Як дивитися фінал НБА 2019 року на Коді

2019 фінал nba

Воїни Голден Стейт намагаються продовжити свою фінальну переможну серію цього року проти Торонто Раптори. Якщо ви сподіваєтесь переглянути фінал НБА 2019 року на Kodi, вам пощастить. Є кілька адонів Kodi, які ви можете використовувати для передачі фіналу НБА безкоштовно на Kodi.

Важлива примітка: Цей посібник рекомендує лише офіційні доповнення Kodi. Такі спортивні змагання, як фінал НБА 2019 року, користуються популярністю серед користувачів Kodi, але багато хто вибирає неофіційні та неліцензовані потоки з різних доповнень. Ці доповнення можуть нести загрозу безпеці, можуть піддавати користувачів авторським повідомленням про порушення авторських прав від Інтернет-провайдерів і можуть спричинити низьку якість потокового досвіду. Користувачі Kodi можуть встановити кілька безкоштовних, законних доповнень, які також пропонують високоякісні потоки.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. У сервісі є велика мережа швидких, незавантажених серверів. IPVanish пропонує високу безпеку, конфіденційність та функції анонімності, завдяки чому він обходить швидкість прослуховування Інтернет-провайдерів та прослуховування на будь-якому пристрої, включаючи Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як дивитися фінал НБА 2019 року на Коді з VPN

Якщо ви перебуваєте в США, поточний доступ до фіналу НБА буде безкоштовним. Але якщо ви перебуваєте за межами США, ваші можливості для безкоштовного потокового передавання Kodi обмежені. Тим не менш, VPN може отримати будь-кого за межами США простіший доступ до потоків, що базуються в США, і може допомогти будь-кому, хто передає події, уникнути швидкого затухання провайдера, що може зіпсувати досвід.

Щоб розпочати роботу з VPN, виконайте наступне:

  1. Підпишіться на надійного постачальника VPN. Наш рекомендований варіант для Kodi – це IPVanish, але ви також можете врахувати: ExpressVPN, NordVPN або CyberGhost
  2. Завантажте додаток VPN на свій потоковий пристрій. Вам не знадобиться аддон VPN Kodi; просто переконайтеся, що на пристрої, який ви використовуєте, є додаток.
  3. Далі підключіться до сервера в країні, де доступні потоки. Наприклад, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до потоків США, ви підключитесь до VPN-сервера на базі США.
  4. Нарешті, підключіться до додатку Kodi, який ви плануєте використовувати для трансляції фіналу NBA.

Немає гарантії, що будь-який потоковий додаток спрацює. Ми рекомендуємо вам перевірити, чи працює ваш додаток достроково і що VPN, який ви використовуєте, працює для розблокування вмісту. Це дасть вам час спробувати різні варіанти, щоб ви не пропустили ні хвилини фіналу.

Фінал НБА 2019 року буде доступний безкоштовно в США та в усьому світі. Є кілька способів безкоштовно дивитись наживо на Коді, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. Однак потоки можуть бути заблокованими регіонами, тому VPN може знадобитися, якщо ви перебуваєте за межами США.

Як дивитися фінал НБА 2019 року на Коді

Цього року ABC у США має ексклюзивні права на трансляцію фіналу НБА безкоштовно. ABC також належить ESPN, тож ви зможете використовувати ESPN в обмеженій мірі і для перегляду фіналу НБА..

За межами США існують численні мовники, але в першу чергу через послуги платного телебачення, які не мають аддіантів Kodi. Однак існує кілька варіантів потокового передавання міжнародних джерел Kodi.

Ось найкращі варіанти перегляду фіналу НБА на Kodi:

  • USTV Now Addi Kodi (потрібен безкоштовний акаунт)
  • PS Vue Kodi addon (потрібна безкоштовна пробна підписка)
  • DAZN (потрібна безкоштовна пробна підписка і працює лише у вибраних країнах за межами США)

USTVNow Kodi addon – Безкоштовна міжнародна трансляція

ustvnow kodi addon nba final 2019

Додаток USTVNow Kodi передає потоки безпосередньо з послуги прямого телебачення USTVNow. USTVNow пропонує платну передплату з 25 каналами та безкоштовну опцію, що включає декілька американських телевізійних мереж.

Безкоштовний варіант містить ABC, що робить його кращим вибором для перегляду фіналів НБА на Kodi. Зауважте, що якість, доступна через USTVNow, часом може бути непомітною, особливо якщо є багато інших користувачів.

Щоб створити обліковий запис, перейдіть на USTVNow.com та зареєструйтесь, використовуючи окрему адресу електронної пошти та ім’я користувача. Не використовуйте автентифікацію Facebook або Google для створення свого облікового запису, оскільки ви не зможете ввійти в додаток Kodi.

USTVNow доступний у всьому світі, і VPN, подібний до IPVanish, може бути необхідний, щоб запобігти швидкому затуханню провайдера ваших прямих трансляцій..

Ви можете знайти аддон USTVNow Kodi в офіційному сховищі аддонів Kodi. Доступ до меню налаштувань додатка, щоб увійти до свого облікового запису.

DAZN Kodi addon – Безкоштовна пробна версія та фінали НБА у вибраних країнах

Фінал 2019 нба DAZN Kodi addon

Ви можете дивитися фінал НБА на DAZN в Австрії, Німеччині та Швейцарії. Ви також можете зареєструватися на одномісячну безкоштовну пробну службу в цих країнах, що дозволяє легко дивитися фінал НБА безкоштовно на Kodi та у високій чіткості.

DAZN також доступний у США, але більше немає безкоштовної пробної підписки на послугу для американських клієнтів. Якщо ви перебуваєте в Іспанії, Бразилії, Канаді, Японії чи Італії, можливо, ви зможете зареєструватися в DAZN за допомогою безкоштовної пробної версії, а потім скористатися VPN для доступу до прямих трансляцій з Австрії, Німеччини чи Швейцарії. DAZN пропонує бібліотеку для тієї країни, де ви перебуваєте.

Ми не змогли перевірити, чи працює IPVanish з DAZN для розблокування потоків в Австрії, Німеччині чи Швейцарії. Ми рекомендуємо перевірити, чи розблоковуються потоки ExpressVPN або Cyberghost, оскільки ми в минулому виявили певний успіх у цих варіантах для DAZN.

Аддон DAZN Kodi доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi. Доступ до меню налаштувань додатка, щоб увійти до свого облікового запису.

PS Vue Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка доступна (США)

ps vue kodi addon 2019 nba final

PlayStation Vue – американський додаток Kodi, який пропонує десятки американських мереж мовлення та каналів кабельного телебачення, включаючи ABC. Ви можете зареєструватися в сервісі за допомогою 5-денної безкоштовної пробної версії, а потім увійти до свого акаунта через додаток Kodi, щоб переглянути ігри в прямому ефірі..

Ви можете зареєструватися і використовувати PlayStation Vue за межами США, якщо у вас є спосіб оплати в США. Підключення VPN до VPN-сервера, що базується в США, знадобиться як для реєстрації, так і для перегляду будь-яких потоків у прямому ефірі.

Які команди грають у фіналі НБА?

Цьогоріч “Голден Стейт Воїни” виступлять у фіналі НБА. Вони виграли 3 фінали НБА з 2015 року, а період 2015-2019 років вважається “Династією воїнів”.

Цього року Торонто Раптори змагатимуться за титул проти Воїнів. Раніше команда виступала в плей-офф НБА та фіналах конференції. Однак це буде перший показ Raptors у фіналі НБА за їх майже 25-річну історію як франшиза.

Розклад фіналів НБА

Фінал НБА – найкраща із семи ігор, кожна команда отримує перевагу на домашній арені принаймні двічі під час події.

Ось графік фіналу НБА:

DateGameTimeLocation* Гра лише за потреби
5/30Гра 1 – Воїни @ Раптори21:00Scotiabank Arena, Торонто,
6/2Гра 2 – Воїни @ Раптори8:00 ВЕЧОРАScotiabank Arena, Торонто,
6/5Гра 3 – Раптори @ Воїни18:00ORACLE Arena, Окленд
6/7Гра 4 – Раптори @ Воїни18:00ORACLE Arena, Окленд
6/10* Гра 5 – Воїни @ Раптори21:00Scotiabank Arena, Торонто,
6/13* Гра 6 – Раптори @ Воїни18:00ORACLE Arena, Окленд
6/16* Гра 7 – Воїни @ Раптори8:00 ВЕЧОРАScotiabank Arena, Торонто,

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me