете перемикатися між кількома обліковими записами, перейшовши в меню налаштувань додатка та вибравши Переключення акаунтів. Якщо у вас є бажаний обліковий запис, обов’язково ввімкніть автоматичний вхід, виділивши Вкладка Автоматичне вхід і перемикання опції, яка з’явиться.

Якщо ви виявите, що для завантаження або заїкання відео потрібно більше часу, вам потрібно скорегувати Параметри вхідного потоку Addon під Рахунок вкладка. Це дозволяє змінити максимальну роздільну здатність та пропускну здатність відео, сподіваючись забезпечити більш послідовний досвід. Ми зіткнулися з проблемою, коли вибір цього меню викликав зникнення всіх інших текстів налаштувань, але він повинен з’явитися знову, коли ви відкриєте меню.

налаштування вхідного потоку netflix addon

Ви також можете встановити PIN-код, якщо ви хочете обмежити доступ до вмісту для дорослих. Варто зауважити, що навіть якщо ви налаштували батьківський контроль безпосередньо на Netflix, цей додаток не запитуватиме PIN-код, якщо він не встановлений у меню налаштувань. Однак у цього методу є кілька проблем. По-перше, PIN-код можна скинути шляхом видалення та перевстановлення додатка. По-друге, начебто немає обмежень у кількості спроб, які має користувач при введенні PIN-коду. По-третє, іноді правильний PIN-код реєструється як неправильний. З цих причин ми рекомендуємо повністю уникати цієї функції.

Більшість опцій головного меню не завантажують вміст. Цей недолік означає, що додаток Netflix Kodi не є ідеальним для того, щоб люди переглядали щось нове для перегляду. Однак функція пошуку працює за призначенням. Таким чином, ви можете шукати певне телешоу або фільм і переглядати його повністю легально, використовуючи цей додаток. Залишилося лише скористатися послугою VPN, якщо ви хочете обійти блокування географічного вмісту Netflix, щоб ви могли переглядати більше різноманітний вміст, ніж доступний у вашій країні.

Як переключити область Netflix на Kodi

За допомогою VPN легко змінити регіон Netflix та отримати доступ до бібліотек Netflix інших країн за кордоном. Просто виконайте наведені нижче дії:

  1. Спочатку підпишіться на відповідну VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це сильні, дешеві альтернативи.
  2. Завантажте та встановіть додаток, подбаючи про те, щоб отримати відповідну версію для свого пристрою.
  3. Підключіться до VPN-сервера в країні, чий каталог Netflix ви хочете використовувати.
  4. Відкрийте Kodi та увійдіть у додаток Netflix.
  5. Тепер ви маєте змогу передавати поточні заголовки Netflix для кожної країни.

Висновок

У додатку Netflix Kodi все ще є деякі помилки, але він забезпечує цілком законний спосіб передавати вміст через Kodi. Однак, це налаштування – це лише початок. Ми також можемо допомогти вам налаштувати субтитри та вирішити будь-які проблеми із відтворенням, які можуть виникнути.

Netflix – це чудова потокова платформа, але вона далеко не єдина. Якщо ви хочете збільшити розмір вашої бібліотеки вмісту, ви можете ознайомитись з нашими посібниками щодо кращих аддонів Kodi для аніме, фільмів, телевізійних шоу та спорту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me